| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | cc_rider írta ... Gokart lefoglalva. A többi is jól hangzik! Minden adott a bográcsozáshoz (már ha Poison is így gondolja, akkor vegye fel velem a kapcsolatot mondom mekkora bográcsok vannak stb). Tomm! Neked rendezünk sövény és kerítés átugró versenyt! Welcome Drink biztosítva lesz! Részemről a Kerítésugrást megtudom szponzorálni egy kis kerítésszaggató vízzel! zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | CiC részemről okes a dolog természetesen találjátok ki mi lenne a menü azt enyi A bogrács ürtartalmával egyenlre várjunk körvonalazódjon ki a létszám. coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Tomm írta ... cc_rider írta ... kataqp írta ... Lassan CC is Isten lesz Merthogyőőőőőő??? Ne izgulj CC sosem leszel isten.Azt a címet már én viselem...:-) A sövényugráson 1 percet rágódtam mire beugrott h az én lehettem,talán Zánkán???Mi a jó isten volt a sztori? Megfelelő mennyiségű mizse víz után leviszünk alfába és majd te elmeséled! B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kataqp |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #32 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55Üzenetek: 104 | cc_rider írta ... kataqp írta ... Lassan CC is Isten lesz Merthogyőőőőőő??? Mert szervez-Ő! Fincsi urlaub lészen, már látom...Tomi, talpvastagítás folyamatban, szeszt ne vigyek? Ja, most szoktál le, majd szolidarítunk GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | [quote] [quote] [quote] 1. cc_rider & Timo 2. Zozo 3. Gaby 4. Kar csika 5. Tommék:Hozom5.1 Katát,5.2Zs- t,5.3Dambort,5.4Poisont, 6. Lui-ék (megyünk mi is de szállás nem kell) 7. Poison+ Vikus 8. Kata jelentkezik (+Szilvi, +Lili): szállást kérünk, köszi: Dambor Isten vagy! 9. Dambor 10. Balage 11. & -szegény Andrewet lenyomtátok- Sajti reménykedik, de 10.-e után tud biztosat mondani. 12.zS- mAX 13.B4QUATRO(KONRÁD) (OTT ALSZIK) [/ quote1311847068] [/ quote1311879076] [ Módosítva 2011.07.29 - 14:28 ] Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | cc_rider írta ... kataqp írta ... Lassan CC is Isten lesz Merthogyőőőőőő??? Ne izgulj CC sosem leszel isten.Azt a címet már én viselem...:-) A sövényugráson 1 percet rágódtam mire beugrott h az én lehettem,talán Zánkán???Mi a jó isten volt a sztori? Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | kataqp írta ... Lassan CC is Isten lesz Merthogyőőőőőő??? B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Gokart lefoglalva. A többi is jól hangzik! Minden adott a bográcsozáshoz (már ha Poison is így gondolja, akkor vegye fel velem a kapcsolatot mondom mekkora bográcsok vannak stb). Tomm! Neked rendezünk sövény és kerítés átugró versenyt! Welcome Drink biztosítva lesz! B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | Program mi lesszön?Gondoltam egy délelőtti gokartotot.aztán egy autós túra a mecsekben.Andrew mehet elől mert ő ismeri az összes kanyart...késő délután pedig mivel Poisununk is ott lesz főzhetünk egy nagy adag babletykót v valami finomat közben pedig kezdetét veheti a mizse fesztivál.Ha jók az infóim Kata parázson járásra készűl ezt is kiváncsian várom.Sajti pedig férfi tanga bemutat tart. LINK Erre Gyúrunk autózgatni kéne egy jót!....oktoberben [ Módosítva 2011.07.28 - 14:32 ] Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kataqp |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #32 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55Üzenetek: 104 | Lassan CC is Isten lesz GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Sajti |
| ||||
Isaszeg![]() Regisztrált tag #9 Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31Üzenetek: 2916 | [quote] [quote] 1. cc_rider & Timo 2. Zozo 3. Gaby 4. Kar csika 5. Tommék:Hozom5.1 Katát,5.2Zs- t,5.3Dambort,5.4Poisont, 6. Lui-ék (megyünk mi is de szállás nem kell) 7. Poison+ Vikus 8. Kata jelentkezik (+Szilvi, +Lili): szállást kérünk, köszi: Dambor Isten vagy! 9. Dambor 10. Balage 11. & -szegény Andrewet lenyomtátok- Sajti reménykedik, de 10.-e után tud biztosat mondani. [/quote1311847068] Audi 100 C3 Avant 2.0 TD |I__I__I\===OOOO===/ I__I__I| Audi 80 B2 1.8 KEIHIN (I____\==OOOO==/ ____|) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | [quote] 1. cc_rider & Timo 2. Zozo 3. Gaby 4. Kar csika 5. Tommék:Hozom5.1 Katát,5.2Zs- t,5.3Dambort,5.4Poisont, 6. Lui-ék (megyünk mi is de szállás nem kell) 7. Poison+ Vikus 8. Kata jelentkezik (+Szilvi, +Lili): szállást kérünk, köszi: Dambor Isten vagy! 9. Dambor 10. Balage 11. & -szegény Andrewet lenyomtátok- B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1.cc_rider & Timo 2.Zozo 3.Gaby 4.Kar csika 5.Tommék:Hozom5.1 Katát,5.2Zs- t,5.3Dambort,5.4Poisont, 6. Lui-ék (megyünk mi is de szállás nem kell) 7. Poison+ Vikus 8. Kata jelentkezik (+Szilvi, +Lili): szállást kérünk, köszi: Dambor Isten vagy! 9. Dambor 10. Balage coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Feleim, a házat lefoglaltam. Remélem sokan leszünk! Kira! B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Danner |
| ||||
Wellingborough(UK)![]() Regisztrált tag #27 Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43Üzenetek: 930 | balage írta ... Danner! Nekem úgy tűnik hogy lassan emigrálsz, s akkor meg már oly mind1... ;-) Mindig oda tartozol, ahova érzed! (Különben van értelme kint melózni? Mondjuk ha a nőd gyereket szülne, és két-anyanyelvi gyerekszintre gyúrnátok... akkor értem, de hogy amúgy minek? Kint a madzsarszka soha nem lesz más mint bevándorló, diszkriminatíve erős jelzővel... még ha benősülnél akkor is csak porbafinglee lehetsz... NEM? Vagy csak túlélésre és a felfüggesztett idő megnyújtására gyúrsz? Nem értem, bár nyilván maradhattál volna még 1 hetet! ;-) Nem lassan, hanem már emigráltam. De ettől még egyáltalán nem érzem itthon magam. Amúgy igen, itt utolsó kis senkik vagyunk, nem vesznek emberszámba, de legalább nem bántanak. Ha lenne otthon rendes munka, simán hazamennék. Egy helikopter-szerelő, vagy szélturbina-szerelő állás min. 300ezres fizetéssel már jó lenne, de nincs, úgyhogy maradunk. 29-én indulunk haza, tehát nem ez a baj, hanem, hogy 27-én esküvőre megyünk Ezen kívül augusztusban innen csak betegség és/vagy haláleset miatt engednek el. 1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek 2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | Hetfield írta ... Rocko írta ... dízelesek elônyben, aki egy tankkal teszi meg a távot, éves tagságit nyerhet. DDmond már meg nekem honnan a fenéből szerezzek addigra egy T-72-est vagy egy Tigris-t? oroszoknál mindig van eladó. Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | kataqp írta ... Bala, mi Q7 Granddal megyünk )KIR! Végre a dolgos ember is viszi valamire, nem hiába... a pénzt nem keresni kell, hanem megtalálni! Danner! Nekem úgy tűnik hogy lassan emigrálsz, s akkor meg már oly mind1... ;-) Mindig oda tartozol, ahova érzed! (Különben van értelme kint melózni? Mondjuk ha a nőd gyereket szülne, és két-anyanyelvi gyerekszintre gyúrnátok... akkor értem, de hogy amúgy minek? Kint a madzsarszka soha nem lesz más mint bevándorló, diszkriminatíve erős jelzővel... még ha benősülnél akkor is csak porbafinglee lehetsz... NEM? Vagy csak túlélésre és a felfüggesztett idő megnyújtására gyúrsz? Nem értem, bár nyilván maradhattál volna még 1 hetet! ;-) R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kataqp |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #32 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55Üzenetek: 104 | Bala, mi Q7 Granddal megyünk ) GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | Rocko írta ... dízelesek elônyben, aki egy tankkal teszi meg a távot, éves tagságit nyerhet. DDmond már meg nekem honnan a fenéből szerezzek addigra egy T-72-est vagy egy Tigris-t? [ Módosítva 2011.07.27 - 13:29 ] '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | Danner írta ... Elmehettek a ... Az eredeti egy héttel később fért volna bele, ez meg egy héttel előbb, de még a péntek is jó lett volna(26-a) Legközelebb 2013-ban megyünk haza közkívánatra a 2012-es találkozó Mineheadben lesz. dízelesek elônyben, aki egy tankkal teszi meg a távot, éves tagságit nyerhet. DD Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 | |
Powered by e107 Forum System








Ezen kívül augusztusban innen csak betegség és/vagy haláleset miatt engednek el.
)


