| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 4 [5] 6 7 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | loldma írta ... Sajti, ezek a leányzók nem tudnap aznap hajnalra egy helyre tömörülni? Vagy esetleg nálad aludni? Még meglássuk, de 2 hely biztos hogy lesz nálam, szóval te jössz. Ezt már megbeszéltem magammal. Vagy Lipy hozza a lányokat, én meg téged, és akkor stílusosan dupla B3-mal érkezünk. vagy egyet Te, egyet én. megódjuk. Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Sajti, ezek a leányzók nem tudnap aznap hajnalra egy helyre tömörülni? Vagy esetleg nálad aludni? Még meglássuk, de 2 hely biztos hogy lesz nálam, szóval te jössz. Ezt már megbeszéltem magammal. Vagy Lipy hozza a lányokat, én meg téged, és akkor stílusosan dupla B3-mal érkezünk. [ Módosítva 2011.06.12 - 19:25 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| tbiro |
| ||||
![]() Regisztrált tag #29 Regisztrált: 2010.06.30 - 07:34Üzenetek: 148 | készültem madárra egy kicsit átalakított mocival, de úgy néz ki önhibámon kívül(elbaxta a gépműhely) meghíúsul a dolog. nem hiszem hogy 1 hét alatt tudok építeni még egy motort. ezért így sajnos maximum nézőként tudok csak résztvneni(ismét).. Audi Coupe Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Szerintem is inkább a csajokat hozza el valaki... ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | A környékről nem jön senki sem aki el tudná hozni őket??? Szomoráúúú! [/quote1307736642] Én fel tudom őket venni. És vissza is tudom őket hozni. Bp.-ről nem esik ki. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | Sajti írta ... Dunakeszi az egyik és Fót a másik. nem tűnik lehetetlen feladatnak. Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Sajti |
| ||||
Isaszeg![]() Regisztrált tag #9 Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31Üzenetek: 2916 | Rocko írta ... Sajti írta ... Rocko írta ... kompressor28 írta ... audi100C3 írta ... Sajti hozta volna az autó mosáshoz a lányokat, de mivel elromlott az autója így sajna ő sem és a lányok sem tudnak jönni a talira! A környékről nem jön senki sem aki el tudná hozni őket??? Szomoráúúú! hát én el tudom hozni Sajtit esetleg plusz egy főt. bár nem tudom ki érdekelt Sajtiféle bikinis mosásban. Én pénztelen, a nő meg Nem Isaszegi. A többit okoskodd ki Budapesti? Dunakeszi az egyik és Fót a másik. Audi 100 C3 Avant 2.0 TD |I__I__I\===OOOO===/ I__I__I| Audi 80 B2 1.8 KEIHIN (I____\==OOOO==/ ____|) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | Sajti írta ... Rocko írta ... kompressor28 írta ... audi100C3 írta ... Sajti hozta volna az autó mosáshoz a lányokat, de mivel elromlott az autója így sajna ő sem és a lányok sem tudnak jönni a talira! A környékről nem jön senki sem aki el tudná hozni őket??? Szomoráúúú! hát én el tudom hozni Sajtit esetleg plusz egy főt. bár nem tudom ki érdekelt Sajtiféle bikinis mosásban. Én pénztelen, a nő meg Nem Isaszegi. A többit okoskodd ki Budapesti? Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Sajti |
| ||||
Isaszeg![]() Regisztrált tag #9 Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31Üzenetek: 2916 | Rocko írta ... kompressor28 írta ... audi100C3 írta ... Történt egy kis változás! Sajti hozta volna az autó mosáshoz a lányokat, de mivel elromlott az autója így sajna ő sem és a lányok sem tudnak jönni a talira! Ezért a bikinis autómosás erről a részről elmarad! Ha valaki ezenkívül mégis tud invitálni 1 vagy több lányt akik szívesen lemosnának bikiniben 1-2 autót a talin akkor azt időben jelezze! Köszönöm! A környékről nem jön senki sem aki el tudná hozni őket??? Szomoráúúú! hát én el tudom hozni Sajtit esetleg plusz egy főt. bár nem tudom ki érdekelt Sajtiféle bikinis mosásban. Én pénztelen, a nő meg Nem Isaszegi. A többit okoskodd ki Audi 100 C3 Avant 2.0 TD |I__I__I\===OOOO===/ I__I__I| Audi 80 B2 1.8 KEIHIN (I____\==OOOO==/ ____|) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | kompressor28 írta ... audi100C3 írta ... Történt egy kis változás! Sajti hozta volna az autó mosáshoz a lányokat, de mivel elromlott az autója így sajna ő sem és a lányok sem tudnak jönni a talira! Ezért a bikinis autómosás erről a részről elmarad! Ha valaki ezenkívül mégis tud invitálni 1 vagy több lányt akik szívesen lemosnának bikiniben 1-2 autót a talin akkor azt időben jelezze! Köszönöm! A környékről nem jön senki sem aki el tudná hozni őket??? Szomoráúúú! hát én el tudom hozni Sajtit esetleg plusz egy főt. bár nem tudom ki érdekelt Sajtiféle bikinis mosásban. Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kompressor28 |
| ||||
MISKOLC![]() Regisztrált tag #55 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:26Üzenetek: 249 | audi100C3 írta ... Történt egy kis változás! Sajti hozta volna az autó mosáshoz a lányokat, de mivel elromlott az autója így sajna ő sem és a lányok sem tudnak jönni a talira! Ezért a bikinis autómosás erről a részről elmarad! Ha valaki ezenkívül mégis tud invitálni 1 vagy több lányt akik szívesen lemosnának bikiniben 1-2 autót a talin akkor azt időben jelezze! Köszönöm! A környékről nem jön senki sem aki el tudná hozni őket??? Szomoráúúú! AUDI 90 2.2 KOMPRESSOR ELADÓ ALKATRÉSZEK! Audi 90 20V (1987) Audi 100 10V (1993) Audi 100 szivarok benzinesek (1985) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| GodRat |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #197 Regisztrált: 2010.07.13 - 13:15Üzenetek: 255 | 1. audi100C3 (1fő) 2. fater (2fő) 3. loldma (valószínűleg, többen) 4. Rocko (szokás szerint ) 5. Lacko79 és Csilla 6. Újbá próbálkozik menni... 7. zoliaudi + simonka 8. kompressor28+páran 9. Szendo 10. Koncz Jani (Totalcar) 11. Po-Béla remélem tudok menni 12. Lipy+2fő 13.Dédé+1fő 14. Gmérő (remélem) 15. Andriska 16. Robi 17.Anakin2.2 18. Godrat ha elkészül akkor A6-al ha nem akkor Robival + 2-4 fő *** Audi C5 A6 2.7 BiT. (1999) Eladó *** *** Audi C4 S4 2.2T (1992) Eladva *** *** BMW E36 328i (1996) *** *** Volkswagen Golf I 1.5 GL (1982) *** | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | Történt egy kis változás! Sajti hozta volna az autó mosáshoz a lányokat, de mivel elromlott az autója így sajna ő sem és a lányok sem tudnak jönni a talira! Ezért a bikinis autómosás erről a részről elmarad! Ha valaki ezenkívül mégis tud invitálni 1 vagy több lányt akik szívesen lemosnának bikiniben 1-2 autót a talin akkor azt időben jelezze! Köszönöm! Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Kamerát támogatom | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | Én is örülök a kamerás embernek, és természetesen össze dobjuk a pénzt! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Robi |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #30 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49Üzenetek: 240 | Jaja, a kameramanba beszállok ... mármint nem úgy Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001 Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | loldma írta ... audi100C3 írta ... zoliaudi írta ... audi100C3 írta ... Újbácsi írta ... Bélánkkal beszélj, neki asszem vannak bójái... Már kérdeztem, vannak neki de nem találja őket! Azért is írtam, hogy ha még valaki esetleg tud szerezni az jelezze, mert ha nem lesz akkor marad a gumi...! ha út javítás,zebra festés körül jársz ott szokott lenni vagy ÁDÁM emlékeim szerint van az útcátokba egy-két család akik tagjait szivesen kiállitanád mint bolya vagy teszt bábúúú Jaja! Reggel voltam (Liszt) Ferihegyen, ott most le vannak zárva a gyorsparkolók, pont bólyákkal, gondoltam összekotrok néhányat, de csúnyán néztek már így is a rendőrök rám. Habár így belegondolva csak sajtiig kellett volna vinni a bólyákat A fényképész/kamerás ötletet én is támogatom, anyagiakban is Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | audi100C3 írta ... zoliaudi írta ... audi100C3 írta ... Újbácsi írta ... Bélánkkal beszélj, neki asszem vannak bójái... Már kérdeztem, vannak neki de nem találja őket! Azért is írtam, hogy ha még valaki esetleg tud szerezni az jelezze, mert ha nem lesz akkor marad a gumi...! ha út javítás,zebra festés körül jársz ott szokott lenni vagy ÁDÁM emlékeim szerint van az útcátokba egy-két család akik tagjait szivesen kiállitanád mint bolya vagy teszt bábúúú Jaja! Reggel voltam (Liszt) Ferihegyen, ott most le vannak zárva a gyorsparkolók, pont bólyákkal, gondoltam összekotrok néhányat, de csúnyán néztek már így is a rendőrök rám. Habár így belegondolva csak sajtiig kellett volna vinni a bólyákat A fényképész/kamerás ötletet én is támogatom, anyagiakban is | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Audi100C3 |
| ||||
Kunmadaras![]() ![]() Regisztrált tag #105 Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23Üzenetek: 177 | zoliaudi írta ... audi100C3 írta ... Újbácsi írta ... Bélánkkal beszélj, neki asszem vannak bójái... Már kérdeztem, vannak neki de nem találja őket! Azért is írtam, hogy ha még valaki esetleg tud szerezni az jelezze, mert ha nem lesz akkor marad a gumi...! ha út javítás,zebra festés körül jársz ott szokott lenni vagy ÁDÁM emlékeim szerint van az útcátokba egy-két család akik tagjait szivesen kiállitanád mint bolya vagy teszt bábúúú Jaja! [ Módosítva 2011.06.04 - 11:25 ] Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb... Audi S8 fan | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoliaudi |
| ||||
Dévaványa![]() ![]() Regisztrált tag #35 Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49Üzenetek: 1209 | audi100C3 írta ... Újbácsi írta ... Bélánkkal beszélj, neki asszem vannak bójái... Már kérdeztem, vannak neki de nem találja őket! Azért is írtam, hogy ha még valaki esetleg tud szerezni az jelezze, mert ha nem lesz akkor marad a gumi...! ha út javítás,zebra festés körül jársz ott szokott lenni vagy ÁDÁM emlékeim szerint van az útcátokba egy-két család akik tagjait szivesen kiállitanád mint bolya vagy teszt bábúúú [ Módosítva 2011.06.04 - 10:43 ] "Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya" Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 4 [5] 6 7 | |
Powered by e107 Forum System













