Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. December 10. Tát, Évzáró
Oldal:  1 [2] 3 4 5 6 7 8
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
poison
2011.12.10 - 20:44
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Köszi srácok ismét jókis bulivolt örültünk hogy eljöttetek köszi!!!
Gábor köszi hogy vitél az rs4-l hatalmas élményvolt!!!
Béé jobbulást


coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Rocko
2011.12.10 - 20:34
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
és legfőképpen: jobbulást Béla!

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
Újbácsi
2011.12.10 - 20:16
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Nálunk is minden rendben!

Köszi Poja, megint vacak volt a kaja, mint mindig!
Persze nagyon jó volt, csak így sokkal viccesebb, szerintem.

Azoknak, akik nem jelezték, hogy nem jönnek, illetve nem vészhelyzet miatt nem tudtak jönni, azok pedig kapják be a cumit, lécci, mert elég gáz, hogy készülnek a vendéglátásukkal, sütnek főznek emberek, és pofára vannak ejtve. Ez gáz, mert a klub jó hírével játszotok, és kárt okoztok.
Sajnálom, ha erős, de nem megsértődni kell, hanem átgondolni. Gondoljátok magatokat a vendéglátók helyébe.
Akinek nem inge, ne vegye magára.

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
anakin2.2
2011.12.10 - 19:58

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89
Mi is hazaértünk már 1 ideje .
Sok köszönet:
-a klubot működtetőknek, a vezetőségnek
-a jó társaságnak
-a jó étteremnek,és a kicsi Pojzinak
-annak is aki 1év elteltével újra megajándékozott egy 2 perces "űrutazással" -Robi-
-annak is aki ad másnak két lámpát -csak úgy
-és még valakinek aki hihetetlenül önzetlen!!!!!!!! total respect. Yo Pipi

Kpeket a sok izgalomban és várakozásban elfelejtettem csinálni de bárkiét megnézném!!!!!!!!!!!!!

[ Módosítva 2011.12.10 - 20:03 ]

100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
Lui
2011.12.10 - 18:49
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Mi is megvagyunk!
Nagyon jól éreztük magunkat minden tuti volt!!!!
Hepi börzdéj AUDI KLUB!!!!
Vissza az elejére
Danner
2011.12.10 - 17:19
Wellingborough(UK)

Regisztrált tag #27
Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43
Üzenetek: 930
Hazaértünk egyben, tomm üdvözöl még egyszer mindenkit, nagyon jól éreztük magunkat. Aki nem jött, sajnálhatja, mert lemaradt a tortáról és Robi szörnyetegéről.

1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek
2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek
Vissza az elejére
Dambor
2011.12.10 - 16:47
Pécs

Regisztrált tag #28
Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33
Üzenetek: 225
Sajnos nálam történt egy kis galiba az utolsó pillanatba így nem tudtunk elindulni . remélem jól sikerül a tali és valahogy kiheveritek a hiányomat Mostanába nagyon nem jönnek össze a dolgaim sajna

A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL
Vissza az elejére
Hetfield
2011.12.10 - 08:09
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
Újbácsi írta ...


Különben is; csak akkor kell levonni, ha végbélben van mérve...



honnan tudod, hogy nem ott mérte ?

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
Lui
2011.12.10 - 07:52
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Véletlen nem az alkohol szintedet mérted meg????
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.12.10 - 07:07
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Ez most olyan volt, hogy:
-Hallottad, a Józsi leesett 50 méterről, és meghalt.
-Á, nem volt az annyi...

Különben is; csak akkor kell levonni, ha végbélben van mérve...

Hetfield írta ...

Po-Béla írta ...

[/quote1323499116]

a piával nincs semmi gondom
hisz tudjátok az alkohol az emberiség ellensége
aki megfutamodik az ellensége elől gyáva.
hát én pusztítom is

komolyra fordítva 38,8 jelenleg a lázam
nem tudom mi lesz.................. ((((((((((((((((((((((((

digitálissal méred? mert abból le kell vonni 0,5 fokot.



[ Módosítva 2011.12.10 - 07:15 ]

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Hetfield
2011.12.10 - 06:58
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
Po-Béla írta ...

Lui írta ...

Béla szarul is nézel ki!! Piázol te rendesen?????
Mi megyünk gyülni az osanhoz!


a piával nincs semmi gondom
hisz tudjátok az alkohol az emberiség ellensége
aki megfutamodik az ellensége elől gyáva.
hát én pusztítom is

komolyra fordítva 38,8 jelenleg a lázam
nem tudom mi lesz.................. ((((((((((((((((((((((((

digitálissal méred? mert abból le kell vonni 0,5 fokot.

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
Po-Béla
2011.12.10 - 06:40
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Lui írta ...

Béla szarul is nézel ki!! Piázol te rendesen?????
Mi megyünk gyülni az osanhoz!


a piával nincs semmi gondom
hisz tudjátok az alkohol az emberiség ellensége
aki megfutamodik az ellensége elől gyáva.
hát én pusztítom is

komolyra fordítva 38,8 jelenleg a lázam
nem tudom mi lesz.................. ((((((((((((((((((((((((

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Lui
2011.12.09 - 21:00
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Béla szarul is nézel ki!! Piázol te rendesen?????
Mi megyünk gyülni az osanhoz!
Vissza az elejére
Po-Béla
2011.12.09 - 20:14
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Szeretne leverni a lábamról a láz.
Nem hagyom magam!!!!

remélem úgy ébredek reggel , hogy semmi bajom.

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.12.09 - 20:02
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Mint jeleztem, én nem megyek fel a solymári ósanhoz, hanem Adony, Pusztaszabolcs, Velence, Lovasberény, Csákvár, Bicske, Zsámbék, Bajna, Tát az én útvonalam.
Aki velem szeretne jönni ezen a nyomon, annak 9-kor indulok DunaÚJBÁrosból, Ez így 127km innen, két órát ír a gép.
Reggel még idenézek, gyüli a mekdonálcnál.


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Jackson
2011.12.09 - 18:34
Gyöngyös

Regisztrált tag #1012
Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29
Üzenetek: 208
Természetesen 100 liter hidegindító spray ott van a csomagtartóban, ha anélkül túl kevés lenne...
...meg egy palack porral oltó, ha túl sok lenne...

Audi elpusztíthatatlan, és örök!
Vissza az elejére
Jackson
2011.12.09 - 18:31
Gyöngyös

Regisztrált tag #1012
Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29
Üzenetek: 208
Lacko79!
Nem kell félni az egyedülléttől. ...feltéve ha reggel beszándékozik indulni a rettenetes roncsderbim

[ Módosítva 2011.12.09 - 18:32 ]

Audi elpusztíthatatlan, és örök!
Vissza az elejére
Lacko79
2011.12.09 - 18:30

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
Solymári auchan parkoló! 9:45-től gyülekező! 10:30-kór indulunk tovább Tátra!
Vissza az elejére
anakin2.2
2011.12.09 - 17:52

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89
akkor kérnék egy tuti tömeges találkozási pontot ahonnan konvolyozunk!!!
köszi.
na melyik auchan

[ Módosítva 2011.12.09 - 17:53 ]

100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
Lacko79
2011.12.09 - 17:34

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
Holnap a talira viszek magammal 1 pár audi 80 b3 első lámpát! Ha valaki szeretné, oda adom ajándékba!
Remélem holnap nem egyedül gyülekezek az auchannál!
Vissza az elejére
Oldal:  1 [2] 3 4 5 6 7 8  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System