Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. December 10. Tát, Évzáró
Oldal:  1 2 3 4 5 [6] 7 8
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Sajti
2011.11.16 - 21:45
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916

1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4. Tomm és a család. (3fő)
5. Danner+Móni (2fő)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8.
9. Sajti (2fő már biztos)
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79 (1fő)
13. Rocko (1fő)
14. anakin 2.2 +2 fő (3fő)
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (2fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő)
22. 80gte + Dóri (2fő)
23. Ádi80 (1 fő)
24. Bronko (Még nem 100%) (3fő)


Juppííí, akkor enyém a 9-es hely, és bővültem egy fővel

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
loldma
2011.11.16 - 20:15
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4. Tomm és a család. (3fő)
5. Danner+Móni (2fő)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő)
9.
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79 (1fő)
13. Rocko (1fő)
14. anakin 2.2 +2 fő (3fő)
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (2fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő)
22. 80gte + Dóri (2fő)
23. Ádi80 (1 fő)
24. Bronko (Még nem 100%) (3fő)
macsu írta ...

Sorry, de ez nem lesz jó...aznap vizsga van

Szegény Bronko-t meg kitörlöd
Vissza az elejére
macsu
2011.11.16 - 20:04
Budapest

Regisztrált tag #6
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:35
Üzenetek: 46
Po-Béla írta ...


1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4. Tomm és a család. (3fő)
5. Danner+Móni (2fő)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő)
9.
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79 (1fő)
13. Rocko (1fő)
14. anakin 2.2 +2 fő (3fő)
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (2fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő)
22. 80gte + Dóri (2fő)
23. Ádi80 (1 fő)


Sorry, de ez nem lesz jó...aznap vizsga van
Vissza az elejére
Bronko
2011.11.12 - 16:54
Polgárdi

Regisztrált tag #393
Regisztrált: 2010.09.28 - 16:08
Üzenetek: 226
Po-Béla írta ...


1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4. Tomm és a család. (3fő)
5. Danner+Móni (2fő)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő)
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79 (1fő)
13. Rocko (1fő)
14. anakin 2.2 +2 fő (3fő)
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (2fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő)
22. 80gte + Dóri (2fő)
23. Ádi80 (1 fő)
24. Bronko (Még nem 100%)(3fő)



[ Módosítva 2011.11.12 - 17:34 ]
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.11.11 - 23:11
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Akinek még kérdőjeles, hogy hányan jönnek, az majd próbálja frissíteni, pontosítani, hogy lehessen velük is számolni. Ha lehetséges, persze.
Köszi.

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Po-Béla
2011.11.11 - 19:55
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358

1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4. Tomm és a család. (3fő)
5. Danner+Móni (2fő)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő)
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79 (1fő)
13. Rocko (1fő)
14. anakin 2.2 +2 fő (3fő)
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (2fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő)
22. 80gte + Dóri (2fő)
23. Ádi80 (1 fő)

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
zsmax
2011.11.10 - 16:06

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
Rocko írta ...

1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4. Tomm és a család. (3fő)
5. Danner+Móni (2fő)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő)
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79 (1fő)
13. Rocko (1fő)
14. anakin 2.2 +2 fő (3fő)
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (2fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő)
22. 80gte + Dóri (2fő)

(a 13-as az úgyis olyan szerencsés szám. )

Én nem egyedül vagyok. ZS 2fő

zs-max
Vissza az elejére
loldma
2011.11.06 - 21:09
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Rocko írta ...

nem lesz szűkös egy kispókban?

Nono, nem egesz ket het mulva megyek a golfert.
Vissza az elejére
Rocko
2011.11.06 - 18:48
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
loldma írta ...

Danner írta ...

loldma írta ...

Danner írta ...

Megoldottam vazze'
Jut eszembe, ugye valakihez beférünk ketten


Ha mas nem jelentkezik e nemes feladatra, en uresen megyek

Ha mas nem lesz, akkor szavadon foglak. Köszi!


Mondjuk attól függ, hogy mineheadból vagy vecsésről


nem lesz szűkös egy kispókban?

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
loldma
2011.11.06 - 17:33
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Danner írta ...

loldma írta ...

Danner írta ...

Megoldottam vazze'
Jut eszembe, ugye valakihez beférünk ketten


Ha mas nem jelentkezik e nemes feladatra, en uresen megyek

Ha mas nem lesz, akkor szavadon foglak. Köszi!


Mondjuk attól függ, hogy mineheadból vagy vecsésről
Vissza az elejére
Danner
2011.11.05 - 21:46
Wellingborough(UK)

Regisztrált tag #27
Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43
Üzenetek: 930
loldma írta ...

Danner írta ...

Megoldottam vazze'
Jut eszembe, ugye valakihez beférünk ketten


Ha mas nem jelentkezik e nemes feladatra, en uresen megyek

Ha mas nem lesz, akkor szavadon foglak. Köszi!

1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek
2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek
Vissza az elejére
Rocko
2011.11.05 - 18:16
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4. Tomm és a család. (3fő)
5. Danner+Móni (2fő)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő)
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79 (1fő)
13. Rocko (1fő)
14. anakin 2.2 +2 fő (3fő)
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (1fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő)
22. 80gte + Dóri (2fő)

(a 13-as az úgyis olyan szerencsés szám. )

[ Módosítva 2011.11.05 - 21:58 ]

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
Újbácsi
2011.11.05 - 18:13
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Újfent javítottam.
Gyerekek!
Az alapján kell meghatározni a megjelenők számát, hogy hány felnőtt hellyel kell számolni.
A továbbiakban e szerint legyetek szívesek jelezni a szándékot, hogy egyszerűbben lehessen számolni.
Jelenleg köbö 75 felnőtt férőhely van, a helyfoglalás e lista alapján történik. Tavaly teljesen megtelt a hely, ezért a későn jelentkezőknek az ülőhely csak valaki hiányzása esetén biztosítható, természetesen ugyancsak az itteni lista sorrendjének megfelelően.

1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4. Tomm és a család. (3fő)
5. Danner+Móni (2fő)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő)
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79 (1fő)
13.
14. anakin 2.2 +2 fő (3fő)
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (1fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő)
22. 80gte + Dóri (2fő)

Eddig 43 fő felnőtt, van még hely...

[ Módosítva 2011.11.05 - 18:15 ]

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
loldma
2011.11.05 - 17:00
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Danner írta ...

Megoldottam vazze'
Jut eszembe, ugye valakihez beférünk ketten


Ha mas nem jelentkezik e nemes feladatra, en uresen megyek
Vissza az elejére
80gte
2011.11.05 - 16:38
Pilis

Regisztrált tag #200
Regisztrált: 2010.07.13 - 21:19
Üzenetek: 126
[quote]
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4. Tomm és a család. (3fő)
5. Danner+Móni (2fő)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő)
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79 (1fő)
13.
14. anakin 2.2 +2 fő
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (1fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek (3fő)"Ha a munkám engedi"
22. 80gte + Dóri
Vissza az elejére
Danner
2011.11.05 - 15:09
Wellingborough(UK)

Regisztrált tag #27
Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43
Üzenetek: 930
Megoldottam vazze'
Jut eszembe, ugye valakihez beférünk ketten

1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek
2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.11.05 - 13:55
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Dandárék!

Zsííír!


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Danner
2011.11.04 - 23:43
Wellingborough(UK)

Regisztrált tag #27
Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43
Üzenetek: 930
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4. Tomm és a család. (3fő)
5. Danner+Móni (2fő)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő)
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79 (1fő)
13.
14. anakin 2.2 +2 fő
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (1fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek (3fő)"Ha a munkám engedi"

1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek
2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek
Vissza az elejére
lipy
2011.11.02 - 20:18
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
xatis írta ...

1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. (3fő)
5.
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő)
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79 (1fő)
13.
14. anakin 2.2 +2 fő
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (1fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
21.xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek (3fő)"Ha a munkám engedi"


Sajnos egy külföldi túra közbejött.
Vissza az elejére
xatis
2011.11.01 - 18:56
Fegyvernek

Regisztrált tag #295
Regisztrált: 2010.08.19 - 10:41
Üzenetek: 83
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. (3fő)
5. Lipy + 1 Felnőtt + gyerek (3fő)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő)
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79 (1fő)
13.
14. anakin 2.2 +2 fő
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (1fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
21.xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek (3fő)"Ha a munkám engedi"
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 4 5 [6] 7 8  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System