Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. augusztus 12-14 Nagy nyári találkozó
Oldal:  1 [2] 3
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Csabbee
2011.07.09 - 13:17
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
loldma írta ...

Latya írta ...

Mi nem lesz meg? Eladod az autód?

Olyasmi. Visszaviszem. Okirathamisítás áldozata lettem. Ha gondolod dobj egy pm-et és elmesélem


Ez engem is érdekelne.

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
loldma
2011.07.09 - 11:35
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Latya írta ...

Mi nem lesz meg? Eladod az autód?

Olyasmi. Visszaviszem. Okirathamisítás áldozata lettem. Ha gondolod dobj egy pm-et és elmesélem
Vissza az elejére
Latya
2011.07.09 - 11:28
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Mi nem lesz meg? Eladod az autód?

Vissza az elejére
loldma
2011.07.09 - 11:25
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
cc_rider írta ...

Újbácsi írta ...




Remélem, hogy a létszám meg fog ugrani hamarosan.




Én is mert 3 autóval elég szar konvojozni.


Amiből az egyik kispolszki/suzuki? :/ Ha minden jól megy, addigra már nem lesz meg a Dög, de igyekszem addigra venni másikat, de ha nem jön össze akkor kölcsönautóval megyünk :/
Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.09 - 10:24
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Újbácsi írta ...




Remélem, hogy a létszám meg fog ugrani hamarosan.




Én is mert 3 autóval elég szar konvojozni.

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Latya
2011.07.08 - 21:45
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Nekem egyelőre a Pécsi tali is kimeríti a nemlétező keretet, de akarok látni pár arcot!
Baksot kihagyom. Sorry.

Vissza az elejére
Újbácsi
2011.07.08 - 20:25
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Én is sajnálom, Putyu.

A területeket úgy válasszuk évente, hogy minden régióba mehessünk, lehetőleg olyan helyekre, ahol még nem voltunk, illetve hogy mindenkihez lehessünk közel egyszer...
Mivel a délkeleti terület még nem volt, így most ide lett szervezve.
Ennyit a helyszínről.
Eddig úgy néz ki, hogy e hónap végéig kell a foglalást utalni.
Remélem, hogy a létszám meg fog ugrani hamarosan.


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
anakin2.2
2011.07.07 - 19:48

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89
Sajti a lőttagyú!!!!
Én nem akarom rongálni a szerveződést , tisztelettel adózok a szervezőnek....tényleg /respect!/
de: engem ez a baks annyira se vonz mint.............nem tudom mi. nekem közel sincs igazán 315km-ez másodlagos
sajnálom nem leszek ott.

100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
Legoooo
2011.07.07 - 15:46
Nyúl (York)

Regisztrált tag #52
Regisztrált: 2010.07.02 - 10:20
Üzenetek: 184
Mi a végső határidő, amíg az előleget át kell utalni?

Audi 80 CL 1982 2.0 ABT, LPG
Vissza az elejére
Sajti
2011.07.06 - 22:16
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
anakin2.2 írta ...

Mi a gond a lóvén kívül?

Az, ha nincs lóvé...

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
poison
2011.07.06 - 20:50
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
anakin2.2 írta ...

Huh! Nem lesztek túl sokan. Mi a gond a lóvén kívül? ............lehet a helyszín?


időpont hejszin se ár is de inkább az idővel van gond

[ Módosítva 2011.07.06 - 20:51 ]

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.06 - 19:16
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Igen, elég gyatra a felhozatal...

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
anakin2.2
2011.07.06 - 18:19

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89
Huh! Nem lesztek túl sokan. Mi a gond a lóvén kívül? ............lehet a helyszín?

100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
loldma
2011.06.15 - 08:03
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
1. Újbácsi 1db 2ágyas szoba aug. 12-13 éjszaka
2. cc_rider & Timó 1db 2ágyas aug 11-12-13 éjszaka (Mi már csütörtökön lemegyünk)
3. Legoooo család 1 db 2ágyas aug. 12-13 éjszaka
4. loldma & barátnő 1db 2ágyas szoba aug 12-13 éjszaka



[ Módosítva 2011.06.22 - 09:51 ]
Vissza az elejére
cc_rider
2011.06.14 - 17:09
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892

1. Újbácsi 1db 2ágyas szoba aug. 12-13 éjszaka
2. cc_rider & Timó 1db 2ágyas aug 11-12-13 éjszaka (Mi már csütörtökön lemegyünk)
3. Legoooo család 1 db 2ágyas aug. 12-13 éjszaka



B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
loldma
2011.06.13 - 05:24
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Ilyen 7ágyas lágerben nem akar senki aludni?
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.06.12 - 18:24
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Dehogy is!

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Legoooo
2011.06.12 - 17:57
Nyúl (York)

Regisztrált tag #52
Regisztrált: 2010.07.02 - 10:20
Üzenetek: 184
A Nagy nyári találkozó érdeklődés hiányában elmarad???

Audi 80 CL 1982 2.0 ABT, LPG
Vissza az elejére
Legoooo
2011.05.29 - 06:49
Nyúl (York)

Regisztrált tag #52
Regisztrált: 2010.07.02 - 10:20
Üzenetek: 184
1. Újbácsi 1db 2ágyas szoba aug. 12-13 éjszaka
2. cc_rider & Timó 1db 2ágyas Aug 12-13 éjszaka
3. Legoooo család 1 db 2ágyas aug. 12-13 éjszaka


Audi 80 CL 1982 2.0 ABT, LPG
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.05.25 - 15:50
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Bizony, hogy!


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Oldal:  1 [2] 3  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System