Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. augusztus 27-én Pécs, Jakabhegy tali!
Oldal:  1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Andrew
2011.08.29 - 14:26
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142


Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
cc_rider
2011.08.29 - 06:03
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Dambor írta ...

Egy liter pálinkát nem birtunk meginni 10-en, tiszta szégyen !



Épségben megvan, akartalak is hívni.

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Lui
2011.08.28 - 19:57
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Sziasztok!
Mi is megérkeztünk. Nagyon rég nem éreztem magam ilyen jól mint most. Köszönet a társaságnak mindent!
Remélem jövöre is ilyen remek lesz!!!
Vissza az elejére
poison
2011.08.28 - 19:55
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Dambor írta ...

örülök hogy mindenki hazaért ! Mi is megjöttünk , kétszer eltévedtem , tankolni is meg kellett állni ,de azért élveztem az út mind két kilóméterét
Zs kivételével senki sem birja a piát igy józanul kellet mindkét nap lefeküdnöm .Egy liter pálinkát nem birtunk meginni 10-en, tiszta szégyen !

Dambi öregszetek ez annak a jele ez nem szégyen ez az élet rendje

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
b4quattro
2011.08.28 - 19:53

Regisztrált tag #137
Regisztrált: 2010.07.04 - 20:52
Üzenetek: 61
Üdv. mindenkinek.
Engem Zs kergetett hazáig, végig ott volt a nyomomba.
Út közben egy darázs megcsípett, de ezen kívül más baleset nem történt. Köszönet a szervezésért, a szállásért, a kaja-piáért, a hangulatért.
Vissza az elejére
Dambor
2011.08.28 - 19:47
Pécs

Regisztrált tag #28
Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33
Üzenetek: 225
örülök hogy mindenki hazaért ! Mi is megjöttünk , kétszer eltévedtem , tankolni is meg kellett állni ,de azért élveztem az út mind két kilóméterét
Zs kivételével senki sem birja a piát igy józanul kellet mindkét nap lefeküdnöm .Egy liter pálinkát nem birtunk meginni 10-en, tiszta szégyen !

A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL
Vissza az elejére
poison
2011.08.28 - 18:57
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Nu megjöttünk miis.
Szombat reggeli sms olvasása után egyedül indultunk útnak a pályán majd Újbáékat bevárva konvojoztunk Pécsi Gó-kart pályára ahol ezer fok melegvolt de jólérezte magát a társaság Tomm sikerét anyival kiegésziteném hogy mivel csak ő tudott megelőzni a pályán igy nagyon tiszta kőrt tudott menni és igy jött ösze véletlen az a sikerecske.
Orfű-i tó ismét klasz volt no coment.
Este főzésben részben Tomm érdeme mivel nagyon jó mesteremvolt és engedte hogy szabadon dolgozhassak amig ő leitatta a népet igy mindent isteninek találtak
Segédeimet is megIllik emliteni akik a saláta Dinnye apritásban és mosogatásban segétkeztek!!! Köszönöm!
Mai nap vár látogatás után Tommal konvolyoztunk és kergetőztünk a pályán remélhetőleg csekk mentesen megúszva
Cc családnak köszi a szállást és a kiszolgálást a társaságnak pedig a remek hangulatot!!!!

p


coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
kataqp
2011.08.28 - 18:18

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
hy all, mi is hazaértünk épségben! Köszönet CC-nek a szervezkedésért, Damboréknak a kísérgetésért (külön köszi a nagybajomi ötletet!! Poisonnak a finomenális élelmezésért és nekem az ágyasért + a többi töményért! Nagyon kellemes 2 napot töltöttünk el, mi tegnap 11-re értünk le, majd, ha a kormány is úgy akarja, kérjetek légyszi gyorsforgalmi utakat, mert szombathelyről pécsig nagyon hossszú az út. Úgy érzem, jó votl a hangulat egy tökéletes helyszínen, bár tudom, hogy gyors volt a szervezés, azért hiányoztak olyan arcok, ..... túróst, senki sem hiányzott, aki nem volt ott, viszont örülök, hogy Konráddal, Ricsivel, Elbowal, Mikivel, NorkaTomival sikerült bővebben is értekezni. Szigetvár is nagyon jól sikerült, a srác előadása pazar volt, méltó egy hóbortos hétvégéhez. Jó volt látni benneteket és az integetés + Tomm fedetlen felső teste, kezében pörgetve a pólóját, bocsánat, dzsörzijét maradandó emlék és sikeres feltöltődés! Cupp!

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
poison
2011.08.28 - 18:14
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
poison írta ...

cc_rider írta ...

Reggelt!

A többiek még húzzák a lóbőrt odaát.Bár ha arányosan nézem az elfogyasztott Mizse vízzel, akkor nem is csoda.

A ház egyben a brutál szél vihar ellenére ami még most is tart.
Poisi ismét felülmúlta önmagát a pácolt cumókkal.

Képek hamarosan.


Ennyi Audi még nem állt a parkolónkban.


Cic bocsi én már 7 kor felébredtem fürdés azt utánna rendrakásvolt ill rom eltakaritás szal én ébredtem elsőnek



coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2011.08.28 - 18:12
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
cc_rider írta ...

Reggelt!

A többiek még húzzák a lóbőrt odaát.Bár ha arányosan nézem az elfogyasztott Mizse vízzel, akkor nem is csoda.

A ház egyben a brutál szél vihar ellenére ami még most is tart.
Poisi ismét felülmúlta önmagát a pácolt cumókkal.

Képek hamarosan.


Ennyi Audi még nem állt a parkolónkban.


Cixc bocsi én már 7 kor felébredtem fürdés azt utánna rendrakásvolt ill rom eltakaritás szal én ébredtem elsőnek

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Tomm
2011.08.28 - 18:03
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
Hali Fiuk, Lányok!Igen jól sikerűlt ez a három nap!!Na jó két és fél.Köszönjük szépen vendéglátást Damborcsaládnak péntekre ahol jót alapoztunk....a különféle pálinkákból.Mizse víz vs Kővágóőrsi uránvíz.hajnal kettő körül ért véget az első nap.Zs-max család sátorozott testvérem a hintába mi meg Damborék hitvesi ágyában szunyáztunk.Másnap kakaskukorékolásra keltünk vagy kutyacsaholásra ébredtem.Oszt irány a kocsma....neeem neeeem piálni csak egy doboz cigarettáért ugrottam át:-)8.40körűl irány a go-kart pálya!Ahol iszonyat jó csatákat vívtunk mindenki kitombolhatta magát egy kicsit:-) még én is aztán nem is értem hogyan,de sikerült pályacsúcsot mennem...szerény smyli...A szombati nap hátralévő részét az Orfüi strandon töltöttük el onnan pedig irány C C család vendégháza ahol a szokásos jóóóó hangulatban telt az iccaka Poison kapitány tényleg megint odatette magát!!Terülj terülj asztalkám volt!Sory befejezem mert mennem kell.Folytassátok v írjatok újat mert el kell mennem:-)

Tomm!
Vissza az elejére
cc_rider
2011.08.28 - 10:56
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892





B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Újbácsi
2011.08.28 - 08:57
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Fotosopp biztos...
Bár, akkor azt a csúnya Oppelt is ki lehetett volna retusálni...

[ Módosítva 2011.08.28 - 09:10 ]

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Hetfield
2011.08.28 - 06:22
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
cc_rider írta ...

Ennyi Audi még nem állt a parkolónkban.

Honnan béreltétek őket ?

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
cc_rider
2011.08.28 - 06:14
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Reggelt!

A többiek még húzzák a lóbőrt odaát.Bár ha arányosan nézem az elfogyasztott Mizse vízzel, akkor nem is csoda.

A ház egyben a brutál szél vihar ellenére ami még most is tart.
Poisi ismét felülmúlta önmagát a pácolt cumókkal.

Képek hamarosan.


Ennyi Audi még nem állt a parkolónkban.

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Újbácsi
2011.08.27 - 21:24
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Na, akkor én.
Mi is el tudtunk szaladni, tök jó volt minden.
Most értünk haza (22:45), sima liba.
Köszi a szervezést!

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Latya
2011.08.27 - 19:08
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Dambor írta ...

Üdv fiuk.Tomm vagyok Damboréktól jelentkezem!!!
Iszonyat gáz van 72 fokos pálinka van az asztalon Zs és Dambor most higítja!Sátor az udvaron ott Zs alszik valami bringával:-)Van itt két Boxer 1fiu 1 lány !!!!!Zs mikor megérkezett meg simogatta az kutyukat azok meg összenyálazták.Megjöttem én a családdal és megsimogattam a kutyukat.Wasszus erre a szuka elkezdett tüzelni!!!inádom a boxereket meg azt ami itt folyik:-)

Rá ne gerjedj a kutyára mert hívom a yardokat!

Vissza az elejére
Sajti
2011.08.27 - 14:54
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
cc_rider írta ...




Szansájn van!





Majd elmúlik ha Tomm odalép!

Jó szórakozást a népnek

[ Módosítva 2011.08.27 - 14:55 ]

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
cc_rider
2011.08.27 - 14:16
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Az esemény zajlik rendületlenül.

Most navigálom Poisiékat hozzánk a többiek még áznak (remélem nem a tó fenekén) Orfűn.


Aztán kezdődik a mulatság!!!


UI.: Tomm A6-ja mocskosul füstöl.


Szansájn van!





B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
cc_rider
2011.08.27 - 04:43
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
No, hát akkor!

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Oldal:  1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System