Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. December 10. Tát, Évzáró
Oldal:  1 2 3 4 5 6 [7] 8
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
lipy
2011.10.30 - 12:39
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. (3fő)
5. Lipy + 1 Felnőtt + gyerek (3fő)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő)
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79 (1fő)
13.
14. anakin 2.2 +2 fő
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (1fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)

[ Módosítva 2011.10.30 - 12:42 ]
Vissza az elejére
poison
2011.10.29 - 18:31
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
soldier írta ...

Újbácsi írta ...

1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. (3fő)
5. Lipy (1fő?)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő)
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79 (1fő)
13.
14. anakin 2.2 +2 fő
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (1fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
------------------ ------------------------ ------------------------ --------------

Javítottam.
Gyerekek!
Az alapján kell meghatározni a megjelenők számát, hogy hány felnőtt hellyel kell számolni.
A továbbiakban e szerint legyetek szívesek jelezni a szándékot, hogy egyszerűbben lehessen számolni.
Jelenleg köbö 75 felnőtt férőhely van, a helyfoglalás e lista alapján történik. Tavaly teljesen megtelt a hely, ezért a későn jelentkezőknek az ülőhely csak valaki hiányzása esetén biztosítható, természetesen ugyancsak az itteni lista sorrendjének megfelelően.





coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
soldier
2011.10.29 - 16:48
Ajka

Regisztrált tag #62
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:03
Üzenetek: 300
Újbácsi írta ...

1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. (3fő)
5. Lipy (1fő?)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő)
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79 (1fő)
13.
14. anakin 2.2 +2 fő
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (1fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
------------------ ------------------------ ------------------------ --------------

Javítottam.
Gyerekek!
Az alapján kell meghatározni a megjelenők számát, hogy hány felnőtt hellyel kell számolni.
A továbbiakban e szerint legyetek szívesek jelezni a szándékot, hogy egyszerűbben lehessen számolni.
Jelenleg köbö 80 felnőtt férőhely van, a helyfoglalás e lista alapján történik. Tavaly teljesen megtelt a hely, ezért a későn jelentkezőknek az ülőhely csak valaki hiányzása esetén biztosítható, természetesen ugyancsak az itteni lista sorrendjének megfelelően.

Vissza az elejére
Újbácsi
2011.10.27 - 20:55
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. (3fő)
5. Lipy (1fő?)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő)
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79 (1fő)
13.
14. anakin 2.2 +2 fő
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (1fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (1fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
------------------ ------------------------ ------------------------ --------------

Javítottam.
Gyerekek!
Az alapján kell meghatározni a megjelenők számát, hogy hány felnőtt hellyel kell számolni.
A továbbiakban e szerint legyetek szívesek jelezni a szándékot, hogy egyszerűbben lehessen számolni.
Jelenleg köbö 80 felnőtt férőhely van, a helyfoglalás e lista alapján történik. Tavaly teljesen megtelt a hely, ezért a későn jelentkezőknek az ülőhely csak valaki hiányzása esetén biztosítható, természetesen ugyancsak az itteni lista sorrendjének megfelelően.

[ Módosítva 2011.10.27 - 20:58 ]

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
gmero
2011.10.27 - 20:08

Regisztrált tag #33
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:56
Üzenetek: 13
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan.
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson 1fő (85%)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79
13.
14. anakin 2.2 +2 fő
15. Robi 1-2 fő
16.Zsé
17.Soldier + asszonypajtás
18.Jonhy00 7 + asszonypajtás
19.Dambor, Évi
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan)
-- ------------------------ ------------------------ ------------------------ ------


Gmero; Audi 90 Q; Audi RS4; Audi A4 3.0 TDI Q
Vissza az elejére
Dambor
2011.10.24 - 09:48
Pécs

Regisztrált tag #28
Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33
Üzenetek: 225
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan.
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson 1fő (85%)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79
13.
14. anakin 2.2 +2 fő
15. Robi 1-2 fő
16.Zsé
17.Soldier + asszonypajtás
18.Jonhy00 7 + asszonypajtás
19.Dambor, Évi

A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL
Vissza az elejére
anakin2.2
2011.10.18 - 16:41

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan.
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson 1fő (85%)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79
13.
14. anakin 2.2 +2 fő
15. Robi 1-2 fő
16.Zsé
17.Soldier + asszonypajtás
18.Jonhy00 7 + asszonypajtás



[ Módosítva 2011.10.18 - 16:54 ]

100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
soldier
2011.10.16 - 07:08
Ajka

Regisztrált tag #62
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:03
Üzenetek: 300
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan.
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson 1fő (85%)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79
13.
14. anakin 2.2
15. Robi 1-2 fő
16.Zsé
17.Soldier + asszonypajtás
18.Jonhy00 7 + asszonypajtás

[ Módosítva 2011.10.16 - 07:11 ]
Vissza az elejére
Tomm
2011.10.15 - 18:47
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
Robi írta ...

1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan.
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson 1fő (85%)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79
13.
14. anakin 2.2
15. Robi 1-2 fő
16.Zsé(seggbe rúgom h nekem kellett felírni)



Tomm!
Vissza az elejére
Robi
2011.10.11 - 09:04
Nagykőrös
Regisztrált tag #30
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49
Üzenetek: 240
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan.
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson 1fő (85%)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79
13.
14. anakin 2.2
15. Robi 1-2 fő

Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001
Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992
Vissza az elejére
anakin2.2
2011.10.08 - 19:28

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89
Lacko79 írta ...

balage írta ...

1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan.
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson 1fő (85%)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79
13.
14.anakin 2.2





100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
Lacko79
2011.10.04 - 17:18

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
balage írta ...

1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan.
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson 1fő (85%)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)
12. Lacko 79

Vissza az elejére
Balage
2011.10.04 - 13:10
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan.
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson 1fő (85%)
11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!)


[ Módosítva 2011.10.04 - 13:11 ]

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Jackson
2011.10.03 - 20:31
Gyöngyös

Regisztrált tag #1012
Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29
Üzenetek: 208
Na végre valami.
Remélem a 10-es még nem foglalt
Egyenlőre felteszem magam. Aztán meglátjuk előtte pár nappal hogy hogyan is állunk.

1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?
6. Lui femili 2felnőt +1 gyerekszék
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan.
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
10. Jackson 1fő (85%)

[ Módosítva 2011.10.03 - 20:34 ]

Audi elpusztíthatatlan, és örök!
Vissza az elejére
Mahoni
2011.10.03 - 18:20
Pusztazámor

Regisztrált tag #1065
Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34
Üzenetek: 324
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig)
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?
6. Lui femili 2felnőt +1 gyerekszék
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan.
9. Macsu (egyelőre 1 fő)

AUDI A4 B5 1.9TDI LINK
Vissza az elejére
macsu
2011.10.03 - 11:38
Budapest

Regisztrált tag #6
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:35
Üzenetek: 46
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni 1fő?
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?
6. Lui femili 2felnőt +1 gyerekszék
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan.
9. Macsu (egyelőre 1 fő)
Vissza az elejére
Sajti
2011.10.02 - 16:38
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
loldma írta ...

1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni 1fő?
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?
6. Lui femili 2felnőt +1 gyerekszék
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Sajti még nem tudja hányan.



Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
loldma
2011.10.02 - 08:23
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni 1fő?
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?
6. Lui femili 2felnőt +1 gyerekszék
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)

[ Módosítva 2011.10.02 - 08:23 ]
Vissza az elejére
Mahoni
2011.10.01 - 22:41
Pusztazámor

Regisztrált tag #1065
Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34
Üzenetek: 324
Gergely2319 írta ...

Mahoni írta ...

Én tuti megyek, ha törik ha szakad persze ha nem gáz . Geri helyett is mennék, ha már neki nincs rá lehetősége, amúgyis az első lenne nekem
(kérdés: vendéget lehet vinni, úgyértem családtag vagy barátnő ilyesmire gondolok)


Igen lehet vinni, de annyiszor 2600/fő az étel. Ha rám hallgatsz akkor csak a Renit viszed

2 hónap, tudom... DE! A képeket és az összes videót szeretném elkérni mindenkitől aki csinál. HD-ban nem ígérem, de az év utolsó "videóját" elvállalnám, megcsinálnám szívesen, ahogy a tavalyit is. Mellesleg Self-employed vagyok vagy mi (egyéni vállalkozó)


Akkor vállalkozz rá a HÓFEHÉRKÉRE hogy összeálljon meg postázd le a telód mert az enyém csak 2MP-be fotóz jah Cam-ot viszem majd ugyhogy abból is szerkeszthetsz, mostmár lesz elég HDD-d vettem ma egy ilyet amúgy: LINK bár ez nem ide tartozik bocsesz :S


AUDI A4 B5 1.9TDI LINK
Vissza az elejére
Mahoni
2011.10.01 - 22:34
Pusztazámor

Regisztrált tag #1065
Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34
Üzenetek: 324
Lui írta ...

1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni 1fő?
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?
6. Lui femili 2felnőt +1 gyerekszék


Azt holnapig letárgyalom mennyien megyünk, szerintem kisebbik bátyám jön, Aki Gerivel volt 1x vagy többször nem tom. Meg szerintem barátnőm is jönne majd megkérdezem.

AUDI A4 B5 1.9TDI LINK
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 4 5 6 [7] 8  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System