| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: [1] 2 3 ... 9 10 11 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | lipy írta ... Csabbee írta ... Miki írta ... vityoo írta ... A HVZ rendszám kié és milyen technikát rejt, mert eléggé tetszetős B4quattroé, azaz Konrádé. 2,3 (NG) quattro, minden földi jóval, patent állapotban. Azóta szerelmes vagyok abba az autóba, elképesztően gyönyörű! Csak az asszony meg ne tudja. tényleg jól összeszedett vas. mondjuk nekem a szürke jobban bejön... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Csabbee írta ... Miki írta ... vityoo írta ... A HVZ rendszám kié és milyen technikát rejt, mert eléggé tetszetős B4quattroé, azaz Konrádé. 2,3 (NG) quattro, minden földi jóval, patent állapotban. Azóta szerelmes vagyok abba az autóba, elképesztően gyönyörű! Csak az asszony meg ne tudja. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| b4quattro |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #137 Regisztrált: 2010.07.04 - 20:52Üzenetek: 61 | Csabbee írta ... Miki írta ... vityoo írta ... A HVZ rendszám kié és milyen technikát rejt, mert eléggé tetszetős B4quattroé, azaz Konrádé. 2,3 (NG) quattro, minden földi jóval, patent állapotban. Azóta szerelmes vagyok abba az autóba, elképesztően gyönyörű! Köszi:) most nézem a képeket, tényleg jól sikerültek. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Csabbee |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #211 Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40Üzenetek: 714 | Miki írta ... vityoo írta ... A HVZ rendszám kié és milyen technikát rejt, mert eléggé tetszetős B4quattroé, azaz Konrádé. 2,3 (NG) quattro, minden földi jóval, patent állapotban. Azóta szerelmes vagyok abba az autóba, elképesztően gyönyörű! A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Miki |
| ||||
Pécs![]() Regisztrált tag #45 Regisztrált: 2010.07.01 - 15:17Üzenetek: 575 | vityoo írta ... A HVZ rendszám kié és milyen technikát rejt, mert eléggé tetszetős B4quattroé, azaz Konrádé. 2,3 (NG) quattro, minden földi jóval, patent állapotban. Audi A4 1,8 20v quattro 'Spenót' edition LINK | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| vityoo |
| ||||
Bp.![]() Regisztrált tag #494 Regisztrált: 2010.11.13 - 09:13Üzenetek: 754 | A HVZ rendszám kié és milyen technikát rejt, mert eléggé tetszetős Egyszer mostmár én is szeretnék eljutni talira, hogy megismerjek személyesen többeket, remélhetőleg a következőn már ott tudok majd lenni. B3 1.8E DZ B5 1.8TQ AEB B3 1.8(T)Q | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | juteszembe, azok a motorosok igen kemények voltak nem? ...délután fél2kor... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Joey írta ... poison írta ... Petyám az a Baj hogy Joey gépe dupla annyira nyomatékos mindt a coupem szal annál méghamarabb azt fogod mondani elég volt köszi Petyám Poisi, ha a másnapi kirándulásnál annál az előzésnél ahol felgyorsultunk 1xx-ra nem nyomtál padlót, akkor van még hová fejlődnöm (persze súly/LE arányban a couped kenterbe veri az A6-ost ami nehéz mint a sár, de akkor is ;-)) Télleg nem nyomtam palód karbis nyelven fogalmazva csak az egyes torok nyitási pontjáig nyomtam a gázt De ahogy irtad sokkal könyebb a coupe az sokat számit!!! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Joey |
| ||||
Kistarcsa![]() Regisztrált tag #21 Regisztrált: 2010.06.16 - 19:40Üzenetek: 1562 | poison írta ... Petyám az a Baj hogy Joey gépe dupla annyira nyomatékos mindt a coupem szal annál méghamarabb azt fogod mondani elég volt köszi Petyám Poisi, ha a másnapi kirándulásnál annál az előzésnél ahol felgyorsultunk 1xx-ra nem nyomtál padlót, akkor van még hová fejlődnöm (persze súly/LE arányban a couped kenterbe veri az A6-ost ami nehéz mint a sár, de akkor is ;-)) T D I | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | Hetfield írta ... Sajnos az oldal nem található. bocsi, updatelve. [ Módosítva 2012.08.26 - 14:47 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | Sajnos az oldal nem található. '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | én is föltettem azt a pár képet amit csináltam: LINK Petyám ez k.rvajó lett: LINK [ Módosítva 2012.08.26 - 14:45 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Petyám az a Baj hogy Joey gépe dupla annyira nyomatékos mindt a coupem szal annál méghamarabb azt fogod mondani elég volt köszi Petyám coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kataqp |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #32 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55Üzenetek: 104 | Joey írta ... kataqp írta ... Joey...az Sti mondatod hatására nézegettem TDi-t is oké? ööö, mit hazudtam az STI-kről? Nem a pözsókról, hanem a nyomatékról és, hogy nem mondtam le a dízel paripákról, legközelebb cserélhetünk, csak szóljál )GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Joey |
| ||||
Kistarcsa![]() Regisztrált tag #21 Regisztrált: 2010.06.16 - 19:40Üzenetek: 1562 | kataqp írta ... Joey...az Sti mondatod hatására nézegettem TDi-t is oké? ööö, mit hazudtam az STI-kről? T D I | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | Sziasztok! Én csak most jutottam gép közelébe és jelentem, haza értem! Nagyon jól éreztem magam a talin! Klassz volt a strandolás Szombathelen! Igaz, hogy Loli szétkarmolta a vállamat (ezt magyarázhattam itthon az asszonynak), Csabi pedig beleharapott a fejembe, ennek ellenére jót vizilabdáztunk! A szálláson tök jókat sütögettünk! Én degeszre ettem magam, és persze ne felejtsük a házi páleszt és a sűlt szalonna utáni finom, hideg söröcskét! Jó volt találkozni minden AUDISTÁVAL!:) A hazafelé úton kikormoltuk a kipufogókat Lipyvel! Keszthely-Budaörs 1óra 10 perc!:D Ezt a bulit jövőre sem hagyom ki!!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | ...ezt a klubszobában tessék folytatni, jó? sicc... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kataqp |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #32 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55Üzenetek: 104 | Látom darázsfészekbe nyúltam " a segédedző nagyon jó, ilyet még nem hallottam és nem is sűllyednék arra a szintre, hogy a hátad mögött bármilyen jelzővel illesselek, szerveztél már találkozót, ahol nem két és nem harminckét, hanem annak duplája volt jelen (+), ezért kérdezem, hogy klubbilag/vezetőségileg mi a véleményetek. Azért egy autós csapat összetartása, léte egy személyes találkozón mérhető, illetve visszajelzés, hogy egyáltalán kinek fontos. Azt, hogy adhoc módon szerveződjön egy találkozó (a helyszínen) biztosan távol tart olyan arcokat, fizető és nem (vagy jelenleg nem) fizető tagokat, hiszen egy helyszín bemondására valószínűleg a nagyon fanatikus (lehet, hogy éppen nem fizető) és viszonylag közel élők jelennek meg. Program nélkül minimális a megszólíthatók száma, pláne a jelentkező, de időközben egyéb okokból lemorzsolódó arcokkal még nem is számoltam és akkor persze, hogy hirtelen távolinak tűnik egy budapestinek az Őrség, holott mi pl Szombathelyről mindig minimum 250km hátrányból indulunk, ha találkozóról van szó, de ez csak akkor jön elő, ha kritikus a hangvétel. Még egy gondolat: az, hogy nem vagyok jelenleg fizető tag, nem véletlen, de nem is zárja ki, hogy a jövőben ez változzon. Halkan jegyzem meg, volt, hogy 11-en voltunk fizető tagok, kártya, póló, matrica és minden-mentesen, talán nem nekem kell bemutatni az elhivatottságot. A nem-ottalvásod önmagában elgondolkodtató, ilyet előzőleg nem is hallottam, hát ha klub, akkor ott előfordul összezörrenés,etc, nem lehet mindenki szimpatikus a másiknak, de hogy ez visszatartana bárkit (magamból indulok ki), hogy elmenjen a barátaival találkozni...Béla is véleményezhetne, írhatnátok a közgyűlésről. Ezek mind olyan dolgok, amik egy csak olvasót, esetleg taggá tehet, ne butítsuk le a csörtét Vezetőség vs Katamostaktuálisannemfiz
etőtag-ra.Pozitívumok, ne feledkezzünk meg róla, mert fontosak, minden "építkezésnél": a Barátokról írtam már, jó látni, az 5-6 évvel ezelőtti hasonkorú családok most már gyerkőccel/gyerkőcökkel érkeznek, ez jó, mert túlmutat a négy karikán (Luinak + egy is van karikából). Javaslat, mert az viszi előrébb a klubbot (mindent): szervezésben több embernek kellene részt vennie, megszólítás nélkül nehéz visszacsalogatni embereket, akik ilyen-olyan-amolyan okból kifolyólag eltávolodtak (engem köszönöm, nem kell, mert a receptoraim ki vannak húzva és figyelem a rezdüléseket), ez fizető tagságban sem lehet mindegy (egyszerűbbé tehet dolgokat). Hajrá előre! GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | A tavalyi nyári 3 napos program szervezéséből már levontam a megfelelő konzekvenciát. Az ottalvás ötletét két fontos tényező miatt elvetettem: az egyik az, hogy nehogy a személyem miatti kifogások tántorítsák el a RÉGI tagságot és a többi érdeklődőt attól, hogy részt vegyenek ezen a találkozón. Viszont így, hogy sem a jelenlétemmel, sem tevőlegesen nem vettem részt ennek szervezésében, komolyan nem tudom, mit kéne értenem. Ezt, mint fizető tag írom most, de segédedzőként (vagy bárminek is hívtok a hátam mögött) is megkérdezem, hogy mit is kellene megmagyaráznom bármely titulusomban? Pláne KLUBBILAG nem értem, mi nem volt rendben. Légyszíves írj konkrétumot, mert esetleg a klub javát szolgálná. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Az idei nyári találkozó helyszíne az Őrségben lesz, Hegyhátszentjakabon, Zalaegerszegtől 28km-re. A lényeg: 19 faház van 4+1 személyesek, két szintesek (alul a tartózkodó/nappali rész, felül a hálók), szóval költséghatékonyság elvén aki osztozna másokkal, az nyugodtan megteheti. Tetőtérbeépitéses faházakról van szó. Az ára: 12.900Ft/nap/ház. A házban van wc, fürdőszoba, kis konyha (edények főzéshez nincsenek), hűtő. Üdülési csekket és Szép-kártyát is elfogadnak. Általános információk a következő LINK alatt. A dátumról szavazás lesz, hogy augusztus 10-12 vagy 17-19 a jobb. Jöhetnek a kérdések is. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: [1] 2 3 ... 9 10 11 | |
Powered by e107 Forum System








...délután fél2kor...


)
" a segédedző nagyon jó, ilyet még nem hallottam és nem is sűllyednék arra a szintre, hogy a hátad mögött bármilyen jelzővel illesselek, szerveztél már találkozót, ahol nem két és nem harminckét, hanem annak duplája volt jelen (+), ezért kérdezem, hogy klubbilag/vezetőségileg mi a véleményetek. Azért egy autós csapat összetartása, léte egy személyes találkozón mérhető, illetve visszajelzés, hogy egyáltalán kinek fontos. Azt, hogy adhoc módon szerveződjön egy találkozó (a helyszínen) biztosan távol tart olyan arcokat, fizető és nem (vagy jelenleg nem) fizető tagokat, hiszen egy helyszín bemondására valószínűleg a nagyon fanatikus (lehet, hogy éppen nem fizető) és viszonylag közel élők jelennek meg. Program nélkül minimális a megszólíthatók száma, pláne a jelentkező, de időközben egyéb okokból lemorzsolódó arcokkal még nem is számoltam és akkor persze, hogy hirtelen távolinak tűnik egy budapestinek az Őrség, holott mi pl Szombathelyről mindig minimum 250km hátrányból indulunk, ha találkozóról van szó, de ez csak akkor jön elő, ha kritikus a hangvétel. Még egy gondolat: az, hogy nem vagyok jelenleg fizető tag, nem véletlen, de nem is zárja ki, hogy a jövőben ez változzon. Halkan jegyzem meg, volt, hogy 11-en voltunk fizető tagok, kártya, póló, matrica és minden-mentesen, talán nem nekem kell bemutatni az elhivatottságot. A nem-ottalvásod önmagában elgondolkodtató, ilyet előzőleg nem is hallottam, hát ha klub, akkor ott előfordul összezörrenés,etc, nem lehet mindenki szimpatikus a másiknak, de hogy ez visszatartana bárkit (magamból indulok ki), hogy elmenjen a barátaival találkozni...Béla is véleményezhetne, írhatnátok a közgyűlésről. Ezek mind olyan dolgok, amik egy csak olvasót, esetleg taggá tehet, ne butítsuk le a csörtét Vezetőség vs Katamostaktuálisannemfiz
etőtag-ra.

