Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. június 18. Kunmadaras, reptéri program!
Oldal:  1 [2] 3 4 5 6 7
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Újbácsi
2011.06.19 - 21:47
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Nagyon örülök, hogy ilyen jóra sikerült megint a madaras- találkozó.
Természetesen aki nem megy el egy talira, az valszeg okkal nem megy.
Hiába a jó szervezés és a garantált jó csapat, ha a szokásos anyagi és időbeli problémák nem hagyhatóak figyelmen kívül. A mi lehetőségeinkkel ennyire sikerült promotálni. Még nézeteltérés is volt belőle.
A lényeg, hogy aki ott volt, annak nagyon jó volt, aki nem volt ott, annak meg maradnak a videók, amik -mint a felnőtt filmeknél- nem ugyanazt az élvezetet nyújtják, pedig ugyanarról van szó...

Remélem, marad az elszántság, és mehetünk még oda.
Hajrá!
Grat a szervezésért.

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
zoliaudi
2011.06.19 - 20:22
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
végül is 17.audi volt szerintem nem rossz arány.....

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
Bzsolti
2011.06.19 - 19:15

Regisztrált tag #182
Regisztrált: 2010.07.09 - 19:42
Üzenetek: 40
Robi írta ...

Jó volt a tali, bár szokás szerint nem volt tömeg .
Ádám, csak 525 ló
Örülök, hogy tetszett a gép, többeknek is, talán új rajongókat is sikerült faragni
Ki mennyire égett le ? Én alig ... hiába, a tapasztalat


Ez így igaz!
Tényleg nagyon komoly a gépszörnyeteg, és tuti lettek új rajongók!!!
Felejthetetlen élmény marad, még hátul ülve is az a pár kör! Mégegyszer köszönjük szépen a lehetőséget, és ha nem is leszek ott a jövő hétvégén újra, azért szurkolok majd nektek! Sok sikert a versenyre!

Na én jól leégtem:(((
A kezeim, a lábaim, szép vörösre égtek, estére úgy fájtak hogy majd be sz@rtam:(((

Robi! A szerelőiddel lehet emailben értekezni, vagy csak telefonon tudom őket elérni?

Zsolti

Zsolti és Dózer
Vissza az elejére
Audi100C3
2011.06.19 - 18:29
Kunmadaras

Regisztrált tag #105
Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23
Üzenetek: 177
Robi írta ...

Jó volt a tali, bár szokás szerint nem volt tömeg .
Ádám, csak 525 ló
Örülök, hogy tetszett a gép, többeknek is, talán új rajongókat is sikerült faragni
Ki mennyire égett le ? Én alig ... hiába, a tapasztalat


Drag progival 525?
Pedig olyan 600 lovas érzettel tépi a kasztnit DRAG progival!! Porzik utána az aszfalt...!
Nekem csak a nyakam és a két alkarom pirult le egy kicsit, de mára már elmúlt! A leégés elleni védelemben már gyakorlottak vagyunk, a tavalyi talin is okulva, igaz Robi...?



[ Módosítva 2011.06.19 - 18:32 ]

Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic
Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb...
Audi S8 fan

Vissza az elejére
Robi
2011.06.19 - 17:17
Nagykőrös
Regisztrált tag #30
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49
Üzenetek: 240
Jó volt a tali, bár szokás szerint nem volt tömeg .
Ádám, csak 525 ló
Örülök, hogy tetszett a gép, többeknek is, talán új rajongókat is sikerült faragni
Ki mennyire égett le ? Én alig ... hiába, a tapasztalat

[ Módosítva 2011.06.19 - 17:17 ]

Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001
Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992
Vissza az elejére
Audi100C3
2011.06.19 - 15:52
Kunmadaras

Regisztrált tag #105
Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23
Üzenetek: 177
Gergely2319 írta ...

Operatőr úrnak: Lenne egy olyan kérésem, hogy az egész anyagot ha készen van akkor egyben összevágva és külön külön a videókat elkérni dvd-kre kiírva megkaphatnám!! Ezért nagyon hálás lennék ha hozzájuthatnék!!! Szeretném magam kivinni külföldre, mert ahol dolgozom van ott 4-5 ember kinek szintén Audija van a kockától a B4-ig, de olyan is van akinek itthon szivarja volt. Mondtam, hogy itt leszek a találkozón és kérték ha tudok vigyek belőle valami anyagot mert kíváncsiak, hogy milyen egy ilyen találkozó. Előre is köszönöm, ha ez összejönne!!!

Köszönöm!


A videóstól jövő héten megkapom a teljes anyagot, átnézem és ha PM-be adsz egy címet akkor a jövő hét folyamán elpostázom! Addigra megnézem, hogy 1-2 DVD mennyiért megy el postán!

Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic
Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb...
Audi S8 fan

Vissza az elejére
Gergely2319
2011.06.19 - 14:01

Regisztrált tag #65
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:39
Üzenetek: 441
Sziasztok!

A találkozóért köszönet mindenkinek és mindenért. Remekül éreztem magam és az anyukám is Veletek! El volt ragadtatva, hogy ennyi ember szinte ismeretlenül ennyire jó hangulatban tud lenni és kötetlenül beszélgetni mindenről ami éppen a nyelvünkre jön. Régen érezte ilyen jól magát és szeretném ROBInak külön megköszönni az Élmény köröket anyu (Gabi) nevében is és azt üzeni, hogy felejthetetlen élmény volt Melletted ülni!
Köszönöm én is mindenkinek a remek napot, Loldmának a "figurát"

Operatőr úrnak: Lenne egy olyan kérésem, hogy az egész anyagot ha készen van akkor egyben összevágva és külön külön a videókat elkérni dvd-kre kiírva megkaphatnám!! Ezért nagyon hálás lennék ha hozzájuthatnék!!! Szeretném magam kivinni külföldre, mert ahol dolgozom van ott 4-5 ember kinek szintén Audija van a kockától a B4-ig, de olyan is van akinek itthon szivarja volt. Mondtam, hogy itt leszek a találkozón és kérték ha tudok vigyek belőle valami anyagot mert kíváncsiak, hogy milyen egy ilyen találkozó. Előre is köszönöm, ha ez összejönne!!!

Köszönöm!

Audi 80 B4 1.9 TDI 1Z
Vissza az elejére
Miki
2011.06.19 - 12:28
Pécs

Regisztrált tag #45
Regisztrált: 2010.07.01 - 15:17
Üzenetek: 575
tbiro írta ...

Vegyes érzéseim vannak. Egyrészt a szervezés és a többi nagyon jó, viszont "alulértékelt"-nek tartom a talit. Kevesen jöttek szerintem most is ahhoz képest hogy milyen programokat lehet\lehetne itt szervezni, remélem a jövőben ez változik.

Annyian voltak, mint minden talin. Azaz, annyian, amennyien megtehették. Ennél jobban már nem nagyon lehet promotálni egy rendezvényt, mint ahogy ez meg lett hirdetve. Lényeg, hogy jól sikerült és jól éreztétek magatokat és gondolom ezért is kerül megrendezésre ez a dzsemböri most már rendszeresen
Jössz Pécsre? Nem? Miért nem? Nincs pénzed, időd, kedved, messze van? Na látod, felesleges kérdések, felesleges rossz érzések

Én is kíváncsi vagyok a képekre és a videókra! Küggyétek!!

Audi A4 1,8 20v quattro 'Spenót' edition

LINK
Vissza az elejére
Balage
2011.06.19 - 10:32
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
balage írta ...

Érezzétek jól magatokat... én ezt most pesztrázás miatt kihagyom!
Kompi-Imi, remélem a kompressor-2,3_20V-s projekten már dolgozol???
Amúgy meg toljátok nekik, ami a csövön KEFÍR! Nem tudom... talán majd jövőre én is lejutok madárra!

Sajti... valóban nem volt egyetlen balga sem?
Érdekes a Tbiro kommentje, s nyilván szegről-végről igaz is! Bízom benne, hogy jövőre én is ott lehetek... végsősoron a painball-os talikból is a 3.-ra bírtam lejutni!
Izgatottan várom a képeket, videókat... hajráfff uhlaim!

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
tbiro
2011.06.19 - 08:58

Regisztrált tag #29
Regisztrált: 2010.06.30 - 07:34
Üzenetek: 148
Mi is elcsorogtunk, jól elnapoztunk a pavilion félárnyékában
Vegyes érzéseim vannak. Egyrészt a szervezés és a többi nagyon jó, viszont "alulértékelt"-nek tartom a talit. Kevesen jöttek szerintem most is ahhoz képest hogy milyen programokat lehet\lehetne itt szervezni, remélem a jövőben ez változik.

Én meghúztam magam, szép nosztalgia volt egy majdnem gyári motorral csorogni 300km-t, gyűrűk lassan bekopnak és lehet tolni

Köszönjük az élményt!

Audi Coupe Quattro
Vissza az elejére
kompressor28
2011.06.19 - 08:15
MISKOLC

Regisztrált tag #55
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:26
Üzenetek: 249
Srácok!
Nagyon jól alacoolt a tegnapi nap!
Nagy-nagy köszönet Ádámnak és a papájának a szervezésért!!!
Loldmanak is nagy THX a gumisefteléses fuvarozásért!
Akik megtisztelték a rendezvényt kivétel nélkül jó fejek...külön köszönet jár Gábornak és Robinak az önzetlen fuvarokért és örömmel jelenthetem,hogy mindkettejük autójában érezni a fejlődést,nagy élmény volt!
Szendó is bizonyította,hogy van létjogosultsága 2db fekvő karbinak egy 1.8-as autón,igaz még ebből lehetne többet is kihozni,de minek is amíg problémás a gumik tapadása
Nekem össze kell szednem magam,mert egy erényem volt tegnap és az a gazdaságos gázüzem...végigalázott mindenki.... Cseppet sem sajnáltam,mert a hangulat mindenért kárpótolt!
Köszönöm mindenkinek!!!

AUDI 90 2.2 KOMPRESSOR

ELADÓ ALKATRÉSZEK!

Audi 90 20V (1987)
Audi 100 10V (1993)
Audi 100 szivarok benzinesek (1985)
Vissza az elejére
Audi100C3
2011.06.18 - 22:42
Kunmadaras

Regisztrált tag #105
Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23
Üzenetek: 177
Köszönöm mindenkinek a részvételt, nagyon jó kis bandázás volt!!!
Robi repülőgépe lóerőben megint hízott egy kicsit, bőven 600ló fölé, amit mindenki torokba felugró gyomorral kipróbálhatott A szlalomozós rész külön jól sikerült, főleg a kaszkadőr mutatvány, ami videoval meg is lett örökítve!
Akiknek az autója le lett kamerázva, nekik majd külön elküldöm a saját videojukat is!
Eszméletlen jó buli volt ismét, a video anyag feldolgozás alatt van!
Remélem mindenki jól érezte magát és maradandó, pozitív élményekkel tért haza!

Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic
Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb...
Audi S8 fan

Vissza az elejére
zoliaudi
2011.06.18 - 19:59
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
sziasztok,jó kis tali volt köszi Ádám a szervezést...örülök hogy újabb tagokat arcokat ismerhettem meg,kár hogy sokan hamar haza indultak így a végére megcsappant a kis csapat,és elköszöntünk egymástol........nem is baj hogy hamarabb értem haza a tervezettnél alig hogy haza értem indulnom kellett barátnőm elé elszakadt a kuplung bovdenje ugyhogy én mentem haza a kis fityojával kuplungolás nélkül ő meg jöt az audival a kis családdal.....bár én kuplungolás nélkül is hamarabb hazaértem mint ő

köszi Robinak és Gémérőnek a körökért egy élmény volt kár lett volna kihagyni..... ROBI nagyon durván brutál a gép...ápámmmmmm köszi...köszi...

[ Módosítva 2011.06.18 - 20:02 ]

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
orlin
2011.06.18 - 19:53

Regisztrált tag #36
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:51
Üzenetek: 101
melegfront vonult át az adott régión
Vissza az elejére
Szendwich
2011.06.18 - 19:52
Vendég
Köszönjük Ádám a lelkiismeretes szervezést (Faterodnak is!)!!!
Aki ott volt az szerintem nem bánta meg. Jó idő valamint remek társaság volt, na és persze jó autók
Videók nem sokára...

[ Módosítva 2011.06.18 - 19:53 ]
Vissza az elejére
lipy
2011.06.18 - 19:52
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
loldma írta ...

Egyébként bejöttem a városba és a fél város le volt zárva meg mindenhol kékruhás emberek rohangáltak ilyen tányérsapkával, meg nem akarták hogy arra menjek amerre akarok, hanem másmerre. Erről tud valaki valamit hogy mivolt a nyugatinál?

üdvüdv, remélem hamarosan megint találkozunk



Ha finoman mondom abból nem lesz baj.
[cenzúrázva] (langyos) felvonulás volt.



[ Módosítva 2011.06.18 - 19:53 ]
Vissza az elejére
loldma
2011.06.18 - 19:17
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Nem én videóztam, hanem Brájer Gábor barátom (többnyire). Node íme a szlalom eredmények, többé kevésbé pontos adatokkal, a teljesség igénye nélkül

Lipy: kezdte egy pályabontással, 30.91, 30.52, pályabontás, 30.36,30.22,29.85
Zoliau di: 35.65
Gergely: 32.4,31.15
Sebi: 30.62,29.53
Zsolt: 30.78
Lacko: 29.96,29.45,29.57,29.97, 29.30
A sor végére pedig én maradtam, loldma: 35.4,30.53 (ez sztem nem én voltam), 32.25, 33.49, 31.68,32.03, nomeg a végprodukcióm. Lista alapján senkit nem hagytam ki, Lipyt meg rendre összekevertem Latyával, ezúton kérnék mindkettőjüktől elnézést
Vissza az elejére
Lacko79
2011.06.18 - 18:09

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
Igyekszem felrakni a videókat, és köszi Neked is hogy kameráztál amíg én száguldoztam.
Vissza az elejére
loldma
2011.06.18 - 17:40
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Lacko79 írta ...

Sziasztok!
Szuperjó kis tali volt ez! Köszönjük szépen a szervezést, minden ok volt, a kamera ember is jó fej volt! A jó időnek köszönhetö, a fejem vörösre égett! Köszi Robinak az élmény köröket, nagyon tetszett! Gratulálunk Loldmának a szlalom versenyen nyújtott kiemelkedő szerepléséért! Később látunk róla videót is! Jó, hogy azért ilyen sokan összejöttünk, jót beszélgettünk!


Én is csak szépet és jót tudok mondani a taliról, nomeg én is leégtem, cserébe fényképet azt nem csináltam mert azt tervezgettem hogy hogy szerezhetek hírnevet, ezért gyorsan össze is dobtuk a szlalompályát ahol úgy gondoltam hogy egy jó kis DK szereplést kéne vállalni. Node majd meglátjátok ha lesz róla vidi. Lacko, a te videóid fenn lesznek valahol valamikor? A te kamerád termelt rendesen.

Egyébként bejöttem a városba és a fél város le volt zárva meg mindenhol kékruhás emberek rohangáltak ilyen tányérsapkával, meg nem akarták hogy arra menjek amerre akarok, hanem másmerre. Erről tud valaki valamit hogy mivolt a nyugatinál?

üdvüdv, remélem hamarosan megint találkozunk
Vissza az elejére
Lacko79
2011.06.18 - 17:33

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
Sziasztok!
Szuperjó kis tali volt ez! Köszönjük szépen a szervezést, minden ok volt, a kamera ember is jó fej volt! A jó időnek köszönhetö, a fejem vörösre égett! Köszi Robinak az élmény köröket, nagyon tetszett! Gratulálunk Loldmának a szlalom versenyen nyújtott kiemelkedő szerepléséért! Később látunk róla videót is! Jó, hogy azért ilyen sokan összejöttünk, jót beszélgettünk!
Vissza az elejére
Oldal:  1 [2] 3 4 5 6 7  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System