Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2012-es nyári találkozó az Őrségben!
Oldal:  1 2 3 ... 9 10 [11]
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Csabbee
2012.05.16 - 14:02
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
cc_rider írta ...

Csabbee írta ...


1. cc_rider & Timo (Közösködnénk, mindenre nyitott, laza erkölcsű párral.Jelige: Édes négyes )
2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe
3. Csabi & Viki, Lolival közösbe





Na álljunk meg egy percre!Loli már az enyém és cicafiúé!!!
De beszállhatsz, ha bedobsz te is valamit!?!


Asszem max a törülközőt dobom be, meg 1 litert..

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
loldma
2012.05.16 - 14:01
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
cc_rider írta ...

Csabbee írta ...

1. cc_rider & Timo (Közösködnénk, mindenre nyitott, laza erkölcsű párral.Jelige: Édes négyes )
2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe
3. Csabi & Viki, Lolival közösbe

Na álljunk meg egy percre!Loli már az enyém és cicafiúé!!!
De beszállhatsz, ha bedobsz te is valamit!?!

Lemaradtam valamiről?
Node egyébként mi a program? Gondolom pancsi lesz, kajálások közösek lesznek, vagy aki amit csinál? Túra a környéken (autós - nem autós?)?
Vissza az elejére
cc_rider
2012.05.16 - 13:53
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Csabbee írta ...


1. cc_rider & Timo (Közösködnénk, mindenre nyitott, laza erkölcsű párral.Jelige: Édes négyes )
2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe
3. Csabi & Viki, Lolival közösbe





Na álljunk meg egy percre!Loli már az enyém és cicafiúé!!!
De beszállhatsz, ha bedobsz te is valamit!?!

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Csabbee
2012.05.16 - 13:35
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714

1. cc_rider & Timo (Közösködnénk, mindenre nyitott, laza erkölcsű párral.Jelige: Édes négyes )
2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe
3. Csabi & Viki, Lolival közösbe




[ Módosítva 2012.05.16 - 13:36 ]

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
poison
2012.05.16 - 11:23
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Tomm írta ...

Hívhattok Jessy Jamesnek.És csak akkor megyek,ha Kellő mennyiségű öreg róka is lesz az erdőbe!

Te ne válogass!!! jössz és kész

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
kataqp
2012.05.16 - 11:21

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
cc_rider írta ...

Tomm írta ...

heteroszexuális kiffiú vagyok.




?!? ???

cc! Tomi veletek alszik a Vdásában meg ívnak a halak

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
cc_rider
2012.05.16 - 11:19
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Tomm írta ...

heteroszexuális kiffiú vagyok.




?!? ???

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Tomm
2012.05.16 - 11:18
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
Hívhattok Jessy Jamesnek.És csak akkor megyek,ha Kellő mennyiségű öreg róka is lesz az erdőbe!

Tomm!
Vissza az elejére
poison
2012.05.16 - 11:11
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
cc_rider írta ...

Újbácsi írta ...

A foglaló ára egy napi bérlet ára szokott lenni, természetesen a végösszegből levonódik.
Aki biztosra tudja, hogy jön, és foglal, az a klubos számlára utalja az adott összeget, névvel együtt.
Csak egész ház ára utalható, ha többen vagytok rá, akkor beszéljétek le, hogy kinek a nevén lesz.
Hajrá.



Az derék, mifelénk 10% szokott lenni (csak megjegyeztem).


Lehet hogy annyi volt rég beszéltem már vele lassan ugyis ujra értekezünk és akkor mondom a pontos %-t

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Tomm
2012.05.16 - 11:07
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
Elnézést kérek ,hogy élek.
Új tag vagyok és érdeklődnék,hogy erre a találkozóra lehet e menni Audival?mert ha igen akkor én mennék a csládommal.
én súlyosan hátrányos helyzetű értelmileg csökkent képességű heteroszexuális kiffiú vagyok.
ugyan itt komposzt eladó!



Tomm!
Vissza az elejére
loldma
2012.05.16 - 09:03
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
1. cc_rider & Timo (Közösködnénk, mindenre nyitott, laza erkölcsű párral.Jelige: Édes négyes )
2. loli, dátum bármelyik jó, egyedül, közösködősbe
Vissza az elejére
cc_rider
2012.05.16 - 08:33
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
1. cc_rider & Timo (Közösködnénk, mindenre nyitott, laza erkölcsű párral.Jelige: Édes négyes )

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
cc_rider
2012.05.16 - 08:28
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Újbácsi írta ...

A foglaló ára egy napi bérlet ára szokott lenni, természetesen a végösszegből levonódik.
Aki biztosra tudja, hogy jön, és foglal, az a klubos számlára utalja az adott összeget, névvel együtt.
Csak egész ház ára utalható, ha többen vagytok rá, akkor beszéljétek le, hogy kinek a nevén lesz.
Hajrá.



Az derék, mifelénk 10% szokott lenni (csak megjegyeztem).

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
poison
2012.05.15 - 21:52
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
aki eddig nyilatkozott az a 10-12-i hétvégére szavazott
szal talán kilehet jelenteni hogy legyen az.

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Újbácsi
2012.05.15 - 21:52
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Főoldalon kint van...

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Újbácsi
2012.05.15 - 21:52
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
A foglaló ára egy napi bérlet ára szokott lenni, természetesen a végösszegből levonódik.
Aki biztosra tudja, hogy jön, és foglal, az a klubos számlára utalja az adott összeget, névvel együtt.
Csak egész ház ára utalható, ha többen vagytok rá, akkor beszéljétek le, hogy kinek a nevén lesz.
Hajrá.

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Sajti
2012.05.15 - 21:50
Isaszeg

Regisztrált tag #9
Regisztrált: 2010.05.03 - 20:31
Üzenetek: 2916
Ez esetben mihamarabb legyen meg a szavazás az időpontról.

Audi 100 C3 Avant 2.0 TD
|I__I__I\===OOOO===/ I__I__I|

Audi 80 B2 1.8 KEIHIN
(I____\==OOOO==/ ____|)
Vissza az elejére
poison
2012.05.15 - 21:42
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Na srácok ami nincs odairva az a következő
Kb 2 héten belül lekellene adni a foglalásokat szal aki biztosra tudja hogy menne az irja fel magát listára
Előleg fog kelleni az a szokás ha jólemlékszem 20%-t kell elutalni!
Egyenlőre nincs még meg a számlaszám amire utalni kell a foglalót!
Beszéljétek át aztán iratkozzatok

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 ... 9 10 [11]  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System