Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2012-es nyári találkozó az Őrségben!
Oldal:  1 2 [3] 4 ... 9 10 11
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Latya
2012.08.12 - 18:33
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Köszi katám, aranyosak voltatok ti is... hát ez jó volt... Lipyék Linettje is egy angyal!

Csabee vaze... nagyon szét voltál csúszva tegnap a röminél, mit szívtál? Legközelebbre szerezz nekem is abból a cuccból

Poisi ne vedd magadra, elfoglaltuk magunkat, bár kár h nem jöttetek sütögetni...

Köszönöm az alkalmat, hogy Új arcokat ismerhettem meg. Igen téged is ÚJbá! Csók!

Vissza az elejére
Csabbee
2012.08.12 - 16:27
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
Mi is hazaértünk már 2 után, meg is álltunk pár helyen. Minden jó volt, az odautat köszönöm, legalább ki lett rendesen kormolva az autó Az olaszok a 8ason is mentem folyamatosan, de mind elfértünk. A hangulat emberfeletti volt, remélem lesz hasonló találkozó, csak jó lenne, ha nem oszlatnának minket ezerfelé, ha már előre utalgattunk, de persze ez a szállás vezetők butasága inkább. Hiányoltam embereket, de örülök, hogy már több embert nem csak nick névről ismerek.

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
lipy
2012.08.12 - 16:05
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük!
Remélem jövőre közelebb lesz egy kicsit.
Az utazások egy külön élmény volt.
Vissza az elejére
lipy
2012.08.12 - 11:34
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Na mi haza értünk.
Minden rendben volt, de a sok olasz digó az autópályán nagyon merészen nyomják.
Vissza az elejére
cc_rider
2012.08.11 - 05:48
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
poison írta ...

Latya+cic problema megoldódott!!!



Köszönjük szépen!

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
Po-Béla
2012.08.10 - 20:55
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Ha a technika is úgy akarja (igaz OFF autóval )
holnap ott vagyok

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Balage
2012.08.10 - 15:11
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Dombok meg völgyek, illetve 1xfent- 1xlent, azt még értném, bár kétségtelen 1000x kellemesebb a pihe-puha VÍZ-szintes, meg a nedvességtől ragadó bogyó, (szigorúan olimpia-mentesssszen, 35-sec. támadóidő nélkül) de a bébi-rablás... phhhhh! Kérem... azt végképp nem érthetem! Bár mintha tegnap lett volna hogy megszülettek, de a legnagyobb, már 15-évesen szinte "kész nő"... ezzzzzzz az életveszélyesen brutális! Mind1, néhány perc (ami olykor éveknek tűnik) és Te is hessegetheted el, lányod körül legyeskedő srácokat, és aerobikos-távfutó- tanácsadónak álcázott dongókat! ;-) A nyaralásra befutottakat üdvözlöm... remélem méregkeverőnk is a qp-jával gurult végül le felétek, s azt a vállad-fölé emelkedő, vigyorgó nagyembert is üdvözlöm, akinek kölyke fogja majd megvédeni földünk gyámoltalan lányait, ha kell puszta öklével és erősen recézett sípcsontjával! E.T. legyen jó hozzátok!


R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
kataqp
2012.08.10 - 13:41

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
Nem hakni, viszont tele dombbal, persze ezt egy vizipolos nem ertheti ) azert kemeny volt, nos az elofutarok megerkezetek, Tom, Poisi, Lui, Latya + famili a fedelzeten. Gyerekek Latya babajat lehet ellopom, Lilkonak ugyis hianyzik egy kisteso, Krisztike ennivalo ) varjuk a tobbieket is!

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
Balage
2012.08.10 - 11:43
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
kataqp írta ...

Jo reggelt kivanok, ragyog a nap a felhok kozott, paras minden es nyugodt, megyek futni, jo utat az induloknak, Balagenak is...basszus a kuka!

Köszi! Reggeli futás???? brutál hakni!
Nálunk ma még késő estig éjszakáig gálya! Holnap pakcsi, és egy naaagy alvás, aztán hajnali 2-3-kor tip-lee! Jó szórakozást nektek odalent! A tag-gyűlin meg válasszatok új titkárhelyettest... ha lesz rá érkezésetek!

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
kataqp
2012.08.10 - 06:51

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
Jo reggelt kivanok, ragyog a nap a felhok kozott, paras minden es nyugodt, megyek futni, jo utat az induloknak, Balagenak is...basszus a kuka!

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
lipy
2012.08.09 - 21:07
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Nem soká indulás!
Vissza az elejére
poison
2012.08.09 - 20:05
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Köszi petyám az infókat

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
kataqp
2012.08.09 - 17:37

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
No, seta megvolt, etelugyileg: LINK mi itt szoktunk enni, foetel 890-1250 kozti aron, vasi/zalai izek, ez 64 lepesre lesz a kempingtol, a masik a vadasa motel etterme ennel is kozelebb van, itt nem volt etlap kirakva, ahogy emlekszem dragabb a felhozatal. Strand felnott 450, baba 6 eves korig dijtalan. Strandon egy hambis van, de a to korul palacsinta/ hekkkompatibilis vendeglato egysegek talalhatoak a '80as evek stilusaban. Szorolapon talalkoztam Zala menti napok zajlanak 10-12 kozott zalalovon! Amugy le is alaztak a seta alatt, ket 18 koruli feltunoen nagymellu lanyka csokolommal koszont...vegulis, de hagyjuk ) szunyogirto, riasztot es kullancs elleni eszkozoket hozzatok. Eso nem volt veszes, parades a levego!

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
kataqp
2012.08.09 - 14:50

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
Helyzetjelentes: borus, esik az eso, finom a klima, harapni lehet a levegot, jonnek az aranyok, ezustok, ujra belaktuk a hazat es el ne felejtsem, hogy reggel a kukat ki kell huznom ) gyertek! )

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
Újbácsi
2012.08.08 - 22:31
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Okké!

Akkor már csak az a kérdés, hogy lesz-e ebéd szombaton?
Vagy mindenki megoldja magának?

Esetleg úgy hallottam valahol, hogy az őriszentpéteri Bognár étteremben jól főznek, és a túra is le lenne tudva:


LINK
Nem muszáj, csak unatkoztam kicsit...

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
poison
2012.08.08 - 20:20
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Latya+cic problema megoldódott!!!

[ Módosítva 2012.08.08 - 20:21 ]

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
kataqp
2012.08.08 - 18:29

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
Latya, magán házba, sajna nem tudok segíteni, de még aktivizálhatnátok Tagokat/elnökséget, hátha!
Gyerekek mától vagyok szabin kedd reggelig, senkinek nem veszem fel a telefont, szegény Poisi is másik számról hívott írjatok sms-et

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
poison
2012.08.08 - 16:24
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Teljes lista:
1. Lui család+poison+ék Fizetve
2. Csabee-ék, Lackoo meg én alias Loli. Fizetve.
3. Lipy+család (2 Felnőtt és 2gyerek.) 1 házba. Előleg fizetve
4. Tommm ék+ Latya
5. Legoooofamily 1 komplett ház fizetve
6. Kiskopasz-ék 1 komplett ház fizetve
7. Orlin és bcs 1 házikó fizetve

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Latya
2012.08.08 - 15:22
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
kataqp írta ...

Azért Petyám egy dramaturgiai véna veszett el a tűvel agyonkezelt kicsi karodon, és a gitárhúrt is szépen húzod, no akkor szépen húzzatok csak le ide Vasiába, elemlámp(i)a lesz!
Ételtémát komolyan gondoltam, nem rémisztgetni szeretnélek benneteket. Mi csütörtökön már lent leszünk, esetleg helyzetjelentést adok, bár valszeg csak 1Edül fogok kortyolgatni, lévén a két lányka nem iszákos, szóval csapok egy dínom-dánomot, ki tudja, mennyire lesztek pudingok (bocs), nehogy ne élvezzem a hosszú (4 napos) szabadságomat! Tényleg, audival kell menni " .... uff

hova vackoljátok be magatokat? csak mert a listán nem látlak. két lányról beszéltél, családdal jössz?

Vissza az elejére
Újbácsi
2012.08.08 - 13:48
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Ha jól tudom, Pite nemtud jönni, meg CC-ék sem.
Az egy ház minusz.

lipy írta ...

Teljes lista:
1. Lui család+poison+ék Fizetve
2. Csabee-ék, Lackoo meg én alias Loli. Fizetve.
3. Lipy+család (2 Felnőtt és 2gyerek.) 1 házba. Előleg fizetve
4. Latya family+ Cic ék fizetve
5. Tommm ék+ pite
6. Legoooofamily 1 komplett ház fizetve
7. Kiskopasz-ék 1 komplett ház fizetve
8. Orlin és bcs 1 házikó fizetve



...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 [3] 4 ... 9 10 11  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System