Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. December 10. Tát, Évzáró
Oldal:  [1] 2 3 4 5 6 7 8
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Rocko
2011.12.13 - 20:34
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
poison írta ...

Po-Béla írta ...

Üdv Nektek!
Ma estére sikerült valamennyire összeszednem magam.
Köszi mindenkinek aki jelen volt !
remélem nem fertőztem meg senkit!

Bééé

engem igen


én is megfáztam. de én más miatt róttam fel, erre nem is gondoltam.

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
poison
2011.12.13 - 20:20
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Po-Béla írta ...

Üdv Nektek!
Ma estére sikerült valamennyire összeszednem magam.
Köszi mindenkinek aki jelen volt !
remélem nem fertőztem meg senkit!

Bééé

engem igen

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Po-Béla
2011.12.13 - 19:41
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Üdv Nektek!
Ma estére sikerült valamennyire összeszednem magam.
Köszi mindenkinek aki jelen volt !
remélem nem fertőztem meg senkit!

Bééé

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
zsmax
2011.12.12 - 06:59

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
Üdv. Kösz mindenkinek mindent aki ott volt.
tormás gombóc: Sok torma, csirkehúsfalat, só , bors, pirospaprika, sárgarépa.
De nem ez volt a lényeg.
Mindenkinek teljen a karácsonya, újéve békéssen, boldogan, szeretetben.
üdv: ZS

zs-max
Vissza az elejére
Sajti
2011.12.11 - 22:19
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
Ismét nagyon örültem, hogy egy jó hangulatú naaagy családban töltöttük a napot.
Ezen sose változtassunk egy fikarcnyit sem. Így tökéletes kajával, társasággal, hangulattal, mindennel együtt!!!
Szóval, köszönöm nektek barátaim

U.i.:
Tomm és ZS, csak így tovább gyötörni kell még a csajt, viszem legközelebb is

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
Jackson
2011.12.11 - 22:15
Gyöngyös

Regisztrált tag #1012
Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29
Üzenetek: 208
poison írta ...

Lui írta ...

Tormás mixet nem fotoztam csak egy ital különlegesséset!!!


és az miből állt???

Én ha jól emlékszem, akkor a pohár kólában a citrom és narancshéjon kívül hagymakarika és zöldséges savanyúság ízesítő is volt


Audi elpusztíthatatlan, és örök!
Vissza az elejére
Sajti
2011.12.11 - 22:15
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
Hetfield írta ...

Tomm írta ...

.Zs tormás mixét se feledem egy ideig.:-)


talán csípett még kifeléjövet is ?

Én megsirattam, de tuti az anyag

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
poison
2011.12.11 - 19:42
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Lui írta ...

Tormás mixet nem fotoztam csak egy ital különlegesséset!!!


és az miből állt???

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Lui
2011.12.11 - 19:09
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Tormás mixet nem fotoztam csak egy ital különlegesséset!!!
Vissza az elejére
Lacko79
2011.12.11 - 18:31

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
Pedig közel volt a táti tó! Mégis inkább a nyári talira gyüjtsd az erőt! Jön a Fehér Bálna
Vissza az elejére
Hetfield
2011.12.11 - 18:12
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
Fenébe, a vizilabdázást csak kihagytuk!

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
Lacko79
2011.12.11 - 18:03

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
Köszi mindenkinek, hogy ismét együtt lehettünk! Jól éreztem magam!
Poison, király volt a hami, degeszre ettem magam! Nagyon jó volt a társaság!
Számomra a csúcsot Gábor RS4-ese jelentette! Remélem minnél hamarabb találkozunk!
Addig is mindenkinek kívánok Békés Boldog Karácsonyt és Boldog Új Évet!
Vissza az elejére
anakin2.2
2011.12.11 - 16:47

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89
hotdog a kávé a sült limonádé.....
Ez valami sült töltelék lehetett.jó volt az az egy biztos

100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
Hetfield
2011.12.11 - 16:32
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
poison írta ...

mijen tormás mix volt???


asszem Lui kolléga lefényképezte vagy az más volt ?

Amúgy nagyon jó volt a kaja Pojzi! levesből rendesen bezabáltam meg abból a bigyóból hozzá

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
Jackson
2011.12.11 - 15:51
Gyöngyös

Regisztrált tag #1012
Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29
Üzenetek: 208
Örülök hogy új emberekkel ismerkedhettem. Kellemes társaság vagytok. /azt hittem sosem érek a találkozóhelyre/
A rossz idő ellenére jó volt a hangulat, az ebéd pedig finom és bőséges.
Robi Audija pedig igazi támadó csapásmérő autó Még sohasem orientálódtam ilyen gyorsan 0-200 ra
Az agyam azóta is zsibbad. Nem beszélve a tormás vegyesgomóctól amit le kellett nyelnem Egyébként nem szeretem a tormát.


Audi elpusztíthatatlan, és örök!
Vissza az elejére
poison
2011.12.11 - 15:23
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Tomm írta ...

Na xóval:Köszi a vendéglátást a finom hazai ízeket.A jó szervezést a tortát és a jó társaságot.Mi ott leszünk legközelebb is és magasról szarok azokra akik folyton basztatják a vezetőséget meg a tagokat.ez a klub még mindig jó annak ellenére is ,hogy sokan hátukat mutatják nekünk.Akinek inge veheti magára akinek nem azt meg úgy se érdekli.(nyáron lehetőség lesz újítani kíváncsan várom ki lesz a legény a gáton)Poison sajnos el kell ismernem tuti kajákat hoztál össze.A leveshez készített kis bigyó receptjét majd küld már át légyszives.Zs tormás mixét se feledem egy ideig.:-)
To Be continued.


mijen tormás mix volt???

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Hetfield
2011.12.11 - 11:37
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
Tomm írta ...

.Zs tormás mixét se feledem egy ideig.:-)


talán csípett még kifeléjövet is ?

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
Tomm
2011.12.11 - 11:23
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
Na xóval:Köszi a vendéglátást a finom hazai ízeket.A jó szervezést a tortát és a jó társaságot.Mi ott leszünk legközelebb is és magasról szarok azokra akik folyton basztatják a vezetőséget meg a tagokat.ez a klub még mindig jó annak ellenére is ,hogy sokan hátukat mutatják nekünk.Akinek inge veheti magára akinek nem azt meg úgy se érdekli.(nyáron lehetőség lesz újítani kíváncsan várom ki lesz a legény a gáton)Poison sajnos el kell ismernem tuti kajákat hoztál össze.A leveshez készített kis bigyó receptjét majd küld már át légyszives.Zs tormás mixét se feledem egy ideig.:-)
To Be continued.

Tomm!
Vissza az elejére
Hetfield
2011.12.10 - 23:01
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
Tát 2011 : LINK

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.09.30 - 21:24
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Az idei évzáró találkozónkat 2011. december 10-én, Táton tartjuk, a Viktória étteremben.
Részletek később.
Indulhat a lista.

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2 3 4 5 6 7 8  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System