| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Sajti |
| ||||
Isaszeg![]() Regisztrált tag #9 Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31Üzenetek: 2916 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő) 2. Po-Béla és a Család (5fő) 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4. Tomm és a család. (3fő) 5. Danner+Móni (2fő) 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő) 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. 9. Sajti (2fő már biztos) 10. Jackson (85%) (1fő) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 (1fő) 13. Rocko (1fő) 14. anakin 2.2 +2 fő (3fő) 15. Robi 1-2 fő 16. Zsé (2fő) 17. Soldier + asszonypajtás (2fő) 18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő) 19. Dambor, Évi (2fő) 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő) 21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő) 22. 80gte + Dóri (2fő) 23. Ádi80 (1 fő) 24. Bronko (Még nem 100%) (3fő) Juppííí, akkor enyém a 9-es hely, és bővültem egy fővel Audi 100 C3 Avant 2.0 TD |I__I__I\===OOOO===/ I__I__I| Audi 80 B2 1.8 KEIHIN (I____\==OOOO==/ ____|) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő) 2. Po-Béla és a Család (5fő) 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4. Tomm és a család. (3fő) 5. Danner+Móni (2fő) 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő) 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő) 9. 10. Jackson (85%) (1fő) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 (1fő) 13. Rocko (1fő) 14. anakin 2.2 +2 fő (3fő) 15. Robi 1-2 fő 16. Zsé (2fő) 17. Soldier + asszonypajtás (2fő) 18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő) 19. Dambor, Évi (2fő) 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő) 21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő) 22. 80gte + Dóri (2fő) 23. Ádi80 (1 fő) 24. Bronko (Még nem 100%) (3fő) macsu írta ... Sorry, de ez nem lesz jó...aznap vizsga van Szegény Bronko-t meg kitörlöd | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| macsu |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #6 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:35Üzenetek: 46 | Po-Béla írta ... 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő) 2. Po-Béla és a Család (5fő) 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4. Tomm és a család. (3fő) 5. Danner+Móni (2fő) 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő) 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő) 9. 10. Jackson (85%) (1fő) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 (1fő) 13. Rocko (1fő) 14. anakin 2.2 +2 fő (3fő) 15. Robi 1-2 fő 16. Zsé (2fő) 17. Soldier + asszonypajtás (2fő) 18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő) 19. Dambor, Évi (2fő) 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő) 21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő) 22. 80gte + Dóri (2fő) 23. Ádi80 (1 fő) Sorry, de ez nem lesz jó...aznap vizsga van | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Bronko |
| ||||
Polgárdi![]() Regisztrált tag #393 Regisztrált: 2010.09.28 - 16:08Üzenetek: 226 | Po-Béla írta ... 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő) 2. Po-Béla és a Család (5fő) 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4. Tomm és a család. (3fő) 5. Danner+Móni (2fő) 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő) 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő) 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson (85%) (1fő) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 (1fő) 13. Rocko (1fő) 14. anakin 2.2 +2 fő (3fő) 15. Robi 1-2 fő 16. Zsé (2fő) 17. Soldier + asszonypajtás (2fő) 18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő) 19. Dambor, Évi (2fő) 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő) 21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő) 22. 80gte + Dóri (2fő) 23. Ádi80 (1 fő) 24. Bronko (Még nem 100%)(3fő) [ Módosítva 2011.11.12 - 17:34 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Akinek még kérdőjeles, hogy hányan jönnek, az majd próbálja frissíteni, pontosítani, hogy lehessen velük is számolni. Ha lehetséges, persze. Köszi. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő) 2. Po-Béla és a Család (5fő) 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4. Tomm és a család. (3fő) 5. Danner+Móni (2fő) 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő) 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő) 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson (85%) (1fő) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 (1fő) 13. Rocko (1fő) 14. anakin 2.2 +2 fő (3fő) 15. Robi 1-2 fő 16. Zsé (2fő) 17. Soldier + asszonypajtás (2fő) 18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő) 19. Dambor, Évi (2fő) 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő) 21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő) 22. 80gte + Dóri (2fő) 23. Ádi80 (1 fő) Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | Rocko írta ... 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő) 2. Po-Béla és a Család (5fő) 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4. Tomm és a család. (3fő) 5. Danner+Móni (2fő) 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő) 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő) 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson (85%) (1fő) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 (1fő) 13. Rocko (1fő) 14. anakin 2.2 +2 fő (3fő) 15. Robi 1-2 fő 16. Zsé (2fő) 17. Soldier + asszonypajtás (2fő) 18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő) 19. Dambor, Évi (2fő) 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő) 21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő) 22. 80gte + Dóri (2fő) (a 13-as az úgyis olyan szerencsés szám. )Én nem egyedül vagyok. ZS 2fő zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Rocko írta ... nem lesz szűkös egy kispókban? Nono, nem egesz ket het mulva megyek a golfert. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | loldma írta ... Danner írta ... loldma írta ... Danner írta ... Megoldottam vazze' Jut eszembe, ugye valakihez beférünk ketten Ha mas nem jelentkezik e nemes feladatra, en uresen megyek Ha mas nem lesz, akkor szavadon foglak. Köszi! Mondjuk attól függ, hogy mineheadból vagy vecsésről nem lesz szűkös egy kispókban? Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Danner írta ... loldma írta ... Danner írta ... Megoldottam vazze' Jut eszembe, ugye valakihez beférünk ketten Ha mas nem jelentkezik e nemes feladatra, en uresen megyek Ha mas nem lesz, akkor szavadon foglak. Köszi! Mondjuk attól függ, hogy mineheadból vagy vecsésről | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Danner |
| ||||
Wellingborough(UK)![]() Regisztrált tag #27 Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43Üzenetek: 930 | loldma írta ... Danner írta ... Megoldottam vazze' Jut eszembe, ugye valakihez beférünk ketten Ha mas nem jelentkezik e nemes feladatra, en uresen megyek Ha mas nem lesz, akkor szavadon foglak. Köszi! 1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek 2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő) 2. Po-Béla és a Család (5fő) 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4. Tomm és a család. (3fő) 5. Danner+Móni (2fő) 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő) 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő) 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson (85%) (1fő) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 (1fő) 13. Rocko (1fő) 14. anakin 2.2 +2 fő (3fő) 15. Robi 1-2 fő 16. Zsé (1fő) 17. Soldier + asszonypajtás (2fő) 18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő) 19. Dambor, Évi (2fő) 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő) 21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő) 22. 80gte + Dóri (2fő) (a 13-as az úgyis olyan szerencsés szám. ) [ Módosítva 2011.11.05 - 21:58 ] Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Újfent javítottam. Gyerekek! Az alapján kell meghatározni a megjelenők számát, hogy hány felnőtt hellyel kell számolni. A továbbiakban e szerint legyetek szívesek jelezni a szándékot, hogy egyszerűbben lehessen számolni. Jelenleg köbö 75 felnőtt férőhely van, a helyfoglalás e lista alapján történik. Tavaly teljesen megtelt a hely, ezért a későn jelentkezőknek az ülőhely csak valaki hiányzása esetén biztosítható, természetesen ugyancsak az itteni lista sorrendjének megfelelően. 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő) 2. Po-Béla és a Család (5fő) 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4. Tomm és a család. (3fő) 5. Danner+Móni (2fő) 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő) 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő) 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson (85%) (1fő) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 (1fő) 13. 14. anakin 2.2 +2 fő (3fő) 15. Robi 1-2 fő 16. Zsé (1fő) 17. Soldier + asszonypajtás (2fő) 18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő) 19. Dambor, Évi (2fő) 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő) 21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő) 22. 80gte + Dóri (2fő) Eddig 43 fő felnőtt, van még hely... [ Módosítva 2011.11.05 - 18:15 ] ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Danner írta ... Megoldottam vazze' Jut eszembe, ugye valakihez beférünk ketten Ha mas nem jelentkezik e nemes feladatra, en uresen megyek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| 80gte |
| ||||
Pilis![]() Regisztrált tag #200 Regisztrált: 2010.07.13 - 21:19Üzenetek: 126 | [quote] 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő) 2. Po-Béla és a Család (5fő) 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4. Tomm és a család. (3fő) 5. Danner+Móni (2fő) 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő) 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő) 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson (85%) (1fő) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 (1fő) 13. 14. anakin 2.2 +2 fő 15. Robi 1-2 fő 16. Zsé (1fő) 17. Soldier + asszonypajtás (2fő) 18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő) 19. Dambor, Évi (2fő) 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő) 21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek (3fő)"Ha a munkám engedi" 22. 80gte + Dóri | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Danner |
| ||||
Wellingborough(UK)![]() Regisztrált tag #27 Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43Üzenetek: 930 | Megoldottam vazze' Jut eszembe, ugye valakihez beférünk ketten 1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek 2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Dandárék! Zsííír! ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Danner |
| ||||
Wellingborough(UK)![]() Regisztrált tag #27 Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43Üzenetek: 930 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő) 2. Po-Béla és a Család (5fő) 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4. Tomm és a család. (3fő) 5. Danner+Móni (2fő) 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő) 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő) 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson (85%) (1fő) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 (1fő) 13. 14. anakin 2.2 +2 fő 15. Robi 1-2 fő 16. Zsé (1fő) 17. Soldier + asszonypajtás (2fő) 18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő) 19. Dambor, Évi (2fő) 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő) 21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek (3fő)"Ha a munkám engedi" 1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek 2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | xatis írta ... 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő) 2. Po-Béla és a Család (5fő) 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. (3fő) 5. 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő) 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő) 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson (85%) (1fő) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 (1fő) 13. 14. anakin 2.2 +2 fő 15. Robi 1-2 fő 16. Zsé (1fő) 17. Soldier + asszonypajtás (2fő) 18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő) 19. Dambor, Évi (2fő) 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő) 21.xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek (3fő)"Ha a munkám engedi" Sajnos egy külföldi túra közbejött. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| xatis |
| ||||
Fegyvernek![]() Regisztrált tag #295 Regisztrált: 2010.08.19 - 10:41Üzenetek: 83 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő) 2. Po-Béla és a Család (5fő) 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. (3fő) 5. Lipy + 1 Felnőtt + gyerek (3fő) 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő) 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő) 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson (85%) (1fő) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 (1fő) 13. 14. anakin 2.2 +2 fő 15. Robi 1-2 fő 16. Zsé (1fő) 17. Soldier + asszonypajtás (2fő) 18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő) 19. Dambor, Évi (2fő) 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő) 21.xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek (3fő)"Ha a munkám engedi" | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 | |
Powered by e107 Forum System








)




