| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 [2] 3 4 5 6 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | Üdv skacok nagyon sajnálom hogy nem lehettünk ott.:-( Remélem mihamarabb szerveződik még 1 tali pécsen. Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Srácok, örültem hogy ismét összeültünk, a Gokart murvajó volt, Lackooval tettük hogy a barlang is murva jó legyen, csobbanni én mondjuk nem csobbantam, de ha elolvasom hogy lehet csobbanni, akkor azis murva jó lett volna Ja, meg a kaja is murvajó volt.Endrú, sajnálom a kiskockát, meg hogy nem tudtál megfogni gokartban még az ötössel se Lackoo csinált pár képet, de nemsokára úgyis át kell ugranom hozzá, nála maradt a Galaxy Tabom valszeg. Áldás békesség. Loli. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Andrew írta ... 1. Zozo 47,030 2. Gábor 47,214 3. Loli(dma) 47,351 4. Dambor 47,655 5. CC_rider 47,823 6.Norkatomi 47,947 7. Andrew (én) 47,955 8. Lacko 48,207 9. Kiru 49,249 Bonus 5 perc a TOP4-nek álló rajttal: 1. Loli(dma) 46,890 2. Gábor 47,282 3. Zozo 47,764 4. Dambor 47795 Bocsi Dambor, valamit nagyon elnéztem. B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | 1. Zozo 47,030 2. Gábor 47,214 3. Loli(dma) 47,351 4. Dambor 47,655 5. CC_rider 47,823 6.Norkatomi 47,947 7. Andrew (én) 47,955 8. Lacko 48,207 9. Kiru 49,249 Bonus 5 perc a TOP4-nek álló rajttal: 1. Loli(dma) 46,890 2. Gábor 47,282 3. Zozo 47,764 4. Dambor 47795 Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | cc_rider írta ... Wáááááá! Állat! Szerintem a 6-os volt a legjobb attól függetlenül, h az 5-össel mentem a legjobb időt jaaaaaaaaaaaj jut eszembe nálam vannak a papirok,mindjárt közzéteszem az eredményeket.Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Wáááááá! Állat! B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | Szupertuti Köszi szépen! Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | Andrew írta ... Hetfield írta ... Remek kis tali volt, köszönjük szépen a szervezést, nagyon jól éreztük magunkat. köszi Timo, CC, Andrew és mindenkinek aki segített. hamarosan mennek fel a képeim meg a videó. A pálya: LINK Az integetős képet várom nagyon sajna nem a legjobb de parancsolj: LINK '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | Hetfield írta ... Remek kis tali volt, köszönjük szépen a szervezést, nagyon jól éreztük magunkat. köszi Timo, CC, Andrew és mindenkinek aki segített. hamarosan mennek fel a képeim meg a videó. A pálya: LINK Az integetős képet várom nagyon Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Szoltid |
| ||||
SZSZM![]() Regisztrált tag #71 Regisztrált: 2010.07.02 - 16:59Üzenetek: 1372 | Andrew írta ... Rocko írta ... Andrew írta ... És aki nem volt ott, igen, összetörtem a kockát mert egy seggfej voltam... (erre nincs jobb szó) Hatalmasat mentett a vonóhorog, senki nem sérült meg, az autóban keletkezett némi kár, és most már az oszlopok mellé szalagkorlátokat is elfogadok..... gokartozás után egyből kocsiba ültél? Neem, ez jóval utána történt. A gokarthoz semmi köze, csak abban a hitben éltem h a yokohama és a kiskocka sérthetetlen. és mi történt? Az FWD húz, az RWD tol, a Quattro visz!!! Audi 80 Avant '95 1.9 TDi 1Z | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | Remek kis tali volt, köszönjük szépen a szervezést, nagyon jól éreztük magunkat. köszi Timo, CC, Andrew és mindenkinek aki segített. hamarosan mennek fel a képeim meg a videó. A pálya: LINK A strand: LINK [ Módosítva 2011.07.16 - 19:18 ] '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | Rocko írta ... Andrew írta ... És aki nem volt ott, igen, összetörtem a kockát mert egy seggfej voltam... (erre nincs jobb szó) Hatalmasat mentett a vonóhorog, senki nem sérült meg, az autóban keletkezett némi kár, és most már az oszlopok mellé szalagkorlátokat is elfogadok..... gokartozás után egyből kocsiba ültél? Neem, ez jóval utána történt. A gokarthoz semmi köze, csak abban a hitben éltem h a yokohama és a kiskocka sérthetetlen. Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | Andrew írta ... És aki nem volt ott, igen, összetörtem a kockát mert egy seggfej voltam... (erre nincs jobb szó) Hatalmasat mentett a vonóhorog, senki nem sérült meg, az autóban keletkezett némi kár, és most már az oszlopok mellé szalagkorlátokat is elfogadok..... gokartozás után egyből kocsiba ültél? Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Csabbee |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #211 Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40Üzenetek: 714 | Hazaértünk, 205km, 2:05:22, 99km/h átlagsebesség. A visszaút mérlege. Köszi mindent srácok, jó volt A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | A tali szuper volt, nagyon jót gokartoztam, a cseppkőbarlang érdekes volt, már 1000 éve nem jártam arra. Az ebéd még bent figyel a csomagtartóban ki is megyek behozom és megeszem. Örültem h találkoztam újakkal és régiekkel, sajnálom, hogy most keveset tudtunk csak beszélgetni, ez főként az én hibám volt ma. Latya tetszik a car PC projekt, következő talin mikor több időm lesz belemélyedünk még kicsit Valamint elnézést kérek mindenkitől, számomra nagyon kínos és kellemetlen a dolog. Valójában ez az eset nem rám vall.. de mondhatom itt a magamét, ami megtörtént megtörtént. Örülök h végül senkit nem sodortam veszélybe, Lackóékat nem is kérdeztem h sikerült e normálisan megállni, tőlük is elnézést kérnék. És aki nem volt ott, igen, összetörtem a kockát mert egy seggfej voltam... (erre nincs jobb szó) Hatalmasat mentett a vonóhorog, senki nem sérült meg, az autóban keletkezett némi kár, és most már az oszlopok mellé szalagkorlátokat is elfogadok..... Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Hazaértünk!
Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaagyon jó volt! B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | Eddig jó időt fogtunk ki '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Jackson írta ... Holnapra jó időt, és élménydús napot minden 4karikásnak! Szívesen ott lennék én is, de ez a tali lesz most a legmesszebb nekem. Na majd legközelebb. Köszönjük a jó kívánságokat, az istenek meghallgatták! B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Jackson |
| ||||
Gyöngyös![]() Regisztrált tag #1012 Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29Üzenetek: 208 | Holnapra jó időt, és élménydús napot minden 4karikásnak! Szívesen ott lennék én is, de ez a tali lesz most a legmesszebb nekem. Na majd legközelebb. Audi elpusztíthatatlan, és örök! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Skacok! Személyi sámánt felhívni, lefekvés elött Mekka fele 2* a jóidőért holnapra. B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 [2] 3 4 5 6 | |
Powered by e107 Forum System



Ja, meg a kaja is murvajó volt.




