| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | ezzel még tartozok, és akkor letudtam mindent ![]() Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | cc_rider írta ... Én nem a Nagy Nyári Tali színhelyének gondoltam Pécset. Lenne egy évnyitó Solton, egy nyár elején Pécsen (1 éjszakás) aztán Nagy Nyári és évadzáró Tát. ? jól hangzik! Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | cc_rider írta ... Feleim! Örülök, h mindenki jól érezte magát! Életre szóló élmény volt, nem minden nap van az ember otthonában Audi tali. Poison-nak külön köszönöm a segítséget, nélküle káosz lett volna a kaja téma! Zsét csak igazolni tudom.Nem számoltam, kb az esti csúcson lehetett tán 20 autó, de a családi hangult a lényeg. -Vau van? -Nincs. -Brumm brumm? -Na az akad.... Akit ott volt, annak nem kell részletezzem... Remélem jövőre is vendégül láthatjuk Timóval a csapatot, akár 2 napra is (Tomm!). Szeretlek titeket! Cic szivesen máskor is És köszi nektek coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Én nem a Nagy Nyári Tali színhelyének gondoltam Pécset. Lenne egy évnyitó Solton, egy nyár elején Pécsen (1 éjszakás) aztán Nagy Nyári és évadzáró Tát. ? B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | cc_rider írta ... Feleim! Örülök, h mindenki jól érezte magát! Életre szóló élmény volt, nem minden nap van az ember otthonában Audi tali. Poison-nak külön köszönöm a segítséget, nélküle káosz lett volna a kaja téma! Zsét csak igazolni tudom.Nem számoltam, kb az esti csúcson lehetett tán 20 autó, de a családi hangult a lényeg. -Vau van? -Nincs. -Brumm brumm? -Na az akad.... Akit ott volt, annak nem kell részletezzem... Remélem jövőre is vendégül láthatjuk Timóval a csapatot, akár 2 napra is (Tomm!). Szeretlek titeket! Jövőre?Bár a helyszín iszonyat jó,de az örséget három éve pedzegetjük.ezért ne haragudj,de a jövő év oda szól.Aztán visszatérünk;-) Borostyán-tó: LINK [ Módosítva 2011.09.03 - 13:36 ] Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Feleim! Örülök, h mindenki jól érezte magát! Életre szóló élmény volt, nem minden nap van az ember otthonában Audi tali. Poison-nak külön köszönöm a segítséget, nélküle káosz lett volna a kaja téma! Zsét csak igazolni tudom.Nem számoltam, kb az esti csúcson lehetett tán 20 autó, de a családi hangult a lényeg. -Vau van? -Nincs. -Brumm brumm? -Na az akad.... Akit ott volt, annak nem kell részletezzem... Remélem jövőre is vendégül láthatjuk Timóval a csapatot, akár 2 napra is (Tomm!). Szeretlek titeket! B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | ebéd után érkezem kb 2óra hosszát. Bocs mindenkitől aki ott lesz. Lui nem biztos. Robi fogja képviselni a klubbot meg én megyek le eggyet autózni! Üdvözlet drága barátaim! zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | Lélekben én is ott leszek, nagyon szerettem volna menni de egyenlőre csak 1 helyen tudok ott lenni... Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Robi |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #30 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49Üzenetek: 240 | Bár ide félig off, de szombati pályanapra én is megyek. Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001 Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | Hogyhogy megártott a pálinka. Na hazaértem vagy ez az én kompjúterem! Isten tudja. Az öreg is a várba lövöldözött. Ő se tuttta hol van. Aztán kiszaladtunk mint a Zrínyi a várból. A kocsimat meg nemtalálom. Szombaton Kecskeméten pályanap van. Én megyek, asszem Lui is. Csatlakozzatok. Kecskemét elég közel van mindenkinek. Addig meglesz a kocsim is. A fejemet meg ma bevertem egy szakadt fiat csomagtartójának a sarkába. Akkora púp nőtt a fejemre hogy a verebek fészket raktak rája. Azóta szédülök! Dambornak külön köszönöm a sátorhelyet meg a szivacsot. Tomm jól felizgatta a szukakutyalányt én meg két őrült szukával aludtam az éjjel. Vagy megint álmodom. Mondom nektek mégegyszer. Egy találkozó nem attól jó ha van 500 kocsi és állatok vagytok. Ha 15kocsi van és mindenkinek van két jó szava. EZ AZ IGAZI KLUB! Erre varjatok gombot. üdv. ZS(off) Sziasztok zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Hát ezesetben az én 46,89em lóf@sz [ Módosítva 2011.09.01 - 08:23 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kataqp |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #32 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55Üzenetek: 104 | Tomi, Borostyán-tóra keress rá-ja! GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Fincsi coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | Apró előzetes 2012nyár LINK Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | kataqp írta ... hex+anda hiányoztatok!! Csatlakozom.Még annyival pótólnám,hogy:Pó-Bé Famili,Kompi Gang Bang,Sajt, és még páran igazolatlan hiányzást kaptak. Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kataqp |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #32 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55Üzenetek: 104 | hex+anda hiányoztatok!! GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | Elnökelvtárssal sokkal jobban ment vólna a pálesz pusztítás. Kata és mindenki más a képeket nyomjátok vállalom a következményeket max kirakunk egy 18as karikát:-) Jövőre ráfexünk jobban remélhetőleg a válság nem tizedeli meg a társaságot és olyan emberkék orcáját is láthatjuk akik most e miatt vagy más egyéb okok miatt nem tudtak ott lenni,de jóó volt ez így is.Nagyon jó!!Szeretem a kókuszgolyót meg az ilyen pöpec talikat!! [ Módosítva 2011.08.30 - 08:19 ] Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kataqp |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #32 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55Üzenetek: 104 | nem, porlasztó...:D Tommi, a neugranormon Nálad maradt ez a pályacsúcs mindent megér!! az esti képeket nem merem közzétenni... GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | pólyacsúcsok? Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Ide kerüljenek az augusztus 27-én, Pécsett, 9 órától rendezett talival kapcsolatos dolgok. [ Módosítva 2011.08.23 - 15:59 ] ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | |
Powered by e107 Forum System







És köszi nektek 

de egyenlőre csak 1 helyen tudok ott lenni... 



