Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. június 18. Kunmadaras, reptéri program!
Oldal:  1 2 3 4 [5] 6 7
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Rocko
2011.06.12 - 20:45
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
loldma írta ...

Sajti, ezek a leányzók nem tudnap aznap hajnalra egy helyre tömörülni? Vagy esetleg nálad aludni? Még meglássuk, de 2 hely biztos hogy lesz nálam, szóval te jössz. Ezt már megbeszéltem magammal.

Vagy Lipy hozza a lányokat, én meg téged, és akkor stílusosan dupla B3-mal érkezünk.


vagy egyet Te, egyet én. megódjuk.

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
loldma
2011.06.12 - 19:23
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Sajti, ezek a leányzók nem tudnap aznap hajnalra egy helyre tömörülni? Vagy esetleg nálad aludni? Még meglássuk, de 2 hely biztos hogy lesz nálam, szóval te jössz. Ezt már megbeszéltem magammal.

Vagy Lipy hozza a lányokat, én meg téged, és akkor stílusosan dupla B3-mal érkezünk.

[ Módosítva 2011.06.12 - 19:25 ]
Vissza az elejére
tbiro
2011.06.12 - 13:56

Regisztrált tag #29
Regisztrált: 2010.06.30 - 07:34
Üzenetek: 148
készültem madárra egy kicsit átalakított mocival, de úgy néz ki önhibámon kívül(elbaxta a gépműhely) meghíúsul a dolog. nem hiszem hogy 1 hét alatt tudok építeni még egy motort. ezért így sajnos maximum nézőként tudok csak résztvneni(ismét)..

Audi Coupe Quattro
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.06.10 - 21:25
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Szerintem is inkább a csajokat hozza el valaki...


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
lipy
2011.06.10 - 20:12
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
A környékről nem jön senki sem aki el tudná hozni őket???
Szomoráúúú!
[/quote1307736642]

Én fel tudom őket venni.
És vissza is tudom őket hozni.
Bp.-ről nem esik ki.
Vissza az elejére
Rocko
2011.06.10 - 15:47
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
Sajti írta ...

Dunakeszi az egyik és Fót a másik.


nem tűnik lehetetlen feladatnak.

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
Sajti
2011.06.10 - 12:40
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
Rocko írta ...

Sajti írta ...

Rocko írta ...

kompressor28 írta ...

audi100C3 írta ...

Sajti hozta volna az autó mosáshoz a lányokat, de mivel elromlott az autója így sajna ő sem és a lányok sem tudnak jönni a talira!


A környékről nem jön senki sem aki el tudná hozni őket???
Szomoráúúú!


hát én el tudom hozni Sajtit esetleg plusz egy főt. bár nem tudom ki érdekelt Sajtiféle bikinis mosásban.


Én pénztelen, a nő meg Nem Isaszegi. A többit okoskodd ki


Budapesti?

Dunakeszi az egyik és Fót a másik.

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
Rocko
2011.06.10 - 10:19
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
Sajti írta ...

Rocko írta ...

kompressor28 írta ...

audi100C3 írta ...

Sajti hozta volna az autó mosáshoz a lányokat, de mivel elromlott az autója így sajna ő sem és a lányok sem tudnak jönni a talira!


A környékről nem jön senki sem aki el tudná hozni őket???
Szomoráúúú!


hát én el tudom hozni Sajtit esetleg plusz egy főt. bár nem tudom ki érdekelt Sajtiféle bikinis mosásban.


Én pénztelen, a nő meg Nem Isaszegi. A többit okoskodd ki


Budapesti?

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
Sajti
2011.06.10 - 08:36
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
Rocko írta ...

kompressor28 írta ...

audi100C3 írta ...

Történt egy kis változás!
Sajti hozta volna az autó mosáshoz a lányokat, de mivel elromlott az autója így sajna ő sem és a lányok sem tudnak jönni a talira!
Ezért a bikinis autómosás erről a részről elmarad!

Ha valaki ezenkívül mégis tud invitálni 1 vagy több lányt akik szívesen lemosnának bikiniben 1-2 autót a talin akkor azt időben jelezze!
Köszönöm!


A környékről nem jön senki sem aki el tudná hozni őket???
Szomoráúúú!


hát én el tudom hozni Sajtit esetleg plusz egy főt. bár nem tudom ki érdekelt Sajtiféle bikinis mosásban.


Én pénztelen, a nő meg Nem Isaszegi. A többit okoskodd ki

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
Rocko
2011.06.10 - 08:11
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
kompressor28 írta ...

audi100C3 írta ...

Történt egy kis változás!
Sajti hozta volna az autó mosáshoz a lányokat, de mivel elromlott az autója így sajna ő sem és a lányok sem tudnak jönni a talira!
Ezért a bikinis autómosás erről a részről elmarad!

Ha valaki ezenkívül mégis tud invitálni 1 vagy több lányt akik szívesen lemosnának bikiniben 1-2 autót a talin akkor azt időben jelezze!
Köszönöm!


A környékről nem jön senki sem aki el tudná hozni őket???
Szomoráúúú!


hát én el tudom hozni Sajtit esetleg plusz egy főt. bár nem tudom ki érdekelt Sajtiféle bikinis mosásban.


Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
kompressor28
2011.06.10 - 06:54
MISKOLC

Regisztrált tag #55
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:26
Üzenetek: 249
audi100C3 írta ...

Történt egy kis változás!
Sajti hozta volna az autó mosáshoz a lányokat, de mivel elromlott az autója így sajna ő sem és a lányok sem tudnak jönni a talira!
Ezért a bikinis autómosás erről a részről elmarad!

Ha valaki ezenkívül mégis tud invitálni 1 vagy több lányt akik szívesen lemosnának bikiniben 1-2 autót a talin akkor azt időben jelezze!
Köszönöm!


A környékről nem jön senki sem aki el tudná hozni őket???
Szomoráúúú!

AUDI 90 2.2 KOMPRESSOR

ELADÓ ALKATRÉSZEK!

Audi 90 20V (1987)
Audi 100 10V (1993)
Audi 100 szivarok benzinesek (1985)
Vissza az elejére
GodRat
2011.06.10 - 05:52
Nagykőrös

Regisztrált tag #197
Regisztrált: 2010.07.13 - 13:15
Üzenetek: 255

1. audi100C3 (1fő)
2. fater (2fő)
3. loldma (valószínűleg, többen)
4. Rocko (szokás szerint )
5. Lacko79 és Csilla
6. Újbá próbálkozik menni...
7. zoliaudi + simonka
8. kompressor28+páran
9. Szendo
10. Koncz Jani (Totalcar)
11. Po-Béla remélem tudok menni
12. Lipy+2fő
13.Dédé+1fő
14. Gmérő (remélem)
15. Andriska
16. Robi
17.Anakin2.2
18. Godrat ha elkészül akkor A6-al ha nem akkor Robival + 2-4 fő


*** Audi C5 A6 2.7 BiT. (1999) Eladó ***

*** Audi C4 S4 2.2T (1992) Eladva ***

*** BMW E36 328i (1996) ***
*** Volkswagen Golf I 1.5 GL (1982) ***
Vissza az elejére
Audi100C3
2011.06.09 - 22:51
Kunmadaras

Regisztrált tag #105
Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23
Üzenetek: 177
Történt egy kis változás!
Sajti hozta volna az autó mosáshoz a lányokat, de mivel elromlott az autója így sajna ő sem és a lányok sem tudnak jönni a talira!
Ezért a bikinis autómosás erről a részről elmarad!

Ha valaki ezenkívül mégis tud invitálni 1 vagy több lányt akik szívesen lemosnának bikiniben 1-2 autót a talin akkor azt időben jelezze!
Köszönöm!

Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic
Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb...
Audi S8 fan

Vissza az elejére
lipy
2011.06.09 - 11:27
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Kamerát támogatom
Vissza az elejére
Lacko79
2011.06.06 - 17:06

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
Én is örülök a kamerás embernek, és természetesen össze dobjuk a pénzt!
Vissza az elejére
Robi
2011.06.06 - 13:17
Nagykőrös
Regisztrált tag #30
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49
Üzenetek: 240
Jaja, a kameramanba beszállok ... mármint nem úgy

Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001
Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992
Vissza az elejére
Audi100C3
2011.06.06 - 11:09
Kunmadaras

Regisztrált tag #105
Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23
Üzenetek: 177
loldma írta ...

audi100C3 írta ...

zoliaudi írta ...

audi100C3 írta ...

Újbácsi írta ...

Bélánkkal beszélj, neki asszem vannak bójái...



Már kérdeztem, vannak neki de nem találja őket!
Azért is írtam, hogy ha még valaki esetleg tud szerezni az jelezze, mert ha nem lesz akkor marad a gumi...!



ha út javítás,zebra festés körül jársz ott szokott lenni
vagy ÁDÁM emlékeim szerint van az útcátokba egy-két család akik tagjait szivesen kiállitanád mint bolya vagy teszt bábúúú



Jaja!


Reggel voltam (Liszt) Ferihegyen, ott most le vannak zárva a gyorsparkolók, pont bólyákkal, gondoltam összekotrok néhányat, de csúnyán néztek már így is a rendőrök rám. Habár így belegondolva csak sajtiig kellett volna vinni a bólyákat

A fényképész/kamerás ötletet én is támogatom, anyagiakban is





Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic
Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb...
Audi S8 fan

Vissza az elejére
loldma
2011.06.06 - 10:10
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
audi100C3 írta ...

zoliaudi írta ...

audi100C3 írta ...

Újbácsi írta ...

Bélánkkal beszélj, neki asszem vannak bójái...



Már kérdeztem, vannak neki de nem találja őket!
Azért is írtam, hogy ha még valaki esetleg tud szerezni az jelezze, mert ha nem lesz akkor marad a gumi...!



ha út javítás,zebra festés körül jársz ott szokott lenni
vagy ÁDÁM emlékeim szerint van az útcátokba egy-két család akik tagjait szivesen kiállitanád mint bolya vagy teszt bábúúú



Jaja!


Reggel voltam (Liszt) Ferihegyen, ott most le vannak zárva a gyorsparkolók, pont bólyákkal, gondoltam összekotrok néhányat, de csúnyán néztek már így is a rendőrök rám. Habár így belegondolva csak sajtiig kellett volna vinni a bólyákat

A fényképész/kamerás ötletet én is támogatom, anyagiakban is
Vissza az elejére
Audi100C3
2011.06.04 - 11:24
Kunmadaras

Regisztrált tag #105
Regisztrált: 2010.07.03 - 15:23
Üzenetek: 177
zoliaudi írta ...

audi100C3 írta ...

Újbácsi írta ...

Bélánkkal beszélj, neki asszem vannak bójái...



Már kérdeztem, vannak neki de nem találja őket!
Azért is írtam, hogy ha még valaki esetleg tud szerezni az jelezze, mert ha nem lesz akkor marad a gumi...!



ha út javítás,zebra festés körül jársz ott szokott lenni
vagy ÁDÁM emlékeim szerint van az útcátokba egy-két család akik tagjait szivesen kiállitanád mint bolya vagy teszt bábúúú



Jaja!

[ Módosítva 2011.06.04 - 11:25 ]

Audi 100 C3 '87, 2.0, KP, 116Le, 170Nm, FWD, 5 seb. manuál, K-Jetronic
Opel Omega B Caravan 2.5 V6 benzin, 170Le, 227Nm, Motronic M 2.8.1, RWD, stb...
Audi S8 fan

Vissza az elejére
zoliaudi
2011.06.04 - 10:41
Dévaványa

Regisztrált tag #35
Regisztrált: 2010.06.30 - 09:49
Üzenetek: 1209
audi100C3 írta ...

Újbácsi írta ...

Bélánkkal beszélj, neki asszem vannak bójái...



Már kérdeztem, vannak neki de nem találja őket!
Azért is írtam, hogy ha még valaki esetleg tud szerezni az jelezze, mert ha nem lesz akkor marad a gumi...!



ha út javítás,zebra festés körül jársz ott szokott lenni
vagy ÁDÁM emlékeim szerint van az útcátokba egy-két család akik tagjait szivesen kiállitanád mint bolya vagy teszt bábúúú

[ Módosítva 2011.06.04 - 10:43 ]

"Hidd el én nem tehetek róla így rakott le az a nyomorult gólya"

Audi 100 C4 2.5 TDI AEL 103.KW.


Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 4 [5] 6 7  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System