Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2011. December 10. Tát, Évzáró
Oldal:  1 2 [3] 4 5 6 7 8
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
MoTeC_
2011.12.08 - 21:50

Regisztrált tag #189
Regisztrált: 2010.07.11 - 18:38
Üzenetek: 33
Újbácsi írta ...

B4!
Sajna.

MoTeC!
Hogy a viharba ne lehetne jönni más autóval.
Szükség törvényt bont...



Köszönöm Újbá!
Igyekszek messze parkolni majd a Zafirral! Nem szeretném rontani az összképet!
Jó éjszakát!

Coupe GT
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.12.08 - 21:38
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
B4!
Sajna.

MoTeC!
Hogy a viharba ne lehetne jönni más autóval.
Szükség törvényt bont...


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
b4quattro
2011.12.08 - 21:10

Regisztrált tag #137
Regisztrált: 2010.07.04 - 20:52
Üzenetek: 61
Készültem nagyon, de sajnos nem tudok ott lenni. Temetésre kell menni.
Vissza az elejére
MoTeC_
2011.12.08 - 20:43

Regisztrált tag #189
Regisztrált: 2010.07.11 - 18:38
Üzenetek: 33
Sziasztok!

Szombaton lehet kinéznénk a Solymári előtalira! Sajnos A4 -est elkérte mostoha fater szóval nem márkatárs autóval mennénk(Coupe meg téli álmot alszik:)! Persze csak ha lehet! Üdv.

Coupe GT
Vissza az elejére
Balage
2011.12.07 - 16:09
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Tomm írta ...

mi nem megyunk mert utalunk benneteket.

Akkor jól láttam, a nejed kocsiján a friss ABT-tuning feliratot! Te rafkós Kiscserkész... végül mégis-csak sírtál a matrinyás Tomi vállán, hogy szívtelen gyaur-OK voltak itt veled! Hmmmm Szotyi? Mondjuk az igaz, hogy már én sem találok ide oly egyszerűen... és lendületesen mint régen... de Te is eltűntél mint albán szamár, a tejfeles ködben!

[ Módosítva 2011.12.07 - 16:17 ]

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Tomm
2011.12.07 - 09:48
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
mi nem megyunk mert utalunk benneteket.

Tomm!
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.12.06 - 23:25
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Na, addigra biztos mi is!


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Dini
2011.12.06 - 23:13
Pomáz

Regisztrált tag #69
Regisztrált: 2010.07.02 - 16:33
Üzenetek: 366
Újbácsi írta ...

Kábé akkor érünk oda...
Legalább lesz fogadóbizottság!


nagyon jóóó!! lesz egy két portékám is. szerintem fél délre max ottleszek.

'91 Audi V8 4.2 ABH Aut. EX

'01 Ford Mondeo 2.0 TDDI Turnier
Vissza az elejére
Újbácsi
2011.12.06 - 23:09
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Kábé akkor érünk oda...
Legalább lesz fogadóbizottság!


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Dini
2011.12.06 - 23:05
Pomáz

Regisztrált tag #69
Regisztrált: 2010.07.02 - 16:33
Üzenetek: 366
mikor kezdődik a tali?? nagyon fontos lenne, hogy útba tudjam ejteni én is! 11 körül kezdődne azt nagyon bírnám

'91 Audi V8 4.2 ABH Aut. EX

'01 Ford Mondeo 2.0 TDDI Turnier
Vissza az elejére
poison
2011.12.06 - 21:30
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)
3.
4. Tomm és a család. (3fő)
5. Danner+Móni (2fő)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8. Pite-td
9. Sajti (2fő már biztos)
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1fő)
12. Lacko 79 (1fő)
13. Rocko (1fő)
14. anakin 2.2 +2 fő (3fő)
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (2fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő)
22. 80gte + Dóri (2fő)
23. Ádi80 (1 fő)
24. Bronko (Még nem 100%) (3fő)
25. Ágoston (2 felnőtt + 1 gyerek)
26. b4quattro (1fő)
27. KA (ha elkészül a kocsim azzal, ha nme akkor keresek egy helyet (1fő)

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Mahoni
2011.12.06 - 19:05
Pusztazámor

Regisztrált tag #1065
Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34
Üzenetek: 324
Újbácsi írta ...

1. Újbá, Réginé, Újbé(bi) (2fő)
2. Po-Béla és a Család (5fő)

4. Tomm és a család. (3fő)
5. Danner+Móni (2fő)
6. Lui femili 2felnőtt +1 gyerekszék (2fő)
7. loli jön egy szutyok VW-vel (1 fő)
8.
9. Sajti (2fő már biztos)
10. Jackson (85%) (1fő)
11. Balage (1fő)
12. Lacko 79 (1fő)
13. Rocko (1fő)
14. anakin 2.2 +2 fő (3fő)
15. Robi 1-2 fő
16. Zsé (2fő)
17. Soldier + asszonypajtás (2fő)
18. Jonhy00 7 + asszonypajtás (2fő)
19. Dambor, Évi (2fő)
20. Gmero+1+3 gyerkőc(opcionálisan) (5fő)
21. xatis+az ellenzék(Feleség) +gyermek "Ha a munkám engedi" (3fő)
22. 80gte + Dóri (2fő)
23. Ádi80 (1 fő)
24. Bronko (Még nem 100%) (3fő)
25. Ágoston (2 felnőtt + 1 gyerek)
26. b4quattro (1fő)



Kiszedtem magam mertnem tudok menni sajnos. remélem tavasszal több esély lesz. Csak most novembertöl vagyok az uj helyen és nem tok elszakadni hétvégén, mert mikulás parti lesz a Lovardában és melóznom kell.


AUDI A4 B5 1.9TDI LINK
Vissza az elejére
Rocko
2011.12.06 - 17:53
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
Sajti írta ...

Ne kötekedj! Mindenki busszal megy mer az környezetkímélő XD


pont tegnap néztem ki egyet.
LINK

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
Balage
2011.12.06 - 17:16
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Sajti írta ...

Így jó?
LINK

Hibátlan! Thx! Pojzi! Tavaly a buszmegállóval átellenesen, közvetlenül a bev.központ rövid-oldali (benzinkút felőli) parkolójában gyűltek a skaccok, rendkívül nyugodtan és csendesen, ami igaz, hogy tova-indulva, így csak a 10-re felforduló körforgalomban kellett keresztbe állnom, a Budapesti forgalom megtorpantására! Utána tiszta volt az út, talán végig... bár az a 30-perc idő inkább vélt mint valós, szerintem... lesz az 40-45- perc is... s ha olyan útviszonyok lesznek mint múlthét péntek este, arra a Pilisben járva... khm... mindenki 40-50-nel... Tinnye után toltam 1-2 kövérebbet, de végül 60-80-nál már soxor a Sharan is tolta ki a seggét, hogy menjünk inkább kilinccsel előre... a fékezésekről már ne is beszéljek... úttalan-utakon át egészen Tatáig! Úgyhogy ne higgyünk a 10-kor elindulunk, fél-11-kor már pacsizunk című storyban! Windguru; gyönyörű, felhős-ködös, de szélvihar- és csapadék-mentesz napot ígér... kellemes 3-4 fokos hőmérséklettel, abszolút- mustra-mentes, éttermi kerekasztal- henyélgetéses beszélgetésre bátorítva a szörfözni nem vágyó, szombaton ráérőket!

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
poison
2011.12.06 - 16:39
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
persze

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2011.12.06 - 16:35
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
sajnos énis tavaly a buszmegállóban gyülekeztetek??? nem láttasenki hogy mijen táblavan ott szép

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Sajti
2011.12.06 - 16:35
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
balage írta ...

én erre alkalmatlan vagyok....


Így jó?

LINK

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
Balage
2011.12.06 - 16:29
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
én erre alkalmatlan vagyok....


[ Módosítva 2011.12.06 - 16:32 ]

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Sajti
2011.12.06 - 16:03
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
balage írta ...

ez a 10-es úthoz közeli vége, gyakorlatilag a "leg üresedőbb része" a parkoló-platz-nak! ...
legyen a Sajti által pozi-cionált buszmegálló helyett az átellenes vég! Thx! Bár én tavaly is megtaláltam az innenső pontot a továbbindulás előtti pillanatokban...

Tavaly oda raktam a pötyit ahova te mondod, de mindenki itt állt meg ahova most raktam a pötyit
Rakjátok át a pötyit és linkeljétek

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
Sajti
2011.12.06 - 16:00
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
poison írta ...

Sajti írta ...

Nos akkor Gyülekező a Solymári Auchan parkolóban Szombat reggel 9:45-től az zöld "A" jelű pontnál levő parkolórészen.

LINK

Tovább indulás 10:30-kor.
A tervezett útvonalon.



Sajti nem kötekedni akarok de az amit bejelöltél ott nemtudsz gyülekezni mert az a kék busznak a megállója

Ne kötekedj! Mindenki busszal megy mer az környezetkímélő XD

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 [3] 4 5 6 7 8  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System