Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2012-es nyári találkozó az Őrségben!
Oldal:  1 2 3 ... 8 [9] 10 11
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
thejoe
2012.06.17 - 09:34
Szolnok
Regisztrált tag #1156
Regisztrált: 2011.09.22 - 13:34
Üzenetek: 29
Ezt fogom tenni.
Köszi.
Vissza az elejére
Újbácsi
2012.06.17 - 07:49
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Srécek, esetleg csinálhatnátok úgy, hogy párba szedve legyetek feltüntetve, nehogy több pénz legyen utalva összesen, mint ahány faházra igény van...

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Újbácsi
2012.06.17 - 07:47
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Elvileg lejárt a határidő, de ott van a honlapjuk, a telefonszámuk, kérdezd meg, hogy tudsz-e hozzánk csatlakozni...

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
thejoe
2012.06.17 - 04:39
Szolnok
Regisztrált tag #1156
Regisztrált: 2011.09.22 - 13:34
Üzenetek: 29
Sziasztok!
A jelentkezési határidő mikor jár le?
Eddig úgy volt, hogy augusztusban monheimben izzadok, de szóltak, hogy
valószínűleg csak szeptemberben megyek. Még a németek levelét várom, de hátha
hamar szólnak.
thejoe.
Vissza az elejére
poison
2012.06.16 - 20:08
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Legoooo írta ...

12.900Ft/ nap VAGY 12.900Ft/éjszaka??? Nem mindegy!!!

Nap de ottvan a honalap ottis megtudod nézni pontosan!

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Legoooo
2012.06.16 - 11:07
Nyúl (York)

Regisztrált tag #52
Regisztrált: 2010.07.02 - 10:20
Üzenetek: 184
12.900Ft/ nap VAGY 12.900Ft/éjszaka??? Nem mindegy!!!

Audi 80 CL 1982 2.0 ABT, LPG
Vissza az elejére
Zolee78
2012.06.12 - 15:57
zolee78
Regisztrált tag #421
Regisztrált: 2010.10.14 - 09:47
Üzenetek: 260
anakin2.2 írta ...



1. cc_rider & Timo
2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe
3. Csabi & Viki, Lolival közösbe
4.Lui+Sárkány+ju nior
5.Tommméék
6.poison +vikus
7.Legoooocsalád
8 .Lacko79 egyedül, Lolival közösködve!
9. kata-familiáre - +jelenünk megyénkben
10. Lipy+family (2 félnőtt és 2 gyerek (4év + 10hónap) )
11. Latya, Latyáné, és az 1-éves Krisztina
12. anakin2.2 csaladdal nem ottalvosan de ottlevősen



CSAK 11-12
Zolee78 + 1 vagy 3 fő
Vissza az elejére
poison
2012.06.12 - 15:07
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
elutalva

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
lipy
2012.06.06 - 08:22
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Utaltam!
Vissza az elejére
Latya
2012.05.31 - 16:34
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
cc_rider írta ...

Latya írta ...

cc_rider írta ...

Oks.

Ja, leszünk 10-12ig. Ha nekem akart szólni... Majd fizukor akkor rendezem.



Oks szólj mikor utalnál és akkor átküldöm a felét vagy a másik felét mi csengetjük ott, nekem mindegy.


jó lesz utólag is. Majd megjegyzésbe beirom hogy Latya&Cc family...


Vissza az elejére
anakin2.2
2012.05.30 - 08:19

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89


1. cc_rider & Timo
2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe
3. Csabi & Viki, Lolival közösbe
4.Lui+Sárkány+ju nior
5.Tommméék
6.poison +vikus
7.Legoooocsalád
8 .Lacko79 egyedül, Lolival közösködve!
9. kata-familiáre - +jelenünk megyénkben
10. Lipy+family (2 félnőtt és 2 gyerek (4év + 10hónap) )
11. Latya, Latyáné, és az 1-éves Krisztina
12. anakin2.2 csaladdal nem ottalvosan de ottlevősen


[ Módosítva 2012.05.30 - 08:23 ]

100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
cc_rider
2012.05.30 - 07:59
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Latya írta ...

cc_rider írta ...

Oks.

Ja, leszünk 10-12ig. Ha nekem akart szólni... Majd fizukor akkor rendezem.



Oks szólj mikor utalnál és akkor átküldöm a felét vagy a másik felét mi csengetjük ott, nekem mindegy.



B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Latya
2012.05.29 - 19:53
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
cc_rider írta ...

Oks.

Ja, leszünk 10-12ig. Ha nekem akart szólni... Majd fizukor akkor rendezem.

Vissza az elejére
cc_rider
2012.05.29 - 11:37
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Oks.

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
poison
2012.05.29 - 11:32
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
cc_rider írta ...

Latya írta ...

cc_rider írta ...

Latya írta ...

Cé mi közösködnénk veletek, ha még van hely.





Persze!Benne vagyunk.

10-12ig?



Nekem akármelyik időpont jó, majd úgy csinálok szabit.


Hát az időpontot fixálhatnánk, mert lassan nekem is bell jelentenem a nyári szabikat!

Poisi!! Hirdess eredményt!!!

No de akkor úgy értettem, h P-SZ lesztek ti is?


Mijen eredményhirdetésre gondolsz???
Ha az időpontra az szerintem megvan legtöbben a 10-12-i időt mondták azért énis azt foglaltam le a pajtinál
Szal Aki jön és küldi a számlaszámra a foglalást az irja a megjegyzés rovatba a neve után hogy aug 10-12-ig!

p

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
cc_rider
2012.05.29 - 10:38
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Latya írta ...

cc_rider írta ...

Latya írta ...

Cé mi közösködnénk veletek, ha még van hely.





Persze!Benne vagyunk.

10-12ig?



Nekem akármelyik időpont jó, majd úgy csinálok szabit.


Hát az időpontot fixálhatnánk, mert lassan nekem is bell jelentenem a nyári szabikat!

Poisi!! Hirdess eredményt!!!

No de akkor úgy értettem, h P-SZ lesztek ti is?

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Latya
2012.05.29 - 02:10
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
cc_rider írta ...

Latya írta ...

Cé mi közösködnénk veletek, ha még van hely.





Persze!Benne vagyunk.

10-12ig?



Nekem akármelyik időpont jó, majd úgy csinálok szabit.

Vissza az elejére
cc_rider
2012.05.28 - 17:52
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Latya írta ...

Cé mi közösködnénk veletek, ha még van hely.





Persze!Benne vagyunk.

10-12ig?



B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
poison
2012.05.28 - 12:36
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Skacok ha valaki még jönne az iratkozzon fel a listára és a lényeg hogy pár sorral lejebbi számlaszámra utalja el fizukor az 1 napi ház dijat ugyanis ennyi a foglalási dij
Név és a dátuot kell feltüntetni a megjegyzés rovatban!!!

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Latya
2012.05.28 - 10:20
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Cé mi közösködnénk veletek, ha még van hely.

1. cc_rider & Timo
2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe
3. Csabi & Viki, Lolival közösbe
4.Lui+Sárkány+ju nior
5.Tommméék
6.poison +vikus
7.Legoooocsalád
8 .Lacko79 egyedül, Lolival közösködve!
9. kata-familiáre - +jelenünk megyénkben
10. Lipy+family (2 félnőtt és 2 gyerek (4év + 10hónap) )
11. Latya, Latyáné, és az 1-éves Krisztina

cc_rider írta ...

Ölég gyatra a felhozatal srácok!!!

Poisi közösködünk?


[ Módosítva 2012.05.28 - 10:23 ]

Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 ... 8 [9] 10 11  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System