Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2012. 05. 12-én Hagyományos évnyitóval egybekötött paintballos találkozó Soltvadkerten!
Oldal:  1 2 3 4 5 6 [7] 8
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
lipy
2012.04.21 - 16:38
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
albertt írta ...

Sziasztok
ugye nem kötelező a paintballos játék...?
Vagy anélkül unatkoznék csak egyedül?


Szia!
Nem kötelező.
Nem fogsz unatkozni.
Találunk neked feladatot.
Lehet füvet nyírni és árkot ásni is.
Vissza az elejére
albertt
2012.04.21 - 15:41
Dunavarsány

Regisztrált tag #1224
Regisztrált: 2011.10.27 - 20:06
Üzenetek: 127
Sziasztok
ugye nem kötelező a paintballos játék...?
Vagy anélkül unatkoznék csak egyedül?
Vissza az elejére
Orlando
2012.04.19 - 15:22
Hódmezővásárhely

Regisztrált tag #1043
Regisztrált: 2011.07.05 - 10:47
Üzenetek: 43
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+3fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9.
10. cc_ri der & Timo
11. Tamás
12. b4quattro
13. Lacko79
14. anakin2.2
15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető)
16. Tommék
17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi)
18. loli meg tán még pár fő.
19. zolee78+1fő
20. --------------------
21. Rocko
22, thejoe


Nagyon sajnálom de ez a tali most nem fog nekem összejönni
De mindenképp bepótoljuk !

Audi 80 B4 2.0 E


Vissza az elejére
80gte
2012.04.18 - 16:08
Pilis

Regisztrált tag #200
Regisztrált: 2010.07.13 - 21:19
Üzenetek: 126
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+3fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9.
10. cc_ri der & Timo
11. Tamás
12. b4quattro
13. Lacko79
14. anakin2.2
15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető)
16. Tommék
17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi)
18. loli meg tán még pár fő.
19. zolee78+1fő
20. Orlando +3 fő
21. Rocko
22, thejoe

Vissza az elejére
lipy
2012.04.06 - 16:56
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
thejoe írta ...

1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+3fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9. 80gte+Dóri
10. cc_ri der & Timo
11. Tamás
12. b4quattro
13. Lacko79
14. anakin2.2
15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető)
16. Tommék
17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi)
18. loli meg tán még pár fő.
19. zolee78+1fő
20. Orlando +3 fő
21. Rocko
22, thejoe

Vissza az elejére
thejoe
2012.03.27 - 05:28
Szolnok
Regisztrált tag #1156
Regisztrált: 2011.09.22 - 13:34
Üzenetek: 29
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9. 80gte+Dóri
10. cc_ri der & Timo
11. Tamás
12. b4quattro
13. Lacko79
14. anakin2.2
15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető)
16. Tommék
17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi)
18. loli meg tán még pár fő.
19. zolee78+1fő
20. Orlando +3 fő
21. Rocko
22, thejoe
Vissza az elejére
Fourtis
2012.03.26 - 13:05
Fourtis

Regisztrált tag #1526
Regisztrált: 2012.03.25 - 11:34
Üzenetek: 2
Májusig sztem kész lesz, max a fényezés csúszik akkor egy kicsit csak még le is kell papíroztatni a drágát. Itt kint ezeknél a Németeknél minden kicsit nehezebben megy. Nincs okosság :S
Vissza az elejére
Rocko
2012.03.26 - 09:38
Budapest

Regisztrált tag #44
Regisztrált: 2010.06.30 - 14:44
Üzenetek: 1783
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9. 80gte+Dóri
10. cc_ri der & Timo
11. Tamás
12. b4quattro
13. Lacko79
14. anakin2.2
15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető)
16. Tommék
17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi)
18. loli meg tán még pár fő.
19. zolee78+1fő
20. Orlando +3 fő
21. Rocko

Audi 90, 1985, 2.2i KX.

Vissza az elejére
Újbácsi
2012.03.25 - 21:12
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Ha tudsz és akarsz, jöhetsz más autóval is, de nem feltétel a kocsi sem...

Fourtis írta ...

Sziasztok!!
Ha addigra megépül a szivar akkor megyek.



...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Fourtis
2012.03.25 - 21:01
Fourtis

Regisztrált tag #1526
Regisztrált: 2012.03.25 - 11:34
Üzenetek: 2
Sziasztok!!
Ha addigra megépül a szivar akkor megyek.
Vissza az elejére
Orlando
2012.03.25 - 16:05
Hódmezővásárhely

Regisztrált tag #1043
Regisztrált: 2011.07.05 - 10:47
Üzenetek: 43
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9. 80gte+Dóri
10. cc_ri der & Timo
11. Tamás
12. b4quattro
13. Lacko79
14. anakin2.2
15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető)
16. Tommék
17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi)
18. loli meg tán még pár fő.
19. zolee78+1fő
20. Orlando +3 fő

Audi 80 B4 2.0 E


Vissza az elejére
Zolee78
2012.03.17 - 10:21
zolee78
Regisztrált tag #421
Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47
Üzenetek: 260
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9. 80gte+Dóri
10. cc_ri der & Timo
11. Tamás
12. b4quattro
13. Lacko79
14. anakin2.2
15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető)
16. Tommék
17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi)
18. loli meg tán még pár fő.
19. zolee78+1fő
Vissza az elejére
loldma
2012.03.12 - 13:12
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9. 80gte+Dóri
10. cc_ri der & Timo
11. Tamás
12. b4quattro
13. Lacko79
14. anakin2.2
15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető)
16. Tommék
17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi)
18. loli meg tán még pár fő.
Vissza az elejére
macsu
2012.03.11 - 21:13
Budapest

Regisztrált tag #6
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:35
Üzenetek: 46
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9. 80gte+Dóri
10. cc_ri der & Timo
11. Tamás
12. b4quattro
13. Lacko79
14. anakin2.2
15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető)
16. Tommék
17. Macsu (remélve, hogy ezúttal tényleg nem jön közbe semmi)

[ Módosítva 2012.03.11 - 21:29 ]
Vissza az elejére
Tomm
2012.03.11 - 11:42
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
zsmax írta ...


1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9.80gte+Dóri
10.cc_ri der & Timo
11.Tamás
12. b4quattro
13.Lacko79
14. anakin2.2
15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető)

16.Tommék.



Tomm!
Vissza az elejére
zsmax
2012.03.10 - 07:28

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308

1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9.80gte+Dóri
10.cc_ri der & Timo
11.Tamás
12. b4quattro
13.Lacko79
14. anakin2.2
15. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető)

zs-max
Vissza az elejére
anakin2.2
2012.03.09 - 18:12

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89

1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9.80gte+Dóri
10.cc_ri der & Timo
11.Tamás
12. b4quattro
13.Lacko79
14. anakin2.2


[ Módosítva 2012.03.09 - 18:15 ]

100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
poison
2012.03.08 - 20:04
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9.80gte+Dóri
10.cc_ri der & Timo
11.Tamás
12. b4quattro
13.Lacko79

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Hetfield
2012.03.08 - 19:19
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
úgy látom gyűlik a vizilabdacsapat, már csak tavat kellene ásni

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
Lacko79
2012.03.08 - 18:54

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
[quote]
[quote]
[quote]
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9.80gte+Dóri
10.cc_ri der & Timo
11.Tamás
12. b4quattro
13.Lacko79
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 4 5 6 [7] 8  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System