| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 6 7 [8] | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| b4quattro |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #137 Regisztrált: 2010.07.04 - 20:52Üzenetek: 61 | Tamás írta ... cc_rider írta ... 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9.80gte+Dóri 10.cc_ri der & Timo 11.Tamás 12. b4quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tamás |
| ||||
Győr![]() Regisztrált tag #924 Regisztrált: 2011.05.02 - 14:16Üzenetek: 388 | cc_rider írta ... 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9.80gte+Dóri 10.cc_ri der & Timo 11.Tamás Opel Astra H 1.6 2004 Audi A4 1.9PD quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite- Td 9.80gte+Dóri 10.cc_ri der & Timo [ Módosítva 2012.03.07 - 06:14 ] B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| 80gte |
| ||||
Pilis![]() Regisztrált tag #200 Regisztrált: 2010.07.13 - 21:19Üzenetek: 126 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite-Td 9.80gte+Dóri | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család 8. Pite-Td [ Módosítva 2012.03.06 - 22:24 ] coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Mahoni |
| ||||
Pusztazámor![]() Regisztrált tag #1065 Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34Üzenetek: 324 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család Látjátok, ezért jó kicsinek lenni, könnyen elbújok, és nehezen találnak el Ha jól tudtok lőni, leszek csali, gyorsan futok ha muszáj, addig kilövitek a konkurenciát.De aki meglő, annak vége átmegyek RAMBO-ba AUDI A4 B5 1.9TDI LINK | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Lui írta ... 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior 7. Po-Bé + család Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Lui írta ... Ha az opellal megyek akkor ellenfél leszek???? akkor is! Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Lui írta ... 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior Ha az opellal megyek akkor ellenfél leszek???? A legnagyobb ellenfél de hogy megérzsd teleszel a céltábla coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel 6. Lui+ Andi+ Lui junior Ha az opellal megyek akkor ellenfél leszek???? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Dambor írta ... Én biztos hogy nem iratkozok fel ,mert akkor mindig közbejön valami ,de titkon remélhetitek hogy részvétemmel emelem a rendezvény színvonalát. Lesz ellenfél vagy már senki nem mer kiállni ellenünk? Ha az opelosok nem adták még el az autóikat tavaly óta akkor valószinü őklesznek az ellenfeleink coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Dambor |
| ||||
Pécs![]() Regisztrált tag #28 Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33Üzenetek: 225 | Én biztos hogy nem iratkozok fel ,mert akkor mindig közbejön valami ,de titkon remélhetitek hogy részvétemmel emelem a rendezvény színvonalát. Lesz ellenfél vagy már senki nem mer kiállni ellenünk? A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő 5. Újbácsi, szerintem egyedül, vagy +1 fővel ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) 3. Sajti 4. Lipy+2fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Sajti |
| ||||
Isaszeg![]() Regisztrált tag #9 Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31Üzenetek: 2916 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK )3. Sajti Audi 100 C3 Avant 2.0 TD |I__I__I\===OOOO===/ I__I__I| Audi 80 B2 1.8 KEIHIN (I____\==OOOO==/ ____|) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Mahoni |
| ||||
Pusztazámor![]() Regisztrált tag #1065 Regisztrált: 2011.07.18 - 19:34Üzenetek: 324 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (ha törik ha szakad, megyek, nem érdekel ki mit mond vagy kapok-e szabit vagy nem. MEGYEK ) AUDI A4 B5 1.9TDI LINK | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1.Poison+ Vikus coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 6 7 [8] | |
Powered by e107 Forum System












