Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Július 16-án Pécsett Baranya-ringes találkozó
Oldal:  [1] 2 3 4 5 6
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
kataqp
2011.07.26 - 20:26

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
Andrew írta ...

El kellett jönnöm előző hét pénteken szombathelyre, majd következő héten érek haza akkor megy el meggyógyulni a kisautó

Ezt kérjük kicsit nagyobb beleéléssel írni, mármint, hogy Szombathelyre jöttél, kb így:
Andrew: "Hurrá, ismét a csodálatos nyugati végen vagyok, végre jöhettem Szoooombathelyre a barátaimhoz!"
kata: "Szuper Endrú, nagyon örülünk neki, olyan jó hallani, hogy itt vagyunk egy városban és összefutunk és hogy Te is ennyire örülsz annak, hogy 9700-ban lehetsz!"
balra el


GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
Latya
2011.07.26 - 19:57
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Andrew írta ...

El kellett jönnöm előző hét pénteken szombathelyre, majd következő héten érek haza akkor megy el meggyógyulni a kisautó

Most szombathelyen vagy? visszafelé ugorj már be, akkor átvizsgálhatod alaposabban a carPC-t! Letenye pont útba esik. Vagy te nem pécsi vagy?

[ Módosítva 2011.07.26 - 19:59 ]

Vissza az elejére
Andrew
2011.07.26 - 18:38
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
El kellett jönnöm előző hét pénteken szombathelyre, majd következő héten érek haza akkor megy el meggyógyulni a kisautó

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
Latya
2011.07.26 - 17:30
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Andrew írta ...

Norkatomi írta ...

Nagyon kemény ahogy a vége felé Andrew "hajtja" a gokartot gyorsításként


Jah, nem bírt rendesen kigyorsítani az a szerencsétlen gokart, ha nem szorultam volna be az ülésbe, akkor kiszálltam volna megtolni

csak ne nagyon akarj kifejelni, a szalagkorlátot is majdnem kifejelted... tényleg hogy állsz a géppel, kijavítottad már?

Vissza az elejére
Csabbee
2011.07.26 - 17:10
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
Andrew írta ...

Norkatomi írta ...

Nagyon kemény ahogy a vége felé Andrew "hajtja" a gokartot gyorsításként


Jah, nem bírt rendesen kigyorsítani az a szerencsétlen gokart, ha nem szorultam volna be az ülésbe, akkor kiszálltam volna megtolni


Nem sok kellett ahhoz sem, hogy valakit lefejelj, egy szorosabb kigyorsításnál

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
Andrew
2011.07.26 - 17:01
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
Norkatomi írta ...

Nagyon kemény ahogy a vége felé Andrew "hajtja" a gokartot gyorsításként


Jah, nem bírt rendesen kigyorsítani az a szerencsétlen gokart, ha nem szorultam volna be az ülésbe, akkor kiszálltam volna megtolni

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
Norkatomi
2011.07.25 - 21:32
Pécs

Regisztrált tag #38
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:02
Üzenetek: 66
Nagyon kemény ahogy a vége felé Andrew "hajtja" a gokartot gyorsításként

Tamás
Audi Coupe Quattro 2.3 20V

Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.25 - 20:02
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Hetfield írta ...

Pécsi talis videó a jutub videók között. LINK



Nagyoooooon jóóóóóó!

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Andrew
2011.07.25 - 18:04
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
Hetfield írta ...

Pécsi talis videó a jutub videók között. LINK




Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
Hetfield
2011.07.25 - 16:42
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
Pécsi talis videó a jutub videók között. LINK

[ Módosítva 2011.07.25 - 16:59 ]

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
loldma
2011.07.18 - 20:33
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Latya írta ...

Lacko79 írta ...

Helló srácok!
Bocsi de én csak most jutottam el a géphez!
Szuper volt a tali! Mindenki sajnálhatja aki nem volt ott! Nekem ez volt életem első gokartozása, és el kell mondjam, nagyon tetszett, annak ellenére, hogy mindenki leelőzött! Köszi az illetékeseknek a szervezést!!! A barlangban jó volt a társaság és sokat nevettünk! A gyógyterem úgy látszik agybajra nem jó! A lecsöpögő víz megkóstolása után, nem nőtt cseppkő a nyelvemre! Jó volt a kaja is! Mindent végig ettem az étlapról! Ezután jött a pancsi! Vízbeérkezésem után 10cm-t emelkedett a vízszint! Szóval jó kis nap volt ez!
Andrew mi megusztuk az esetet, minden gond nélkül! Nem semmi látvány volt! Örülök, hogy komolyabb baj nélkül megusztad!
Loldma nem hagytál Nálam semmit!
Még sok ilyen talit!!!
Képek és videók hamarosan!

A videókat várjuk, az egyiken rajt vagyok én is...

Jaja, tényleg nem maradt ott semmi, már megtaláltam. Valamikor holnap felhívlak
Vissza az elejére
Latya
2011.07.18 - 20:22
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Lacko79 írta ...

Helló srácok!
Bocsi de én csak most jutottam el a géphez!
Szuper volt a tali! Mindenki sajnálhatja aki nem volt ott! Nekem ez volt életem első gokartozása, és el kell mondjam, nagyon tetszett, annak ellenére, hogy mindenki leelőzött! Köszi az illetékeseknek a szervezést!!! A barlangban jó volt a társaság és sokat nevettünk! A gyógyterem úgy látszik agybajra nem jó! A lecsöpögő víz megkóstolása után, nem nőtt cseppkő a nyelvemre! Jó volt a kaja is! Mindent végig ettem az étlapról! Ezután jött a pancsi! Vízbeérkezésem után 10cm-t emelkedett a vízszint! Szóval jó kis nap volt ez!
Andrew mi megusztuk az esetet, minden gond nélkül! Nem semmi látvány volt! Örülök, hogy komolyabb baj nélkül megusztad!
Loldma nem hagytál Nálam semmit!
Még sok ilyen talit!!!
Képek és videók hamarosan!

A videókat várjuk, az egyiken rajt vagyok én is...

Vissza az elejére
Lacko79
2011.07.18 - 18:07

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
Helló srácok!
Bocsi de én csak most jutottam el a géphez!
Szuper volt a tali! Mindenki sajnálhatja aki nem volt ott! Nekem ez volt életem első gokartozása, és el kell mondjam, nagyon tetszett, annak ellenére, hogy mindenki leelőzött! Köszi az illetékeseknek a szervezést!!! A barlangban jó volt a társaság és sokat nevettünk! A gyógyterem úgy látszik agybajra nem jó! A lecsöpögő víz megkóstolása után, nem nőtt cseppkő a nyelvemre! Jó volt a kaja is! Mindent végig ettem az étlapról! Ezután jött a pancsi! Vízbeérkezésem után 10cm-t emelkedett a vízszint! Szóval jó kis nap volt ez!
Andrew mi megusztuk az esetet, minden gond nélkül! Nem semmi látvány volt! Örülök, hogy komolyabb baj nélkül megusztad!
Loldma nem hagytál Nálam semmit!
Még sok ilyen talit!!!
Képek és videók hamarosan!
Vissza az elejére
Hetfield
2011.07.17 - 16:43
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
Latya írta ...

Óriásiak voltatok! Jó volt az egész! Örültem, hogy megismertelek benneteket, jó arcok vagytok!

Het bocsi hogy nem köszöntem el, de nem találtalak a parton...


én is örültem, semmi gond volt ott kavarodás egy kicsi üdv a csajoknak!

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
Latya
2011.07.17 - 16:28
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Óriásiak voltatok! Jó volt az egész! Örültem, hogy megismertelek benneteket, jó arcok vagytok!

Het bocsi hogy nem köszöntem el, de nem találtalak a parton...

Vissza az elejére
loldma
2011.07.17 - 12:42
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Csabbee írta ...

loldma írta ...

Lackooval tettük hogy a barlang is murva jó legyen,


Ennyit ritkán röhög az ember barlangban


Vicces dolgok a cseppkövek. Amúgy belegondoltatok milyen nagy szerencse hogy az a szikla a legtetején nem a lépcsőre esett rá, és így fel lehet menni megnézni? Lackoo hívta rá fel a figyelmet.
Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.17 - 10:04
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Asszem Timóval lemegyünk Abaligetre horgászni.

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Csabbee
2011.07.17 - 08:43
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
loldma írta ...

Lackooval tettük hogy a barlang is murva jó legyen,


Ennyit ritkán röhög az ember barlangban

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.17 - 08:30
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Tomm írta ...

Üdv skacok nagyon sajnálom hogy nem lehettünk ott.:-(
Remélem mihamarabb szerveződik még 1 tali pécsen.



Lehet róla szó, rajtam ne múljék.

[ Módosítva 2011.07.18 - 05:09 ]

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Újbácsi
2011.06.10 - 22:16
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Baranya-ring, találkozó

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2 3 4 5 6  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System