| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Zolee78 írta ... poison írta ... Skacok lessz nálam klubbos matrica ha esetleg kellene valakinek Vakargassuk le a kocsidról? nem a vidámparkban vagyunk hogy szellemeskedjünk fiatalember!!! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Latya írta ... Zolee78 írta ... poison írta ... Skacok lessz nálam klubbos matrica ha esetleg kellene valakinek Vakargassuk le a kocsidról? mi az ára? párszáz ft-t többféle méretben lessz nálam hátsószélvédőrevaló plussz oldalsó ablakra is szal mindenki akit érdekel tud majd válogatni! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | Nagyon szépen szeretném megkérni ZS kollégát, hogy a későn jövőknek és az eltévejedetteknek megtenne annyi szívességet, hogy megnézné a tali helyének gps koordinátáit ? [ Módosítva 2012.04.26 - 17:29 ] '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | Zolee78 írta ... poison írta ... Skacok lessz nálam klubbos matrica ha esetleg kellene valakinek Vakargassuk le a kocsidról? mi az ára? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | Közeli faluban DUTRA találkozó lessz, Kecskeméten OT expo. Lehet sárkányrepülőzni is ha az idő engedi. A paintball nem kötelező természetessen. Szeretet tel várok mindenkit zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Zolee78 |
| ||||
zolee78![]() Regisztrált tag #421 Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47Üzenetek: 260 | poison írta ... Skacok lessz nálam klubbos matrica ha esetleg kellene valakinek Vakargassuk le a kocsidról? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| albertt |
| ||||
Dunavarsány![]() Regisztrált tag #1224 Regisztrált: 2011.10.27 - 20:06Üzenetek: 127 | lipy írta ... albertt írta ... Vagy a csajokkal pucolhatod a krumplit és vakarhatod a répát ... [/quote1335291914] Hát, ezt csak nem úszom meg munka nélkül... Bár... lehet, hogy fájni fog a kezem nagyon... Majd kibérellek golyófogónak. Oké, ár kérdése az egész... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | loldma írta ... lipy írta ... Despi írta ... Pestien lesz gyülekező????? Szerintem lesz. De én biztos nem fogok pályán menni ezért én inkább előbb indulok. Megyünk együtt nempályán? Mikor indulsz?kiszámolom es meg irom | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | lipy írta ... Despi írta ... Pestien lesz gyülekező????? Szerintem lesz. De én biztos nem fogok pályán menni ezért én inkább előbb indulok. Megyünk együtt nempályán? Mikor indulsz? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | albertt írta ... Vagy a csajokkal pucolhatod a krumplit és vakarhatod a répát ... [/quote1335291914] Hát, ezt csak nem úszom meg munka nélkül... Bár... lehet, hogy fájni fog a kezem nagyon... Majd kibérellek golyófogónak. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Despi írta ... Pestien lesz gyülekező????? Szerintem lesz. De én biztos nem fogok pályán menni ezért én inkább előbb indulok. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Despi |
| ||||
despi![]() ![]() Regisztrált tag #101 Regisztrált: 2010.07.03 - 13:28Üzenetek: 23 | Pestien lesz gyülekező????? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Despi |
| ||||
despi![]() ![]() Regisztrált tag #101 Regisztrált: 2010.07.03 - 13:28Üzenetek: 23 | albertt írta ... 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+3fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9. 10. cc_ri der & Timo 11. Tamás 12. b4quattro 13. Lacko79 14. anakin2.2 15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 16. Tommék 17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi) 18. loli meg tán még pár fő. 19. zolee78+1fő 20. -------------------- 21. Rocko 22, thejoe 23. albertt 24 Despi Engem kine hagyatok | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | poison írta ... Skacok lessz nálam klubbos matrica ha esetleg kellene valakinek És elméletileg hozok klubbos póló mintát is! Matrica érdekelne majd. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| albertt |
| ||||
Dunavarsány![]() Regisztrált tag #1224 Regisztrált: 2011.10.27 - 20:06Üzenetek: 127 | Vagy a csajokkal pucolhatod a krumplit és vakarhatod a répát ... [/quote1335291914] Hát, ezt csak nem úszom meg munka nélkül... Bár... lehet, hogy fájni fog a kezem nagyon... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| hex |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #10 Regisztrált: 2010.05.16 - 20:16Üzenetek: 506 | albertt írta ... Sziasztok ugye nem kötelező a paintballos játék...? Vagy anélkül unatkoznék csak egyedül? Vagy a csajokkal pucolhatod a krumplit és vakarhatod a répát ... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Skacok lessz nálam klubbos matrica ha esetleg kellene valakinek És elméletileg hozok klubbos póló mintát is! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| albertt |
| ||||
Dunavarsány![]() Regisztrált tag #1224 Regisztrált: 2011.10.27 - 20:06Üzenetek: 127 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+3fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9. 10. cc_ri der & Timo 11. Tamás 12. b4quattro 13. Lacko79 14. anakin2.2 15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 16. Tommék 17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi) 18. loli meg tán még pár fő. 19. zolee78+1fő 20. -------------------- 21. Rocko 22, thejoe 23. albertt | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| albertt |
| ||||
Dunavarsány![]() Regisztrált tag #1224 Regisztrált: 2011.10.27 - 20:06Üzenetek: 127 | OKé, tehát kertész, és céltábla. Ezek szerint jól fogok keresni a találkozón, hisz mindennek ára van. Fel is iratkozom, mert kell a lóvé... [ Módosítva 2012.04.21 - 18:03 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Céltábla is kell... ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 | |
Powered by e107 Forum System












