| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Joey! WTF?!? ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | Mi történt Zs papával, mert amikor megjött tök jó bőrben volt, kezetfogtunk meg minden, utána mi történt? Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Na miis hazaértünk. Minden frankóvolt Köszönet Zs családnak Pappernak jobbulást neked meg happy borzdaj coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | Jó volt minden köszi! Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Mi is itthon vagyunk. Köszi mindenkinek nagyon jo volt a buli!!!!! De legközelebb az Opelal megyek közkivánatra!!!!!!! Poisi hát a kajád hmmm.................... .... az nagyon ........................ ..... (jo volt). / csak nehogy elbizd magad/. Zs. Köszönjük a szervezést miden tuti volt! Faternak pedig jobbulást. Ja és még egyszer boldog szülinapot!!!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Köszi mi is, minden sima liba volt. Megint. Mellesleg az Opelosoktól azt hallottam, idézem: "Elég korán feladtátok, hogy 2:2-nél abbahagytuk..." De nem is lényeg, inkább csak az, hogy mindenki -és ebbe az Opelosok is beletartoznak- nagyon jól érezte magát, akit hallottam beszélni. Köszi mindenkinek, köszi Zsének a szervezést, és Apudat innen csókoljuk, jobbulást neki. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Köszi a talit mindenkinek, jó volt, hazaértünk. Megmutattuk az opelosoknak hogy az audisok még akkor is meg tudják őket verni paintballban, ha nincs töltényük. Kaja finom volt, köszi Poisi, nomeg köszönet Lackoonak aki levitt felhozott | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | basszus! vittem magammal a középső rácsot de az istennek sem jutott eszembe ki is kereste. '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Haza érkeztünk rendben! Köszönöm a lehetőséget. Nagyon jól éreztük magunkat. A kaja finom volt, köszi Poisi!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| albertt |
| ||||
Dunavarsány![]() Regisztrált tag #1224 Regisztrált: 2011.10.27 - 20:06Üzenetek: 127 | Jellemző, hogy most jutott eszembe a tányér, pedig már olvastam figyelmeztetést. Köszönö m zsmax | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | Köszi ZS! '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | ÉS Remélem nem csak nekem okoz problémát a nyárfa virázgása és jól beleragad a frissen mostott auditokba a pöszmöt és ettől nagyon mérgesek vagytok! Meg mindenféle olyan dologra gondoltok hogy miért nincs rendes garázs meg ilyesmi. De akkor milyen mérges leszel ha csak porcelán tányérból szereted enni a csülkös bablevest de holnap kiderül hogy otthon felejtetted, és műanyagtányérból nemjó esik. Hát ha ezt a szerény dolgot ne hagyd figelmen kívül és ha szeretsz szép tányérból enni akkor otthon ne hagyd, ja és persze a 8 karátos arannyal befutattott ezüstkanalat sem. Sziasztok , szeretném a régi és az új arcokat újra látni. ugyhogy vacsora előtt széntabletta, forró tea, lene robbanjon reggelig senki. Tessék elővenni a téli paplant mert megfázol, fojik az orrod. Minden kedves látogatót, fórumozót, tagot, külső tagod, márkáért elhivatott embert és idegen bolygóról érkezőt szeretettel várok. Húzd meg a fülem és mond: ITT VAGYOK LÁTOD! ZSÉ. Nem vagyok ittas! zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| thejoe |
| ||||
Szolnok![]() Regisztrált tag #1156 Regisztrált: 2011.09.22 - 13:34Üzenetek: 29 | poison írta ... Skacok aki úgylátja hogy tud jönne vagy netaán tán nem az jelezze mert úgykell számolnunk a kajával hogy felesleges mwennyiséget ne keljen késziteni!!! A másik hogy akik jönnek azok találjanak ki valami közös vonuláshoz való induló gyülekező pontot!!! Kössz Sziasztok, bocs, hogy eddig nem reagáltam, de most értem haza németországból. Természetesen megyek, most először, szolnokról, ha valaki arról jön még mehetünk együtt. Bár az én autóm nem lesz szép, elég hulla vagyok, örülök, hogy ki bírtam pakolni. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | FIGYELEM. GYÜLEKEZŐ: LINK AKI A GUMISBÜFÉ-GUMISMŰHELY ELŐTTI GYÜLEKEZŐRŐL LEKÉSIK AZ A PONTOS HELYSZÍNT A GPS 46.507701,19.487413 LINK TALÁLJA MEG. A MŰÚT BEJÁRATÁHOZ SZINES SZALLAGOKAT TŰZÜNK A BEJÁRATHOZ ZS [ Módosítva 2012.05.11 - 16:51 ] zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Zolee78 |
| ||||
zolee78![]() Regisztrált tag #421 Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47Üzenetek: 260 | poison írta ... Tavaly ugyan ez volt itt nálunk szakadt az eső egész nap vadkerten meg felhő sem volt 20km körzetbe Szal sapka napernyő vizesrony a fejre mindenki készüljön 4 szép nagy csülök elvan készitve szal énis készülök már Igazából jobb lenne, amennyiben nem hoznál semmit a kobakodra, mert úgy néz ki a fejed egy napsugármágnes | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Nomeg naptej. B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Tavaly ugyan ez volt itt nálunk szakadt az eső egész nap vadkerten meg felhő sem volt 20km körzetbe Szal sapka napernyő vizesrony a fejre mindenki készüljön 4 szép nagy csülök elvan készitve szal énis készülök már coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Dambor |
| ||||
Pécs![]() Regisztrált tag #28 Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33Üzenetek: 225 | hawaii lesz 30 fok LINK A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Zolee78 |
| ||||
zolee78![]() Regisztrált tag #421 Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47Üzenetek: 260 | lipy írta ... 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (MEGYEK) 3. Lipy+2fő kajával 4. Újbácsi + Petim 5. Lui+ Andi+ Lui junior 6. Po-Bé + család 7. Pite- Td 8. cc_ri der & Timo +Csillú (keresztlány) Rossz idő esetén mi sem jövünk 9. Tamás 10. b4quattro 11. Lacko79 12. anakin2.2 13. Zs-max 5fő- (szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 14. loli meg tán még pár fő. 15. zolee78+3fő 16. thejoe 17. albertt 18. Despi 19. Het és a család (3 fő) 20. Dambor 21. Andrew 22. norkatomi 23. tbiro (csak benézek, ebéd - pball nem kérek) 24. Kiskopasz +1fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (MEGYEK) 3. Lipy+2fő kajával 4. Újbácsi + Petim 5. Lui+ Andi+ Lui junior 6. Po-Bé + család 7. Pite- Td 8. cc_ri der & Timo +Csillú (keresztlány) Rossz idő esetén mi sem jövünk 9. Tamás 10. b4quattro 11. Lacko79 12. anakin2.2 13. Zs-max 5fő- (szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 14. loli meg tán még pár fő. 15. zolee78+1fő 16. thejoe 17. albertt 18. Despi 19. Het és a család (3 fő) 20. Dambor 21. Andrew 22. norkatomi 23. tbiro (csak benézek, ebéd - pball nem kérek) 24. Kiskopasz +1fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 | |
Powered by e107 Forum System











