| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Lacko79 írta ... lipy írta ... Loli megyünk együtt? Mostanra kiderült biztosra, Én viszem magammal Lolit, és reggel indulhatunk együtt a tescotol! rendben! Sietek majd oda. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | Újbácsi írta ... Srécek! Aki erről jön, az csatlakozhat hozzánk is: Dunaújváros vasútállomásnál lévő bejáratánál a Park Center parkolójában 12-én reggel 8-kor. 1/4 9-kor indulunk, nem várunk senkire. Aki erre jönne és kell még infó, az csörgessen meg. Eddig 3 autó lesz. Csatlakozom 8-ra ott vagyok. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (MEGYEK) 3. Lipy+3fő 4. Újbácsi + Petim 5. Lui+ Andi+ Lui junior 6. Po-Bé + család 7. Pite- Td 8. cc_ri der & Timo+Csillú (keresztlány) Rossz idő esetén mi sem jövünk 9. Tamás 10. b4quattro 11. Lacko79 12. anakin2.2 13. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 14. loli meg tán még pár fő. 15. zolee78+1fő 16. thejoe 17. albertt 18. Despi 19. Het és a család (3 fő) 20. Dambor 21. Andrew 22. norkatomi 23. tbiro (csak benézek, ebéd - pball nem kérek) 24. Kiskopasz +1fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | lipy írta ... Loli megyünk együtt? Mostanra kiderült biztosra, Én viszem magammal Lolit, és reggel indulhatunk együtt a tescotol! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Dambor írta ... Kösz hogy felirtatok ,ha esik nem indulunk el. Hozom a csajokat is, csülök legyen bőven gyertek nyugottan vasárnaptol mondja a rossz időt szombaton csak nyugat magyarországra mond záporokat szal gyertek. Csülök lessz szal nyugi coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Dambor |
| ||||
Pécs![]() Regisztrált tag #28 Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33Üzenetek: 225 | Kösz hogy felirtatok ,ha esik nem indulunk el. Hozom a csajokat is, csülök legyen bőven A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Loli megyünk együtt? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | asszem 1200 az első 100 golyó és nincs fegyverbérlet. saját fegyverrel nem játszat senki. kaja kb 1e/fő, tagoknak ingyenes. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | Már csak egy kérdésem lenne, az anyagi részről. Paintball+kaja 2 főre mennyi, illetve mit vigyek? Sör, bor, pálinka? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Kiskopasz írta ... Üdv mindenkinek! Nem vagyok audiklub tag, csak az oldalra vagyok regisztrálva. Érdeklődni szeretnék, hogy mehetek-e a találkozóra? Nem voltam még ilyesfajta összejövetelen, és szívesen eltöltenék egy napot társasággal. Várom az illetékesek válaszát. Előre is köszi. Üdv: Kiskopasz persze! Gyere! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | Üdv mindenkinek! Nem vagyok audiklub tag, csak az oldalra vagyok regisztrálva. Érdeklődni szeretnék, hogy mehetek-e a találkozóra? Nem voltam még ilyesfajta összejövetelen, és szívesen eltöltenék egy napot társasággal. Várom az illetékesek válaszát. Előre is köszi. Üdv: Kiskopasz | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| tbiro |
| ||||
![]() Regisztrált tag #29 Regisztrált: 2010.06.30 - 07:34Üzenetek: 148 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (MEGYEK) 3. Lipy+3fő 4. Újbácsi + Petim 5. Lui+ Andi+ Lui junior 6. Po-Bé + család 7. Pite- Td 8. cc_ri der & Timo+Csillú (keresztlány) Rossz idő esetén mi sem jövünk 9. Tamás 10. b4quattro 11. Lacko79 12. anakin2.2 13. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 14. loli meg tán még pár fő. 15. zolee78+1fő 16. thejoe 17. albertt 18. Despi 19. Het és a család (3 fő) 20. Dambor 21. Andrew 22. norkatomi 23. tbiro (csak benézek, ebéd - pball nem kérek) Audi Coupe Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| matlukaudi |
| ||||
Siófok![]() Regisztrált tag #68 Regisztrált: 2010.07.02 - 16:16Üzenetek: 1395 | Egyre valószínűbb, hogy én nem megyek. Múlt hét végén beadta a kulcsot a 200-as, és most lenne rá időm csinálni, szerintem alatta fogok feküdni, amíg ti bográcsoztok meg lövöldöztök. Hogy mi is lett vele, azt rögtön megírom a segítségben, mert még nem is meséltem. Nagy a baj. Na. Ágoston Ágoston -- Audi 200 LPG -- Audi 80 Quattro LPG -- Audi 100 Avant LPG -- | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | Most néztem utána reggel 6-kor már vége az útzárnak. Bocsi az első téves infóért | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | köszi! '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | Srácok aki Dunaújvárosból megy az számoljon földvárnak egy kitérővel, mert a pentelei Híd felújítás miatt le lesz zárva ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Andrew |
| ||||
Budapest/Pécs![]() Regisztrált tag #7 Regisztrált: 2010.04.25 - 13:15Üzenetek: 1142 | 1. Poison+ Vikus 2. Mahoni (MEGYEK) 3. Lipy+3fő 4. Újbácsi + Petim 5. Lui+ Andi+ Lui junior 6. Po-Bé + család 7. Pite- Td 8. cc_ri der & Timo+Csillú (keresztlány) Rossz idő esetén mi sem jövünk 9. Tamás 10. b4quattro 11. Lacko79 12. anakin2.2 13. Zs-max 5fő-(szállás, sátorhely, lányok, pia, rendelhető) 14. loli meg tán még pár fő. 15. zolee78+1fő 16. thejoe 17. albertt 18. Despi 19. Het és a család (3 fő) 20. Dambor 21. Andrew 22. norkatomi Audi A4 | B5 | 1.8 TQ | AJL | Imola gelb | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Zolee78 írta ... Szerintem 8-kor indulunk itthonról, és akkor kb veletek egy időben érünk le. coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Zolee78 |
| ||||
zolee78![]() Regisztrált tag #421 Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47Üzenetek: 260 | Szerintem 8-kor indulunk itthonról, és akkor kb veletek egy időben érünk le. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Zolee78 írta ... poison írta ... Zolee78 írta ... poison írta ... valami fog kelleni a kobakomra mert tavaj komoly volt az égés Viszünk neked egy bilit te csaináld a fényképet a kipuffrol ne bilizzél nekem Jaj de jó, h szólsz. Viszek neked egy ásót, csinálsz lent egy lövészgödröt, és akkor tudsz onnan képeket csinálni a kipufról jólvan vicces fiú na kitaláltad már hogy jöttök velünk korábban vagy alszol tovább és késöbb jöttök??? coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 | |
Powered by e107 Forum System






,ha esik nem indulunk el. Hozom a csajokat is, csülök legyen bőven




