| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: [1] 2 3 4 5 6 7 8 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Köszönjük, Lipy! ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Kész a barátom által készült videó! LINK Fent van full hd-ban! [ Módosítva 2012.05.17 - 18:13 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Zolee78 |
| ||||
zolee78![]() Regisztrált tag #421 Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47Üzenetek: 260 | Sziasztok! Jó volt ismét Veletek lenni egy kicsit. Mi is köszönjük szépen a szervezőknek a szervezést, a szakácsnak az ételt, a porszórónak a port.... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Megdumálva. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| tbiro |
| ||||
![]() Regisztrált tag #29 Regisztrált: 2010.06.30 - 07:34Üzenetek: 148 | Újbácsi írta ... tbiro! Mivel Joey kitörölte a neked intézett, általa túlzottnak tartott ejnye-bejnyét, én leborulok a lábaitok elé, és én kérek elnézést, illetve még sok-sok por a képembe, és persze a gyerekemébe is. lemaradtam a történekről, nem tudom miről van szó (nem láttalak titeket). a többit privátban. bocs Audi Coupe Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | loldma írta ... Köszi a talit mindenkinek, jó volt, hazaértünk. Megmutattuk az opelosoknak hogy az audisok még akkor is meg tudják őket verni paintballban, ha nincs töltényük. Kaja finom volt, köszi Poisi, nomeg köszönet Lackoonak aki levitt felhozott Igazán nagyon szívesen Loli, máskor is! Igazán jó volt lövöldözni, bár mind a két térdemből szálkákat szedegettem a földön hempergés után! Zs bácsi köszönjük szépen a szervezést, és azt a sok földi jót amit kaptunk! Kedves Poison ismét remek étket készítettél számunkra, ezért hatalmas hála Neked és segitőidnek! Jót beszélgettem új és régi arcokkal is! A nap végén pedig nagyon jót fagyiztunk! Én még nem láttam ennyi féle fagyit egyszerre egy helyen! Nagyon várom már most a nyári talit! Újra együtt!!!!!!!!!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Mahoni |
| ||||
Pusztazámor![]() Regisztrált tag #1065 Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34Üzenetek: 324 | Szeretném megköszönni mindenkinek aki jelen volt tegnap Soltvadkerten, nagyon jól éreztem magam, alig várom a következő talit. Majd Gratulálnék Zs-nek a szervezésben, teljesen jól működött minden, Poisonnak a Finom ebédért, Újbácsinak aki őrizte az "Államkasszát" meg úgy mindent köszönök mindenkinek. Szuper volt nagyon!!! AUDI A4 B5 1.9TDI LINK | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Gergely2319 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #65 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:39Üzenetek: 441 | Grat! Jó a kép és még jobb lehetett a hangulat is! Irigykedem, mert hiányzik az a társaság ami ilyenkor összegyűlik, nagyszerű emberek és még jobb hangulat! A többi képeket én is várom, jöhet mindenkitől Audi 80 B4 1.9 TDI 1Z | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | tbiro! Mivel Joey kitörölte a neked intézett, általa túlzottnak tartott ejnye-bejnyét, én leborulok a lábaitok elé, és én kérek elnézést, illetve még sok-sok por a képembe, és persze a gyerekemébe is. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | [ Módosítva 2012.05.13 - 12:52 ] Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tamás |
| ||||
Győr![]() Regisztrált tag #924 Regisztrált: 2011.05.02 - 14:16Üzenetek: 388 | Sziasztok,szeretném mindenkinek megköszönni,aki részt vett a szervezésben,első sorban Zs-nek.Minden nagyon szuper volt! Köszönöm , hogy ott lehettem! Opel Astra H 1.6 2004 Audi A4 1.9PD quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Dambor |
| ||||
Pécs![]() Regisztrált tag #28 Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33Üzenetek: 225 | Köszönöm hogy ott lehettünk ,nagyon jó hangulatú tali volt sztem. Poisi hozta a formáját még a gyerekek sem tudták elrontani a gulascht a gyíkhússal Bár végig havazott ,de az eső kitartott az utolsó nyalásig ,nem is lehetett volna jobb idő . Zs maximális köszönet mindenért ,remélem este csúnyán bebacctá.Nem jöttél fagyizni nem tudtunk sajnos elköszönni A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | albertt írta ... Az első remek volt, köszönöm! Képeket intézem! Várjuk őket, biztos szuperek lettek! B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Újbácsi írta ... Cc! Oké, hogy szerény személyem csak alelnök, de itt most teljesen más miatt van a wtf. Jóvanna!Én melletted vok tesó!Nem kell minnyá anyázni... B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| albertt |
| ||||
Dunavarsány![]() Regisztrált tag #1224 Regisztrált: 2011.10.27 - 20:06Üzenetek: 127 | Az első remek volt, köszönöm! Képeket intézem! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Cc! Oké, hogy szerény személyem csak alelnök, de itt most teljesen más miatt van a wtf. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| thejoe |
| ||||
Szolnok![]() Regisztrált tag #1156 Regisztrált: 2011.09.22 - 13:34Üzenetek: 29 | Jó nap volt finom kajával, pitével, jó szervezéssel, köszönöm. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Újbácsi írta ... Joey! WTF?!? No igen, az mondjuk fura volt, h egy elnök sem volt jelen az évnyitó találkozón... B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Köszönünk mindent Zs! Legfőképp azt, h lepaktáltál az öreg kapor szakállúval és megtartotta a jó időt nekünk, a szervezést, a finom pitéket! Poisinak a gulást és mindenkinek a részvételt! Remélem idén is lesz több napos tali, azt a Mizse vizet megkóstoltam volna! [ Módosítva 2012.05.13 - 06:28 ] B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Idén a szokásos évnyitó találkozó május 12-én, szombaton lesz, a szokásos helyen, a szokásos paintballal, a szokásos jó hangulatban! Végső gyülekező Zs-gumis-hambis-
italfelvevő hely előtti placcon, aznap 9:30-kor, hogy 10-kor tovább tudjunk menni a helyszínre. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: [1] 2 3 4 5 6 7 8 | |
Powered by e107 Forum System








meg úgy mindent köszönök mindenkinek. Szuper volt nagyon!!! 




