Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. augusztus 27-én Pécs, Jakabhegy tali!
Oldal:  1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
poison
2011.08.26 - 20:31
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Dambor írta ...

Üdv fiuk.Tomm vagyok Damboréktól jelentkezem!!!
Iszonyat gáz van 72 fokos pálinka van az asztalon Zs és Dambor most higítja!Sátor az udvaron ott Zs alszik valami bringával:-)Van itt két Boxer 1fiu 1 lány !!!!!Zs mikor megérkezett meg simogatta az kutyukat azok meg összenyálazták.Megjöttem én a családdal és megsimogattam a kutyukat.Wasszus erre a szuka elkezdett tüzelni!!!inádom a boxereket meg azt ami itt folyik:-)

temár ne igyál többet Tomm

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Dambor
2011.08.26 - 19:46
Pécs

Regisztrált tag #28
Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33
Üzenetek: 225
Üdv fiuk.Tomm vagyok Damboréktól jelentkezem!!!
Iszonyat gáz van 72 fokos pálinka van az asztalon Zs és Dambor most higítja!Sátor az udvaron ott Zs alszik valami bringával:-)Van itt két Boxer 1fiu 1 lány !!!!!Zs mikor megérkezett meg simogatta az kutyukat azok meg összenyálazták.Megjöttem én a családdal és megsimogattam a kutyukat.Wasszus erre a szuka elkezdett tüzelni!!!inádom a boxereket meg azt ami itt folyik:-)

A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL
Vissza az elejére
Csabbee
2011.08.26 - 18:54
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
cc_rider írta ...

ŐŐőő izé...


Nagy kitérő volna a pesti szekciónak Pusztaszabolcs?
Volna egy kárpitom Hetfield kolegánál.


Noja, lehetne a topic címét Jakabhegy Tali-ra modósítani.

Megfelelő szervek PLS.


Csabbee nem jöttök???



Sajna nem Kicsit későn reagálom le, de nyaralgattunk, holnap nekem Nyevvizsga(Kérek mindenkit az imába foglalja bele ) és délután 2-3-4 körül érek haza, de akkor már lesznek rokonyok, aztán így nincs menekvés.

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
kataqp
2011.08.25 - 21:36

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
nem is tudtam, hogy eladó a DH tényleg, pántlikát vigyek?

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
cc_rider
2011.08.25 - 19:04
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
HA esetleg valaki tudna hozni valami mobil refit, vagy lámpát, azt megköszönném.
Nekem van egy kis halogénem, de lehet, h kevés lesz.

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Latya
2011.08.25 - 16:09
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
cc_rider írta ...

Oks Tomm vettem.

Hát miután átugrottad helyből a beton kerítést oda-vissza lehet szó fajtalankodásról.Móniéka t meg elküldjük kirándúlni a Jakab-hegy-re

Húúú... micsoda buli lesz... Nem tudom örüljek, vagy sajnáljam hogy kihagyom...

Vissza az elejére
cc_rider
2011.08.25 - 14:43
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Fontos Közlemény!


Feleim!


Vasárnap olyan 12:00 magaságában kezdődik meg a takarítás a vendégházban, e körül kellne elhagyni a házat.Vagy egy szobába bepakolunk, ha páran maradnának még kicsit.

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
cc_rider
2011.08.25 - 12:17
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Cserkút Petőfi Sándor u.6.

Nagy zöld ház kovácsolt vas kerítéssel és nagy erkéllyel az utcafronton, a ház elött balra egy kis kavicsos köz, ott lehet beállni a parkolóba.
Az erkélyen kinn egy Duna House-os ELADÓ tábla.

[ Módosítva 2011.08.25 - 12:43 ]

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
zsmax
2011.08.25 - 10:30

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
ÉN MÁR PÉNTEKEN ÉRKEZEK . DE HOVA IS. ADJON VALAKI EGY CÍMET. AFGANISZTÁN?

iiletve. Lesz kecskeméten nyiltnap/pályanap szeptember elején!

Lehet autózni a pályán.
Belépő kocsival/sofőr 2000ft
Látogatók 1000ft.
Ha összetudunk szedni egy nagyobb társaságot kedvezmény.
Én szivarral megyek és nyomok egy pár kört a pályán.

Bemutatók is lesznek.

De majd személyesen a többit.

[ Módosítva 2011.08.25 - 10:53 ]

zs-max
Vissza az elejére
cc_rider
2011.08.25 - 09:32
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Oks Tomm vettem.

Hát miután átugrottad helyből a beton kerítést oda-vissza lehet szó fajtalankodásról.Móniéka t meg elküldjük kirándúlni a Jakab-hegy-re

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Miki
2011.08.25 - 07:34
Pécs

Regisztrált tag #45
Regisztrált: 2010.07.01 - 15:17
Üzenetek: 575
Tomm írta ...

mi lenne ha hajléktalan néger nőnek öltöznél szombat este??

Pécsnek van egy városrésze (mint, ahogy minden más magyar településnek), ahol ezzel egész könnyedén el tudnál vegyülni a tömegben
Amúgy max kirakunk a 6-os mellé a többi néger nő mellé, hogy valami hasznunk is legyen az ittlétedből


Audi A4 1,8 20v quattro 'Spenót' edition

LINK
Vissza az elejére
Tomm
2011.08.25 - 06:59
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
matlukaudi írta ...

Én sajnos nem tudok menni Pécsre, de lenne itt egy fontos OFF-os kérdésem hozzátok.
Nem tudna valaki elhozni Siófokra nekem két gumit amit ZS vinne Pécsig ?
Tegnap kaptam egy csúnya defektet, lenulláztam az egyik első papucsot,
úgyhogy sürgősbe kéne 2db 205-55-16 gumma.

Ha valaki tud segíteni, írjon telefonszámot ide vagy PM-be, hogy tudjak vele egyeztetni !

Előre is köszi.
Vedd le a hátsó két gumit is és gyere le a síneken.Pécsen meg felgumizunk!!
Ui Cc jön testvérem is úgyhogy plusz 1 fő szállás kaja gokart minden.





[ Módosítva 2011.08.25 - 07:05 ]

Tomm!
Vissza az elejére
Tomm
2011.08.25 - 06:58
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
jujj ,de jó időnk lesz!!!imádom a meleget.És rengeteg meleg barát gyűlik össze pécsett a hétvégén!!oahhhh!C c mi lenne ha hajléktalan néger nőnek öltöznél szombat este??

Tomm!
Vissza az elejére
matlukaudi
2011.08.25 - 06:55
Siófok

Regisztrált tag #68
Regisztrált: 2010.07.02 - 16:16
Üzenetek: 1395
Én sajnos nem tudok menni Pécsre, de lenne itt egy fontos OFF-os kérdésem hozzátok.
Nem tudna valaki elhozni Siófokra nekem két gumit amit ZS vinne Pécsig ?
Tegnap kaptam egy csúnya defektet, lenulláztam az egyik első papucsot,
úgyhogy sürgősbe kéne 2db 205-55-16 gumma.

Ha valaki tud segíteni, írjon telefonszámot ide vagy PM-be, hogy tudjak vele egyeztetni !

Előre is köszi.



Ágoston -- Audi 200 LPG -- Audi 80 Quattro LPG -- Audi 100 Avant LPG --
Vissza az elejére
Latya
2011.08.24 - 21:17
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
kataqp írta ...

Latya írta ...

kataqp írta ...

Latya, miért?

Hogy szét tudjam szedni, mert a becsúszó szár belsejében volt a végében a csavar, ami megakadályozta hogy szétcsússzon...

hát, izé, khm, virágnyelven válaszolnék, de akkor már nem csak én nem értem a Te problémádat, de Te sem értenél engem

Én értelek. Miért ne értenélek? Nem hosszú szárú imbusz kulcs kell? Ha nincs a boltban csinálj magadnak... Ennyi.
Bocsa z OFFért.

[ Módosítva 2011.08.24 - 21:18 ]

Vissza az elejére
kataqp
2011.08.24 - 19:55

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
Latya írta ...

kataqp írta ...

Latya, miért?

Hogy szét tudjam szedni, mert a becsúszó szár belsejében volt a végében a csavar, ami megakadályozta hogy szétcsússzon...

hát, izé, khm, virágnyelven válaszolnék, de akkor már nem csak én nem értem a Te problémádat, de Te sem értenél engem

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
Latya
2011.08.24 - 17:49
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
kataqp írta ...

Latya, miért?

Hogy szét tudjam szedni, mert a becsúszó szár belsejében volt a végében a csavar, ami megakadályozta hogy szétcsússzon...

Vissza az elejére
kataqp
2011.08.24 - 12:44

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
Latya, miért?

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
Latya
2011.08.23 - 20:25
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
poison írta ...

elbow írta ...

poison írta ...

elbow írta ...

ha valakinek van esetleg 2,2 20vT szivosorhoz jo hosszu 6-os imbusza akkor elhozna nekem?


mekkora az a jóóó hoszú??


szerszamboltokban kaphatoaknal hosszabb nagyjabol 30cm-es mar megfelelo lenne...


Hát ez tisztességes méretü ekkorával nenmtok szolgálni

Én anno a biciklim teleszkópjához csináltam ilyet egy T-kulcsból...

Vissza az elejére
Hetfield
2011.08.23 - 18:25
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
poison írta ...

Hetfield írta ...

ennyi lenne a kitérő, kb 15 perc.

LINK


Pályán megyünk esetleg nemtudsz elénk jönni valameddig vagy az első pihenőig kijönni vagy nemistom?!


mindent meg lehet, ha nem jöttök túl korán

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System