| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 [3] | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Feleim! Mizse víz remélem lesz! B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | 1. Újbácsi 1db 2ágyas szoba aug. 12-13 éjszaka 2. cc_rider & Timó 1db 2ágyas Aug 12-13 éjszaka B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | 1. Újbácsi 1db 2ágyas szoba aug. 12-13 éjszaka ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Kedves mindenki! A nyári találkozónk idei helyszíne Baks lesz. LINK Ez a kis település Ópusztaszer mellett található, így az ott töltött napokon akár a Feszty-körkép is látogatható lesz, igény szerint. LINK Kiskunmajsa 30km-re van, továbbá természetjárás is lehetséges (Csaj-tó, Pusztaszeri Tájvédelmi körzet, stb), akár vezetővel is. A helyszínen a következő szálláslehetőségek vannak: 11db 2 ágyas szoba, ára 10500Ft/éj, 4db 3 ágyas szoba, ára 14500/éj, 8 db 4-7ágyas szoba, ára 4000/fő/éj. Ezen árakból készpénzfizetés esetén 15% kedvezményt kapunk. Szórakozási lehetőség is van helyben, ping-pong asztal, csocsó, röplabda pálya, kis kapuk focizni a területhez tartozó füves részen, 15mX7m-es medence. Kicsi rászervezéssel 2 órás borkóstoló is lehet, ami külön-költséges, továbbá saját étterem áll rendelkezésre. Itt főétkezés tekintetében előre megbeszélt két étel közül lehet majd választani, ha egyszerre szeretnénk étkezni. Lesz majd meglepetés program is, de nem szeretném a poént ellőni, részletek kicsit később lesznek. Mivel elég nagyszabású szervezés lesz, így -a tavalyihoz hasonlóan- szobát foglalni előleg befizetésével lehet, természetesen érkezési sorrendben. Az előleg nagysága az adott szállás 1 éjszakai ára. Megkérek mindenkit, hogy a listára úgy iratkozzon fel, hogy a neve után legyen ott, milyen szállást igényel és mennyi időre. (pl.:Újbácsi 1db 2 ágyas szoba, 12-13 éjszaka) Az előleget a klub számlájára kell utalni vagy fizetni úgy, hogy a megjegyzéshez oda legyen írva a nicknév, a teljes név, és, hogy Baks előleg. (pl.: Újbácsi, Simon Attila, Baks előleg.) Természetesen ez beleszámít a végösszegbe. Ha bármi változás lesz, tudatni fogom. Üdv. Vezetőség ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 [3] | |
Powered by e107 Forum System





