Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2012. 05. 12-én Hagyományos évnyitóval egybekötött paintballos találkozó Soltvadkerten!
Oldal:  1 2 [3] 4 5 6 7 8
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
lipy
2012.05.10 - 19:24
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Lacko79 írta ...

lipy írta ...

Loli megyünk együtt?


Mostanra kiderült biztosra, Én viszem magammal Lolit, és reggel indulhatunk együtt a tescotol!

rendben!
Sietek majd oda.
Vissza az elejére
Kiskopasz
2012.05.10 - 19:19
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
Újbácsi írta ...

Srécek!

Aki erről jön, az csatlakozhat hozzánk is:

Dunaújváros vasútállomásnál lévő bejáratánál a Park Center parkolójában 12-én reggel 8-kor. 1/4 9-kor indulunk, nem várunk senkire.
Aki erre jönne és kell még infó, az csörgessen meg.
Eddig 3 autó lesz.


Csatlakozom 8-ra ott vagyok.
Vissza az elejére
Kiskopasz
2012.05.10 - 19:11
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142

1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (MEGYEK)
3. Lipy+3fő
4. Újbácsi + Petim
5. Lui+ Andi+ Lui junior
6. Po-Bé + család
7. Pite- Td
8. cc_ri der & Timo+Csillú (keresztlány) Rossz idő esetén mi sem jövünk
9. Tamás
10. b4quattro
11. Lacko79
12. anakin2.2
13. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető)
14. loli meg tán még pár fő.
15. zolee78+1fő
16. thejoe
17. albertt
18. Despi
19. Het és a család (3 fő)
20. Dambor
21. Andrew
22. norkatomi
23. tbiro (csak benézek, ebéd - pball nem kérek)
24. Kiskopasz +1fő


Vissza az elejére
Lacko79
2012.05.10 - 17:50

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
lipy írta ...

Loli megyünk együtt?


Mostanra kiderült biztosra, Én viszem magammal Lolit, és reggel indulhatunk együtt a tescotol!
Vissza az elejére
poison
2012.05.10 - 16:28
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Dambor írta ...

Kösz hogy felirtatok ,ha esik nem indulunk el. Hozom a csajokat is, csülök legyen bőven

gyertek nyugottan vasárnaptol mondja a rossz időt szombaton csak nyugat magyarországra mond záporokat szal gyertek.
Csülök lessz szal nyugi

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Dambor
2012.05.10 - 14:46
Pécs

Regisztrált tag #28
Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33
Üzenetek: 225
Kösz hogy felirtatok ,ha esik nem indulunk el. Hozom a csajokat is, csülök legyen bőven

A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL
Vissza az elejére
lipy
2012.05.10 - 14:17
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Loli megyünk együtt?
Vissza az elejére
Újbácsi
2012.05.10 - 14:09
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
asszem 1200 az első 100 golyó és nincs fegyverbérlet. saját fegyverrel nem játszat senki. kaja kb 1e/fő, tagoknak ingyenes.

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Kiskopasz
2012.05.10 - 13:36
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
Már csak egy kérdésem lenne, az anyagi részről.
Paintball+kaja 2 főre mennyi, illetve mit vigyek?
Sör, bor, pálinka?
Vissza az elejére
lipy
2012.05.10 - 12:03
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Kiskopasz írta ...

Üdv mindenkinek!

Nem vagyok audiklub tag, csak az oldalra vagyok regisztrálva.
Érdeklődni szeretnék, hogy mehetek-e a találkozóra?
Nem voltam még ilyesfajta összejövetelen, és szívesen eltöltenék egy napot társasággal.

Várom az illetékesek válaszát.
Előre is köszi.

Üdv: Kiskopasz

persze! Gyere!
Vissza az elejére
Kiskopasz
2012.05.10 - 12:02
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
Üdv mindenkinek!

Nem vagyok audiklub tag, csak az oldalra vagyok regisztrálva.
Érdeklődni szeretnék, hogy mehetek-e a találkozóra?
Nem voltam még ilyesfajta összejövetelen, és szívesen eltöltenék egy napot társasággal.

Várom az illetékesek válaszát.
Előre is köszi.

Üdv: Kiskopasz
Vissza az elejére
tbiro
2012.05.10 - 07:36

Regisztrált tag #29
Regisztrált: 2010.06.30 - 07:34
Üzenetek: 148
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (MEGYEK)
3. Lipy+3fő
4. Újbácsi + Petim
5. Lui+ Andi+ Lui junior
6. Po-Bé + család
7. Pite- Td
8. cc_ri der & Timo+Csillú (keresztlány) Rossz idő esetén mi sem jövünk
9. Tamás
10. b4quattro
11. Lacko79
12. anakin2.2
13. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető)
14. loli meg tán még pár fő.
15. zolee78+1fő
16. thejoe
17. albertt
18. Despi
19. Het és a család (3 fő)
20. Dambor
21. Andrew
22. norkatomi
23. tbiro (csak benézek, ebéd - pball nem kérek)


Audi Coupe Quattro
Vissza az elejére
matlukaudi
2012.05.09 - 21:05
Siófok

Regisztrált tag #68
Regisztrált: 2010.07.02 - 16:16
Üzenetek: 1395
Egyre valószínűbb, hogy én nem megyek. Múlt hét végén beadta a kulcsot a 200-as,
és most lenne rá időm csinálni, szerintem alatta fogok feküdni, amíg ti bográcsoztok meg lövöldöztök.
Hogy mi is lett vele, azt rögtön megírom a segítségben, mert még nem is meséltem. Nagy a baj. Na.

Ágoston

Ágoston -- Audi 200 LPG -- Audi 80 Quattro LPG -- Audi 100 Avant LPG --
Vissza az elejére
Kiskopasz
2012.05.09 - 18:34
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
Most néztem utána reggel 6-kor már vége az útzárnak. Bocsi az első téves infóért
Vissza az elejére
Hetfield
2012.05.09 - 17:37
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
köszi!

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
Kiskopasz
2012.05.09 - 17:04
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
Srácok aki Dunaújvárosból megy az számoljon földvárnak egy kitérővel, mert a pentelei Híd felújítás miatt le lesz zárva !
Vissza az elejére
Andrew
2012.05.09 - 13:42
Budapest/Pécs

Regisztrált tag #7
Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15
Üzenetek: 1142
1. Poison+ Vikus
2. Mahoni (MEGYEK)
3. Lipy+3fő
4. Újbácsi + Petim
5. Lui+ Andi+ Lui junior
6. Po-Bé + család
7. Pite- Td
8. cc_ri der & Timo+Csillú (keresztlány) Rossz idő esetén mi sem jövünk
9. Tamás
10. b4quattro
11. Lacko79
12. anakin2.2
13. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető)
14. loli meg tán még pár fő.
15. zolee78+1fő
16. thejoe
17. albertt
18. Despi
19. Het és a család (3 fő)
20. Dambor
21. Andrew
22. norkatomi

Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb
Vissza az elejére
poison
2012.05.09 - 10:27
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Zolee78 írta ...

Szerintem 8-kor indulunk itthonról, és akkor kb veletek egy időben érünk le.



coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Zolee78
2012.05.09 - 10:21
zolee78
Regisztrált tag #421
Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47
Üzenetek: 260
Szerintem 8-kor indulunk itthonról, és akkor kb veletek egy időben érünk le.
Vissza az elejére
poison
2012.05.09 - 10:14
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Zolee78 írta ...

poison írta ...

Zolee78 írta ...

poison írta ...


valami fog kelleni a kobakomra mert tavaj komoly volt az égés


Viszünk neked egy bilit


te csaináld a fényképet a kipuffrol ne bilizzél nekem


Jaj de jó, h szólsz. Viszek neked egy ásót, csinálsz lent egy lövészgödröt, és akkor tudsz onnan képeket csinálni a kipufról

jólvan vicces fiú
na kitaláltad már hogy jöttök velünk korábban vagy alszol tovább és késöbb jöttök???

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 [3] 4 5 6 7 8  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System