| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Danner |
| ||||
Wellingborough(UK)![]() Regisztrált tag #27 Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43Üzenetek: 930 | Elmehettek a ... Az eredeti egy héttel később fért volna bele, ez meg egy héttel előbb, de még a péntek is jó lett volna(26-a) Legközelebb 2013-ban megyünk haza 1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek 2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | Gyermekeink... kicsit javítani kellene a kommunikáción... Tehát ez a banzay végül PÉCS-re szerveződik és 2011.08.27. Szombat-jára? Ha igen, akkor én is legurulnék, hiszen buktam a korábbiakat és azért mégis évente 2x a szárnysegéd-helyettesnek is van joga kocsikázni! Summa-summárum, örülök hogy végre körvonalazódik valami... természetesen ismét jön a nagyképű felajánlásom, hogy betársulhat bárki, aki üzemanyag-vonatkozású pénztárcagondokkal küszködik, s csak 1 napra kíván megjelenni... (mellém útitársnak- Budapest környékéről) Tomm... Ti 1 kocsival jöttök ennyien? 1.cc_rider & Timo 2.Zozo 3.Gaby 4.Kar csika 5.Tommék:Hozom5.1 Katát,5.2Zs- t,5.3Dambort,5.4Poisont, 6. Lui-ék (megyünk mi is de szállás nem kell) 7. Poison+ Vikus 90% hogy tudunk menni 8. Kata jelentkezik (+Szilvi, +Lili): szállást kérünk, köszi: Dambor Isten vagy! 9. Dambor 10. Balage [ Módosítva 2011.07.26 - 21:38 ] R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kataqp |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #32 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55Üzenetek: 104 | 1.cc_rider & Timo 2.Zozo 3.Gaby 4.Kar csika 5.Tommék:Hozom5.1 Katát,5.2Zs- t,5.3Dambort,5.4Poisont, 6. Lui-ék (megyünk mi is de szállás nem kell) 7. Poison+ Vikus 90% hogy tudunk menni 8., azaz 5.1 Kata jelentkezik (+Szilvi, +Lili): szállást kérünk, köszi: ha Tomi visszamondja, akkor is megyünk, de neki annyi...:-) Dambor Isten vagy! A szállás miatt jó lenne, ha mindenki írná, hogy igényli, or nem. [ Módosítva 2011.07.26 - 20:31 ] GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1.cc_rider & Timo 2.Zozo 3.Gaby 4.Kar csika 5.Tommék:Hozom5.1 Katát,5.2Zs- t,5.3Dambort,5.4Poisont, 6. Lui-ék (megyünk mi is de szállás nem kell) 7. Poison+ Vikus 90% hogy tudunk menni coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | Tehát 2011.08.27. Szombat 1.cc_rider & Timo 2.Zozo 3.Gaby 4.Kar csika 5.Tommék:Hozom5.1 Katát,5.2Zs- t,5.3Dambort,5.4Poisont, 6. Lui-ék (megyünk mi is de szállás nem kell) 7. & Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Csabbee |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #211 Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40Üzenetek: 714 | cc_rider írta ... Csabbee írta ... Az nem lenne rossz;) Én sátorban is elalszom Hely van neki, nekik.5-6 2-4 személyes elfér. Nekem jelenleg van egy felállítva a tikkasztó éjjeleken ott alszunk. Apám nagyon nem bírja a meleget, én már fáztam meg 40 fokban a házban...:D Nekem most a szomszédos településen áll, de ott is eláll, tetszik az ötlet, még reagálok, megyek-e. A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Tomm írta ... Biztosítást kösetek a panzióra. Figy, betolatsz a ház mögé a sprinterrel, forgalmi, törzskönyv és egy aláírt kitöltött adásvételi. Tőlem akkor szabad amóka! Állatkodni a kertben lehet, van rá hely bőven. UI.: Tomm! A szomszédnak van 3 szamara, ha kívánós lesz cicafiú! B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Dambor |
| ||||
Pécs![]() Regisztrált tag #28 Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33Üzenetek: 225 | Kösz Tomm a fuvart de odáig át is sétálok 5 perc Tavalyi lekváromat is viszem ,elég híg lett de valahogy megisszuk A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Nagyon nyögve nyelős ez az egész már, de próba cseresznye. A ház ha üres lesz alszunk, ha nem ménk haza, meg főleg ha lesz rá igény.Ez lenne a 3. alkalom, h lefoglaom lukra... Tehát 2011.08.27. Szombat 1.cc_rider & Timo 2.Zozo 3.Gaby 4.Kar csika 5.Tommék:Hozom5.1 Katát,5.2Zs- t,5.3Dambort,5.4Poisont, 5.6Luiékat.:-)Ja meg Mizsevizet!C.C Biztosítást kösetek a panzióra:-) 6. Lui-ék (megyünk mi is de szállás nem kell) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | Tomm írta ... cc_rider írta ... Nagyon nyögve nyelős ez az egész már, de próba cseresznye. A ház ha üres lesz alszunk, ha nem ménk haza, meg főleg ha lesz rá igény.Ez lenne a 3. alkalom, h lefoglaom lukra... Tehát 2011.08.27. Szombat 1.cc_rider & Timo 2.Zozo 3.Gaby 4.Kar csika 5.Tommék:Hozom Katát,Zs- t,Dambort,Poisont,Luiéka t.:-)Ja meg Mizsevizet!C.C Biztosítást kösetek a panzióra:-)Sajtos )0% [ Módosítva 2011.07.26 - 11:07 ] Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | cc_rider írta ... Nagyon nyögve nyelős ez az egész már, de próba cseresznye. A ház ha üres lesz alszunk, ha nem ménk haza, meg főleg ha lesz rá igény.Ez lenne a 3. alkalom, h lefoglaom lukra... Tehát 2011.08.27. Szombat 1.cc_rider & Timo 2.Zozo 3.Gaby 4.Kar csika 5.Tommék [ Módosítva 2011.07.26 - 09:47 ] Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | cc_rider írta ... Nagyon nyögve nyelős ez az egész már, de próba cseresznye. A ház ha üres lesz alszunk, ha nem ménk haza, meg főleg ha lesz rá igény.Ez lenne a 3. alkalom, h lefoglaom lukra... Tehát 2011.08.27. Szombat 1.cc_rider & Timo 2.Zozo 3.Gaby 4.Kar csika 5.Tommék Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Egyenlőre szabad a ház, ami 30 000HUF. Ahányan vagyunk, annyi fele oszlik. UI.: Kisbaba furdető, etető-altató szett is a rendelkezésre áll. ill netfüggőknek WIFi. LINK [ Módosítva 2011.07.25 - 20:07 ] B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Csabbee írta ... Az nem lenne rossz;) Én sátorban is elalszom Hely van neki, nekik.5-6 2-4 személyes elfér. Nekem jelenleg van egy felállítva a tikkasztó éjjeleken ott alszunk. B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Nagyon nyögve nyelős ez az egész már, de próba cseresznye. A ház ha üres lesz alszunk, ha nem ménk haza, meg főleg ha lesz rá igény.Ez lenne a 3. alkalom, h lefoglaom lukra... Tehát 2011.08.27. Szombat 1.cc_rider & Timo 2.Zozo 3.Gaby 4.Kar csika 5. [ Módosítva 2011.07.25 - 13:59 ] B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | cc_rider írta ... Miki írta ... Tomm írta ... No para majd jövőre.De nem kéne találkozó nélkül maradnunk a nyárra.Sütögetés szalonnázás esetleg érdekel valakit?Pécs gokart reload? Gondolom a Pécsiek biztos benne lennének Abszoludt!!!! GokartGokart!Gokart!!! ! Wááááá! Akár lehet aludni is nálunk és az udvarban is lehet sütögetni. 20-22 fő simán elfér autóstúl. 5 szoba van 1. 1db francia ágy, 2db 1személyes és egy gyerekágy. 2. 1db francia ágy, 2db 1szem, +egy kihúzhatő kanapé 3. 1db francia ágy, 3db 1szem, 4. 1db francia ágy, 2db 1 szem 5. 3db 1szem Pótágyazható a nappali. +2fő. 2 szintes, 3 fürdőszobás, konyhás történet. Ha igény merülne fel rá, megkérdezem, h mikor szabad és lealkudom az árat glattra anyósomtól, nem az enyém a házikó sajna. csináljunk 1 listát Augusztus 6.a nekem nem jó,de az augusztus utolsó hétvégéje érdekes lehet. Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Csabbee |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #211 Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40Üzenetek: 714 | cc_rider írta ... Miki írta ... Tomm írta ... No para majd jövőre.De nem kéne találkozó nélkül maradnunk a nyárra.Sütögetés szalonnázás esetleg érdekel valakit?Pécs gokart reload? Gondolom a Pécsiek biztos benne lennének Abszoludt!!!! GokartGokart!Gokart!!! ! Wááááá! Akár lehet aludni is nálunk és az udvarban is lehet sütögetni. 20-22 fő simán elfér autóstúl. 5 szoba van 1. 1db francia ágy, 2db 1személyes és egy gyerekágy. 2. 1db francia ágy, 2db 1szem, +egy kihúzhatő kanapé 3. 1db francia ágy, 3db 1szem, 4. 1db francia ágy, 2db 1 szem 5. 3db 1szem Pótágyazható a nappali. +2fő. 2 szintes, 3 fürdőszobás, konyhás történet. Ha igény merülne fel rá, megkérdezem, h mikor szabad és lealkudom az árat glattra anyósomtól, nem az enyém a házikó sajna. Az nem lenne rossz;) Én sátorban is elalszom A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Miki írta ... Tomm írta ... No para majd jövőre.De nem kéne találkozó nélkül maradnunk a nyárra.Sütögetés szalonnázás esetleg érdekel valakit?Pécs gokart reload? Gondolom a Pécsiek biztos benne lennének Abszoludt!!!! GokartGokart!Gokart!!! ! Wááááá! Akár lehet aludni is nálunk és az udvarban is lehet sütögetni. 20-22 fő simán elfér autóstúl. 5 szoba van 1. 1db francia ágy, 2db 1személyes és egy gyerekágy. 2. 1db francia ágy, 2db 1szem, +egy kihúzhatő kanapé 3. 1db francia ágy, 3db 1szem, 4. 1db francia ágy, 2db 1 szem 5. 3db 1szem Pótágyazható a nappali. +2fő. 2 szintes, 3 fürdőszobás, konyhás történet. Ha igény merülne fel rá, megkérdezem, h mikor szabad és lealkudom az árat glattra anyósomtól, nem az enyém a házikó sajna. [ Módosítva 2011.07.25 - 10:12 ] B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Miki |
| ||||
Pécs![]() Regisztrált tag #45 Regisztrált: 2010.07.01 - 15:17Üzenetek: 575 | Tomm írta ... No para majd jövőre.De nem kéne találkozó nélkül maradnunk a nyárra.Sütögetés szalonnázás esetleg érdekel valakit?Pécs gokart reload? Gondolom a Pécsiek biztos benne lennének Audi A4 1,8 20v quattro 'Spenót' edition LINK | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Legoooo |
| ||||
Nyúl (York)![]() Regisztrált tag #52 Regisztrált: 2010.07.02 - 10:20Üzenetek: 184 | Kiskunmajsa: 1. Újbácsi 1db 2ágyas szoba aug. 12-13 éjszaka 2. loldma & barátnő 1db 2ágyas szoba aug 12-13 éjszaka Audi 80 CL 1982 2.0 ABT, LPG | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 | |
Powered by e107 Forum System












