Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. augusztus 27-én Pécs, Jakabhegy tali!
Oldal:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Lui
2011.07.24 - 17:29
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Igen!
Érdekel!
Vissza az elejére
Tomm
2011.07.24 - 16:11
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
No para majd jövőre.De nem kéne találkozó nélkül maradnunk a nyárra.Sütögetés szalonnázás esetleg érdekel valakit?Pécs gokart reload?

Tomm!
Vissza az elejére
Lui
2011.07.23 - 20:27
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Majd elkérem a szomszéd SKIF-jét!!
Vissza az elejére
Sajti
2011.07.23 - 16:42
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
Lui írta ...

Sajti majd én megyek ha mondod!!!!

Nyári találkozó: Isaszeg Orgona utca.
Hadtáp szemben a hazai ízek kis konyháján.
Sátrat hozzatok

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
Lui
2011.07.23 - 16:11
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Sajti majd én megyek ha mondod!!!!
Vissza az elejére
Sajti
2011.07.21 - 14:13
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
Én senkivel sem találkozok nyáron

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.07.21 - 11:57
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
A helyszín nekem nem oké, mert mi Baksra megyünk családostól.

Egyébként az a hely is nagyon jó, megyünk onnan Kiskunmajsára, szegedi vadasparkba, Ópusztaszerre (és a gally-labirintusba), Tisza-partra, rossz idő esetén pedig a fogadóhoz tartozó fűthető medencében pancsizunk...

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.21 - 09:22
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Joey írta ...

cc_rider írta ...

Eddig nagyon sovány a lista gyerekek!!!

Iparkodjatok mert kaptam egy szinte visszautasíthatatlan meghívást egy 7végi nyaralásra pont erre az időpontra!

Had lássan a neveket, Tomm Dambor Zsé Újbá bé né bibibú, Het Hex Joey Szoltid Braun Latya Andrew stb stb stb ... ... .


Én nem megyek, mert 16-án született a lányom, 2 éve. Ez a hétvége foglalt.


Nagyon úgy néz ki , h én sem ...

Asszem elfogadjuk a meghívást, ez a 7vége nekem sem jó.


B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Joey
2011.07.21 - 09:08
Kistarcsa

Regisztrált tag #21
Regisztrált: 2010.06.16 - 19:40
Üzenetek: 1562
cc_rider írta ...

Eddig nagyon sovány a lista gyerekek!!!

Iparkodjatok mert kaptam egy szinte visszautasíthatatlan meghívást egy 7végi nyaralásra pont erre az időpontra!

Had lássan a neveket, Tomm Dambor Zsé Újbá bé né bibibú, Het Hex Joey Szoltid Braun Latya Andrew stb stb stb ... ... .


Én nem megyek, mert 16-án született a lányom, 2 éve. Ez a hétvége foglalt.

T D I
Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.20 - 18:41
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Andrew írta ...

Én csak a lakatos árajánlata után tudok erre válaszolni :S



Ha ez vigasztal ma hajnalban Vaterom felrakott egy 40tonnás szerelvényt a szalagkorlátra az M6-on.

A kár 10M felett.

Hálég ő nem sérült, céges autó nem saját, volt rajt Casco.





B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
poison
2011.07.20 - 18:12
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Újbácsi írta ...

Csak a helyrajzisághoz: Erre még nem volt tali, gondoltam az ittenieknek ez jól esne. Nem esett jól.


Tomm írta ...

Az a baj hogy.Későn lett észrevéve hogy valami nem smakkol.Nem a szervezéssel van volt probléma.ha ez a motel helyrajzilag nem itt lett volna már full hause lenne.29 nap van új helyszin keresésére az emberek meg már előtték a szabikat,de péntektől ráfexek a témára.Balcsi vagy őrség ami szerintem mindenkinek ízlik.kérdezem a manókat hogy esetleg tulipán hotel kinek tetszene erre az augusztusi hétvégére?
Péntek du-ig egy villám lista jól jönne h van e értelme erőlködni.




Jótakartál de sajna nem kértek belőle te megtettél mindent sőt még annál is többet.

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Andrew
2011.07.20 - 12:36
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
Én csak a lakatos árajánlata után tudok erre válaszolni :S

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.20 - 12:22
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Eddig nagyon sovány a lista gyerekek!!!

Iparkodjatok mert kaptam egy szinte visszautasíthatatlan meghívást egy 7végi nyaralásra pont erre az időpontra!

Had lássan a neveket, Tomm Dambor Zsé Újbá bé né bibibú, Het Hex Joey Szoltid Braun Latya Andrew stb stb stb ... ... .

[ Módosítva 2011.07.20 - 12:24 ]

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Újbácsi
2011.07.19 - 17:47
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Csak a helyrajzisághoz: Erre még nem volt tali, gondoltam az ittenieknek ez jól esne. Nem esett jól.


Tomm írta ...

Az a baj hogy.Későn lett észrevéve hogy valami nem smakkol.Nem a szervezéssel van volt probléma.ha ez a motel helyrajzilag nem itt lett volna már full hause lenne.29 nap van új helyszin keresésére az emberek meg már előtték a szabikat,de péntektől ráfexek a témára.Balcsi vagy őrség ami szerintem mindenkinek ízlik.kérdezem a manókat hogy esetleg tulipán hotel kinek tetszene erre az augusztusi hétvégére?
Péntek du-ig egy villám lista jól jönne h van e értelme erőlködni.



...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
cc_rider
2011.07.19 - 12:51
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Hely hibátlan, mivel erre a 7végére számoltam, így a szabim is erre lett ellőve szal részünkről oké.(Azért megkérdezem az asszonyt is).

Hajrá hajrá!!!

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Tomm
2011.07.19 - 10:46
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
Azt tudom.egyépként is jobb ha nem jösz mert dagadt vagy.Amúgy milyen időpont felelne meg uraságának?

Tomm!
Vissza az elejére
poison
2011.07.19 - 10:41
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
nekem a dátum nemjó szal velünk neszámolj.

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Tomm
2011.07.19 - 10:12
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
Az a baj hogy.Későn lett észrevéve hogy valami nem smakkol.Nem a szervezéssel van volt probléma.ha ez a motel helyrajzilag nem itt lett volna már full hause lenne.29 nap van új helyszin keresésére az emberek meg már előtték a szabikat,de péntektől ráfexek a témára.Balcsi vagy őrség ami szerintem mindenkinek ízlik.kérdezem a manókat hogy esetleg tulipán hotel kinek tetszene erre az augusztusi hétvégére?
Péntek du-ig egy villám lista jól jönne h van e értelme erőlködni.

[ Módosítva 2011.07.19 - 10:13 ]

Tomm!
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System