Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. December 10. Tát, Évzáró
Oldal:  1 2 3 4 5 6 7 [8]
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Lui
2011.10.01 - 20:38
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni 1fő?
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?
6. Lui femili 2felnőt +1 gyerekszék
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.10.01 - 20:08
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Annyival módosítanám, hogy mindenki írja oda, hogy hány felnőtt hely kell, mert a tavalyi év alapján a hely nagysága véges, így csak azoknak lesz biztosan ülőhelyük, akik ezt előre jelzik.
A helyek lefoglalása az itteni lista sorrendje alapján lesz.

Tehát:

1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő
2. Po-Béla és a Család 5fő
3. Mahoni 1fő?
4.Tomm és a család. 3 fő
5. Lipy 1fő?

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Gergely2319
2011.10.01 - 20:08

Regisztrált tag #65
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:39
Üzenetek: 441
Mahoni írta ...

Én tuti megyek, ha törik ha szakad persze ha nem gáz . Geri helyett is mennék, ha már neki nincs rá lehetősége, amúgyis az első lenne nekem
(kérdés: vendéget lehet vinni, úgyértem családtag vagy barátnő ilyesmire gondolok)


Igen lehet vinni, de annyiszor 2600/fő az étel. Ha rám hallgatsz akkor csak a Renit viszed

2 hónap, tudom... DE! A képeket és az összes videót szeretném elkérni mindenkitől aki csinál. HD-ban nem ígérem, de az év utolsó "videóját" elvállalnám, megcsinálnám szívesen, ahogy a tavalyit is. Mellesleg Self-employed vagyok vagy mi (egyéni vállalkozó)

Audi 80 B4 1.9 TDI 1Z
Vissza az elejére
lipy
2011.10.01 - 19:03
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi)
2. Po-Béla és a Család
3. Mahoni
4.Tomm és a család.
5. Lipy
Vissza az elejére
Tomm
2011.10.01 - 16:32
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
Mahoni írta ...

1. Újbá, Réginé, Újbé(bi)
2. Po-Béla és a Család
3. Mahoni
4.Tomm és a család.



Tomm!
Vissza az elejére
Mahoni
2011.10.01 - 10:46
Pusztazámor

Regisztrált tag #1065
Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34
Üzenetek: 324
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi)
2. Po-Béla és a Család
3. Mahoni

AUDI A4 B5 1.9TDI LINK
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.10.01 - 07:16
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Természetesen lehet hozni.
Ha biztosan tudsz jönni, akkor iratkozz fel a listára úgy, hogy bemásolod a teljes listát, és hozzáírod magad következőként.
Lesz kajaköltség, azzal számolni kell, tavaly 2600Ft/fő volt a bőségtál, idén sem lesz sokkal drágább. Vagy de.
Részletek később még lesznek, bár a lényeg adott.


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Po-Béla
2011.10.01 - 07:15
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi)
2. Po-Béla és a Család

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Mahoni
2011.09.30 - 22:18
Pusztazámor

Regisztrált tag #1065
Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34
Üzenetek: 324
Én tuti megyek, ha törik ha szakad persze ha nem gáz . Geri helyett is mennék, ha már neki nincs rá lehetősége, amúgyis az első lenne nekem
(kérdés: vendéget lehet vinni, úgyértem családtag vagy barátnő ilyesmire gondolok)

AUDI A4 B5 1.9TDI LINK
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.09.30 - 21:25
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi)

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 4 5 6 7 [8]  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System