Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. augusztus 27-én Pécs, Jakabhegy tali!
Oldal:  1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Danner
2011.07.27 - 11:00
Wellingborough(UK)

Regisztrált tag #27
Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43
Üzenetek: 930
Elmehettek a ...
Az eredeti egy héttel később fért volna bele, ez meg egy héttel előbb, de még a péntek is jó lett volna(26-a)
Legközelebb 2013-ban megyünk haza

1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek
2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek
Vissza az elejére
Balage
2011.07.26 - 21:33
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Gyermekeink... kicsit javítani kellene a kommunikáción... Tehát ez a banzay végül PÉCS-re szerveződik és 2011.08.27. Szombat-jára? Ha igen, akkor én is legurulnék, hiszen buktam a korábbiakat és azért mégis évente 2x a szárnysegéd-helyettesnek is van joga kocsikázni! Summa-summárum, örülök hogy végre körvonalazódik valami... természetesen ismét jön a nagyképű felajánlásom, hogy betársulhat bárki, aki üzemanyag-vonatkozású pénztárcagondokkal küszködik, s csak 1 napra kíván megjelenni... (mellém útitársnak- Budapest környékéről) Tomm... Ti 1 kocsival jöttök ennyien?

1.cc_rider & Timo
2.Zozo
3.Gaby
4.Kar csika
5.Tommék:Hozom5.1 Katát,5.2Zs- t,5.3Dambort,5.4Poisont,
6. Lui-ék (megyünk mi is de szállás nem kell)
7. Poison+ Vikus 90% hogy tudunk menni
8. Kata jelentkezik (+Szilvi, +Lili): szállást kérünk, köszi: Dambor Isten vagy!
9. Dambor
10. Balage


[ Módosítva 2011.07.26 - 21:38 ]

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
kataqp
2011.07.26 - 20:31

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
1.cc_rider & Timo
2.Zozo
3.Gaby
4.Kar csika
5.Tommék:Hozom5.1 Katát,5.2Zs- t,5.3Dambort,5.4Poisont,
6. Lui-ék (megyünk mi is de szállás nem kell)
7. Poison+ Vikus 90% hogy tudunk menni
8., azaz 5.1 Kata jelentkezik (+Szilvi, +Lili): szállást kérünk, köszi: ha Tomi visszamondja, akkor is megyünk, de neki annyi...:-) Dambor Isten vagy!

A szállás miatt jó lenne, ha mindenki írná, hogy igényli, or nem.

[ Módosítva 2011.07.26 - 20:31 ]

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
poison
2011.07.26 - 19:42
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1.cc_rider & Timo
2.Zozo
3.Gaby
4.Kar csika
5.Tommék:Hozom5.1 Katát,5.2Zs- t,5.3Dambort,5.4Poisont,
6. Lui-ék (megyünk mi is de szállás nem kell)
7. Poison+ Vikus 90% hogy tudunk menni

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Andrew
2011.07.26 - 18:41
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
Tehát 2011.08.27. Szombat

1.cc_rider & Timo
2.Zozo
3.Gaby
4.Kar csika
5.Tommék:Hozom5.1 Katát,5.2Zs- t,5.3Dambort,5.4Poisont,
6. Lui-ék (megyünk mi is de szállás nem kell)
7. &

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
Csabbee
2011.07.26 - 12:34
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
cc_rider írta ...

Csabbee írta ...


Az nem lenne rossz;) Én sátorban is elalszom



Hely van neki, nekik.5-6 2-4 személyes elfér.

Nekem jelenleg van egy felállítva a tikkasztó éjjeleken ott alszunk.


Apám nagyon nem bírja a meleget, én már fáztam meg 40 fokban a házban...:D Nekem most a szomszédos településen áll, de ott is eláll, tetszik az ötlet, még reagálok, megyek-e.

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.26 - 11:50
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Tomm írta ...

Biztosítást kösetek a panzióra.




Figy, betolatsz a ház mögé a sprinterrel, forgalmi, törzskönyv és egy aláírt kitöltött adásvételi.
Tőlem akkor szabad amóka!



Állatkodni a kertben lehet, van rá hely bőven.

UI.:

Tomm!

A szomszédnak van 3 szamara, ha kívánós lesz cicafiú!


B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Dambor
2011.07.26 - 11:27
Pécs

Regisztrált tag #28
Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33
Üzenetek: 225
Kösz Tomm a fuvart de odáig át is sétálok 5 perc Tavalyi lekváromat is viszem ,elég híg lett de valahogy megisszuk

A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL
Vissza az elejére
Lui
2011.07.26 - 11:06
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Nagyon nyögve nyelős ez az egész már, de próba cseresznye.

A ház ha üres lesz alszunk, ha nem ménk haza, meg főleg ha lesz rá igény.Ez lenne a 3. alkalom, h lefoglaom lukra...

Tehát 2011.08.27. Szombat

1.cc_rider & Timo
2.Zozo
3.Gaby
4.Kar csika
5.Tommék:Hozom5.1 Katát,5.2Zs- t,5.3Dambort,5.4Poisont, 5.6Luiékat.:-)Ja meg Mizsevizet!C.C Biztosítást kösetek a panzióra:-)
6. Lui-ék (megyünk mi is de szállás nem kell)
Vissza az elejére
Tomm
2011.07.26 - 09:52
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
Tomm írta ...

cc_rider írta ...

Nagyon nyögve nyelős ez az egész már, de próba cseresznye.

A ház ha üres lesz alszunk, ha nem ménk haza, meg főleg ha lesz rá igény.Ez lenne a 3. alkalom, h lefoglaom lukra...

Tehát 2011.08.27. Szombat

1.cc_rider & Timo
2.Zozo
3.Gaby
4.Kar csika
5.Tommék:Hozom Katát,Zs- t,Dambort,Poisont,Luiéka t.:-)Ja meg Mizsevizet!C.C Biztosítást kösetek a panzióra:-)Sajtos )0%





[ Módosítva 2011.07.26 - 11:07 ]

Tomm!
Vissza az elejére
Tomm
2011.07.26 - 09:39
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
cc_rider írta ...

Nagyon nyögve nyelős ez az egész már, de próba cseresznye.

A ház ha üres lesz alszunk, ha nem ménk haza, meg főleg ha lesz rá igény.Ez lenne a 3. alkalom, h lefoglaom lukra...

Tehát 2011.08.27. Szombat

1.cc_rider & Timo
2.Zozo
3.Gaby
4.Kar csika
5.Tommék



[ Módosítva 2011.07.26 - 09:47 ]

Tomm!
Vissza az elejére
Tomm
2011.07.26 - 09:35
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
cc_rider írta ...

Nagyon nyögve nyelős ez az egész már, de próba cseresznye.

A ház ha üres lesz alszunk, ha nem ménk haza, meg főleg ha lesz rá igény.Ez lenne a 3. alkalom, h lefoglaom lukra...

Tehát 2011.08.27. Szombat

1.cc_rider & Timo
2.Zozo
3.Gaby
4.Kar csika
5.Tommék



Tomm!
Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.25 - 14:28
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Egyenlőre szabad a ház, ami 30 000HUF.
Ahányan vagyunk, annyi fele oszlik.

UI.: Kisbaba furdető, etető-altató szett is a rendelkezésre áll.
ill netfüggőknek WIFi.

LINK




[ Módosítva 2011.07.25 - 20:07 ]

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.25 - 14:00
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Csabbee írta ...


Az nem lenne rossz;) Én sátorban is elalszom



Hely van neki, nekik.5-6 2-4 személyes elfér.

Nekem jelenleg van egy felállítva a tikkasztó éjjeleken ott alszunk.

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.25 - 13:58
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Nagyon nyögve nyelős ez az egész már, de próba cseresznye.

A ház ha üres lesz alszunk, ha nem ménk haza, meg főleg ha lesz rá igény.Ez lenne a 3. alkalom, h lefoglaom lukra...

Tehát 2011.08.27. Szombat

1.cc_rider & Timo
2.Zozo
3.Gaby
4.Kar csika
5.

[ Módosítva 2011.07.25 - 13:59 ]

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Tomm
2011.07.25 - 12:42
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
cc_rider írta ...

Miki írta ...

Tomm írta ...

No para majd jövőre.De nem kéne találkozó nélkül maradnunk a nyárra.Sütögetés szalonnázás esetleg érdekel valakit?Pécs gokart reload?

Gondolom a Pécsiek biztos benne lennének



Abszoludt!!!!

GokartGokart!Gokart!!! ! Wááááá!


Akár lehet aludni is nálunk és az udvarban is lehet sütögetni.
20-22 fő simán elfér autóstúl.

5 szoba van

1. 1db francia ágy, 2db 1személyes és egy gyerekágy.
2. 1db francia ágy, 2db 1szem, +egy kihúzhatő kanapé
3. 1db francia ágy, 3db 1szem,
4. 1db francia ágy, 2db 1 szem
5. 3db 1szem

Pótágyazható a nappali. +2fő. 2 szintes, 3 fürdőszobás, konyhás történet.

Ha igény merülne fel rá, megkérdezem, h mikor szabad és lealkudom az árat glattra anyósomtól, nem az enyém a házikó sajna.

csináljunk 1 listát Augusztus 6.a nekem nem jó,de az augusztus utolsó hétvégéje érdekes lehet.

Tomm!
Vissza az elejére
Csabbee
2011.07.25 - 10:56
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
cc_rider írta ...

Miki írta ...

Tomm írta ...

No para majd jövőre.De nem kéne találkozó nélkül maradnunk a nyárra.Sütögetés szalonnázás esetleg érdekel valakit?Pécs gokart reload?

Gondolom a Pécsiek biztos benne lennének



Abszoludt!!!!

GokartGokart!Gokart!!! ! Wááááá!


Akár lehet aludni is nálunk és az udvarban is lehet sütögetni.
20-22 fő simán elfér autóstúl.

5 szoba van

1. 1db francia ágy, 2db 1személyes és egy gyerekágy.
2. 1db francia ágy, 2db 1szem, +egy kihúzhatő kanapé
3. 1db francia ágy, 3db 1szem,
4. 1db francia ágy, 2db 1 szem
5. 3db 1szem

Pótágyazható a nappali. +2fő. 2 szintes, 3 fürdőszobás, konyhás történet.

Ha igény merülne fel rá, megkérdezem, h mikor szabad és lealkudom az árat glattra anyósomtól, nem az enyém a házikó sajna.


Az nem lenne rossz;) Én sátorban is elalszom

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.25 - 10:11
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Miki írta ...

Tomm írta ...

No para majd jövőre.De nem kéne találkozó nélkül maradnunk a nyárra.Sütögetés szalonnázás esetleg érdekel valakit?Pécs gokart reload?

Gondolom a Pécsiek biztos benne lennének



Abszoludt!!!!

GokartGokart!Gokart!!! ! Wááááá!


Akár lehet aludni is nálunk és az udvarban is lehet sütögetni.
20-22 fő simán elfér autóstúl.

5 szoba van

1. 1db francia ágy, 2db 1személyes és egy gyerekágy.
2. 1db francia ágy, 2db 1szem, +egy kihúzhatő kanapé
3. 1db francia ágy, 3db 1szem,
4. 1db francia ágy, 2db 1 szem
5. 3db 1szem

Pótágyazható a nappali. +2fő. 2 szintes, 3 fürdőszobás, konyhás történet.

Ha igény merülne fel rá, megkérdezem, h mikor szabad és lealkudom az árat glattra anyósomtól, nem az enyém a házikó sajna.

[ Módosítva 2011.07.25 - 10:12 ]

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Miki
2011.07.25 - 03:17
Pécs

Regisztrált tag #45
Regisztrált: 2010.07.01 - 15:17
Üzenetek: 575
Tomm írta ...

No para majd jövőre.De nem kéne találkozó nélkül maradnunk a nyárra.Sütögetés szalonnázás esetleg érdekel valakit?Pécs gokart reload?

Gondolom a Pécsiek biztos benne lennének

Audi A4 1,8 20v quattro 'Spenót' edition

LINK
Vissza az elejére
Legoooo
2011.07.24 - 17:31
Nyúl (York)

Regisztrált tag #52
Regisztrált: 2010.07.02 - 10:20
Üzenetek: 184
Kiskunmajsa:
1. Újbácsi 1db 2ágyas szoba aug. 12-13 éjszaka
2. loldma & barátnő 1db 2ágyas szoba aug 12-13 éjszaka


Audi 80 CL 1982 2.0 ABT, LPG
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System