Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. június 18. Kunmadaras, reptéri program!
Oldal:  [1] 2 3 4 5 6 7
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
GodRat
2011.07.15 - 06:22
Nagykőrös

Regisztrált tag #197
Regisztrált: 2010.07.13 - 13:15
Üzenetek: 255

Ne rákatt, hanem másold és úgy jó lesz!

Robi írta ...

Lipy, nekem nem talál a linken semmit ...



*** Audi C5 A6 2.7 BiT. (1999) Eladó ***

*** Audi C4 S4 2.2T (1992) Eladva ***

*** BMW E36 328i (1996) ***
*** Volkswagen Golf I 1.5 GL (1982) ***
Vissza az elejére
Robi
2011.07.14 - 19:27
Nagykőrös
Regisztrált tag #30
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49
Üzenetek: 240
Lipy, nekem nem talál a linken semmit ...

Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001
Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992
Vissza az elejére
lipy
2011.07.12 - 06:56
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
http://youtu.be/WdLd2skkC5I

kunmadarasi videó a barátomtól.
Vissza az elejére
Orlando
2011.07.05 - 17:08
Hódmezővásárhely

Regisztrált tag #1043
Regisztrált: 2011.07.05 - 10:47
Üzenetek: 43
Oké értettem

Köszi szépen!

Audi 80 B4 2.0 E


Vissza az elejére
zoliaudi
2011.07.05 - 16:56
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
Orlando írta ...

Ez elég jól hangzik!!!!!

Az aktuális találkozó előtt mennyivel kell jelezni ha érdekel a dolog?

Köszi



figyelj,a nyári 3-napos tali kivételével akár az előtte lévő nap is felíratkozhatsz és bátran jöhetsz vagy ha nem iratkoztál fel és jősz akkor sincs semmi baj nem zavarunk el

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
Orlando
2011.07.05 - 16:38
Hódmezővásárhely

Regisztrált tag #1043
Regisztrált: 2011.07.05 - 10:47
Üzenetek: 43
Ez elég jól hangzik!!!!!

Az aktuális találkozó előtt mennyivel kell jelezni ha érdekel a dolog?

Köszi

Audi 80 B4 2.0 E


Vissza az elejére
zoliaudi
2011.07.05 - 16:35
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
Orlando írta ...

Általában mik a programok a találkozókon

Gondolom körmenet a környező városokban meg ilyenek ?




beszélgetés, egymás autójának szemrevételezése,esetleg szerelési praktikák megosztása egymással,apróbb szerelés vagy diagnosztika ...stb.

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
Orlando
2011.07.05 - 16:21
Hódmezővásárhely

Regisztrált tag #1043
Regisztrált: 2011.07.05 - 10:47
Üzenetek: 43
Általában mik a programok a találkozókon

Gondolom körmenet a környező városokban meg ilyenek ?

Audi 80 B4 2.0 E


Vissza az elejére
Újbácsi
2011.07.05 - 16:06
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Igen, természetesen.


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Orlando
2011.07.05 - 15:56
Hódmezővásárhely

Regisztrált tag #1043
Regisztrált: 2011.07.05 - 10:47
Üzenetek: 43
Hello


A találkozókon bárki részt vehet???

Audi 80 B4 2.0 E


Vissza az elejére
Gergely2319
2011.07.05 - 11:58

Regisztrált tag #65
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:39
Üzenetek: 441
Kis késéssel, de sikerült feltöltenem az általam készített pár videót és képet. Kb. 330Mb-os tömörített fájban letölthető innen: LINK

Audi 80 B4 1.9 TDI 1Z
Vissza az elejére
Audi100C3
2011.06.29 - 20:19
Kunmadaras

Regisztrált tag #105
Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23
Üzenetek: 177
Itt van egy oldal ahol ennek a programnak a letöltésével simán lelehet szedni a tali videókat a Youtube-ról!!
LINK

Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic
Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb...
Audi S8 fan

Vissza az elejére
Audi100C3
2011.06.29 - 20:16
Kunmadaras

Regisztrált tag #105
Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23
Üzenetek: 177
Itt az 1. része a talinak! LINK
A 2. rész! LINK
A 3. rész! LINK
A 4. rész! LINK
Az 5. rész! LINK
A 6. rész! LINK
A 7. rész! LINK

Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic
Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb...
Audi S8 fan

Vissza az elejére
Andrew
2011.06.24 - 20:20
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
szétcsattogtatjuk a repteret jövőre Az enyémen könnyített szárnyak, és yokohama gumikkal szerelt magnézium könnyűfémfelnik lesznek, remélem így odaverek mindenkit a lepke tapsoltatásban

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
Latya
2011.06.24 - 20:18
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Haló haló! Én is akarok menni! Hova, mikor? Zalából jön még valaki? Mehetnénk konvolyban...

Vissza az elejére
Andrew
2011.06.24 - 07:18
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
Ééééén is akarok tapsolós lepke tologatóst játszani!!

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
kompressor28
2011.06.24 - 06:20
MISKOLC

Regisztrált tag #55
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:26
Üzenetek: 249
Tommi...nem kell megmagyarázni,hogy az autóvezetéshez balfax vagy és égő lett volna neked ott bénázni,egy akkora helyen ahol egy nyerges szerelvénnyel is tud driftelni egy óvodás!
Ígérjük a következő ilyen rendezvényen lesz tapsolós lepke húzogató verseny,de csak neked egy személyben,hogy tuti első legyél!


AUDI 90 2.2 KOMPRESSOR

ELADÓ ALKATRÉSZEK!

Audi 90 20V (1987)
Audi 100 10V (1993)
Audi 100 szivarok benzinesek (1985)
Vissza az elejére
Tomm
2011.06.23 - 13:49
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
NAgyon sajnálom ,hogy nem tudtam ott lenni.Biztos ti is nagyon sajnáljátok...:-)jó olvasni az összefoglalókat!!Jövőre ott leszek,ha az élet nem szól bele.
Pécsen 100%h megjelenünk hisz a gokart az én világom:-)

Tomm!
Vissza az elejére
GodRat
2011.06.20 - 14:35
Nagykőrös

Regisztrált tag #197
Regisztrált: 2010.07.13 - 13:15
Üzenetek: 255
Bzsolti írta ...

Robi! A szerelőiddel lehet emailben értekezni, vagy csak telefonon tudom őket elérni?
Zsolti


Szia Zsolti,

A Janit leghamarabb telefonon tudod elérni 0-24h -ban melózik ritkán van ideje a gép elé ülni. Keresd nyugodtan a talin megadott számon, ha nem veszi fel majd visszahív!

Attila

*** Audi C5 A6 2.7 BiT. (1999) Eladó ***

*** Audi C4 S4 2.2T (1992) Eladva ***

*** BMW E36 328i (1996) ***
*** Volkswagen Golf I 1.5 GL (1982) ***
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.05.17 - 11:36
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Lassan már hagyományos gyorsulásival egybekötött buli szerveződik Kunmadarason, a reptéren!
Bográcsolási lehetőség is van, akár erre is lehet készülni.
Részletek jönnek.

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2 3 4 5 6 7  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System