| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 ... 8 [9] 10 11 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| thejoe |
| ||||
Szolnok![]() Regisztrált tag #1156 Regisztrált: 2011.09.22 - 13:34Üzenetek: 29 | Ezt fogom tenni. Köszi. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Srécek, esetleg csinálhatnátok úgy, hogy párba szedve legyetek feltüntetve, nehogy több pénz legyen utalva összesen, mint ahány faházra igény van... ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Elvileg lejárt a határidő, de ott van a honlapjuk, a telefonszámuk, kérdezd meg, hogy tudsz-e hozzánk csatlakozni... ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| thejoe |
| ||||
Szolnok![]() Regisztrált tag #1156 Regisztrált: 2011.09.22 - 13:34Üzenetek: 29 | Sziasztok! A jelentkezési határidő mikor jár le? Eddig úgy volt, hogy augusztusban monheimben izzadok, de szóltak, hogy valószínűleg csak szeptemberben megyek. Még a németek levelét várom, de hátha hamar szólnak. thejoe. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Legoooo írta ... 12.900Ft/ nap VAGY 12.900Ft/éjszaka??? Nem mindegy!!! Nap de ottvan a honalap ottis megtudod nézni pontosan! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Legoooo |
| ||||
Nyúl (York)![]() Regisztrált tag #52 Regisztrált: 2010.07.02 - 10:20Üzenetek: 184 | 12.900Ft/ nap VAGY 12.900Ft/éjszaka??? Nem mindegy!!! Audi 80 CL 1982 2.0 ABT, LPG | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Zolee78 |
| ||||
zolee78![]() Regisztrált tag #421 Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47Üzenetek: 260 | anakin2.2 írta ... 1. cc_rider & Timo 2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe 3. Csabi & Viki, Lolival közösbe 4.Lui+Sárkány+ju nior 5.Tommméék 6.poison +vikus 7.Legoooocsalád 8 .Lacko79 egyedül, Lolival közösködve! 9. kata-familiáre - +jelenünk megyénkben 10. Lipy+family (2 félnőtt és 2 gyerek (4év + 10hónap) ) 11. Latya, Latyáné, és az 1-éves Krisztina 12. anakin2.2 csaladdal nem ottalvosan de ottlevősen CSAK 11-12 Zolee78 + 1 vagy 3 fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | elutalva coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Utaltam! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | cc_rider írta ... jó lesz utólag is. Majd megjegyzésbe beirom hogy Latya&Cc family... Latya írta ... cc_rider írta ... Oks. Ja, leszünk 10-12ig. Ha nekem akart szólni... Majd fizukor akkor rendezem. Oks szólj mikor utalnál és akkor átküldöm a felét vagy a másik felét mi csengetjük ott, nekem mindegy. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | 1. cc_rider & Timo 2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe 3. Csabi & Viki, Lolival közösbe 4.Lui+Sárkány+ju nior 5.Tommméék 6.poison +vikus 7.Legoooocsalád 8 .Lacko79 egyedül, Lolival közösködve! 9. kata-familiáre - +jelenünk megyénkben 10. Lipy+family (2 félnőtt és 2 gyerek (4év + 10hónap) ) 11. Latya, Latyáné, és az 1-éves Krisztina 12. anakin2.2 csaladdal nem ottalvosan de ottlevősen [ Módosítva 2012.05.30 - 08:23 ] 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Latya írta ... cc_rider írta ... Oks. Ja, leszünk 10-12ig. Ha nekem akart szólni... Majd fizukor akkor rendezem. Oks szólj mikor utalnál és akkor átküldöm a felét vagy a másik felét mi csengetjük ott, nekem mindegy. B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | cc_rider írta ... Oks. Ja, leszünk 10-12ig. Ha nekem akart szólni... Majd fizukor akkor rendezem. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Oks. B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | cc_rider írta ... Latya írta ... cc_rider írta ... Latya írta ... Cé mi közösködnénk veletek, ha még van hely. Persze!Benne vagyunk. 10-12ig? Nekem akármelyik időpont jó, majd úgy csinálok szabit. Hát az időpontot fixálhatnánk, mert lassan nekem is bell jelentenem a nyári szabikat! Poisi!! Hirdess eredményt!!! No de akkor úgy értettem, h P-SZ lesztek ti is? Mijen eredményhirdetésre gondolsz??? Ha az időpontra az szerintem megvan legtöbben a 10-12-i időt mondták azért énis azt foglaltam le a pajtinál Szal Aki jön és küldi a számlaszámra a foglalást az irja a megjegyzés rovatba a neve után hogy aug 10-12-ig! p coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Latya írta ... cc_rider írta ... Latya írta ... Cé mi közösködnénk veletek, ha még van hely. Persze!Benne vagyunk. 10-12ig? Nekem akármelyik időpont jó, majd úgy csinálok szabit. Hát az időpontot fixálhatnánk, mert lassan nekem is bell jelentenem a nyári szabikat! Poisi!! Hirdess eredményt!!! No de akkor úgy értettem, h P-SZ lesztek ti is? B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | cc_rider írta ... Latya írta ... Cé mi közösködnénk veletek, ha még van hely. Persze!Benne vagyunk. 10-12ig? Nekem akármelyik időpont jó, majd úgy csinálok szabit. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Latya írta ... Cé mi közösködnénk veletek, ha még van hely. Persze!Benne vagyunk. 10-12ig? B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Skacok ha valaki még jönne az iratkozzon fel a listára és a lényeg hogy pár sorral lejebbi számlaszámra utalja el fizukor az 1 napi ház dijat ugyanis ennyi a foglalási dij Név és a dátuot kell feltüntetni a megjegyzés rovatban!!! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | Cé mi közösködnénk veletek, ha még van hely. 1. cc_rider & Timo 2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe 3. Csabi & Viki, Lolival közösbe 4.Lui+Sárkány+ju nior 5.Tommméék 6.poison +vikus 7.Legoooocsalád 8 .Lacko79 egyedül, Lolival közösködve! 9. kata-familiáre - +jelenünk megyénkben 10. Lipy+family (2 félnőtt és 2 gyerek (4év + 10hónap) ) 11. Latya, Latyáné, és az 1-éves Krisztina cc_rider írta ... Ölég gyatra a felhozatal srácok!!! Poisi közösködünk? [ Módosítva 2012.05.28 - 10:23 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 ... 8 [9] 10 11 | |
Powered by e107 Forum System










