Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2012. 05. 12-én Hagyományos évnyitóval egybekötött paintballos találkozó Soltvadkerten!
Oldal:  1 [2] 3 4 5 6 7 8
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Újbácsi
2012.05.12 - 21:32
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Joey!
WTF?!?

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Andrew
2012.05.12 - 21:21
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
Mi történt Zs papával, mert amikor megjött tök jó bőrben volt, kezetfogtunk meg minden, utána mi történt?

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
poison
2012.05.12 - 20:14
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Na miis hazaértünk.
Minden frankóvolt Köszönet Zs családnak Pappernak jobbulást neked meg happy borzdaj

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Andrew
2012.05.12 - 19:56
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
Jó volt minden köszi!

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
Lui
2012.05.12 - 19:30
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Mi is itthon vagyunk.
Köszi mindenkinek nagyon jo volt a buli!!!!!
De legközelebb az Opelal megyek közkivánatra!!!!!!!
Poisi hát a kajád hmmm.................... .... az nagyon ........................ ..... (jo volt). / csak nehogy elbizd magad/.

Zs. Köszönjük a szervezést miden tuti volt! Faternak pedig jobbulást.
Ja és még egyszer boldog szülinapot!!!!!
Vissza az elejére
Újbácsi
2012.05.12 - 19:15
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Köszi mi is, minden sima liba volt. Megint.
Mellesleg az Opelosoktól azt hallottam, idézem: "Elég korán feladtátok, hogy 2:2-nél abbahagytuk..."
De nem is lényeg, inkább csak az, hogy mindenki -és ebbe az Opelosok is beletartoznak- nagyon jól érezte magát, akit hallottam beszélni.
Köszi mindenkinek, köszi Zsének a szervezést, és Apudat innen csókoljuk, jobbulást neki.


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
loldma
2012.05.12 - 18:19
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Köszi a talit mindenkinek, jó volt, hazaértünk.
Megmutattuk az opelosoknak hogy az audisok még akkor is meg tudják őket verni paintballban, ha nincs töltényük.
Kaja finom volt, köszi Poisi, nomeg köszönet Lackoonak aki levitt felhozott
Vissza az elejére
Hetfield
2012.05.12 - 18:15
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
basszus! vittem magammal a középső rácsot de az istennek sem jutott eszembe ki is kereste.

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
lipy
2012.05.12 - 17:52
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Haza érkeztünk rendben!

Köszönöm a lehetőséget.

Nagyon jól éreztük magunkat.
A kaja finom volt, köszi Poisi!!!

Vissza az elejére
albertt
2012.05.11 - 19:53
Dunavarsány

Regisztrált tag #1224
Regisztrált: 2011.10.27 - 20:06
Üzenetek: 127
Jellemző, hogy most jutott eszembe a tányér, pedig már olvastam figyelmeztetést.
Köszönö m zsmax
Vissza az elejére
Hetfield
2012.05.11 - 19:02
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
Köszi ZS!

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
zsmax
2012.05.11 - 17:40

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
ÉS Remélem nem csak nekem okoz problémát a nyárfa virázgása és jól beleragad a frissen mostott auditokba a pöszmöt és ettől nagyon mérgesek vagytok!
Meg mindenféle olyan dologra gondoltok hogy miért nincs rendes garázs meg ilyesmi.
De akkor milyen mérges leszel ha csak porcelán tányérból szereted enni a csülkös bablevest de holnap kiderül hogy otthon felejtetted, és műanyagtányérból nemjó esik.
Hát ha ezt a szerény dolgot ne hagyd figelmen kívül és ha szeretsz szép tányérból enni akkor otthon ne hagyd, ja és persze a 8 karátos arannyal befutattott ezüstkanalat sem.
Sziasztok , szeretném a régi és az új arcokat újra látni. ugyhogy vacsora előtt széntabletta, forró tea, lene robbanjon reggelig senki. Tessék elővenni a téli paplant mert megfázol, fojik az orrod.

Minden kedves látogatót, fórumozót, tagot, külső tagod, márkáért elhivatott embert és idegen bolygóról érkezőt szeretettel várok. Húzd meg a fülem és mond: ITT VAGYOK LÁTOD!

ZSÉ.
Nem vagyok ittas!

zs-max
Vissza az elejére
thejoe
2012.05.11 - 17:34
Szolnok
Regisztrált tag #1156
Regisztrált: 2011.09.22 - 13:34
Üzenetek: 29
poison írta ...

Skacok aki úgylátja hogy tud jönne vagy netaán tán nem az jelezze mert úgykell számolnunk a kajával hogy felesleges mwennyiséget ne keljen késziteni!!!

A másik hogy akik jönnek azok találjanak ki valami közös vonuláshoz való induló gyülekező pontot!!!

Kössz

Sziasztok, bocs, hogy eddig nem reagáltam, de most értem haza németországból. Természetesen megyek, most először, szolnokról, ha valaki arról jön még mehetünk együtt. Bár az én autóm nem lesz szép, elég hulla vagyok, örülök, hogy ki bírtam pakolni.
Vissza az elejére
zsmax
2012.05.11 - 16:49

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
FIGYELEM.
GYÜLEKEZŐ: LINK
AKI A GUMISBÜFÉ-GUMISMŰHELY ELŐTTI GYÜLEKEZŐRŐL LEKÉSIK AZ A PONTOS HELYSZÍNT A GPS

46.507701,19.487413 LINK

TALÁLJA MEG. A MŰÚT BEJÁRATÁHOZ SZINES SZALLAGOKAT TŰZÜNK A BEJÁRATHOZ

ZS

[ Módosítva 2012.05.11 - 16:51 ]

zs-max
Vissza az elejére
Zolee78
2012.05.11 - 12:31
zolee78
Regisztrált tag #421
Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47
Üzenetek: 260
poison írta ...

Dambor írta ...

hawaii lesz 30 fok LINK


Tavaly ugyan ez volt itt nálunk szakadt az eső egész nap vadkerten meg felhő sem volt 20km körzetbe
Szal sapka napernyő vizesrony a fejre mindenki készüljön
4 szép nagy csülök elvan készitve szal énis készülök már


Igazából jobb lenne, amennyiben nem hoznál semmit a kobakodra, mert úgy néz ki a fejed egy napsugármágnes
Vissza az elejére
cc_rider
2012.05.11 - 11:11
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Nomeg naptej.

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
poison
2012.05.11 - 10:21
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Dambor írta ...

hawaii lesz 30 fok LINK


Tavaly ugyan ez volt itt nálunk szakadt az eső egész nap vadkerten meg felhő sem volt 20km körzetbe
Szal sapka napernyő vizesrony a fejre mindenki készüljön
4 szép nagy csülök elvan készitve szal énis készülök már

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Dambor
2012.05.11 - 09:38
Pécs

Regisztrált tag #28
Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33
Üzenetek: 225
hawaii lesz 30 fok LINK

A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL
Vissza az elejére
Zolee78
2012.05.11 - 07:19
zolee78
Regisztrált tag #421
Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47
Üzenetek: 260
lipy írta ...

1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (MEGYEK)
3. Lipy+2fő kajával
4. Újbácsi + Petim
5. Lui+ Andi+ Lui
junior 6. Po-Bé + család
7. Pite- Td
8. cc_ri der & Timo
+Csillú (keresztlány)
Rossz idő esetén mi
sem jövünk 9. Tamás
10. b4quattro
11. Lacko79
12. anakin2.2
13. Zs-max 5fő-
(szállás, sátorhely, lányok, pia,
rendelhető)
14. loli meg tán még
pár fő.
15. zolee78+3fő
16. thejoe 17. albertt
18. Despi
19. Het és a család
(3 fő)
20. Dambor
21. Andrew 22. norkatomi
23. tbiro (csak
benézek, ebéd - pball
nem kérek)
24. Kiskopasz +1fő

Vissza az elejére
lipy
2012.05.10 - 19:25
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (MEGYEK)
3. Lipy+2fő kajával
4. Újbácsi + Petim
5. Lui+ Andi+ Lui
junior 6. Po-Bé + család
7. Pite- Td
8. cc_ri der & Timo
+Csillú (keresztlány)
Rossz idő esetén mi
sem jövünk 9. Tamás
10. b4quattro
11. Lacko79
12. anakin2.2
13. Zs-max 5fő-
(szállás, sátorhely, lányok, pia,
rendelhető)
14. loli meg tán még
pár fő.
15. zolee78+1fő
16. thejoe 17. albertt
18. Despi
19. Het és a család
(3 fő)
20. Dambor
21. Andrew 22. norkatomi
23. tbiro (csak
benézek, ebéd - pball
nem kérek)
24. Kiskopasz +1fő
Vissza az elejére
Oldal:  1 [2] 3 4 5 6 7 8  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System