Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. június 18. Kunmadaras, reptéri program!
Oldal:  1 2 [3] 4 5 6 7
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Sajti
2011.06.17 - 20:09
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
kompressor28 írta ...

Sajti én elszórakoztattam volna a lányokat,mivel most feleslegesen erőltetném a gyorsulást kompi híján....
Te kisz önzőőőő

Nem rajtam múlt.

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
kompressor28
2011.06.17 - 19:30
MISKOLC

Regisztrált tag #55
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:26
Üzenetek: 249
Sajti én elszórakoztattam volna a lányokat,mivel most feleslegesen erőltetném a gyorsulást kompi híján....
Te kisz önzőőőő

AUDI 90 2.2 KOMPRESSOR

ELADÓ ALKATRÉSZEK!

Audi 90 20V (1987)
Audi 100 10V (1993)
Audi 100 szivarok benzinesek (1985)
Vissza az elejére
kompressor28
2011.06.17 - 19:17
MISKOLC

Regisztrált tag #55
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:26
Üzenetek: 249
Nem árt lassan egy új listát csinálni...

AUDI 90 2.2 KOMPRESSOR

ELADÓ ALKATRÉSZEK!

Audi 90 20V (1987)
Audi 100 10V (1993)
Audi 100 szivarok benzinesek (1985)
Vissza az elejére
Rocko
2011.06.17 - 18:23
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
fakk, műszaki okok miatt nem megyek én se.
bocs.

1. audi100C3 (1fő)
2. fater (2fő)
3. loldma (valószínűleg, többen)
4. Lacko79 és Csilla
5. Újbá próbálkozik menni... De nem megy...Sajna.
6. zoliaudi + simonka
7. kompressor28+páran
8. Szendo
9. Koncz Jani (Totalcar)
10. Po-Béla remélem tudok menni
11. Lipy+2fő
12.Dédé+1fő
13. Gmérő (remélem)
14. Andriska
15. Robi
16.Anakin2.2
17. Godrat ha elkészül akkor A6-al ha nem akkor Robival + 2-4 fő
18. tbiro
19. Milancoupe Audi 200-assal

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
Sajti
2011.06.17 - 16:56
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
Mivel sokan kérdeztétek, leírom, inkább mint hogy fel kelljen hívnotok:

A kocsimosós csajok nyápickák, két nap őrlődés után azt mondták, hogy mivel senki mást sem ismernek, ha én nem megyek, ők se.

Hogy én mért nem megyek? Anyagi és időbeni korlátaim nem engedik, ráadásul önálló helyváltoztatásra maximum 3 Km-es körzetben vagyok képes, kivéve ha:

Van valaki olyan "balga" (nem, nem Balage), hogy reggel eljön Isaszegre, felvesz engem és egy kedves Hölgyeményt (nem, félreértések elkerülése végett ő nem mos kocsit), elvisz Kunmadarasra az ellátmányunkkal és némi árnyékot adó cuccal egyetemben, majd délután 4-re (!!! ez fontos, a fejemet veszik ha kések) vissza is hoz. Mindezt természetesen mosolyogva, ingyen és bérmentve.
Nos, ez esetben én is lejutnék talira. De nem kívánom senkitől, ezért is mondtam le.

[ Módosítva 2011.06.17 - 16:59 ]

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
Latya
2011.06.17 - 16:00
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Újbácsi írta ...

Na, én tutti, hogy nem tudok menni, készítem elő a motorcserét...

Mi történt újbá? Gond van a gépeddel?

Vissza az elejére
Audi100C3
2011.06.17 - 12:28
Kunmadaras

Regisztrált tag #105
Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23
Üzenetek: 177
Rocko írta ...

audi100C3 írta ...

Na srácok újabb változás van!
Koncz Jani sem tud jönni, mert lebetegedett!
Tehát ugrott a cikk.
Ha így megy tovább a végén lehet csak egyedül leszek kint a reptéren...!


és lemosod a kocsidat, bikinben.


Ezt a műveletet meghagyom inkább másnak...!
Egyébként most mostam le a gépet porszívózom, waxolom, kozmetikázom erősen per pillanat!!
Holnapra nem lehet rajta még 1 porszem sem!!!
Mielőtt jöttök még 1x 2x áttörlöm az egészet kint a reptéren a portól és a fékportól...!
Mondjuk ezt már rólam mindenki tudja...!

Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic
Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb...
Audi S8 fan

Vissza az elejére
Rocko
2011.06.17 - 12:14
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
audi100C3 írta ...

Na srácok újabb változás van!
Koncz Jani sem tud jönni, mert lebetegedett!
Tehát ugrott a cikk.
Ha így megy tovább a végén lehet csak egyedül leszek kint a reptéren...!


és lemosod a kocsidat, bikinben.

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
kompressor28
2011.06.17 - 10:55
MISKOLC

Regisztrált tag #55
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:26
Üzenetek: 249
Srácok egy nagy kérésem lenne... aki Pestről jönne el tudna nekem hozni 2db gumiabroncsot?
A mai nap folyamán lehetne átvenni!
S.O.S

AUDI 90 2.2 KOMPRESSOR

ELADÓ ALKATRÉSZEK!

Audi 90 20V (1987)
Audi 100 10V (1993)
Audi 100 szivarok benzinesek (1985)
Vissza az elejére
Audi100C3
2011.06.17 - 10:11
Kunmadaras

Regisztrált tag #105
Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23
Üzenetek: 177
Na srácok újabb változás van!
Koncz Jani sem tud jönni, mert lebetegedett!
Tehát ugrott a cikk.
Ha így megy tovább a végén lehet csak egyedül leszek kint a reptéren...!

[ Módosítva 2011.06.17 - 10:12 ]

Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic
Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb...
Audi S8 fan

Vissza az elejére
Újbácsi
2011.06.16 - 21:21
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Na, én tutti, hogy nem tudok menni, készítem elő a motorcserét...

1. audi100C3 (1fő)
2. fater (2fő)
3. loldma (valószínűleg, többen)
4. Rocko (szokás szerint )
5. Lacko79 és Csilla
6. Újbá próbálkozik menni... De nem megy...Sajna.
7. zoliaudi + simonka
8. kompressor28+páran
9. Szendo
10. Koncz Jani (Totalcar)
11. Po-Béla remélem tudok menni
12. Lipy+2fő
13.Dédé+1fő
14. Gmérő (remélem)
15. Andriska
16. Robi
17.Anakin2.2
18. Godrat ha elkészül akkor A6-al ha nem akkor Robival + 2-4 fő
19. tbiro
20. Milancoupe Audi 200-assal

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Audi100C3
2011.06.16 - 21:04
Kunmadaras

Regisztrált tag #105
Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23
Üzenetek: 177
Sajti ígért nekem egy címkét szombatra, de mivel ő nem jön így sajna nem tudja elhozni a talira és elvinni sem senkihez!
Valaki esetleg nem tudna Sajtihoz beugrani érte szombaton???


[ Módosítva 2011.06.16 - 21:04 ]

Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic
Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb...
Audi S8 fan

Vissza az elejére
zoliaudi
2011.06.16 - 20:29
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
kéne leptopp meg progi és ránézni az adagolómra szombaton..esetleg valaki?? valoszinű egy bordával eltettem..így hogy alázom le a dieseleket?

[ Módosítva 2011.06.16 - 20:29 ]

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
zoliaudi
2011.06.16 - 20:22
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
cc_rider írta ...

zoliaudi írta ...

cola,energiaital stb???!!! egy káfét azért bevágok reggel



Én nem egészen ezekre gondoltam és szerintem Ádám sem.




GONDOLTAM....

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
cc_rider
2011.06.16 - 20:17
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
zoliaudi írta ...

cola,energiaital stb???!!! egy káfét azért bevágok reggel



Én nem egészen ezekre gondoltam és szerintem Ádám sem.

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
zoliaudi
2011.06.16 - 20:12
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
cola,energiaital stb???!!! egy káfét azért bevágok reggel

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
cc_rider
2011.06.16 - 20:10
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892


és egyéb tudatmódosító szerek fogyasztása szigorúan TILOS!!!



Ez tetszik, de hát XXI. század.


B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
zoliaudi
2011.06.16 - 20:06
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
ÁDÁM ISTEN KIRÁLY CSÁKÓ VAGY

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
zoliaudi
2011.06.16 - 20:04
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
srácok Kisujszállás -Karcag felől támad valaki még rajtam kívűl? Mert akkor konvojozhatnánk én tuti megyek...

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
Audi100C3
2011.06.16 - 14:30
Kunmadaras

Regisztrált tag #105
Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23
Üzenetek: 177
Aki konvojban érkezik csörögjön rám mikor közel jár, hogy a videós srác feltudja venni az érkezéseket!!!
Ha valaki lusta visszaolvasni és már elfelejtette annak itt van a forgatókönyv:

Ha van rá lehetőség akkor hozzatok magatokkal valami árnyékot adó tribünt, sátrat, bármit ami alá el tudunk bújni a nap elől, mert nekünk kell gondoskodnunk az árnyékolásról!!

Jó lenne ha mindenki megpróbálna KORÁN REGGEL jönni, a meleg idő miatt és hogy legyen idő mindenre !!!
Enni-innivalót mindenki hozzon, mert a reptéren nincs büfé!
Mobil illemhely nem lesz, mert azt a nagyobb rendezvényekre az országos és az Európa bajnokságokra szoktak kitelepíteni...!
Kunmadarason van egy Agip benzinkút ahol etanolt is lehet tankolni, ezt az etanolos üzemű masinák tulajainak külön figyelmébe ajánlom!

Kapunyitás reggel 6:00!!!
Gyülekező reggel 7-8:00-ig!
Utána konvojban bevonulás a pályára 8:00-tól!
8:15- beállás fényképezéshez (Totalcar cikk)!
8:45-től indul a buli, gyorsulás utána szlalompálya kiépítés majd szlalomozás!
Egész nap miénk a pálya sötétedésig ami kb. 19-20:00-órát jelent!

Aki később jönne annak mondom, hogy a bejárattól kezdve egyenesen jöjjön befelé az útra festett fehér nyilak irányát követve!
Ha véletlenül eltévedne valaki ne essen pánikba hanem hívjon fel telefonon és elébe megyek! Elég nagy a reptér területe 1 tank benzint is kilehetne járkálni benne és sok az elágazás!!!

A reptér területén bekövetkezett károkért és balesetért mindenki maga vállalja a felelősséget amit írásos formában a bejáratnál minden sofőrrel alá fogok íratni!
A rendezvényen való részvétel csak és kizárólag 100%-ig JÓZAN állapotban lehetséges!!!
A rendezvény előtt és alatt a sofőröknek az alkohol és egyéb tudatmódosító szerek fogyasztása szigorúan TILOS!!!

Fényképező és videó kamera ne maradjon otthon senkinél !!!
Minden Audist és Audi szimpatizánst szeretettel várunk!!!

Botó Ádám
06-70-522-7823
(A szervező)

[ Módosítva 2011.06.16 - 21:47 ]

Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic
Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb...
Audi S8 fan

Vissza az elejére
Oldal:  1 2 [3] 4 5 6 7  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System