Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Július 16-án Pécsett Baranya-ringes találkozó
Oldal:  1 [2] 3 4 5 6
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Tomm
2011.07.17 - 08:24
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
Üdv skacok nagyon sajnálom hogy nem lehettünk ott.:-(
Remélem mihamarabb szerveződik még 1 tali pécsen.

Tomm!
Vissza az elejére
loldma
2011.07.17 - 06:40
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Srácok, örültem hogy ismét összeültünk, a Gokart murvajó volt, Lackooval tettük hogy a barlang is murva jó legyen, csobbanni én mondjuk nem csobbantam, de ha elolvasom hogy lehet csobbanni, akkor azis murva jó lett volna Ja, meg a kaja is murvajó volt.

Endrú, sajnálom a kiskockát, meg hogy nem tudtál megfogni gokartban még az ötössel se
Lackoo csinált pár képet, de nemsokára úgyis át kell ugranom hozzá, nála maradt a Galaxy Tabom valszeg.

Áldás békesség. Loli.
Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.16 - 20:11
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Andrew írta ...

1. Zozo 47,030
2. Gábor 47,214
3. Loli(dma) 47,351
4. Dambor 47,655
5. CC_rider 47,823
6.Norkatomi 47,947
7. Andrew (én) 47,955
8. Lacko 48,207
9. Kiru 49,249

Bonus 5 perc a TOP4-nek álló rajttal:
1. Loli(dma) 46,890
2. Gábor 47,282
3. Zozo 47,764
4. Dambor 47795




Bocsi Dambor, valamit nagyon elnéztem.

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Andrew
2011.07.16 - 19:38
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
1. Zozo 47,030
2. Gábor 47,214
3. Loli(dma) 47,351
4. Dambor 47,655
5. CC_rider 47,823
6.Norkatomi 47,947
7. Andrew (én) 47,955
8. Lacko 48,207
9. Kiru 49,249

Bonus 5 perc a TOP4-nek álló rajttal:
1. Loli(dma) 46,890
2. Gábor 47,282
3. Zozo 47,764
4. Dambor 47795


Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
Andrew
2011.07.16 - 19:28
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
cc_rider írta ...
Wáááááá!
Állat!


Szerintem a 6-os volt a legjobb attól függetlenül, h az 5-össel mentem a legjobb időt jaaaaaaaaaaaj jut eszembe nálam vannak a papirok,mindjárt közzéteszem az eredményeket.


Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.16 - 19:26
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Andrew írta ...

Hetfield írta ...

sajna nem a legjobb de parancsolj: LINK



Szupertuti Köszi szépen!




Wáááááá!

Állat!

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Andrew
2011.07.16 - 19:24
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
Hetfield írta ...

sajna nem a legjobb de parancsolj: LINK



Szupertuti Köszi szépen!

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
Hetfield
2011.07.16 - 19:23
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
Andrew írta ...

Hetfield írta ...

Remek kis tali volt, köszönjük szépen a szervezést, nagyon jól éreztük magunkat.
köszi Timo, CC, Andrew és mindenkinek aki segített.
hamarosan mennek fel a képeim meg a videó.

A pálya: LINK


Az integetős képet várom nagyon


sajna nem a legjobb de parancsolj: LINK


'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
Andrew
2011.07.16 - 19:15
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
Hetfield írta ...

Remek kis tali volt, köszönjük szépen a szervezést, nagyon jól éreztük magunkat.
köszi Timo, CC, Andrew és mindenkinek aki segített.
hamarosan mennek fel a képeim meg a videó.

A pálya: LINK


Az integetős képet várom nagyon

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
Szoltid
2011.07.16 - 19:01
SZSZM

Regisztrált tag #71
Regisztrált: 2010.07.02 - 16:59
Üzenetek: 1372
Andrew írta ...

Rocko írta ...

Andrew írta ...

És aki nem volt ott, igen, összetörtem a kockát mert egy seggfej voltam... (erre nincs jobb szó) Hatalmasat mentett a vonóhorog, senki nem sérült meg, az autóban keletkezett némi kár, és most már az oszlopok mellé szalagkorlátokat is elfogadok.....


gokartozás után egyből kocsiba ültél?


Neem, ez jóval utána történt. A gokarthoz semmi köze, csak abban a hitben éltem h a yokohama és a kiskocka sérthetetlen.


és mi történt?

Az FWD húz, az RWD tol, a Quattro visz!!!

Audi 80 Avant '95 1.9 TDi 1Z
Vissza az elejére
Hetfield
2011.07.16 - 19:00
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
Remek kis tali volt, köszönjük szépen a szervezést, nagyon jól éreztük magunkat.
köszi Timo, CC, Andrew és mindenkinek aki segített.
hamarosan mennek fel a képeim meg a videó.

A pálya: LINK

A strand: LINK

[ Módosítva 2011.07.16 - 19:18 ]

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
Andrew
2011.07.16 - 18:59
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
Rocko írta ...

Andrew írta ...

És aki nem volt ott, igen, összetörtem a kockát mert egy seggfej voltam... (erre nincs jobb szó) Hatalmasat mentett a vonóhorog, senki nem sérült meg, az autóban keletkezett némi kár, és most már az oszlopok mellé szalagkorlátokat is elfogadok.....


gokartozás után egyből kocsiba ültél?


Neem, ez jóval utána történt. A gokarthoz semmi köze, csak abban a hitben éltem h a yokohama és a kiskocka sérthetetlen.

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
Rocko
2011.07.16 - 18:37
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
Andrew írta ...

És aki nem volt ott, igen, összetörtem a kockát mert egy seggfej voltam... (erre nincs jobb szó) Hatalmasat mentett a vonóhorog, senki nem sérült meg, az autóban keletkezett némi kár, és most már az oszlopok mellé szalagkorlátokat is elfogadok.....


gokartozás után egyből kocsiba ültél?

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
Csabbee
2011.07.16 - 18:34
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
Hazaértünk, 205km, 2:05:22, 99km/h átlagsebesség. A visszaút mérlege. Köszi mindent srácok, jó volt

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
Andrew
2011.07.16 - 17:30
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
A tali szuper volt, nagyon jót gokartoztam, a cseppkőbarlang érdekes volt, már 1000 éve nem jártam arra. Az ebéd még bent figyel a csomagtartóban ki is megyek behozom és megeszem.
Örültem h találkoztam újakkal és régiekkel, sajnálom, hogy most keveset tudtunk csak beszélgetni, ez főként az én hibám volt ma. Latya tetszik a car PC projekt, következő talin mikor több időm lesz belemélyedünk még kicsit

Valamint elnézést kérek mindenkitől, számomra nagyon kínos és kellemetlen a dolog. Valójában ez az eset nem rám vall.. de mondhatom itt a magamét, ami megtörtént megtörtént. Örülök h végül senkit nem sodortam veszélybe, Lackóékat nem is kérdeztem h sikerült e normálisan megállni, tőlük is elnézést kérnék.
És aki nem volt ott, igen, összetörtem a kockát mert egy seggfej voltam... (erre nincs jobb szó) Hatalmasat mentett a vonóhorog, senki nem sérült meg, az autóban keletkezett némi kár, és most már az oszlopok mellé szalagkorlátokat is elfogadok.....



Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.16 - 16:56
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Hazaértünk!


Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaagyon jó volt!






B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Hetfield
2011.07.16 - 09:18
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
Eddig jó időt fogtunk ki

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.16 - 05:22
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Jackson írta ...

Holnapra jó időt, és élménydús napot minden 4karikásnak!
Szívesen ott lennék én is, de ez a tali lesz most a legmesszebb nekem.
Na majd legközelebb.



Köszönjük a jó kívánságokat, az istenek meghallgatták!




B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Jackson
2011.07.15 - 22:24
Gyöngyös

Regisztrált tag #1012
Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29
Üzenetek: 208
Holnapra jó időt, és élménydús napot minden 4karikásnak!
Szívesen ott lennék én is, de ez a tali lesz most a legmesszebb nekem.
Na majd legközelebb.

Audi elpusztíthatatlan, és örök!
Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.15 - 15:41
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Skacok!


Személyi sámánt felhívni, lefekvés elött Mekka fele 2* a jóidőért holnapra.





B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Oldal:  1 [2] 3 4 5 6  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System