| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 ... 9 [10] 11 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Bocs Cic de már Lajosékkal megbeszéltük hogy együtt leszünk sory coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | 1. cc_rider & Timo 2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe 3. Csabi & Viki, Lolival közösbe 4.Lui+Sárkány+ju nior 5.Tommméék 6.poison +vikus 7.Legoooocsalád 8 .Lacko79 egyedül, Lolival közösködve! 9. kata-familiáre - +jelenünk megyénkben 10. Lipy+family (2 félnőtt és 2 gyerek (4év + 10hónap) ) Ölég gyatra a felhozatal srácok!!! Poisi közösködünk? B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | kataqp írta ... Poisi a meghívóban nem szólt erőszakról )Tudom Petyám de igaza van a srácnak megjelenés kötelező coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kataqp |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #32 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55Üzenetek: 104 | Poisi a meghívóban nem szólt erőszakról ) GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | kataqp írta ... Tomm írta ... Kata ti hány nappal előbb indultok??Autót rendesen nézesd át előtte ilyen hosszú távon bármi megtörténhet!!!:-) félek az úttól, rendesen, lehet, előbb levisszük térleren, aztán lebringázunk, ez a 36 kilóméter áthidalhatatlannak tűnik még munkából kifolyólag változhat a tervezet.Ökölből kifolyólag meg az orrod! Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kataqp |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #32 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55Üzenetek: 104 | Tomm írta ... Kata ti hány nappal előbb indultok??Autót rendesen nézesd át előtte ilyen hosszú távon bármi megtörténhet!!!:-) félek az úttól, rendesen, lehet, előbb levisszük térleren, aztán lebringázunk, ez a 36 kilóméter áthidalhatatlannak tűnik még munkából kifolyólag változhat a tervezet. GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | Kata ti hány nappal előbb indultok??Autót rendesen nézesd át előtte ilyen hosszú távon bármi megtörténhet!!!:-) Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | CIB 10700110-42587107-51100005 Vadása Camping Kft Zalaegerszeg, Vizslaparki út 27. Srácok itt a számlaszám 1 napi faház dijat kell elutalni annak aki jönni szeretne Megjegyzés rovatba felkell tüntetni Név+ ifőtartam (Pl Hullár Péter aug.10-12) Komplett faházat kell sajnos fizetnie annak is aki csak 2 fő van egy házban sajnos mivel főszezonrol beszélünk! Szal érdemes párokba verődni Akinek kérdése van csak bátran tegye meg. Foglalást úgymondtam következő fizetésig aki jön átutalja. coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | beszélek holnap a pajtival és felirom coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | 1. cc_rider & Timo (Közösködnénk, mindenre nyitott, laza erkölcsű párral.Jelige: Édes négyes ) 2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe 3. Csabi & Viki, Lolival közösbe 4.Lui+Sárkány+ju nior 5.Tommméék 6.poison +vikus 7.Legoooocsalád 8 .Lacko79 egyedül, Lolival közösködve! 9. kata-familiáre - +jelenünk megyénkben 10. Lipy+family (2 félnőtt és 2 gyerek (4év + 10hónap) ) Mennyi most az előleg? [ Módosítva 2012.05.22 - 14:47 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Jövő hét elején leadom a pajtinak a létszámot és utánna kilessz rakva majd a számlaszám amire majd utalni kell az előleget! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Dambor |
| ||||
Pécs![]() Regisztrált tag #28 Regisztrált: 2010.06.30 - 07:33Üzenetek: 225 | Én nem tudok semmi fixet mondani ,épp munkakeresésben vagyok .Ráadásul Aug 4-11 nyaralás van tervben ,lehet hogy annak is reszeltek idén ,de ha lesz rá időnk és lehetőségünk minden képen ott a helyünk .Szállás nem kell ,majd viszem a lakókocsit . Sok kajszi lesz idén , főzök belőle lekvárt vagy ami sikerül [ Módosítva 2012.05.31 - 18:03 ] A6 Avant 2.5TDI Quattro '96 AEL | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Lui írta ... Ugynézki meleg lesz a hangulat!!!! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Ugynézki meleg lesz a hangulat!!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kataqp |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #32 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55Üzenetek: 104 | 1. cc_rider & Timo (Közösködnénk, mindenre nyitott, laza erkölcsű párral.Jelige: Édes négyes ) 2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe 3. Csabi & Viki, Lolival közösbe 4.Lui+Sárkány+ju nior 5.Tommméék 6.poison +vikus 7.Legoooocsalád 8 .Lacko79 egyedül, Lolival közösködve! 9. kata-familiáre - +jelenünk megyénkben GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | hűha Loli jólehet hogy ennyien akarnak vele osztozkodni coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | [quote] 1. cc_rider & Timo (Közösködnénk, mindenre nyitott, laza erkölcsű párral.Jelige: Édes négyes ) 2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe 3. Csabi & Viki, Lolival közösbe 4.Lui+Sárkány+ju nior 5.Tommméék 6.poison +vikus 7.Legoooocsalád 8 .Lacko79 egyedül, Lolival közösködve! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. cc_rider & Timo (Közösködnénk, mindenre nyitott, laza erkölcsű párral.Jelige: Édes négyes ) 2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe 3. Csabi & Viki, Lolival közösbe 4.Lui+Sárkány+ju nior 5.Tommméék 6.poison +vikus 7.Legoooocsalád coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. cc_rider & Timo (Közösködnénk, mindenre nyitott, laza erkölcsű párral.Jelige: Édes négyes ) 2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe 3. Csabi & Viki, Lolival közösbe 4.Lui+Sárkány+ju nior 5.Tommméék 6.poison +vikus coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Loli sztem ebben a sorrendben, estére meg kis itóka, sövényugrás, holdugatás, de majd Zsé és Tomm ismerteti az éjszakai programokat. Braun!Szoltid! Remélem koccinthatunk már egyet? [ Módosítva 2012.05.16 - 14:14 ] B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 ... 9 [10] 11 | |
Powered by e107 Forum System




)







