Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2012. 05. 12-én Hagyományos évnyitóval egybekötött paintballos találkozó Soltvadkerten!
Oldal:  1 2 3 4 5 6 7 [8]
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
b4quattro
2012.03.07 - 21:30

Regisztrált tag #137
Regisztrált: 2010.07.04 - 20:52
Üzenetek: 61
Tamás írta ...

cc_rider írta ...

1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9.80gte+Dóri
10.cc_ri der & Timo
11.Tamás
12. b4quattro



Vissza az elejére
Tamás
2012.03.07 - 12:46
Győr

Regisztrált tag #924
Regisztrált: 2011.05.02 - 14:16
Üzenetek: 388
cc_rider írta ...

1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9.80gte+Dóri
10.cc_ri der & Timo
11.Tamás




Opel Astra H 1.6 2004
Audi A4 1.9PD quattro
Vissza az elejére
cc_rider
2012.03.07 - 06:14
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite- Td
9.80gte+Dóri
10.cc_ri der & Timo


[ Módosítva 2012.03.07 - 06:14 ]

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
80gte
2012.03.06 - 23:32
Pilis

Regisztrált tag #200
Regisztrált: 2010.07.13 - 21:19
Üzenetek: 126
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite-Td
9.80gte+Dóri
Vissza az elejére
poison
2012.03.06 - 22:23
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család
8. Pite-Td

[ Módosítva 2012.03.06 - 22:24 ]

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Lui
2012.03.06 - 20:59
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Vissza az elejére
Mahoni
2012.03.06 - 20:56
Pusztazámor

Regisztrált tag #1065
Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34
Üzenetek: 324
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család

Látjátok, ezért jó kicsinek lenni, könnyen elbújok, és nehezen találnak el Ha jól tudtok lőni, leszek csali, gyorsan futok ha muszáj, addig kilövitek a konkurenciát.
De aki meglő, annak vége átmegyek RAMBO-ba

AUDI A4 B5 1.9TDI LINK
Vissza az elejére
Po-Béla
2012.03.06 - 20:28
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Lui írta ...

1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior
7. Po-Bé + család





Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Po-Béla
2012.03.06 - 20:27
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Lui írta ...

Ha az opellal megyek akkor ellenfél leszek????


akkor is!

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
poison
2012.03.06 - 20:26
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Lui írta ...

1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior


Ha az opellal megyek akkor ellenfél leszek????

A legnagyobb ellenfél de hogy megérzsd teleszel a céltábla

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Lui
2012.03.06 - 20:19
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel
6. Lui+ Andi+ Lui junior


Ha az opellal megyek akkor ellenfél leszek????
Vissza az elejére
poison
2012.03.06 - 11:46
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Dambor írta ...

Én biztos hogy nem iratkozok fel ,mert akkor mindig közbejön valami ,de titkon remélhetitek hogy részvétemmel emelem a rendezvény színvonalát. Lesz ellenfél vagy már senki nem mer kiállni ellenünk?


Ha az opelosok nem adták még el az autóikat tavaly óta akkor valószinü őklesznek az ellenfeleink

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Dambor
2012.03.06 - 11:44
Pécs

Regisztrált tag #28
Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33
Üzenetek: 225
Én biztos hogy nem iratkozok fel ,mert akkor mindig közbejön valami ,de titkon remélhetitek hogy részvétemmel emelem a rendezvény színvonalát. Lesz ellenfél vagy már senki nem mer kiállni ellenünk?

A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL
Vissza az elejére
Újbácsi
2012.03.05 - 21:39
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
lipy
2012.03.05 - 18:46
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti
4. Lipy+2fő
Vissza az elejére
Sajti
2012.03.05 - 12:56
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )
3. Sajti

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
Mahoni
2012.03.05 - 12:43
Pusztazámor

Regisztrált tag #1065
Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34
Üzenetek: 324
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )

AUDI A4 B5 1.9TDI LINK
Vissza az elejére
poison
2012.03.05 - 12:30
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1.Poison+ Vikus


coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 4 5 6 7 [8]  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System