Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. augusztus 27-én Pécs, Jakabhegy tali!
Oldal:  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Andrew
2011.09.04 - 17:56
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
ezzel még tartozok, és akkor letudtam mindent



Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
Tomm
2011.09.04 - 11:25
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
cc_rider írta ...

Én nem a Nagy Nyári Tali színhelyének gondoltam Pécset.
Lenne egy évnyitó Solton, egy nyár elején Pécsen (1 éjszakás) aztán Nagy Nyári és évadzáró Tát.

?

jól hangzik!

Tomm!
Vissza az elejére
poison
2011.09.03 - 18:47
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
cc_rider írta ...

Feleim!

Örülök, h mindenki jól érezte magát!
Életre szóló élmény volt, nem minden nap van az ember otthonában Audi tali.

Poison-nak külön köszönöm a segítséget, nélküle káosz lett volna a kaja téma!

Zsét csak igazolni tudom.Nem számoltam, kb az esti csúcson lehetett tán 20 autó, de a családi hangult a lényeg.

-Vau van?
-Nincs.
-Brumm brumm?
-Na az akad....

Akit ott volt, annak nem kell részletezzem...

Remélem jövőre is vendégül láthatjuk Timóval a csapatot, akár 2 napra is (Tomm!).

Szeretlek titeket!


Cic szivesen máskor is És köszi nektek

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
cc_rider
2011.09.03 - 17:15
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Én nem a Nagy Nyári Tali színhelyének gondoltam Pécset.
Lenne egy évnyitó Solton, egy nyár elején Pécsen (1 éjszakás) aztán Nagy Nyári és évadzáró Tát.

?

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Tomm
2011.09.03 - 13:32
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
cc_rider írta ...

Feleim!

Örülök, h mindenki jól érezte magát!
Életre szóló élmény volt, nem minden nap van az ember otthonában Audi tali.

Poison-nak külön köszönöm a segítséget, nélküle káosz lett volna a kaja téma!

Zsét csak igazolni tudom.Nem számoltam, kb az esti csúcson lehetett tán 20 autó, de a családi hangult a lényeg.

-Vau van?
-Nincs.
-Brumm brumm?
-Na az akad....

Akit ott volt, annak nem kell részletezzem...

Remélem jövőre is vendégül láthatjuk Timóval a csapatot, akár 2 napra is (Tomm!).

Szeretlek titeket!

Jövőre?Bár a helyszín iszonyat jó,de az örséget három éve pedzegetjük.ezért ne haragudj,de a jövő év oda szól.Aztán visszatérünk;-)
Borostyán-tó:
LINK

[ Módosítva 2011.09.03 - 13:36 ]

Tomm!
Vissza az elejére
cc_rider
2011.09.03 - 05:40
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Feleim!

Örülök, h mindenki jól érezte magát!
Életre szóló élmény volt, nem minden nap van az ember otthonában Audi tali.

Poison-nak külön köszönöm a segítséget, nélküle káosz lett volna a kaja téma!

Zsét csak igazolni tudom.Nem számoltam, kb az esti csúcson lehetett tán 20 autó, de a családi hangult a lényeg.

-Vau van?
-Nincs.
-Brumm brumm?
-Na az akad....

Akit ott volt, annak nem kell részletezzem...

Remélem jövőre is vendégül láthatjuk Timóval a csapatot, akár 2 napra is (Tomm!).

Szeretlek titeket!

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
zsmax
2011.09.02 - 20:07

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
ebéd után érkezem kb 2óra hosszát. Bocs mindenkitől aki ott lesz. Lui nem biztos. Robi fogja képviselni a klubbot meg én megyek le eggyet autózni!

Üdvözlet drága barátaim!



zs-max
Vissza az elejére
Andrew
2011.09.01 - 19:47
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
Lélekben én is ott leszek, nagyon szerettem volna menni de egyenlőre csak 1 helyen tudok ott lenni...

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
Robi
2011.09.01 - 19:19
Nagykőrös
Regisztrált tag #30
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49
Üzenetek: 240
Bár ide félig off, de szombati pályanapra én is megyek.

Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001
Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992
Vissza az elejére
zsmax
2011.09.01 - 18:16

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
Hogyhogy megártott a pálinka. Na hazaértem vagy ez az én kompjúterem! Isten tudja.

Az öreg is a várba lövöldözött. Ő se tuttta hol van. Aztán kiszaladtunk mint a Zrínyi a várból.
A kocsimat meg nemtalálom.


Szombaton Kecskeméten pályanap van. Én megyek, asszem Lui is. Csatlakozzatok. Kecskemét elég közel van mindenkinek.

Addig meglesz a kocsim is. A fejemet meg ma bevertem egy szakadt fiat csomagtartójának a sarkába. Akkora púp nőtt a fejemre hogy a verebek fészket raktak rája. Azóta szédülök!

Dambornak külön köszönöm a sátorhelyet meg a szivacsot. Tomm jól felizgatta a szukakutyalányt én meg két őrült szukával aludtam az éjjel.
Vagy megint álmodom.

Mondom nektek mégegyszer. Egy találkozó nem attól jó ha van 500 kocsi és állatok vagytok. Ha 15kocsi van és mindenkinek van két jó szava. EZ AZ IGAZI KLUB! Erre varjatok gombot. üdv. ZS(off) Sziasztok

zs-max
Vissza az elejére
loldma
2011.09.01 - 08:23
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Andrew írta ...




Hát ezesetben az én 46,89em lóf@sz

[ Módosítva 2011.09.01 - 08:23 ]
Vissza az elejére
kataqp
2011.08.31 - 18:23

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
Tomm írta ...

Apró előzetes 2012nyár
LINK

Tomi, Borostyán-tóra keress rá-ja!

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
poison
2011.08.31 - 08:47
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Tomm írta ...

Apró előzetes 2012nyár
LINK

Fincsi

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Tomm
2011.08.31 - 08:27
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
Apró előzetes 2012nyár
LINK

Tomm!
Vissza az elejére
Tomm
2011.08.31 - 08:20
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
kataqp írta ...

hex+anda hiányoztatok!!
Csatlakozom.Még annyival pótólnám,hogy:Pó-Bé Famili,Kompi Gang Bang,Sajt, és még páran igazolatlan hiányzást kaptak.



Tomm!
Vissza az elejére
kataqp
2011.08.30 - 19:03

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
hex+anda hiányoztatok!!

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
Tomm
2011.08.30 - 08:18
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
Elnökelvtárssal sokkal jobban ment vólna a pálesz pusztítás.
Kata és mindenki más a képeket nyomjátok vállalom a következményeket max kirakunk egy 18as karikát:-)
Jövőre ráfexünk jobban remélhetőleg a válság nem tizedeli meg a társaságot és olyan emberkék orcáját is láthatjuk akik most e miatt vagy más egyéb okok miatt nem tudtak ott lenni,de jóó volt ez így is.Nagyon jó!!Szeretem a kókuszgolyót meg az ilyen pöpec talikat!!

[ Módosítva 2011.08.30 - 08:19 ]

Tomm!
Vissza az elejére
kataqp
2011.08.29 - 20:52

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
Rocko írta ...

Andrew írta ...

LINK


pólyacsúcsok?


nem, porlasztó...:D
Tommi, a neugranormon Nálad maradt ez a pályacsúcs mindent megér!! az esti képeket nem merem közzétenni...

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
Rocko
2011.08.29 - 18:06
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
Andrew írta ...

LINK


pólyacsúcsok?


Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
Újbácsi
2011.07.19 - 08:18
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Ide kerüljenek az augusztus 27-én, Pécsett, 9 órától rendezett talival kapcsolatos dolgok.



[ Módosítva 2011.08.23 - 15:59 ]

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System