Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2012 december 08. Évzáró találkozó Tát
Oldal:  [1] 2 3 4 5
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Lui
2012.12.11 - 19:51
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Ez a fotó magáért beszél!!!!
Vissza az elejére
Po-Béla
2012.12.10 - 19:11
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Lui írta ...



Po fönök
Mikor mehetünk leanykérőbe??????
/A gyerek a kocsiban pikk-pakk elaludt, ovatosan bevittük, majd reggel 8.-ig aludt/










Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Po-Béla
2012.12.10 - 19:08
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358





Mindenkinek nagy köszi!



Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
poison
2012.12.10 - 12:54
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Természetesen igazolt a hiányzásotok főleg a kis Bajnoknak
Gratulálunk neki!!!!!

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Tomm
2012.12.09 - 20:49
Regisztrált tag #19
Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14
Üzenetek: 447
Sziasztok skacok.
Hosszú évek után kihagytuk ezt a találkozót,de nem az érdektelenség miatt.
Olvassátok el a következő cikket:
LINK
remélem így már igazoltnak tekinthető a hiányzásunk.A képen alul középen térdel Tomassz sárga fekete melegítőben.
Reméljük jól éreztétek magatokat és mihamarabb pótolhatjuk a hiányzást.Üdv mindenkinek Tommék!



[ Módosítva 2012.12.09 - 20:52 ]

Tomm!
Vissza az elejére
Kristof
2012.12.09 - 16:58
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
Sziasztok nekem is nagyon tetszett a tegnapi találkozó, jó volt a hangulat és első osztályú volt az ebéd!
Külön köszönet Balagenek a fuvarért, nélküle nem jutottam volna el, Poisonnak a vendéglátásért és a Coupe V6 hangjátékért és Robinak, hogy megtapasztalhattam milyen kényelmes egy új A8-as!

Ui. Következő találkozóra már támadok a Kópéval ha minden jól megy!

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
Balage
2012.12.09 - 16:49
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Joey írta ...

Hi,
Bocs, hogy én csak odatoltam a képem, de mára esett a céges mikulás is, amit egy kalandparkban rendeztek, és ott voltam a gyerekekkel.
Némi erőszak után vittem Balázst egy kört az ergya PD-mel, úgyhogy elmondhatjuk, hogy elültettem a magot, most várom hogy kikeljen

Uhlaim! Tényleg jó volt a tali...

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Lacko79
2012.12.09 - 13:46

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
Köszi srácok, hogy ujra veletek lehettem!
Nagyon jól laktam, csoda finom és bőséges volt minden!
Már most várom a következő talit!:d
Vissza az elejére
Lui
2012.12.09 - 08:38
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Mi is megvagyunk. Minden nagyon jó volt, főleg a vége sikeredett nagyon jóra.
Kösz srácok!!!!

Po fönök
Mikor mehetünk leanykérőbe??????
/A gyerek a kocsiban pikk-pakk elaludt, ovatosan bevittük, majd reggel 8.-ig aludt/
Vissza az elejére
zsmax
2012.12.09 - 07:56

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
Köszönjük a lehetőséget. Minden jó volt.
Zsé


zs-max
Vissza az elejére
poison
2012.12.08 - 23:03
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Mindenkinek köszönjük aki eljött és örülünk hogy jóléreztétek magatokat.
Nagyón jókis banda jött össze

Joey hááát az a mag nembiztos hogy kifog kelni szerintem nem elég mélyen szortad el

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Joey
2012.12.08 - 21:43
Kistarcsa

Regisztrált tag #21
Regisztrált: 2010.06.16 - 19:40
Üzenetek: 1562
Hi,

Bocs, hogy én csak odatoltam a képem, de mára esett a céges mikulás is, amit egy kalandparkban rendeztek, és ott voltam a gyerekekkel.

Némi erőszak után vittem Balázst egy kört az ergya PD-mel, úgyhogy elmondhatjuk, hogy elültettem a magot, most várom hogy kikeljen

T D I
Vissza az elejére
b4quattro
2012.12.08 - 21:09

Regisztrált tag #137
Regisztrált: 2010.07.04 - 20:52
Üzenetek: 61
Én is jól éreztem magam végre sikerült ide is eljönni. Jó volt beszélgetni egy kicsit.
A kaja nagyon jó volt-köszi-. Hazafele átverekedtem magam a déli hó viharon,
itthon 1 órás hólapátolás után be is álltam.
Vissza az elejére
anakin2.2
2012.12.08 - 19:58

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89
szevasztok!
köszi mindenkinek aki ott volt, örülök hogy újra találkoztunk! pojzi eddig most volt a legjobb a kaja!! köszönet továbbá az utitársaimnak is!!!
továbbá a két ismeretlen embernek akik megdicsérték a kis qp-t nyéken a kinézetét az egyik omv kúton pedig egy megelőzött ember a kávéra várva utolért minket és a kocsi hangját dicsérte amit ő felhúzott ablakon keresztül is kiválóan hallott és csodaszépként aposztrofált!!!

[ Módosítva 2012.12.08 - 20:00 ]

100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
Újbácsi
2012.12.08 - 19:29
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Hállelúja!
Köszi mindenkinek a részvételt!
Én jól éreztem magam, remélem mindenki jó élményekkel távozott.
Köszi a kaját, Poja!

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Latya
2012.12.08 - 18:54
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
sajna nem jöttek össze a dolgok, pedig szerettem volna elmenni... majd legközelebb...

Vissza az elejére
Morszi
2012.12.08 - 17:30
Győr

Regisztrált tag #291
Regisztrált: 2010.08.16 - 19:07
Üzenetek: 168
Jó volt a tali ismét. Örülök, hogy sok kihagyás után újra élvezhettem e társaságot. Külön köszönet Petiéknek a finom kajáért, Robinak a L(ong) élményért.
Mörszi+Szilvi .


Audi 100-200-V8 2.2 20VT (AAN) egyveleg.
És egy 2.3E avant a hétköznapokban.
Vissza az elejére
lipy
2012.12.08 - 16:00
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Sziasztok!

Nagyon jó volt a kaja köszönjük.

Viszont szerintem én kevesebbet fizettem mint kellet volna.
A gyereknek nem számoltak semmit.

Csak az innivalóját.

Kinél kell a különbözetet rendezni?
Vissza az elejére
poison
2012.12.07 - 22:10
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Újbácsi írta ...

poison írta ...

Lui és Pite is ottlesz az Auchannál szal figyeljetek!!!

...és tartsatok távolságot!




Mire gondolsz Diktátorom fáradt vagyok és nem esik le


coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Po-Béla
2012.11.12 - 09:53
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
2012 december 08. án 11.00 kor rendezzük meg az évzáró találkozónkat.
Helyszín Tát Viktória étterem.

Menü: A megszokott jól bevált Húsleves, húsos vegyes-tál. 2600Ft/fő
Gyerekeknek kedvezmények.
külön kívánságokkal Poison-t keressétek.

Az étterem befogadó képessége 73 Fő

A tavalyi kellemetlenségeket szeretnénk elkerülni azzal, hogy azoknak vesszük figyelembe a helyfoglalását akik 1.000 Ft ot elutalnak a klub számlájára
Első Magyar Audiklub Egyesület
OTP 11706016-20820116 Utalásnál írjátok a közleménybe Tát Évzáró Név és ? /Fő
Természetesen, megjelenés esetén az elutalt előleg levonásra kerül a fogyasztásból.

Gyülekez ő Solymári Auchan parkolóban 09.00 tól indulás Tátra 10.30 kor.

LINK

induljon a lista!

[ Módosítva 2012.11.13 - 17:46 ]

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2 3 4 5  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System