| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 [6] 7 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | Újbácsi írta ... Bélánkkal beszélj, neki asszem vannak bójái... Már kérdeztem, vannak neki de nem találja őket! Azért is írtam, hogy ha még valaki esetleg tud szerezni az jelezze, mert ha nem lesz akkor marad a gumi...! [ Módosítva 2011.06.04 - 10:03 ] Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Bélánkkal beszélj, neki asszem vannak bójái... ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | A szlalomozással kapcsolatban ha valaki tud hozni bójákat akkor jelezze, mert kellene pár darab ahhoz, hogy kirakjuk a pályát! Ha nem lesz bója akkor gumikból kell kiépíteni a pályaszakaszt! Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | Rocko írta ... Hetfield írta ... Tomm írta ... audi100C3 írta ... Itt Kunmadarason a műv. házban van egy fickó aki szokott vállalni videózást rendezvényeken. Megkérde ztem tőle, hogy tudna-e videózni a talin ha megkérnénk rá. Azt mondta, hogy úgy tudná elvállalni, hogy reggel olyan 7-8 óra körül jönne és délig tudna maradni utána felváltaná egy kollégája aki folytatná a kamerázást, mind ezt 2 kamerával és sok akkuval, állvánnyal, hogy lehessen kamerázni 5-6 órán át akár folyamatosan is a mi elképzeléseink szerint! A talit teljes egészében forgatással, utómunkálatokkal, mindennel együtt 10.000Ft-ért vállalná! Van-e erre igény? Ha igen akkor a pénzt közösen kéne összedobnunk! Pl. ha 20 autó jön akkor minden autós bead 500Ft-ot. Persze a beadott összeg a létszámtól függ! Várom a válaszokat minél előbb!!! Sürgős!! Beszéltem Kompival ő igényt tart rá és én is támogatom.Persze igényünk van rá!szeretnénk egy forró rúdtáncot ketten ellejteni ő kínai kisfiunak öltözik én meg dagadt amerika öregúrnak.a fílm lényeg hogy a dagadt amerikai megérkezik kínába h perverzkedjen 10 dollárt ad a szegény kínai kisfiú apukájának(Zsolesz) és tíz órán át peverzkedik vele aztán a kisfiú beleszeret a dagadtba és búcsúzásképpen együtt rúdtáncolnak a naplementében.A kínai apa pedig 3 malacot vesz a tíz dollárból.A dagadt meg elviszi magával az usába a kínai kisfiút és LA-ba költöznek ahol átoperáltatja a kisfiút,de az amik résenvannak és ráállítanak egy ügynököt(Lui) és az ügynök a fílm végén agyönlövi az aberált beteg amerikat.de az nem hal meg bemászik félholtan egy autóba és elmenekül és szövetségre lép egy másik aberáltal aki robotokat fejleszt és ráküldi a robotokat luira meg a többi ügynökre.Lui menekül a kínai kisfiuval aki már lány.ööööö egyenlőre ennyi(Putyu lesz az egyik robot)a többiek is kapnak szerepet csak azon még töröm a fejem. ez már a húba.....meg kategória, mikor lesz a film bemutatója ? dvd lesz belőle ? már van: LINK Akárhogy is rejtőzködik, Tomm felismerhető a napszemcsi mögött '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | Sajti írta ... audi100C3 írta ... Van-e erre igény? Ha igen akkor a pénzt közösen kéne összedobnunk! Pl. ha 20 autó jön akkor minden autós bead 500Ft-ot. Persze a beadott összeg a létszámtól függ! Várom a válaszokat minél előbb!!! Sürgős!! Nekem tetszik az ötlet, ráadásul filléres. Beszállok 1000-el. Oké, akkor lefixálom a kamerással, hogy 7:30-ra jöjjön és mehet a buli! Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | Hetfield írta ... Tomm írta ... audi100C3 írta ... Itt Kunmadarason a műv. házban van egy fickó aki szokott vállalni videózást rendezvényeken. Megkérde ztem tőle, hogy tudna-e videózni a talin ha megkérnénk rá. Azt mondta, hogy úgy tudná elvállalni, hogy reggel olyan 7-8 óra körül jönne és délig tudna maradni utána felváltaná egy kollégája aki folytatná a kamerázást, mind ezt 2 kamerával és sok akkuval, állvánnyal, hogy lehessen kamerázni 5-6 órán át akár folyamatosan is a mi elképzeléseink szerint! A talit teljes egészében forgatással, utómunkálatokkal, mindennel együtt 10.000Ft-ért vállalná! Van-e erre igény? Ha igen akkor a pénzt közösen kéne összedobnunk! Pl. ha 20 autó jön akkor minden autós bead 500Ft-ot. Persze a beadott összeg a létszámtól függ! Várom a válaszokat minél előbb!!! Sürgős!! Beszéltem Kompival ő igényt tart rá és én is támogatom.Persze igényünk van rá!szeretnénk egy forró rúdtáncot ketten ellejteni ő kínai kisfiunak öltözik én meg dagadt amerika öregúrnak.a fílm lényeg hogy a dagadt amerikai megérkezik kínába h perverzkedjen 10 dollárt ad a szegény kínai kisfiú apukájának(Zsolesz) és tíz órán át peverzkedik vele aztán a kisfiú beleszeret a dagadtba és búcsúzásképpen együtt rúdtáncolnak a naplementében.A kínai apa pedig 3 malacot vesz a tíz dollárból.A dagadt meg elviszi magával az usába a kínai kisfiút és LA-ba költöznek ahol átoperáltatja a kisfiút,de az amik résenvannak és ráállítanak egy ügynököt(Lui) és az ügynök a fílm végén agyönlövi az aberált beteg amerikat.de az nem hal meg bemászik félholtan egy autóba és elmenekül és szövetségre lép egy másik aberáltal aki robotokat fejleszt és ráküldi a robotokat luira meg a többi ügynökre.Lui menekül a kínai kisfiuval aki már lány.ööööö egyenlőre ennyi(Putyu lesz az egyik robot)a többiek is kapnak szerepet csak azon még töröm a fejem. ez már a húba.....meg kategória, mikor lesz a film bemutatója ? dvd lesz belőle ? már van: LINK Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Sajti |
| ||||
Isaszeg![]() Regisztrált tag #9 Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31Üzenetek: 2916 | audi100C3 írta ... Van-e erre igény? Ha igen akkor a pénzt közösen kéne összedobnunk! Pl. ha 20 autó jön akkor minden autós bead 500Ft-ot. Persze a beadott összeg a létszámtól függ! Várom a válaszokat minél előbb!!! Sürgős!! Nekem tetszik az ötlet, ráadásul filléres. Beszállok 1000-el. Audi 100 C3 Avant 2.0 TD |I__I__I\===OOOO===/ I__I__I| Audi 80 B2 1.8 KEIHIN (I____\==OOOO==/ ____|) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | Tomm írta ... audi100C3 írta ... Itt Kunmadarason a műv. házban van egy fickó aki szokott vállalni videózást rendezvényeken. Megkérde ztem tőle, hogy tudna-e videózni a talin ha megkérnénk rá. Azt mondta, hogy úgy tudná elvállalni, hogy reggel olyan 7-8 óra körül jönne és délig tudna maradni utána felváltaná egy kollégája aki folytatná a kamerázást, mind ezt 2 kamerával és sok akkuval, állvánnyal, hogy lehessen kamerázni 5-6 órán át akár folyamatosan is a mi elképzeléseink szerint! A talit teljes egészében forgatással, utómunkálatokkal, mindennel együtt 10.000Ft-ért vállalná! Van-e erre igény? Ha igen akkor a pénzt közösen kéne összedobnunk! Pl. ha 20 autó jön akkor minden autós bead 500Ft-ot. Persze a beadott összeg a létszámtól függ! Várom a válaszokat minél előbb!!! Sürgős!! Beszéltem Kompival ő igényt tart rá és én is támogatom.Persze igényünk van rá!szeretnénk egy forró rúdtáncot ketten ellejteni ő kínai kisfiunak öltözik én meg dagadt amerika öregúrnak.a fílm lényeg hogy a dagadt amerikai megérkezik kínába h perverzkedjen 10 dollárt ad a szegény kínai kisfiú apukájának(Zsolesz) és tíz órán át peverzkedik vele aztán a kisfiú beleszeret a dagadtba és búcsúzásképpen együtt rúdtáncolnak a naplementében.A kínai apa pedig 3 malacot vesz a tíz dollárból.A dagadt meg elviszi magával az usába a kínai kisfiút és LA-ba költöznek ahol átoperáltatja a kisfiút,de az amik résenvannak és ráállítanak egy ügynököt(Lui) és az ügynök a fílm végén agyönlövi az aberált beteg amerikat.de az nem hal meg bemászik félholtan egy autóba és elmenekül és szövetségre lép egy másik aberáltal aki robotokat fejleszt és ráküldi a robotokat luira meg a többi ügynökre.Lui menekül a kínai kisfiuval aki már lány.ööööö egyenlőre ennyi(Putyu lesz az egyik robot)a többiek is kapnak szerepet csak azon még töröm a fejem. ez már a húba.....meg kategória, mikor lesz a film bemutatója ? dvd lesz belőle ? '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | audi100C3 írta ... Itt Kunmadarason a műv. házban van egy fickó aki szokott vállalni videózást rendezvényeken. Megkérde ztem tőle, hogy tudna-e videózni a talin ha megkérnénk rá. Azt mondta, hogy úgy tudná elvállalni, hogy reggel olyan 7-8 óra körül jönne és délig tudna maradni utána felváltaná egy kollégája aki folytatná a kamerázást, mind ezt 2 kamerával és sok akkuval, állvánnyal, hogy lehessen kamerázni 5-6 órán át akár folyamatosan is a mi elképzeléseink szerint! A talit teljes egészében forgatással, utómunkálatokkal, mindennel együtt 10.000Ft-ért vállalná! Van-e erre igény? Ha igen akkor a pénzt közösen kéne összedobnunk! Pl. ha 20 autó jön akkor minden autós bead 500Ft-ot. Persze a beadott összeg a létszámtól függ! Várom a válaszokat minél előbb!!! Sürgős!! Beszéltem Kompival ő igényt tart rá és én is támogatom.Persze igényünk van rá!szeretnénk egy forró rúdtáncot ketten ellejteni ő kínai kisfiunak öltözik én meg dagadt amerika öregúrnak.a fílm lényeg hogy a dagadt amerikai megérkezik kínába h perverzkedjen 10 dollárt ad a szegény kínai kisfiú apukájának(Zsolesz) és tíz órán át peverzkedik vele aztán a kisfiú beleszeret a dagadtba és búcsúzásképpen együtt rúdtáncolnak a naplementében.A kínai apa pedig 3 malacot vesz a tíz dollárból.A dagadt meg elviszi magával az usába a kínai kisfiút és LA-ba költöznek ahol átoperáltatja a kisfiút,de az amik résenvannak és ráállítanak egy ügynököt(Lui) és az ügynök a fílm végén agyönlövi az aberált beteg amerikat.de az nem hal meg bemászik félholtan egy autóba és elmenekül és szövetségre lép egy másik aberáltal aki robotokat fejleszt és ráküldi a robotokat luira meg a többi ügynökre.Lui menekül a kínai kisfiuval aki már lány.ööööö egyenlőre ennyi(Putyu lesz az egyik robot)a többiek is kapnak szerepet csak azon még töröm a fejem. [ Módosítva 2011.06.03 - 08:39 ] Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | Itt Kunmadarason a műv. házban van egy fickó aki szokott vállalni videózást rendezvényeken. Megkérde ztem tőle, hogy tudna-e videózni a talin ha megkérnénk rá. Azt mondta, hogy úgy tudná elvállalni, hogy reggel olyan 7-8 óra körül jönne és délig tudna maradni utána felváltaná egy kollégája aki folytatná a kamerázást, mind ezt 2 kamerával és sok akkuval, állvánnyal, hogy lehessen kamerázni 5-6 órán át akár folyamatosan is a mi elképzeléseink szerint! A talit teljes egészében forgatással, utómunkálatokkal, mindennel együtt 10.000Ft-ért vállalná! Van-e erre igény? Ha igen akkor a pénzt közösen kéne összedobnunk! Pl. ha 20 autó jön akkor minden autós bead 500Ft-ot. Persze a beadott összeg a létszámtól függ! Várom a válaszokat minél előbb!!! Sürgős!! Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Rocko (szokás szerint ) 5. Lacko79 és Csilla 6. Újbá próbálkozik menni... 7. zoliaudi + simonka 8. kompressor28+páran 9. Szendo 10. Koncz Jani (Totalcar) 11. Po-Béla remélem tudok menni 12. Lipy+2fő 13.Dédé+1fő 14. Gmérő (remélem) 15. Andriska 16. Robi 17.Anakin2.2 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Zolee78 |
| ||||
zolee78![]() Regisztrált tag #421 Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47Üzenetek: 260 | audi100C3 írta ... 1.Délután bikinis autómosás! 2.A rendezvényen való részvétel csak és kizárólag 100%-ig JÓZAN állapotban lehetséges!!! 3.A rendezvény előtt és alatt a sofőröknek az alkohol és egyéb tudatmódosító szerek fogyasztása szigorúan TILOS!!! TOMM hozz bikinit magadnak!!!! 2.Akkor Tomm nem jöhet? Ő sosem józan. 3. Tomm-nak felírt a doki valami tudatmódosító gyógyszert. Olyankor csak 1edül van. Jobban járunk, amennyiben beveszi és nem többedmagával jön és beszélget. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Robi |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #30 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49Üzenetek: 240 | 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Rocko (szokás szerint ) 5. Lacko79 és Csilla 6. Újbá próbálkozik menni... 7. zoliaudi + simonka 8. kompressor28+páran 9. Szendo 10. Koncz Jani (Totalcar) 11. Po-Béla remélem tudok menni 12. Lipy+2fő 13.Dédé+1fő 14. Gmérő (remélem) 15. Andriska 16. Robi Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001 Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | Úgy néz ki elég jó idő ígérkezik aznap, ezért arra kérnék mindenkit, hogy ha van rá lehetőség akkor hozzatok magatokkal valami árnyékot adó tribünt, sátrat, bármit ami alá el tudunk bújni a nap elől! Ugyanis napközben a pályán kb. 35-40 'C-fok lesz, mert a beton nyomja felfelé magából a meleget keményen..! Ezért nekünk kell gondoskodnunk az árnyékolásról!! Jó lenne ha mindenki megpróbálna KORÁN REGGEL jönni, a meleg idő miatt és hogy legyen idő mindenre !!! Enni-innivalót mindenki hozzon, mert a reptéren nincs büfé! Mobil illemhely nem lesz, mert azt a nagyobb rendezvényekre az országos és az Európa bajnokságokra szoktak kitelepíteni...! Kunmadarason van egy Agip benzinkút ahol etanolt is lehet tankolni, ezt az etanolos üzemű masinák tulajainak külön figyelmébe ajánlom! Kapunyitás reggel 6:00!!! Gyülekező reggel 7-8:00-ig! Utána konvojban bevonulás a pályára 8:00-tól! 8:15- beállás fényképezéshez (Totalcar cikk)! 8:45-től indul a buli, gyorsulás utána szlalompálya kiépítés majd szlalomozás! Délután nagy valószínűséggel bikinis autómosás! Egész nap miénk a pálya sötétedésig ami kb. 19-20:00-órát jelent! Aki később jönne annak mondom, hogy a bejárattól kezdve egyenesen jöjjön befelé az útra festett fehér nyilak irányát követve! Ha véletlenül eltévedne valaki ne essen pánikba hanem hívjon fel telefonon és elébe megyek! Elég nagy a reptér területe 1 tank benzint is kilehetne járkálni benne és sok az elágazás!!! A reptér területén bekövetkezett károkért és balesetért mindenki maga vállalja a felelősséget amit írásos formában a bejáratnál minden sofőrrel alá fogok íratni! A rendezvényen való részvétel csak és kizárólag 100%-ig JÓZAN állapotban lehetséges!!! A rendezvény előtt és alatt a sofőröknek az alkohol és egyéb tudatmódosító szerek fogyasztása szigorúan TILOS!!! Fényképező és videó kamera ne maradjon otthon senkinél !!! Minden Audist és Audi szimpatizánst szeretettel várunk!!! Botó Ádám 06-70-522-7823 (A szervező) [ Módosítva 2011.05.29 - 14:16 ] Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Rocko (szokás szerint ) 5. Lacko79 és Csilla 6. Újbá próbálkozik menni... 7. zoliaudi + simonka 8. kompressor28+páran 9. Szendo 10. Koncz Jani (Totalcar) 11. Po-Béla remélem tudok menni 12. Lipy+2fő 13.Dédé+1fő 14. Gmérő (remélem) 15. Andriska Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| gmero |
| ||||
![]() Regisztrált tag #33 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:56Üzenetek: 13 | 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Rocko (szokás szerint ) 5. Lacko79 és Csilla 6. Újbá próbálkozik menni... 7. zoliaudi + simonka 8. kompressor28+páran 9. Szendo 10. Koncz Jani (Totalcar) 11 Po-Béla remélem tudok menni 12. Lipy+2fő 13.Dédé+1fő 14. Gmérő (remélem) Gmero; Audi 90 Q; Audi RS4; Audi A4 3.0 TDI Q | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Dd |
| ||||
Zala![]() Regisztrált tag #953 Regisztrált: 2011.05.16 - 11:05Üzenetek: 7 | 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Rocko (szokás szerint ) 5. Lacko79 és Csilla 6. Újbá próbálkozik menni... 7. zoliaudi + simonka 8. kompressor28+páran 9. Szendo 10. Koncz Jani (Totalcar) 11 Po-Béla remélem tudok menni 12. Lipy+2fő 13.Dédé+1fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Rocko (szokás szerint ) 5. Lacko79 és Csilla 6. Újbá próbálkozik menni... 7. zoliaudi + simonka 8. kompressor28+páran 9. Szendo 10. Koncz Jani (Totalcar) 11 Po-Béla remélem tudok menni 12. Lipy+2fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Rocko (szokás szerint ) 5. Lacko79 és Csilla 6. Újbá próbálkozik menni... 7. zoliaudi + simonka 8. kompressor28+páran 9. Szendo 10. Koncz Jani (Totalcar) 11 Po-Béla remélem tudok menni Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Rocko (szokás szerint ) 5. Lacko79 és Csilla 6. Újbá próbálkozik menni... 7. zoliaudi + simonka 8. kompressor28+páran 9. Szendo 10. Koncz Jani (Totalcar) Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 [6] 7 | |
Powered by e107 Forum System













