| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 6 7 [8] | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni 1fő? 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? 6. Lui femili 2felnőt +1 gyerekszék | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Annyival módosítanám, hogy mindenki írja oda, hogy hány felnőtt hely kell, mert a tavalyi év alapján a hely nagysága véges, így csak azoknak lesz biztosan ülőhelyük, akik ezt előre jelzik. A helyek lefoglalása az itteni lista sorrendje alapján lesz. Tehát: 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2fő 2. Po-Béla és a Család 5fő 3. Mahoni 1fő? 4.Tomm és a család. 3 fő 5. Lipy 1fő? ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Gergely2319 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #65 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:39Üzenetek: 441 | Mahoni írta ... Én tuti megyek, ha törik ha szakad persze ha nem gáz . Geri helyett is mennék, ha már neki nincs rá lehetősége, amúgyis az első lenne nekem (kérdés: vendéget lehet vinni, úgyértem családtag vagy barátnő ilyesmire gondolok) Igen lehet vinni, de annyiszor 2600/fő az étel. Ha rám hallgatsz akkor csak a Renit viszed 2 hónap, tudom... DE! A képeket és az összes videót szeretném elkérni mindenkitől aki csinál. HD-ban nem ígérem, de az év utolsó "videóját" elvállalnám, megcsinálnám szívesen, ahogy a tavalyit is. Mellesleg Self-employed vagyok vagy mi (egyéni vállalkozó) Audi 80 B4 1.9 TDI 1Z | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2. Po-Béla és a Család 3. Mahoni 4.Tomm és a család. 5. Lipy | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | Mahoni írta ... 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2. Po-Béla és a Család 3. Mahoni 4.Tomm és a család. Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Mahoni |
| ||||
Pusztazámor![]() Regisztrált tag #1065 Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34Üzenetek: 324 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2. Po-Béla és a Család 3. Mahoni AUDI A4 B5 1.9TDI LINK | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Természetesen lehet hozni. Ha biztosan tudsz jönni, akkor iratkozz fel a listára úgy, hogy bemásolod a teljes listát, és hozzáírod magad következőként. Lesz kajaköltség, azzal számolni kell, tavaly 2600Ft/fő volt a bőségtál, idén sem lesz sokkal drágább. Vagy de. Részletek később még lesznek, bár a lényeg adott. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) 2. Po-Béla és a Család Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Mahoni |
| ||||
Pusztazámor![]() Regisztrált tag #1065 Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34Üzenetek: 324 | Én tuti megyek, ha törik ha szakad persze ha nem gáz . Geri helyett is mennék, ha már neki nincs rá lehetősége, amúgyis az első lenne nekem (kérdés: vendéget lehet vinni, úgyértem családtag vagy barátnő ilyesmire gondolok) AUDI A4 B5 1.9TDI LINK | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | 1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 6 7 [8] | |
Powered by e107 Forum System



persze ha nem gáz . Geri helyett is mennék, ha már neki nincs rá lehetősége, amúgyis az első lenne nekem
(egyéni vállalkozó) 





