Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2012. 05. 12-én Hagyományos évnyitóval egybekötött paintballos találkozó Soltvadkerten!
Oldal:  [1] 2 3 4 5 6 7 8
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Újbácsi
2012.05.17 - 21:00
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Köszönjük, Lipy!

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
lipy
2012.05.17 - 18:11
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Kész a barátom által készült videó!


LINK

Fent van full hd-ban!

[ Módosítva 2012.05.17 - 18:13 ]
Vissza az elejére
Zolee78
2012.05.14 - 15:56
zolee78
Regisztrált tag #421
Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47
Üzenetek: 260
Sziasztok!

Jó volt ismét Veletek lenni egy kicsit.
Mi is köszönjük szépen a szervezőknek a szervezést, a szakácsnak az ételt, a porszórónak a port....
Vissza az elejére
Újbácsi
2012.05.14 - 15:36
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Megdumálva.

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
tbiro
2012.05.14 - 14:36

Regisztrált tag #29
Regisztrált: 2010.06.30 - 07:34
Üzenetek: 148
Újbácsi írta ...

tbiro!

Mivel Joey kitörölte a neked intézett, általa túlzottnak tartott ejnye-bejnyét, én leborulok a lábaitok elé, és én kérek elnézést, illetve még sok-sok por a képembe, és persze a gyerekemébe is.



lemaradtam a történekről, nem tudom miről van szó (nem láttalak titeket). a többit privátban. bocs

Audi Coupe Quattro
Vissza az elejére
Lacko79
2012.05.13 - 17:38

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
loldma írta ...

Köszi a talit mindenkinek, jó volt, hazaértünk.
Megmutattuk az opelosoknak hogy az audisok még akkor is meg tudják őket verni paintballban, ha nincs töltényük.
Kaja finom volt, köszi Poisi, nomeg köszönet Lackoonak aki levitt felhozott


Igazán nagyon szívesen Loli, máskor is!
Igazán jó volt lövöldözni, bár mind a két térdemből szálkákat szedegettem a földön hempergés után!
Zs bácsi köszönjük szépen a szervezést, és azt a sok földi jót amit kaptunk!
Kedves Poison ismét remek étket készítettél számunkra, ezért hatalmas hála Neked és segitőidnek!
Jót beszélgettem új és régi arcokkal is! A nap végén pedig nagyon jót fagyiztunk! Én még nem láttam ennyi féle fagyit egyszerre egy helyen!
Nagyon várom már most a nyári talit! Újra együtt!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Mahoni
2012.05.13 - 14:22
Pusztazámor

Regisztrált tag #1065
Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34
Üzenetek: 324
Szeretném megköszönni mindenkinek aki jelen volt tegnap Soltvadkerten, nagyon jól éreztem magam, alig várom a következő talit. Majd Gratulálnék Zs-nek a szervezésben, teljesen jól működött minden, Poisonnak a Finom ebédért, Újbácsinak aki őrizte az "Államkasszát" meg úgy mindent köszönök mindenkinek. Szuper volt nagyon!!!

AUDI A4 B5 1.9TDI LINK
Vissza az elejére
Gergely2319
2012.05.13 - 13:57

Regisztrált tag #65
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:39
Üzenetek: 441
Andrew írta ...




Grat! Jó a kép és még jobb lehetett a hangulat is! Irigykedem, mert hiányzik az a társaság ami ilyenkor összegyűlik, nagyszerű emberek és még jobb hangulat!
A többi képeket én is várom, jöhet mindenkitől

Audi 80 B4 1.9 TDI 1Z
Vissza az elejére
Újbácsi
2012.05.13 - 13:06
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
tbiro!

Mivel Joey kitörölte a neked intézett, általa túlzottnak tartott ejnye-bejnyét, én leborulok a lábaitok elé, és én kérek elnézést, illetve még sok-sok por a képembe, és persze a gyerekemébe is.


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Andrew
2012.05.13 - 12:49
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142


[ Módosítva 2012.05.13 - 12:52 ]

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
Tamás
2012.05.13 - 09:26
Győr

Regisztrált tag #924
Regisztrált: 2011.05.02 - 14:16
Üzenetek: 388
Sziasztok,szeretném mindenkinek megköszönni,aki részt vett a szervezésben,első sorban Zs-nek.Minden nagyon szuper volt! Köszönöm , hogy ott lehettem!

Opel Astra H 1.6 2004
Audi A4 1.9PD quattro
Vissza az elejére
Dambor
2012.05.13 - 07:48
Pécs

Regisztrált tag #28
Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33
Üzenetek: 225
Köszönöm hogy ott lehettünk ,nagyon jó hangulatú tali volt sztem. Poisi hozta a formáját még a gyerekek sem tudták elrontani a gulascht a gyíkhússal Bár végig havazott ,de az eső kitartott az utolsó nyalásig ,nem is lehetett volna jobb idő . Zs maximális köszönet mindenért ,remélem este csúnyán bebacctá.Nem jöttél fagyizni nem tudtunk sajnos elköszönni

A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL
Vissza az elejére
cc_rider
2012.05.13 - 07:17
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
albertt írta ...

Az első remek volt, köszönöm! Képeket intézem!



Várjuk őket, biztos szuperek lettek!

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
cc_rider
2012.05.13 - 07:16
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Újbácsi írta ...

Cc!

Oké, hogy szerény személyem csak alelnök, de itt most teljesen más miatt van a wtf.



Jóvanna!Én melletted vok tesó!Nem kell minnyá anyázni...

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
albertt
2012.05.13 - 07:15
Dunavarsány

Regisztrált tag #1224
Regisztrált: 2011.10.27 - 20:06
Üzenetek: 127
Az első remek volt, köszönöm! Képeket intézem!
Vissza az elejére
Újbácsi
2012.05.13 - 06:50
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Cc!

Oké, hogy szerény személyem csak alelnök, de itt most teljesen más miatt van a wtf.

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
thejoe
2012.05.13 - 06:44
Szolnok
Regisztrált tag #1156
Regisztrált: 2011.09.22 - 13:34
Üzenetek: 29
Jó nap volt finom kajával, pitével, jó szervezéssel, köszönöm.
Vissza az elejére
cc_rider
2012.05.13 - 06:32
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Újbácsi írta ...

Joey!
WTF?!?



No igen, az mondjuk fura volt, h egy elnök sem volt jelen az évnyitó találkozón...

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
cc_rider
2012.05.13 - 06:18
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Köszönünk mindent Zs!

Legfőképp azt, h lepaktáltál az öreg kapor szakállúval és megtartotta a jó időt nekünk, a szervezést, a finom pitéket! Poisinak a gulást és mindenkinek a részvételt!

Remélem idén is lesz több napos tali, azt a Mizse vizet megkóstoltam volna!

[ Módosítva 2012.05.13 - 06:28 ]

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Újbácsi
2012.03.05 - 10:09
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Idén a szokásos évnyitó találkozó május 12-én, szombaton lesz, a szokásos helyen, a szokásos paintballal, a szokásos jó hangulatban! Végső gyülekező Zs-gumis-hambis- italfelvevő hely előtti placcon, aznap 9:30-kor, hogy 10-kor tovább tudjunk menni a helyszínre.

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2 3 4 5 6 7 8  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System