Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2012-es nyári találkozó az Őrségben!
Oldal:  1 2 3 ... 9 [10] 11
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
poison
2012.05.28 - 07:09
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Bocs Cic de már Lajosékkal megbeszéltük hogy együtt leszünk sory

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
cc_rider
2012.05.28 - 06:19
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892

1. cc_rider & Timo
2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe
3. Csabi & Viki, Lolival közösbe
4.Lui+Sárkány+ju nior
5.Tommméék
6.poison +vikus
7.Legoooocsalád
8 .Lacko79 egyedül, Lolival közösködve!
9. kata-familiáre - +jelenünk megyénkben
10. Lipy+family (2 félnőtt és 2 gyerek (4év + 10hónap) )

Ölég gyatra a felhozatal srácok!!!

Poisi közösködünk?


B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
poison
2012.05.27 - 20:40
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
kataqp írta ...

Poisi a meghívóban nem szólt erőszakról )


Tudom Petyám de igaza van a srácnak megjelenés kötelező

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
kataqp
2012.05.27 - 15:49

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
Poisi a meghívóban nem szólt erőszakról )

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
Tomm
2012.05.27 - 10:33
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
kataqp írta ...

Tomm írta ...

Kata ti hány nappal előbb indultok??Autót rendesen nézesd át előtte ilyen hosszú távon bármi megtörténhet!!!:-)


félek az úttól, rendesen, lehet, előbb levisszük térleren, aztán lebringázunk, ez a 36 kilóméter áthidalhatatlannak tűnik még munkából kifolyólag változhat a tervezet.

Ökölből kifolyólag meg az orrod!


Tomm!
Vissza az elejére
kataqp
2012.05.25 - 14:54

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
Tomm írta ...

Kata ti hány nappal előbb indultok??Autót rendesen nézesd át előtte ilyen hosszú távon bármi megtörténhet!!!:-)


félek az úttól, rendesen, lehet, előbb levisszük térleren, aztán lebringázunk, ez a 36 kilóméter áthidalhatatlannak tűnik még munkából kifolyólag változhat a tervezet.

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
Tomm
2012.05.25 - 11:13
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
Kata ti hány nappal előbb indultok??Autót rendesen nézesd át előtte ilyen hosszú távon bármi megtörténhet!!!:-)


Tomm!
Vissza az elejére
poison
2012.05.23 - 11:14
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
CIB 10700110-42587107-51100005
Vadása Camping Kft
Zalaegerszeg, Vizslaparki út 27.
Srácok itt a számlaszám
1 napi faház dijat kell elutalni annak aki jönni szeretne
Megjegyzés rovatba felkell tüntetni Név+ ifőtartam (Pl Hullár Péter aug.10-12)
Komplett faházat kell sajnos fizetnie annak is aki csak 2 fő van egy házban sajnos mivel főszezonrol beszélünk!
Szal érdemes párokba verődni
Akinek kérdése van csak bátran tegye meg.
Foglalást úgymondtam következő fizetésig aki jön átutalja.

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2012.05.22 - 16:15
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
beszélek holnap a pajtival és felirom

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
lipy
2012.05.22 - 14:47
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
1. cc_rider & Timo (Közösködnénk, mindenre nyitott, laza erkölcsű párral.Jelige: Édes négyes )
2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe
3. Csabi & Viki, Lolival közösbe
4.Lui+Sárkány+ju nior
5.Tommméék
6.poison +vikus
7.Legoooocsalád
8 .Lacko79 egyedül, Lolival közösködve!
9. kata-familiáre - +jelenünk megyénkben
10. Lipy+family (2 félnőtt és 2 gyerek (4év + 10hónap) )

Mennyi most az előleg?

[ Módosítva 2012.05.22 - 14:47 ]
Vissza az elejére
poison
2012.05.21 - 19:11
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Jövő hét elején leadom a pajtinak a létszámot és utánna kilessz rakva majd a számlaszám amire majd utalni kell az előleget!


coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Dambor
2012.05.21 - 05:55
Pécs

Regisztrált tag #28
Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33
Üzenetek: 225
Én nem tudok semmi fixet mondani ,épp munkakeresésben vagyok .Ráadásul Aug 4-11 nyaralás van tervben ,lehet hogy annak is reszeltek idén ,de ha lesz rá időnk és lehetőségünk minden képen ott a helyünk .Szállás nem kell ,majd viszem a lakókocsit .
Sok kajszi lesz idén , főzök belőle lekvárt vagy ami sikerül

[ Módosítva 2012.05.31 - 18:03 ]

A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL
Vissza az elejére
poison
2012.05.16 - 20:10
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Lui írta ...

Ugynézki meleg lesz a hangulat!!!!




coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Lui
2012.05.16 - 20:06
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Ugynézki meleg lesz a hangulat!!!!
Vissza az elejére
kataqp
2012.05.16 - 18:43

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
1. cc_rider & Timo (Közösködnénk, mindenre nyitott, laza erkölcsű párral.Jelige: Édes négyes )
2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe
3. Csabi & Viki, Lolival közösbe
4.Lui+Sárkány+ju nior
5.Tommméék
6.poison +vikus
7.Legoooocsalád
8 .Lacko79 egyedül, Lolival közösködve!
9. kata-familiáre - +jelenünk megyénkben


GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
poison
2012.05.16 - 18:31
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
hűha Loli jólehet hogy ennyien akarnak vele osztozkodni

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Lacko79
2012.05.16 - 16:57

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
[quote]
1. cc_rider & Timo (Közösködnénk, mindenre nyitott, laza erkölcsű párral.Jelige: Édes négyes )
2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe
3. Csabi & Viki, Lolival közösbe
4.Lui+Sárkány+ju nior
5.Tommméék
6.poison +vikus
7.Legoooocsalád
8 .Lacko79 egyedül, Lolival közösködve!
Vissza az elejére
poison
2012.05.16 - 16:48
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. cc_rider & Timo (Közösködnénk, mindenre nyitott, laza erkölcsű párral.Jelige: Édes négyes )
2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe
3. Csabi & Viki, Lolival közösbe
4.Lui+Sárkány+ju nior
5.Tommméék
6.poison +vikus
7.Legoooocsalád

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2012.05.16 - 15:44
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. cc_rider & Timo (Közösködnénk, mindenre nyitott, laza erkölcsű párral.Jelige: Édes négyes )
2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe
3. Csabi & Viki, Lolival közösbe
4.Lui+Sárkány+ju nior
5.Tommméék
6.poison +vikus

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
cc_rider
2012.05.16 - 14:13
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Loli sztem ebben a sorrendben, estére meg kis itóka, sövényugrás, holdugatás, de majd Zsé és Tomm ismerteti az éjszakai programokat.

Braun!Szoltid! Remélem koccinthatunk már egyet?

[ Módosítva 2012.05.16 - 14:14 ]

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 ... 9 [10] 11  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System