| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 [3] 4 5 6 7 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Sajti |
| ||||
Isaszeg![]() Regisztrált tag #9 Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31Üzenetek: 2916 | kompressor28 írta ... Sajti én elszórakoztattam volna a lányokat,mivel most feleslegesen erőltetném a gyorsulást kompi híján.... Te kisz önzőőőő Nem rajtam múlt. Audi 100 C3 Avant 2.0 TD |I__I__I\===OOOO===/ I__I__I| Audi 80 B2 1.8 KEIHIN (I____\==OOOO==/ ____|) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kompressor28 |
| ||||
MISKOLC![]() Regisztrált tag #55 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:26Üzenetek: 249 | Sajti én elszórakoztattam volna a lányokat,mivel most feleslegesen erőltetném a gyorsulást kompi híján.... Te kisz önzőőőő AUDI 90 2.2 KOMPRESSOR ELADÓ ALKATRÉSZEK! Audi 90 20V (1987) Audi 100 10V (1993) Audi 100 szivarok benzinesek (1985) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kompressor28 |
| ||||
MISKOLC![]() Regisztrált tag #55 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:26Üzenetek: 249 | Nem árt lassan egy új listát csinálni... AUDI 90 2.2 KOMPRESSOR ELADÓ ALKATRÉSZEK! Audi 90 20V (1987) Audi 100 10V (1993) Audi 100 szivarok benzinesek (1985) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | fakk, műszaki okok miatt nem megyek én se. bocs. 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Lacko79 és Csilla 5. Újbá próbálkozik menni... De nem megy...Sajna. 6. zoliaudi + simonka 7. kompressor28+páran 8. Szendo 9. Koncz Jani (Totalcar) 10. Po-Béla remélem tudok menni 11. Lipy+2fő 12.Dédé+1fő 13. Gmérő (remélem) 14. Andriska 15. Robi 16.Anakin2.2 17. Godrat ha elkészül akkor A6-al ha nem akkor Robival + 2-4 fő 18. tbiro 19. Milancoupe Audi 200-assal Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Sajti |
| ||||
Isaszeg![]() Regisztrált tag #9 Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31Üzenetek: 2916 | Mivel sokan kérdeztétek, leírom, inkább mint hogy fel kelljen hívnotok: A kocsimosós csajok nyápickák, két nap őrlődés után azt mondták, hogy mivel senki mást sem ismernek, ha én nem megyek, ők se. Hogy én mért nem megyek? Anyagi és időbeni korlátaim nem engedik, ráadásul önálló helyváltoztatásra maximum 3 Km-es körzetben vagyok képes, kivéve ha: Van valaki olyan "balga" (nem, nem Balage), hogy reggel eljön Isaszegre, felvesz engem és egy kedves Hölgyeményt (nem, félreértések elkerülése végett ő nem mos kocsit), elvisz Kunmadarasra az ellátmányunkkal és némi árnyékot adó cuccal egyetemben, majd délután 4-re (!!! ez fontos, a fejemet veszik ha kések) vissza is hoz. Mindezt természetesen mosolyogva, ingyen és bérmentve. Nos, ez esetben én is lejutnék talira. De nem kívánom senkitől, ezért is mondtam le. [ Módosítva 2011.06.17 - 16:59 ] Audi 100 C3 Avant 2.0 TD |I__I__I\===OOOO===/ I__I__I| Audi 80 B2 1.8 KEIHIN (I____\==OOOO==/ ____|) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | Újbácsi írta ... Na, én tutti, hogy nem tudok menni, készítem elő a motorcserét... Mi történt újbá? Gond van a gépeddel? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | Rocko írta ... audi100C3 írta ... Na srácok újabb változás van! Koncz Jani sem tud jönni, mert lebetegedett! Tehát ugrott a cikk. Ha így megy tovább a végén lehet csak egyedül leszek kint a reptéren...! és lemosod a kocsidat, bikinben. Ezt a műveletet meghagyom inkább másnak...! Egyébként most mostam le a gépet porszívózom, waxolom, kozmetikázom erősen per pillanat!! Holnapra nem lehet rajta még 1 porszem sem!!! Mielőtt jöttök még 1x 2x áttörlöm az egészet kint a reptéren a portól és a fékportól...! Mondjuk ezt már rólam mindenki tudja...! Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | audi100C3 írta ... Na srácok újabb változás van! Koncz Jani sem tud jönni, mert lebetegedett! Tehát ugrott a cikk. Ha így megy tovább a végén lehet csak egyedül leszek kint a reptéren...! és lemosod a kocsidat, bikinben. Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kompressor28 |
| ||||
MISKOLC![]() Regisztrált tag #55 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:26Üzenetek: 249 | Srácok egy nagy kérésem lenne... aki Pestről jönne el tudna nekem hozni 2db gumiabroncsot? A mai nap folyamán lehetne átvenni! S.O.S AUDI 90 2.2 KOMPRESSOR ELADÓ ALKATRÉSZEK! Audi 90 20V (1987) Audi 100 10V (1993) Audi 100 szivarok benzinesek (1985) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | Na srácok újabb változás van! Koncz Jani sem tud jönni, mert lebetegedett! Tehát ugrott a cikk. Ha így megy tovább a végén lehet csak egyedül leszek kint a reptéren...! [ Módosítva 2011.06.17 - 10:12 ] Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Na, én tutti, hogy nem tudok menni, készítem elő a motorcserét... 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Rocko (szokás szerint ) 5. Lacko79 és Csilla 6. Újbá próbálkozik menni... De nem megy...Sajna. 7. zoliaudi + simonka 8. kompressor28+páran 9. Szendo 10. Koncz Jani (Totalcar) 11. Po-Béla remélem tudok menni 12. Lipy+2fő 13.Dédé+1fő 14. Gmérő (remélem) 15. Andriska 16. Robi 17.Anakin2.2 18. Godrat ha elkészül akkor A6-al ha nem akkor Robival + 2-4 fő 19. tbiro 20. Milancoupe Audi 200-assal ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | Sajti ígért nekem egy címkét szombatra, de mivel ő nem jön így sajna nem tudja elhozni a talira és elvinni sem senkihez! Valaki esetleg nem tudna Sajtihoz beugrani érte szombaton??? [ Módosítva 2011.06.16 - 21:04 ] Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | kéne leptopp meg progi és ránézni az adagolómra szombaton..esetleg valaki?? valoszinű egy bordával eltettem..így hogy alázom le a dieseleket? [ Módosítva 2011.06.16 - 20:29 ] "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | cc_rider írta ... zoliaudi írta ... cola,energiaital stb???!!! egy káfét azért bevágok reggel Én nem egészen ezekre gondoltam és szerintem Ádám sem. GONDOLTAM.... "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | zoliaudi írta ... cola,energiaital stb???!!! egy káfét azért bevágok reggel Én nem egészen ezekre gondoltam és szerintem Ádám sem. B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | cola,energiaital stb???!!! egy káfét azért bevágok reggel "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | és egyéb tudatmódosító szerek fogyasztása szigorúan TILOS!!! Ez tetszik, de hát XXI. század. B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | ÁDÁM ISTEN KIRÁLY CSÁKÓ VAGY "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | srácok Kisujszállás -Karcag felől támad valaki még rajtam kívűl? Mert akkor konvojozhatnánk én tuti megyek... "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | Aki konvojban érkezik csörögjön rám mikor közel jár, hogy a videós srác feltudja venni az érkezéseket!!! Ha valaki lusta visszaolvasni és már elfelejtette annak itt van a forgatókönyv: Ha van rá lehetőség akkor hozzatok magatokkal valami árnyékot adó tribünt, sátrat, bármit ami alá el tudunk bújni a nap elől, mert nekünk kell gondoskodnunk az árnyékolásról!! Jó lenne ha mindenki megpróbálna KORÁN REGGEL jönni, a meleg idő miatt és hogy legyen idő mindenre !!! Enni-innivalót mindenki hozzon, mert a reptéren nincs büfé! Mobil illemhely nem lesz, mert azt a nagyobb rendezvényekre az országos és az Európa bajnokságokra szoktak kitelepíteni...! Kunmadarason van egy Agip benzinkút ahol etanolt is lehet tankolni, ezt az etanolos üzemű masinák tulajainak külön figyelmébe ajánlom! Kapunyitás reggel 6:00!!! Gyülekező reggel 7-8:00-ig! Utána konvojban bevonulás a pályára 8:00-tól! 8:15- beállás fényképezéshez (Totalcar cikk)! 8:45-től indul a buli, gyorsulás utána szlalompálya kiépítés majd szlalomozás! Egész nap miénk a pálya sötétedésig ami kb. 19-20:00-órát jelent! Aki később jönne annak mondom, hogy a bejárattól kezdve egyenesen jöjjön befelé az útra festett fehér nyilak irányát követve! Ha véletlenül eltévedne valaki ne essen pánikba hanem hívjon fel telefonon és elébe megyek! Elég nagy a reptér területe 1 tank benzint is kilehetne járkálni benne és sok az elágazás!!! A reptér területén bekövetkezett károkért és balesetért mindenki maga vállalja a felelősséget amit írásos formában a bejáratnál minden sofőrrel alá fogok íratni! A rendezvényen való részvétel csak és kizárólag 100%-ig JÓZAN állapotban lehetséges!!! A rendezvény előtt és alatt a sofőröknek az alkohol és egyéb tudatmódosító szerek fogyasztása szigorúan TILOS!!! Fényképező és videó kamera ne maradjon otthon senkinél !!! Minden Audist és Audi szimpatizánst szeretettel várunk!!! Botó Ádám 06-70-522-7823 (A szervező) [ Módosítva 2011.06.16 - 21:47 ] Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 [3] 4 5 6 7 | |
Powered by e107 Forum System










