| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: [1] 2 3 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Oké, Pojzi, akkor ezt a topikot most lezárom, ez "nem jött be". Nyitok egy új topikot nyári találkozó néven, oda lehet szervezni a nyári találkozót más helyszínnel, akár más időben, úgy gondolom, hogy van még rá időtök. Nézzétek meg a kiskocka topikot. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Újbácsi írta ... Hamar lemondtatok róla. Szerintem ne demoralizáljatok. nem rontjuk a szervezésed de jövőre viszavesszük az irányitást coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Hamar lemondtatok róla. Szerintem ne demoralizáljatok. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Tomm írta ... Csak mondom hogy mi nem van jól,h tanuljunk hibáinkból és h hallgassanak az okosra(rám):-) nyugi majd jövőre coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | Csak mondom hogy mi nem van jól,h tanuljunk hibáinkból és h hallgassanak az okosra(rám):-) Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kataqp |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #32 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55Üzenetek: 104 | Az egy másik topic Tommikám... GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | Tulipán motel Gyenesdiás. es a lista megdagadna.A helyszint nem sikeredett eltalálni sory.2012.http://
www.caravancamping.hu/
[ Módosítva 2011.07.18 - 12:46 ] Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Gyerekek! Nemhogy feltelne a lista, de még fogyunk is ebből a kevésből? Azt kell mondjam, hogy megfelelő létszám híján le kell majd fújnom, ha senkit nem érdekel. E hó 28-ig tudtok feliratkozni. Gyerünkmá. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | 1. Újbácsi 1db 2ágyas szoba aug. 12-13 éjszaka 2. Legoooo család 1 db 2ágyas aug. 12-13 éjszaka 3. loldma & barátnő 1db 2ágyas szoba aug 12-13 éjszaka B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | cc_rider írta ... 205/45 R16 vamai szép 5 küllősön... persze 4*108 az szép nagy darab lesz... megnézném... Sőt, rohadjak meg csinálok egy olyat!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | 205/45 R16 vamai szép 5 küllősön... persze 4*108 B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | Újbácsi írta ... Oké, de kicsit komolyabb nyeremények is lesznek, ha nem baj... Csattogós lepke lesz? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Oké, de kicsit komolyabb nyeremények is lesznek, ha nem baj... ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Újbácsi írta ... Gyerekek! A nyári találkozón egy kis meglepetéssel készülünk nektek. Régen dédelgetett vágyunk válik valóra, hogy egy olyan túrát szervezhessünk, ami mindenkinek tetszhet. Legalább is sokaknak. Lesz egy kb 50km-es túra, de nem ám akármilyen! Hanem feladatokkal tűzdelt, időre és gyorsaságra épülő túra, ahol még értékes nyeremények is vannak! Bizony! A részleteket egy-két napon belül felteszem ide. Érdemes lesz figyelni! Folyt köv! Kakasos nyalókát akarok! B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Gyerekek! A nyári találkozón egy kis meglepetéssel készülünk nektek. Régen dédelgetett vágyunk válik valóra, hogy egy olyan túrát szervezhessünk, ami mindenkinek tetszhet. Legalább is sokaknak. Lesz egy kb 50km-es túra, de nem ám akármilyen! Hanem feladatokkal tűzdelt, időre és gyorsaságra épülő túra, ahol még értékes nyeremények is vannak! Bizony! A részleteket egy-két napon belül felteszem ide. Érdemes lesz figyelni! Folyt köv! ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Latya írta ... loldma írta ... Újbácsi írta ... Vagy tedd a gumiszobába, hadd mosolyogjunk, akarom mondani hadd érezzünk együtt mi is... Este ha hazajövök leírom kiskockába panaszom, óhajom, sóhajom. Alig várjuk... ott van | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | loldma írta ... Újbácsi írta ... Vagy tedd a gumiszobába, hadd mosolyogjunk, akarom mondani hadd érezzünk együtt mi is... Este ha hazajövök leírom kiskockába panaszom, óhajom, sóhajom. Alig várjuk... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Újbácsi írta ... Vagy tedd a gumiszobába, hadd mosolyogjunk, akarom mondani hadd érezzünk együtt mi is... Este ha hazajövök leírom kiskockába panaszom, óhajom, sóhajom. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Vagy tedd a gumiszobába, hadd mosolyogjunk, akarom mondani hadd érezzünk együtt mi is... ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | A nyári találkozóval kapcsolatos dolgok helye. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: [1] 2 3 | |
Powered by e107 Forum System



de jövőre viszavesszük az irányitást 






