| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: [1] 2 3 4 5 6 7 8 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | poison írta ... Po-Béla írta ... Üdv Nektek! Ma estére sikerült valamennyire összeszednem magam. Köszi mindenkinek aki jelen volt ! remélem nem fertőztem meg senkit! Bééé engem igen én is megfáztam. de én más miatt róttam fel, erre nem is gondoltam. Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Po-Béla írta ... Üdv Nektek! Ma estére sikerült valamennyire összeszednem magam. Köszi mindenkinek aki jelen volt ! remélem nem fertőztem meg senkit! Bééé engem igen coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Üdv Nektek! Ma estére sikerült valamennyire összeszednem magam. Köszi mindenkinek aki jelen volt ! remélem nem fertőztem meg senkit! Bééé Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | Üdv. Kösz mindenkinek mindent aki ott volt. tormás gombóc: Sok torma, csirkehúsfalat, só , bors, pirospaprika, sárgarépa. De nem ez volt a lényeg. Mindenkinek teljen a karácsonya, újéve békéssen, boldogan, szeretetben. üdv: ZS zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Sajti |
| ||||
Isaszeg![]() Regisztrált tag #9 Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31Üzenetek: 2916 | Ismét nagyon örültem, hogy egy jó hangulatú naaagy családban töltöttük a napot. Ezen sose változtassunk egy fikarcnyit sem. Így tökéletes kajával, társasággal, hangulattal, mindennel együtt!!! Szóval, köszönöm nektek barátaim U.i.: Tomm és ZS, csak így tovább gyötörni kell még a csajt, viszem legközelebb is Audi 100 C3 Avant 2.0 TD |I__I__I\===OOOO===/ I__I__I| Audi 80 B2 1.8 KEIHIN (I____\==OOOO==/ ____|) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Jackson |
| ||||
Gyöngyös![]() Regisztrált tag #1012 Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29Üzenetek: 208 | poison írta ... Lui írta ... Tormás mixet nem fotoztam csak egy ital különlegesséset!!! és az miből állt??? Én ha jól emlékszem, akkor a pohár kólában a citrom és narancshéjon kívül hagymakarika és zöldséges savanyúság ízesítő is volt Audi elpusztíthatatlan, és örök! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Sajti |
| ||||
Isaszeg![]() Regisztrált tag #9 Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31Üzenetek: 2916 | Hetfield írta ... Tomm írta ... .Zs tormás mixét se feledem egy ideig.:-) talán csípett még kifeléjövet is ? Én megsirattam, de tuti az anyag Audi 100 C3 Avant 2.0 TD |I__I__I\===OOOO===/ I__I__I| Audi 80 B2 1.8 KEIHIN (I____\==OOOO==/ ____|) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Lui írta ... Tormás mixet nem fotoztam csak egy ital különlegesséset!!! és az miből állt??? coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Tormás mixet nem fotoztam csak egy ital különlegesséset!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | Pedig közel volt a táti tó! Mégis inkább a nyári talira gyüjtsd az erőt! Jön a Fehér Bálna | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | Fenébe, a vizilabdázást csak kihagytuk! '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | Köszi mindenkinek, hogy ismét együtt lehettünk! Jól éreztem magam! Poison, király volt a hami, degeszre ettem magam! Nagyon jó volt a társaság! Számomra a csúcsot Gábor RS4-ese jelentette! Remélem minnél hamarabb találkozunk! Addig is mindenkinek kívánok Békés Boldog Karácsonyt és Boldog Új Évet! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | hotdog a kávé a sült limonádé..... Ez valami sült töltelék lehetett.jó volt az az egy biztos 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | poison írta ... mijen tormás mix volt??? asszem Lui kolléga lefényképezte vagy az más volt ? Amúgy nagyon jó volt a kaja Pojzi! levesből rendesen bezabáltam meg abból a bigyóból hozzá '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Jackson |
| ||||
Gyöngyös![]() Regisztrált tag #1012 Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29Üzenetek: 208 | Örülök hogy új emberekkel ismerkedhettem. Kellemes társaság vagytok. /azt hittem sosem érek a találkozóhelyre/ A rossz idő ellenére jó volt a hangulat, az ebéd pedig finom és bőséges. Robi Audija pedig igazi támadó csapásmérő autó Még sohasem orientálódtam ilyen gyorsan 0-200 ra Az agyam azóta is zsibbad. Nem beszélve a tormás vegyesgomóctól amit le kellett nyelnem Egyébként nem szeretem a tormát. Audi elpusztíthatatlan, és örök! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Tomm írta ... Na xóval:Köszi a vendéglátást a finom hazai ízeket.A jó szervezést a tortát és a jó társaságot.Mi ott leszünk legközelebb is és magasról szarok azokra akik folyton basztatják a vezetőséget meg a tagokat.ez a klub még mindig jó annak ellenére is ,hogy sokan hátukat mutatják nekünk.Akinek inge veheti magára akinek nem azt meg úgy se érdekli.(nyáron lehetőség lesz újítani kíváncsan várom ki lesz a legény a gáton)Poison sajnos el kell ismernem tuti kajákat hoztál össze.A leveshez készített kis bigyó receptjét majd küld már át légyszives.Zs tormás mixét se feledem egy ideig.:-) To Be continued. mijen tormás mix volt??? coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | Tomm írta ... .Zs tormás mixét se feledem egy ideig.:-) talán csípett még kifeléjövet is ? '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | Na xóval:Köszi a vendéglátást a finom hazai ízeket.A jó szervezést a tortát és a jó társaságot.Mi ott leszünk legközelebb is és magasról szarok azokra akik folyton basztatják a vezetőséget meg a tagokat.ez a klub még mindig jó annak ellenére is ,hogy sokan hátukat mutatják nekünk.Akinek inge veheti magára akinek nem azt meg úgy se érdekli.(nyáron lehetőség lesz újítani kíváncsan várom ki lesz a legény a gáton)Poison sajnos el kell ismernem tuti kajákat hoztál össze.A leveshez készített kis bigyó receptjét majd küld már át légyszives.Zs tormás mixét se feledem egy ideig.:-) To Be continued. Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | Tát 2011 : LINK '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Az idei évzáró találkozónkat 2011. december 10-én, Táton tartjuk, a Viktória étteremben. Részletek később. Indulhat a lista. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: [1] 2 3 4 5 6 7 8 | |
Powered by e107 Forum System














