| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Sajna, bemutatkozhattál volna, ha sietsz... ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Jackson |
| ||||
Gyöngyös![]() Regisztrált tag #1012 Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29Üzenetek: 208 | BüdösPesten Volt időm dolgaim elintézése után benézni a pizzázóba.Megkérdeztem hogy a klub merre állomásozik, de a hölgyemény azt mondta hogy nemrég mentetek el. Éppen kereken 19:00 volt. klasz... :/ na nem baj, majd 10.én elcsípem a csapatot. Audi elpusztíthatatlan, és örök! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Sajti |
| ||||
Isaszeg![]() Regisztrált tag #9 Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31Üzenetek: 2916 | Köszi Audi 100 C3 Avant 2.0 TD |I__I__I\===OOOO===/ I__I__I| Audi 80 B2 1.8 KEIHIN (I____\==OOOO==/ ____|) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Épp írom is: A helyszín: Ülőői út 91/b alatt lévő PIZZA BOY! Csütörtökön 16:30-kor kezdünk. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Sajti |
| ||||
Isaszeg![]() Regisztrált tag #9 Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31Üzenetek: 2916 | Ha lesz helyszín, belátogatnék ha tudok. Audi 100 C3 Avant 2.0 TD |I__I__I\===OOOO===/ I__I__I| Audi 80 B2 1.8 KEIHIN (I____\==OOOO==/ ____|) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | 24-én, csütörtökön nyilvános vezetőségi gyűlést tartunk Budapesten. A helyszínt holnap kiírom, mert még nem fix. A találkozó 16:30-kor kezdődik, és tart, amíg tart. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
Powered by e107 Forum System






