Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. augusztus 12-14 Nagy nyári találkozó
Oldal:  1 2 [3]
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
cc_rider
2011.05.25 - 12:40
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Feleim!

Mizse víz remélem lesz!

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
cc_rider
2011.05.24 - 08:30
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
1. Újbácsi 1db 2ágyas szoba aug. 12-13 éjszaka
2. cc_rider & Timó 1db 2ágyas Aug 12-13 éjszaka

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Újbácsi
2011.05.23 - 18:48
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
1. Újbácsi 1db 2ágyas szoba aug. 12-13 éjszaka

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.05.23 - 18:29
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Kedves mindenki!

A nyári találkozónk idei helyszíne Baks lesz. LINK
Ez a kis település Ópusztaszer mellett található, így az ott töltött napokon akár a Feszty-körkép is látogatható lesz, igény szerint. LINK
Kiskunmajsa 30km-re van, továbbá természetjárás is lehetséges (Csaj-tó, Pusztaszeri Tájvédelmi körzet, stb), akár vezetővel is.
A helyszínen a következő szálláslehetőségek vannak:
11db 2 ágyas szoba, ára 10500Ft/éj,
4db 3 ágyas szoba, ára 14500/éj,
8 db 4-7ágyas szoba, ára 4000/fő/éj.
Ezen árakból készpénzfizetés esetén 15% kedvezményt kapunk.

Szórakozási lehetőség is van helyben, ping-pong asztal, csocsó, röplabda pálya, kis kapuk focizni a területhez tartozó füves részen, 15mX7m-es medence.
Kicsi rászervezéssel 2 órás borkóstoló is lehet, ami külön-költséges, továbbá saját étterem áll rendelkezésre. Itt főétkezés tekintetében előre megbeszélt két étel közül lehet majd választani, ha egyszerre szeretnénk étkezni.
Lesz majd meglepetés program is, de nem szeretném a poént ellőni, részletek kicsit később lesznek.

Mivel elég nagyszabású szervezés lesz, így -a tavalyihoz hasonlóan- szobát foglalni előleg befizetésével lehet, természetesen érkezési sorrendben. Az előleg nagysága az adott szállás 1 éjszakai ára.
Megkérek mindenkit, hogy a listára úgy iratkozzon fel, hogy a neve után legyen ott, milyen szállást igényel és mennyi időre. (pl.:Újbácsi 1db 2 ágyas szoba, 12-13 éjszaka)
Az előleget a klub számlájára kell utalni vagy fizetni úgy, hogy a megjegyzéshez oda legyen írva a nicknév, a teljes név, és, hogy Baks előleg. (pl.: Újbácsi, Simon Attila, Baks előleg.)
Természetesen ez beleszámít a végösszegbe.

Ha bármi változás lesz, tudatni fogom.
Üdv.
Vezetőség

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 [3]  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System