| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 [2] 3 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Csabbee |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #211 Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40Üzenetek: 714 | loldma írta ... Latya írta ... Mi nem lesz meg? Eladod az autód? Olyasmi. Visszaviszem. Okirathamisítás áldozata lettem. Ha gondolod dobj egy pm-et és elmesélem Ez engem is érdekelne. A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Latya írta ... Mi nem lesz meg? Eladod az autód? Olyasmi. Visszaviszem. Okirathamisítás áldozata lettem. Ha gondolod dobj egy pm-et és elmesélem | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | Mi nem lesz meg? Eladod az autód? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | cc_rider írta ... Újbácsi írta ... Remélem, hogy a létszám meg fog ugrani hamarosan. Én is mert 3 autóval elég szar konvojozni. Amiből az egyik kispolszki/suzuki? :/ Ha minden jól megy, addigra már nem lesz meg a Dög, de igyekszem addigra venni másikat, de ha nem jön össze akkor kölcsönautóval megyünk :/ | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Újbácsi írta ... Remélem, hogy a létszám meg fog ugrani hamarosan. Én is mert 3 autóval elég szar konvojozni. B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | Nekem egyelőre a Pécsi tali is kimeríti a nemlétező keretet, de akarok látni pár arcot! Baksot kihagyom. Sorry. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Én is sajnálom, Putyu. A területeket úgy válasszuk évente, hogy minden régióba mehessünk, lehetőleg olyan helyekre, ahol még nem voltunk, illetve hogy mindenkihez lehessünk közel egyszer... Mivel a délkeleti terület még nem volt, így most ide lett szervezve. Ennyit a helyszínről. Eddig úgy néz ki, hogy e hónap végéig kell a foglalást utalni. Remélem, hogy a létszám meg fog ugrani hamarosan. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | Sajti a lőttagyú!!!! Én nem akarom rongálni a szerveződést , tisztelettel adózok a szervezőnek....tényleg /respect!/ de: engem ez a baks annyira se vonz mint.............nem tudom mi. nekem közel sincs igazán 315km-ez másodlagos sajnálom nem leszek ott. 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Legoooo |
| ||||
Nyúl (York)![]() Regisztrált tag #52 Regisztrált: 2010.07.02 - 10:20Üzenetek: 184 | Mi a végső határidő, amíg az előleget át kell utalni? Audi 80 CL 1982 2.0 ABT, LPG | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Sajti |
| ||||
Isaszeg![]() Regisztrált tag #9 Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31Üzenetek: 2916 | anakin2.2 írta ... Mi a gond a lóvén kívül? Az, ha nincs lóvé... Audi 100 C3 Avant 2.0 TD |I__I__I\===OOOO===/ I__I__I| Audi 80 B2 1.8 KEIHIN (I____\==OOOO==/ ____|) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | anakin2.2 írta ... Huh! Nem lesztek túl sokan. Mi a gond a lóvén kívül? ............lehet a helyszín? időpont hejszin se ár is de inkább az idővel van gond [ Módosítva 2011.07.06 - 20:51 ] coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Igen, elég gyatra a felhozatal... B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | Huh! Nem lesztek túl sokan. Mi a gond a lóvén kívül? ............lehet a helyszín? 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | 1. Újbácsi 1db 2ágyas szoba aug. 12-13 éjszaka 2. cc_rider & Timó 1db 2ágyas aug 11-12-13 éjszaka (Mi már csütörtökön lemegyünk) 3. Legoooo család 1 db 2ágyas aug. 12-13 éjszaka 4. loldma & barátnő 1db 2ágyas szoba aug 12-13 éjszaka [ Módosítva 2011.06.22 - 09:51 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | 1. Újbácsi 1db 2ágyas szoba aug. 12-13 éjszaka 2. cc_rider & Timó 1db 2ágyas aug 11-12-13 éjszaka (Mi már csütörtökön lemegyünk) 3. Legoooo család 1 db 2ágyas aug. 12-13 éjszaka B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Ilyen 7ágyas lágerben nem akar senki aludni? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Dehogy is! ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Legoooo |
| ||||
Nyúl (York)![]() Regisztrált tag #52 Regisztrált: 2010.07.02 - 10:20Üzenetek: 184 | A Nagy nyári találkozó érdeklődés hiányában elmarad??? Audi 80 CL 1982 2.0 ABT, LPG | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Legoooo |
| ||||
Nyúl (York)![]() Regisztrált tag #52 Regisztrált: 2010.07.02 - 10:20Üzenetek: 184 | 1. Újbácsi 1db 2ágyas szoba aug. 12-13 éjszaka 2. cc_rider & Timó 1db 2ágyas Aug 12-13 éjszaka 3. Legoooo család 1 db 2ágyas aug. 12-13 éjszaka Audi 80 CL 1982 2.0 ABT, LPG | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Bizony, hogy! ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 [2] 3 | |
Powered by e107 Forum System


Eladod az autód?






