| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 6 [7] | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Szendwich |
| ||||
| Vendég | 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Rocko (szokás szerint ) 5. Lacko79 és Csilla 6. Újbá próbálkozik menni... 7. zoliaudi + simonka 8. kompressor28+páran 9. Szendo | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kompressor28 |
| ||||
MISKOLC![]() Regisztrált tag #55 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:26Üzenetek: 249 | 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Rocko (szokás szerint ) 5. Lacko79 és Csilla 6. Újbá próbálkozik menni... 7. zoliaudi + simonka 8. kompressor28+páran AUDI 90 2.2 KOMPRESSOR ELADÓ ALKATRÉSZEK! Audi 90 20V (1987) Audi 100 10V (1993) Audi 100 szivarok benzinesek (1985) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | Újbácsi írta ... 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Rocko (szokás szerint ) 5. Lacko79 és Csilla 6. Újbá próbálkozik menni... 7. zoliaudi + simonka [ Módosítva 2011.05.19 - 18:19 ] "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Rocko (szokás szerint ) 5. Lacko79 és Csilla 6. Újbá próbálkozik menni... ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Rocko (szokás szerint ) 5. Lacko79 és Csilla Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | 5.Lacko79 és Csilla | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Rocko (szokás szerint ) Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | Itt van pár kép a pontos helyszínről!! A tavalyihoz képest annyi változás lesz, hogy a bérelt pályaszakasz feljebb csúszik egy kicsit! A bevonulás kezdete a főbejárati kaputól kezdődik és a kifutópályán ér véget! A gyorsulási rész a kifutópálya jobb oldali részén található (az elején) ! Ha valakinek valami nem világos szóljon bátran! A képek: LINK LINK LINK LINK Kapunyitás reggel 6:00 !!! [ Módosítva 2011.05.19 - 12:25 ] Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | Indítom a részvételi listát! 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Lesz. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Mennék szívesen, de murva messze van Pécsről. UI: Pécsi topic? B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Az eseményen való részvétel csak saját felelősségre! A részvétel egyébként ingyenes. Ott lesz Koncz Jani is a Totalcartól, cikkhez, fotózással! A koreográfia nagyjából ugyan az lesz mint szokott: egyeztetett időpontra való érkezés reggel, gyülekező a reptér bejáratánál, konvojban bevonulás a kifutó pályára, közben fényképezkedés, szlalomozás, gyorsulás, végsebesség mérés. Bográcsoláshoz való dolgokat mindenki hozzon magával, ha szeretné így megoldani az étkezést. Aki szeretne elmehet a reptértől 5 km-re lévő Berekfürdőbe ebédelni halászcsárdába vagy gyógyfürdőzni... Mindenk it szeretettel várunk! ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 6 [7] | |
Powered by e107 Forum System




103.KW.





