Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2012-es nyári találkozó az Őrségben!
Oldal:  1 [2] 3 ... 9 10 11
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
kataqp
2012.08.13 - 20:39

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
Újbácsi írta ...

kataqp írta ...

..." a "találkozóval" kapcsolatban mindenki levonja/hatja a konzekvenciákat, messze nem volt ez így rendben Klubbilag, de majd meg lesz ez is magyarázva...


Ezt hogy kell érteni, Kata?

Újbá, ha ez nem egyértelmű, akkor nem segíthetek, a hiba bennem van, mindig áltatom magam, aztán...mindenkinek más fontos egy klubban.

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
Lui
2012.08.13 - 19:24
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Igen Tomm jol vagyok minden rendben, mert már nem vagyok szomjas..........
Vissza az elejére
cc_rider
2012.08.13 - 19:17
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Újbácsi írta ...

Halkan, mindenki saját környéken tudná elképzelni...





Egyáltalán nem!Én abból indulok ki, h rengetegen voltunk!


B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Tomm
2012.08.13 - 15:41
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
Sziasztok skacok.Igazán jól éreztük magunkat pláne szombaton és vasárnap.Sajna kopott a fényünk,de majd helyreállunk.Köszi Kata a túrát és a többit Poisonnak meg a helyfoglalást.Lui jobban vagy már?

Tomm!
Vissza az elejére
Kiskopasz
2012.08.13 - 10:40
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
Mi is hazaértünk egészbe, igaz hogy csak ma hajnalra.
Jó volt az egész hétvége, köszi mindenkinek!
Lehetett volna egy kicsit jobb az idő, de majd legközelebb.
Képeket majd dobok fel az osztrák túráról, kár hogy nem jött senki velünk, nagyon király volt
Vissza az elejére
Újbácsi
2012.08.13 - 09:37
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Halkan, mindenki saját környéken tudná elképzelni...

cc_rider írta ...

poison írta ...



Jövőre folyt!!! Kicsit közelebb leszünk igérem



Sajna mi sem tudtunk elmenni, de igen jó ötlet.Részemről vagy egy Balatonon vagy halkan megjegyezve nálunk tudnám ismét elképzelni a talit, sztem klasz volt.



...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
poison
2012.08.13 - 08:20
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Lipy köszi a képeket nagyon jóklettek!!!

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2012.08.13 - 08:07
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Joey írta ...

poison írta ...

Nagyon jókis hétvégevolt köszi mindenkinek akik ottvoltak Szombati nap külön élményvolt főleg az este és megerősitett abban hogy még vagy 10 évig ne legyen gyerekem
...



Szerintem pont, hogy jól elvoltak, alig volt velük gond(om). A hangerőt meg lehet szokni.
Ez ne tartson vissza!!!

Viszont ha lesz gyereked, akkor vehetsz majd egy szép OPEL-t pl.

Kár, hogy többen nem jöttetek a szombati kirándulásra, nagyon szép helyeken voltunk. Kb csak a "régiek" voltak ott.
Legközelebb remélem többen veszik majd a bátorságot.


Elvoltak a gyerekek nem is erre gondoltam hanem ahogy a Szilvi is védte az éles dolgokat hogy nehogy szegény picik szétfejeljék a fejükkel vag mikor fel le rohangáltak a lépcsőn ijenre gondoltam

Opel téma hááááát

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2012.08.13 - 08:03
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
kataqp írta ...

T. Tagság! Örülök, hogy a Barátaimmal találkozhattam ismét, a "találkozóval" kapcsolatban mindenki levonja/hatja a konzekvenciákat, messze nem volt ez így rendben Klubbilag, de majd meg lesz ez is magyarázva, a lényeg részemről, hogy a Barátság előtt nincsenek kilómétergátak és igenis, köll a gyermek Poisi!

Joey...az Sti mondatod hatására nézegettem TDi-t is oké?


Petyám az tdi nyomatéka jobban megfog ijeszteni a v6

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2012.08.13 - 08:02
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Lui írta ...



Posi mire is gondolsz?????? Nekem nem rémlik semmi mert aludtam................. ..


Örülök hogy nem emlékszel rá én voltam aki halgatta

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
cc_rider
2012.08.13 - 05:59
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
poison írta ...



Jövőre folyt!!! Kicsit közelebb leszünk igérem



Sajna mi sem tudtunk elmenni, de igen jó ötlet.Részemről vagy egy Balatonon vagy halkan megjegyezve nálunk tudnám ismét elképzelni a talit, sztem klasz volt.

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Újbácsi
2012.08.12 - 21:35
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
kataqp írta ...

..." a "találkozóval" kapcsolatban mindenki levonja/hatja a konzekvenciákat, messze nem volt ez így rendben Klubbilag, de majd meg lesz ez is magyarázva...


Ezt hogy kell érteni, Kata?

[ Módosítva 2012.08.12 - 21:37 ]

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
kataqp
2012.08.12 - 21:08

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
T. Tagság! Örülök, hogy a Barátaimmal találkozhattam ismét, a "találkozóval" kapcsolatban mindenki levonja/hatja a konzekvenciákat, messze nem volt ez így rendben Klubbilag, de majd meg lesz ez is magyarázva, a lényeg részemről, hogy a Barátság előtt nincsenek kilómétergátak és igenis, köll a gyermek Poisi!

Joey...az Sti mondatod hatására nézegettem TDi-t is oké?

[ Módosítva 2012.08.12 - 21:10 ]

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
Joey
2012.08.12 - 21:05
Kistarcsa

Regisztrált tag #21
Regisztrált: 2010.06.16 - 19:40
Üzenetek: 1562
poison írta ...

Nagyon jókis hétvégevolt köszi mindenkinek akik ottvoltak Szombati nap külön élményvolt főleg az este és megerősitett abban hogy még vagy 10 évig ne legyen gyerekem
...



Szerintem pont, hogy jól elvoltak, alig volt velük gond(om). A hangerőt meg lehet szokni.
Ez ne tartson vissza!!!

Viszont ha lesz gyereked, akkor vehetsz majd egy szép OPEL-t pl.

Kár, hogy többen nem jöttetek a szombati kirándulásra, nagyon szép helyeken voltunk. Kb csak a "régiek" voltak ott.
Legközelebb remélem többen veszik majd a bátorságot.

T D I
Vissza az elejére
Lui
2012.08.12 - 20:29
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387


Posi mire is gondolsz?????? Nekem nem rémlik semmi mert aludtam................. ..
Vissza az elejére
lipy
2012.08.12 - 19:59
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Lui írta ...

Mi is megjöttünk.
Minden klafa volt csak az idő lehetett volna jobb.
Köszi srácok.....


Hogy is van a szlogen.
Lajos vagyok alk........

[ Módosítva 2012.08.12 - 19:59 ]
Vissza az elejére
lipy
2012.08.12 - 19:57
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
képek egyben teljes méretben!
Poisi neked is ez kell.

LINK
Vissza az elejére
Lui
2012.08.12 - 19:44
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Mi is megjöttünk.
Minden klafa volt csak az idő lehetett volna jobb.
Köszi srácok.....
Vissza az elejére
poison
2012.08.12 - 19:43
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Halo Mindenkinek

Nagyon jókis hétvégevolt köszi mindenkinek akik ottvoltak Szombati nap külön élményvolt főleg az este és megerősitett abban hogy még vagy 10 évig ne legyen gyerekem
Katáéknak is külön köszönjük a vendéglátást!!!
Luinak pedig az északai koncertet
Tommnak a 200-s speeed racinget reméljük trafiba nem futottunk
Góréknak pedig hogy megtisztelték a társaságot

Jövőre folyt!!! Kicsit közelebb leszünk igérem

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
lipy
2012.08.12 - 19:30
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Képek!

LINK
Vissza az elejére
Oldal:  1 [2] 3 ... 9 10 11  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System