| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | albertt írta ... Sziasztok ugye nem kötelező a paintballos játék...? Vagy anélkül unatkoznék csak egyedül? Szia! Nem kötelező. Nem fogsz unatkozni. Találunk neked feladatot. Lehet füvet nyírni és árkot ásni is. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| albertt |
| ||||
Dunavarsány![]() Regisztrált tag #1224 Regisztrált: 2011.10.27 - 20:06Üzenetek: 127 | Sziasztok ugye nem kötelező a paintballos játék...? Vagy anélkül unatkoznék csak egyedül? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Orlando |
| ||||
Hódmezővásárhely![]() Regisztrált tag #1043 Regisztrált: 2011.07.05 - 10:47Üzenetek: 43 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+3fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9. 10. cc_ri der & Timo 11. Tamás 12. b4quattro 13. Lacko79 14. anakin2.2 15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 16. Tommék 17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi) 18. loli meg tán még pár fő. 19. zolee78+1fő 20. -------------------- 21. Rocko 22, thejoe Nagyon sajnálom de ez a tali most nem fog nekem összejönni De mindenképp bepótoljuk ! Audi 80 B4 2.0 E | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| 80gte |
| ||||
Pilis![]() Regisztrált tag #200 Regisztrált: 2010.07.13 - 21:19Üzenetek: 126 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+3fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9. 10. cc_ri der & Timo 11. Tamás 12. b4quattro 13. Lacko79 14. anakin2.2 15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 16. Tommék 17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi) 18. loli meg tán még pár fő. 19. zolee78+1fő 20. Orlando +3 fő 21. Rocko 22, thejoe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | thejoe írta ... 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+3fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9. 80gte+Dóri 10. cc_ri der & Timo 11. Tamás 12. b4quattro 13. Lacko79 14. anakin2.2 15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 16. Tommék 17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi) 18. loli meg tán még pár fő. 19. zolee78+1fő 20. Orlando +3 fő 21. Rocko 22, thejoe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| thejoe |
| ||||
Szolnok![]() Regisztrált tag #1156 Regisztrált: 2011.09.22 - 13:34Üzenetek: 29 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9. 80gte+Dóri 10. cc_ri der & Timo 11. Tamás 12. b4quattro 13. Lacko79 14. anakin2.2 15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 16. Tommék 17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi) 18. loli meg tán még pár fő. 19. zolee78+1fő 20. Orlando +3 fő 21. Rocko 22, thejoe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Fourtis |
| ||||
Fourtis![]() Regisztrált tag #1526 Regisztrált: 2012.03.25 - 11:34Üzenetek: 2 | Májusig sztem kész lesz, max a fényezés csúszik akkor egy kicsit csak még le is kell papíroztatni a drágát. Itt kint ezeknél a Németeknél minden kicsit nehezebben megy. Nincs okosság :S | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Rocko |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #44 Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44Üzenetek: 1783 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9. 80gte+Dóri 10. cc_ri der & Timo 11. Tamás 12. b4quattro 13. Lacko79 14. anakin2.2 15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 16. Tommék 17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi) 18. loli meg tán még pár fő. 19. zolee78+1fő 20. Orlando +3 fő 21. Rocko Audi 90, 1985, 2.2i KX. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Ha tudsz és akarsz, jöhetsz más autóval is, de nem feltétel a kocsi sem... Fourtis írta ... Sziasztok!! Ha addigra megépül a szivar akkor megyek. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Fourtis |
| ||||
Fourtis![]() Regisztrált tag #1526 Regisztrált: 2012.03.25 - 11:34Üzenetek: 2 | Sziasztok!! Ha addigra megépül a szivar akkor megyek. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Orlando |
| ||||
Hódmezővásárhely![]() Regisztrált tag #1043 Regisztrált: 2011.07.05 - 10:47Üzenetek: 43 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9. 80gte+Dóri 10. cc_ri der & Timo 11. Tamás 12. b4quattro 13. Lacko79 14. anakin2.2 15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 16. Tommék 17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi) 18. loli meg tán még pár fő. 19. zolee78+1fő 20. Orlando +3 fő Audi 80 B4 2.0 E | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Zolee78 |
| ||||
zolee78![]() Regisztrált tag #421 Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47Üzenetek: 260 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9. 80gte+Dóri 10. cc_ri der & Timo 11. Tamás 12. b4quattro 13. Lacko79 14. anakin2.2 15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 16. Tommék 17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi) 18. loli meg tán még pár fő. 19. zolee78+1fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9. 80gte+Dóri 10. cc_ri der & Timo 11. Tamás 12. b4quattro 13. Lacko79 14. anakin2.2 15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 16. Tommék 17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi) 18. loli meg tán még pár fő. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| macsu |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #6 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:35Üzenetek: 46 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9. 80gte+Dóri 10. cc_ri der & Timo 11. Tamás 12. b4quattro 13. Lacko79 14. anakin2.2 15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 16. Tommék 17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi) [ Módosítva 2012.03.11 - 21:29 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | zsmax írta ... 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9.80gte+Dóri 10.cc_ri der & Timo 11.Tamás 12. b4quattro 13.Lacko79 14. anakin2.2 15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 16.Tommék. Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9.80gte+Dóri 10.cc_ri der & Timo 11.Tamás 12. b4quattro 13.Lacko79 14. anakin2.2 15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9.80gte+Dóri 10.cc_ri der & Timo 11.Tamás 12. b4quattro 13.Lacko79 14. anakin2.2 [ Módosítva 2012.03.09 - 18:15 ] 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9.80gte+Dóri 10.cc_ri der & Timo 11.Tamás 12. b4quattro 13.Lacko79 coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | úgy látom gyűlik a vizilabdacsapat, már csak tavat kellene ásni '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | [quote] [quote] [quote] 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9.80gte+Dóri 10.cc_ri der & Timo 11.Tamás 12. b4quattro 13.Lacko79 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 | |
Powered by e107 Forum System














