| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Köszi srácok ismét jókis bulivolt örültünk hogy eljöttetek köszi!!! Gábor köszi hogy vitél az rs4-l hatalmas élményvolt!!! Béé jobbulást coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | és legfőképpen: jobbulást Béla! Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Nálunk is minden rendben! Köszi Poja, megint vacak volt a kaja, mint mindig! Persze nagyon jó volt, csak így sokkal viccesebb, szerintem. Azoknak, akik nem jelezték, hogy nem jönnek, illetve nem vészhelyzet miatt nem tudtak jönni, azok pedig kapják be a cumit, lécci, mert elég gáz, hogy készülnek a vendéglátásukkal, sütnek főznek emberek, és pofára vannak ejtve. Ez gáz, mert a klub jó hírével játszotok, és kárt okoztok. Sajnálom, ha erős, de nem megsértődni kell, hanem átgondolni. Gondoljátok magatokat a vendéglátók helyébe. Akinek nem inge, ne vegye magára. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | Mi is hazaértünk már 1 ideje . Sok köszönet: -a klubot működtetőknek, a vezetőségnek -a jó társaságnak -a jó étteremnek,és a kicsi Pojzinak -annak is aki 1év elteltével újra megajándékozott egy 2 perces "űrutazással" -Robi- -annak is aki ad másnak két lámpát -csak úgy -és még valakinek aki hihetetlenül önzetlen!!!!!!!! total respect. Yo Pipi Kpeket a sok izgalomban és várakozásban elfelejtettem csinálni de bárkiét megnézném!!!!!!!!!!!!! [ Módosítva 2011.12.10 - 20:03 ] 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Mi is megvagyunk! Nagyon jól éreztük magunkat minden tuti volt!!!! Hepi börzdéj AUDI KLUB!!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Danner |
| ||||
Wellingborough(UK)![]() Regisztrált tag #27 Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43Üzenetek: 930 | Hazaértünk egyben, tomm üdvözöl még egyszer mindenkit, nagyon jól éreztük magunkat. Aki nem jött, sajnálhatja, mert lemaradt a tortáról és Robi szörnyetegéről. 1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek 2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Dambor |
| ||||
Pécs![]() Regisztrált tag #28 Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33Üzenetek: 225 | Sajnos nálam történt egy kis galiba az utolsó pillanatba így nem tudtunk elindulni . remélem jól sikerül a tali és valahogy kiheveritek a hiányomat Mostanába nagyon nem jönnek össze a dolgaim sajna A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | Újbácsi írta ... Különben is; csak akkor kell levonni, ha végbélben van mérve... honnan tudod, hogy nem ott mérte ? '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Véletlen nem az alkohol szintedet mérted meg???? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Ez most olyan volt, hogy: -Hallottad, a Józsi leesett 50 méterről, és meghalt. -Á, nem volt az annyi... Különben is; csak akkor kell levonni, ha végbélben van mérve... Hetfield írta ... Po-Béla írta ... [/quote1323499116] a piával nincs semmi gondom hisz tudjátok az alkohol az emberiség ellensége aki megfutamodik az ellensége elől gyáva. hát én pusztítom is komolyra fordítva 38,8 jelenleg a lázam nem tudom mi lesz.................. (((((((((((((((((((((((( digitálissal méred? mert abból le kell vonni 0,5 fokot. [ Módosítva 2011.12.10 - 07:15 ] ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | Po-Béla írta ... Lui írta ... Béla szarul is nézel ki!! Piázol te rendesen????? Mi megyünk gyülni az osanhoz! a piával nincs semmi gondom hisz tudjátok az alkohol az emberiség ellensége aki megfutamodik az ellensége elől gyáva. hát én pusztítom is komolyra fordítva 38,8 jelenleg a lázam nem tudom mi lesz.................. (((((((((((((((((((((((( digitálissal méred? mert abból le kell vonni 0,5 fokot. '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Lui írta ... Béla szarul is nézel ki!! Piázol te rendesen????? Mi megyünk gyülni az osanhoz! a piával nincs semmi gondom hisz tudjátok az alkohol az emberiség ellensége aki megfutamodik az ellensége elől gyáva. hát én pusztítom is komolyra fordítva 38,8 jelenleg a lázam nem tudom mi lesz.................. (((((((((((((((((((((((( Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Béla szarul is nézel ki!! Piázol te rendesen????? Mi megyünk gyülni az osanhoz! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Szeretne leverni a lábamról a láz. Nem hagyom magam!!!! remélem úgy ébredek reggel , hogy semmi bajom. Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Mint jeleztem, én nem megyek fel a solymári ósanhoz, hanem Adony, Pusztaszabolcs, Velence, Lovasberény, Csákvár, Bicske, Zsámbék, Bajna, Tát az én útvonalam. Aki velem szeretne jönni ezen a nyomon, annak 9-kor indulok DunaÚJBÁrosból, Ez így 127km innen, két órát ír a gép. Reggel még idenézek, gyüli a mekdonálcnál. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Jackson |
| ||||
Gyöngyös![]() Regisztrált tag #1012 Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29Üzenetek: 208 | Természetesen 100 liter hidegindító spray ott van a csomagtartóban, ha anélkül túl kevés lenne... ...meg egy palack porral oltó, ha túl sok lenne... Audi elpusztíthatatlan, és örök! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Jackson |
| ||||
Gyöngyös![]() Regisztrált tag #1012 Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29Üzenetek: 208 | Lacko79! Nem kell félni az egyedülléttől. ...feltéve ha reggel beszándékozik indulni a rettenetes roncsderbim [ Módosítva 2011.12.09 - 18:32 ] Audi elpusztíthatatlan, és örök! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | Solymári auchan parkoló! 9:45-től gyülekező! 10:30-kór indulunk tovább Tátra! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | akkor kérnék egy tuti tömeges találkozási pontot ahonnan konvolyozunk!!!
köszi. na melyik auchan [ Módosítva 2011.12.09 - 17:53 ] 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | Holnap a talira viszek magammal 1 pár audi 80 b3 első lámpát! Ha valaki szeretné, oda adom ajándékba! Remélem holnap nem egyedül gyülekezek az auchannál! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 | |
Powered by e107 Forum System





Mostanába nagyon nem jönnek össze a dolgaim sajna






