| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő) 2. Po-Béla és a Család (5fő) 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. (3fő) 5. Lipy + 1 Felnőtt + gyerek (3fő) 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő) 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő) 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson (85%) (1fő) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 (1fő) 13. 14. anakin 2.2 +2 fő 15. Robi 1-2 fő 16. Zsé (1fő) 17. Soldier + asszonypajtás (2fő) 18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő) 19. Dambor, Évi (2fő) 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő) [ Módosítva 2011.10.30 - 12:42 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | soldier írta ... Újbácsi írta ... 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő) 2. Po-Béla és a Család (5fő) 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. (3fő) 5. Lipy (1fő?) 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő) 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő) 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson (85%) (1fő) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 (1fő) 13. 14. anakin 2.2 +2 fő 15. Robi 1-2 fő 16. Zsé (1fő) 17. Soldier + asszonypajtás (2fő) 18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő) 19. Dambor, Évi (2fő) 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő) ------------------ ------------------------ ------------------------ -------------- Javítottam. Gyerekek! Az alapján kell meghatározni a megjelenők számát, hogy hány felnőtt hellyel kell számolni. A továbbiakban e szerint legyetek szívesek jelezni a szándékot, hogy egyszerűbben lehessen számolni. Jelenleg köbö 75 felnőtt férőhely van, a helyfoglalás e lista alapján történik. Tavaly teljesen megtelt a hely, ezért a későn jelentkezőknek az ülőhely csak valaki hiányzása esetén biztosítható, természetesen ugyancsak az itteni lista sorrendjének megfelelően. coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| soldier |
| ||||
Ajka![]() Regisztrált tag #62 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:03Üzenetek: 300 | Újbácsi írta ... 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő) 2. Po-Béla és a Család (5fő) 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. (3fő) 5. Lipy (1fő?) 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő) 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő) 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson (85%) (1fő) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 (1fő) 13. 14. anakin 2.2 +2 fő 15. Robi 1-2 fő 16. Zsé (1fő) 17. Soldier + asszonypajtás (2fő) 18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő) 19. Dambor, Évi (2fő) 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő) ------------------ ------------------------ ------------------------ -------------- Javítottam. Gyerekek! Az alapján kell meghatározni a megjelenők számát, hogy hány felnőtt hellyel kell számolni. A továbbiakban e szerint legyetek szívesek jelezni a szándékot, hogy egyszerűbben lehessen számolni. Jelenleg köbö 80 felnőtt férőhely van, a helyfoglalás e lista alapján történik. Tavaly teljesen megtelt a hely, ezért a későn jelentkezőknek az ülőhely csak valaki hiányzása esetén biztosítható, természetesen ugyancsak az itteni lista sorrendjének megfelelően. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő) 2. Po-Béla és a Család (5fő) 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. (3fő) 5. Lipy (1fő?) 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő) 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. (1fő) 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson (85%) (1fő) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 (1fő) 13. 14. anakin 2.2 +2 fő 15. Robi 1-2 fő 16. Zsé (1fő) 17. Soldier + asszonypajtás (2fő) 18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (1fő) 19. Dambor, Évi (2fő) 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő) ------------------ ------------------------ ------------------------ -------------- Javítottam. Gyerekek! Az alapján kell meghatározni a megjelenők számát, hogy hány felnőtt hellyel kell számolni. A továbbiakban e szerint legyetek szívesek jelezni a szándékot, hogy egyszerűbben lehessen számolni. Jelenleg köbö 80 felnőtt férőhely van, a helyfoglalás e lista alapján történik. Tavaly teljesen megtelt a hely, ezért a későn jelentkezőknek az ülőhely csak valaki hiányzása esetén biztosítható, természetesen ugyancsak az itteni lista sorrendjének megfelelően. [ Módosítva 2011.10.27 - 20:58 ] ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| gmero |
| ||||
![]() Regisztrált tag #33 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:56Üzenetek: 13 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson 1fő (85%) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 13. 14. anakin 2.2 +2 fő 15. Robi 1-2 fő 16.Zsé 17.Soldier + asszonypajtás 18.Jonhy00 7 + asszonypajtás 19.Dambor, Évi 20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) -- ------------------------ ------------------------ ------------------------ ------ Gmero; Audi 90 Q; Audi RS4; Audi A4 3.0 TDI Q | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Dambor |
| ||||
Pécs![]() Regisztrált tag #28 Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33Üzenetek: 225 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson 1fő (85%) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 13. 14. anakin 2.2 +2 fő 15. Robi 1-2 fő 16.Zsé 17.Soldier + asszonypajtás 18.Jonhy00 7 + asszonypajtás 19.Dambor, Évi A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson 1fő (85%) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 13. 14. anakin 2.2 +2 fő 15. Robi 1-2 fő 16.Zsé 17.Soldier + asszonypajtás 18.Jonhy00 7 + asszonypajtás [ Módosítva 2011.10.18 - 16:54 ] 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| soldier |
| ||||
Ajka![]() Regisztrált tag #62 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:03Üzenetek: 300 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson 1fő (85%) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 13. 14. anakin 2.2 15. Robi 1-2 fő 16.Zsé 17.Soldier + asszonypajtás 18.Jonhy00 7 + asszonypajtás [ Módosítva 2011.10.16 - 07:11 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | Robi írta ... 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson 1fő (85%) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 13. 14. anakin 2.2 15. Robi 1-2 fő 16.Zsé(seggbe rúgom h nekem kellett felírni) Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Robi |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #30 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49Üzenetek: 240 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson 1fő (85%) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 13. 14. anakin 2.2 15. Robi 1-2 fő Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001 Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | Lacko79 írta ... balage írta ... 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson 1fő (85%) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 13. 14.anakin 2.2 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | balage írta ... 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson 1fő (85%) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) 12. Lacko 79 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? 6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson 1fő (85%) 11. Balage (1- 5 fő... még nem tudom!) [ Módosítva 2011.10.04 - 13:11 ] R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Jackson |
| ||||
Gyöngyös![]() Regisztrált tag #1012 Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29Üzenetek: 208 | Na végre valami. Remélem a 10-es még nem foglalt Egyenlőre felteszem magam. Aztán meglátjuk előtte pár nappal hogy hogyan is állunk. 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? 6. Lui femili 2felnőt +1 gyerekszék 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. 9. Macsu (egyelőre 1 fő) 10. Jackson 1fő (85%) [ Módosítva 2011.10.03 - 20:34 ] Audi elpusztíthatatlan, és örök! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Mahoni |
| ||||
Pusztazámor![]() Regisztrált tag #1065 Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34Üzenetek: 324 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni + Bnőm (2fő eddig) 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? 6. Lui femili 2felnőt +1 gyerekszék 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. 9. Macsu (egyelőre 1 fő) AUDI A4 B5 1.9TDI LINK | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| macsu |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #6 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:35Üzenetek: 46 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni 1fő? 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? 6. Lui femili 2felnőt +1 gyerekszék 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) 8. Sajti még nem tudja hányan. 9. Macsu (egyelőre 1 fő) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Sajti |
| ||||
Isaszeg![]() Regisztrált tag #9 Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31Üzenetek: 2916 | loldma írta ... 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni 1fő? 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? 6. Lui femili 2felnőt +1 gyerekszék 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)8. Sajti még nem tudja hányan. Audi 100 C3 Avant 2.0 TD |I__I__I\===OOOO===/ I__I__I| Audi 80 B2 1.8 KEIHIN (I____\==OOOO==/ ____|) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni 1fő? 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? 6. Lui femili 2felnőt +1 gyerekszék 7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő) [ Módosítva 2011.10.02 - 08:23 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Mahoni |
| ||||
Pusztazámor![]() Regisztrált tag #1065 Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34Üzenetek: 324 | Gergely2319 írta ... Mahoni írta ... Én tuti megyek, ha törik ha szakad persze ha nem gáz . Geri helyett is mennék, ha már neki nincs rá lehetősége, amúgyis az első lenne nekem (kérdés: vendéget lehet vinni, úgyértem családtag vagy barátnő ilyesmire gondolok) Igen lehet vinni, de annyiszor 2600/fő az étel. Ha rám hallgatsz akkor csak a Renit viszed 2 hónap, tudom... DE! A képeket és az összes videót szeretném elkérni mindenkitől aki csinál. HD-ban nem ígérem, de az év utolsó "videóját" elvállalnám, megcsinálnám szívesen, ahogy a tavalyit is. Mellesleg Self-employed vagyok vagy mi (egyéni vállalkozó)Akkor vállalkozz rá a HÓFEHÉRKÉRE hogy összeálljon meg postázd le a telód mert az enyém csak 2MP-be fotóz jah Cam-ot viszem majd ugyhogy abból is szerkeszthetsz, mostmár lesz elég HDD-d vettem ma egy ilyet amúgy: LINK bár ez nem ide tartozik bocsesz :SAUDI A4 B5 1.9TDI LINK | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Mahoni |
| ||||
Pusztazámor![]() Regisztrált tag #1065 Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34Üzenetek: 324 | Lui írta ... 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni 1fő? 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? 6. Lui femili 2felnőt +1 gyerekszék Azt holnapig letárgyalom mennyien megyünk, szerintem kisebbik bátyám jön, Aki Gerivel volt 1x vagy többször nem tom. Meg szerintem barátnőm is jönne majd megkérdezem. AUDI A4 B5 1.9TDI LINK | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 | |
Powered by e107 Forum System










(1 fő)
(egyéni vállalkozó)

