| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: [1] 2 3 4 5 6 7 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| GodRat |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #197 Regisztrált: 2010.07.13 - 13:15Üzenetek: 255 | Ne rákatt, hanem másold és úgy jó lesz! Robi írta ... Lipy, nekem nem talál a linken semmit ... *** Audi C5 A6 2.7 BiT. (1999) Eladó *** *** Audi C4 S4 2.2T (1992) Eladva *** *** BMW E36 328i (1996) *** *** Volkswagen Golf I 1.5 GL (1982) *** | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Robi |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #30 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49Üzenetek: 240 | Lipy, nekem nem talál a linken semmit ... Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001 Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | http://youtu.be/WdLd2skkC5I kunmadarasi videó a barátomtól. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Orlando |
| ||||
Hódmezővásárhely![]() Regisztrált tag #1043 Regisztrált: 2011.07.05 - 10:47Üzenetek: 43 | Oké értettem Köszi szépen! Audi 80 B4 2.0 E | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | Orlando írta ... Ez elég jól hangzik!!!!! Az aktuális találkozó előtt mennyivel kell jelezni ha érdekel a dolog? Köszi figyelj,a nyári 3-napos tali kivételével akár az előtte lévő nap is felíratkozhatsz és bátran jöhetsz vagy ha nem iratkoztál fel és jősz akkor sincs semmi baj nem zavarunk el "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Orlando |
| ||||
Hódmezővásárhely![]() Regisztrált tag #1043 Regisztrált: 2011.07.05 - 10:47Üzenetek: 43 | Ez elég jól hangzik!!!!! Az aktuális találkozó előtt mennyivel kell jelezni ha érdekel a dolog? Köszi Audi 80 B4 2.0 E | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | Orlando írta ... Általában mik a programok a találkozókon Gondolom körmenet a környező városokban meg ilyenek ? beszélgetés, egymás autójának szemrevételezése,esetleg szerelési praktikák megosztása egymással,apróbb szerelés vagy diagnosztika ...stb. "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Orlando |
| ||||
Hódmezővásárhely![]() Regisztrált tag #1043 Regisztrált: 2011.07.05 - 10:47Üzenetek: 43 | Általában mik a programok a találkozókon Gondolom körmenet a környező városokban meg ilyenek ? Audi 80 B4 2.0 E | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Igen, természetesen. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Orlando |
| ||||
Hódmezővásárhely![]() Regisztrált tag #1043 Regisztrált: 2011.07.05 - 10:47Üzenetek: 43 | Hello A találkozókon bárki részt vehet??? Audi 80 B4 2.0 E | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Gergely2319 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #65 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:39Üzenetek: 441 | Kis késéssel, de sikerült feltöltenem az általam készített pár videót és képet. Kb. 330Mb-os tömörített fájban letölthető innen: LINK Audi 80 B4 1.9 TDI 1Z | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | Itt van egy oldal ahol ennek a programnak a letöltésével simán lelehet szedni a tali videókat a Youtube-ról!! LINK Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | Itt az 1. része a talinak! LINK A 2. rész! LINK A 3. rész! LINK A 4. rész! LINK Az 5. rész! LINK A 6. rész! LINK A 7. rész! LINK Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | szétcsattogtatjuk a repteret jövőre Az enyémen könnyített szárnyak, és yokohama gumikkal szerelt magnézium könnyűfémfelnik lesznek, remélem így odaverek mindenkit a lepke tapsoltatásban Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | Haló haló! Én is akarok menni! Hova, mikor? Zalából jön még valaki? Mehetnénk konvolyban... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | Ééééén is akarok tapsolós lepke tologatóst játszani!! Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kompressor28 |
| ||||
MISKOLC![]() Regisztrált tag #55 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:26Üzenetek: 249 | Tommi...nem kell megmagyarázni,hogy az autóvezetéshez balfax vagy és égő lett volna neked ott bénázni,egy akkora helyen ahol egy nyerges szerelvénnyel is tud driftelni egy óvodás! Ígérjük a következő ilyen rendezvényen lesz tapsolós lepke húzogató verseny,de csak neked egy személyben,hogy tuti első legyél! AUDI 90 2.2 KOMPRESSOR ELADÓ ALKATRÉSZEK! Audi 90 20V (1987) Audi 100 10V (1993) Audi 100 szivarok benzinesek (1985) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | NAgyon sajnálom ,hogy nem tudtam ott lenni.Biztos ti is nagyon sajnáljátok...:-)jó olvasni az összefoglalókat!!Jövőre ott leszek,ha az élet nem szól bele. Pécsen 100%h megjelenünk hisz a gokart az én világom:-) Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| GodRat |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #197 Regisztrált: 2010.07.13 - 13:15Üzenetek: 255 | Bzsolti írta ... Robi! A szerelőiddel lehet emailben értekezni, vagy csak telefonon tudom őket elérni? Zsolti Szia Zsolti, A Janit leghamarabb telefonon tudod elérni 0-24h -ban melózik ritkán van ideje a gép elé ülni. Keresd nyugodtan a talin megadott számon, ha nem veszi fel majd visszahív! Attila *** Audi C5 A6 2.7 BiT. (1999) Eladó *** *** Audi C4 S4 2.2T (1992) Eladva *** *** BMW E36 328i (1996) *** *** Volkswagen Golf I 1.5 GL (1982) *** | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Lassan már hagyományos gyorsulásival egybekötött buli szerveződik Kunmadarason, a reptéren! Bográcsolási lehetőség is van, akár erre is lehet készülni. Részletek jönnek. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: [1] 2 3 4 5 6 7 | |
Powered by e107 Forum System







103.KW.

Hova, mikor? Zalából jön még valaki? Mehetnénk konvolyban...




