| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: [1] 2 3 4 5 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Ez a fotó magáért beszél!!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Lui írta ... Po fönök Mikor mehetünk leanykérőbe?????? /A gyerek a kocsiban pikk-pakk elaludt, ovatosan bevittük, majd reggel 8.-ig aludt/ ![]() Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | ![]() Mindenkinek nagy köszi! Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Természetesen igazolt a hiányzásotok főleg a kis Bajnoknak Gratulálunk neki!!!!! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tomm |
| ||||
![]() Regisztrált tag #19 Regisztrált: 2010.06.14 - 19:14Üzenetek: 447 | Sziasztok skacok. Hosszú évek után kihagytuk ezt a találkozót,de nem az érdektelenség miatt. Olvassátok el a következő cikket: LINK remélem így már igazoltnak tekinthető a hiányzásunk.A képen alul középen térdel Tomassz sárga fekete melegítőben. Reméljük jól éreztétek magatokat és mihamarabb pótolhatjuk a hiányzást.Üdv mindenkinek Tommék! [ Módosítva 2012.12.09 - 20:52 ] Tomm! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | Sziasztok nekem is nagyon tetszett a tegnapi találkozó, jó volt a hangulat és első osztályú volt az ebéd! Külön köszönet Balagenek a fuvarért, nélküle nem jutottam volna el, Poisonnak a vendéglátásért és a Coupe V6 hangjátékért és Robinak, hogy megtapasztalhattam milyen kényelmes egy új A8-as! Ui. Következő találkozóra már támadok a Kópéval ha minden jól megy! Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | Joey írta ... Hi, Bocs, hogy én csak odatoltam a képem, de mára esett a céges mikulás is, amit egy kalandparkban rendeztek, és ott voltam a gyerekekkel. Némi erőszak után vittem Balázst egy kört az ergya PD-mel, úgyhogy elmondhatjuk, hogy elültettem a magot, most várom hogy kikeljen Uhlaim! Tényleg jó volt a tali... R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | Köszi srácok, hogy ujra veletek lehettem! Nagyon jól laktam, csoda finom és bőséges volt minden! Már most várom a következő talit!:d | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Mi is megvagyunk. Minden nagyon jó volt, főleg a vége sikeredett nagyon jóra. Kösz srácok!!!! Po fönök Mikor mehetünk leanykérőbe?????? /A gyerek a kocsiban pikk-pakk elaludt, ovatosan bevittük, majd reggel 8.-ig aludt/ | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | Köszönjük a lehetőséget. Minden jó volt. Zsé zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Mindenkinek köszönjük aki eljött és örülünk hogy jóléreztétek magatokat. Nagyón jókis banda jött össze Joey hááát az a mag nembiztos hogy kifog kelni szerintem nem elég mélyen szortad el coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Joey |
| ||||
Kistarcsa![]() Regisztrált tag #21 Regisztrált: 2010.06.16 - 19:40Üzenetek: 1562 | Hi, Bocs, hogy én csak odatoltam a képem, de mára esett a céges mikulás is, amit egy kalandparkban rendeztek, és ott voltam a gyerekekkel. Némi erőszak után vittem Balázst egy kört az ergya PD-mel, úgyhogy elmondhatjuk, hogy elültettem a magot, most várom hogy kikeljen T D I | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| b4quattro |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #137 Regisztrált: 2010.07.04 - 20:52Üzenetek: 61 | Én is jól éreztem magam végre sikerült ide is eljönni. Jó volt beszélgetni egy kicsit. A kaja nagyon jó volt-köszi-. Hazafele átverekedtem magam a déli hó viharon, itthon 1 órás hólapátolás után be is álltam. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | szevasztok! köszi mindenkinek aki ott volt, örülök hogy újra találkoztunk! pojzi eddig most volt a legjobb a kaja!! köszönet továbbá az utitársaimnak is!!! továbbá a két ismeretlen embernek akik megdicsérték a kis qp-t nyéken a kinézetét az egyik omv kúton pedig egy megelőzött ember a kávéra várva utolért minket és a kocsi hangját dicsérte amit ő felhúzott ablakon keresztül is kiválóan hallott és csodaszépként aposztrofált!!! [ Módosítva 2012.12.08 - 20:00 ] 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Hállelúja! Köszi mindenkinek a részvételt! Én jól éreztem magam, remélem mindenki jó élményekkel távozott. Köszi a kaját, Poja! ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | sajna nem jöttek össze a dolgok, pedig szerettem volna elmenni... majd legközelebb... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Morszi |
| ||||
Győr![]() Regisztrált tag #291 Regisztrált: 2010.08.16 - 19:07Üzenetek: 168 | Jó volt a tali ismét. Örülök, hogy sok kihagyás után újra élvezhettem e társaságot. Külön köszönet Petiéknek a finom kajáért, Robinak a L(ong) élményért. Mörszi+Szilvi . Audi 100-200-V8 2.2 20VT (AAN) egyveleg. És egy 2.3E avant a hétköznapokban. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Sziasztok! Nagyon jó volt a kaja köszönjük. Viszont szerintem én kevesebbet fizettem mint kellet volna. A gyereknek nem számoltak semmit. Csak az innivalóját. Kinél kell a különbözetet rendezni? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Újbácsi írta ... poison írta ... Lui és Pite is ottlesz az Auchannál szal figyeljetek!!! ...és tartsatok távolságot! Mire gondolsz Diktátorom fáradt vagyok és nem esik le coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | 2012 december 08. án 11.00 kor rendezzük meg az évzáró találkozónkat. Helyszín Tát Viktória étterem. Menü: A megszokott jól bevált Húsleves, húsos vegyes-tál. 2600Ft/fő Gyerekeknek kedvezmények. külön kívánságokkal Poison-t keressétek. Az étterem befogadó képessége 73 Fő A tavalyi kellemetlenségeket szeretnénk elkerülni azzal, hogy azoknak vesszük figyelembe a helyfoglalását akik 1.000 Ft ot elutalnak a klub számlájára Első Magyar Audiklub Egyesület OTP 11706016-20820116 Utalásnál írjátok a közleménybe Tát Évzáró Név és ? /Fő Természetesen, megjelenés esetén az elutalt előleg levonásra kerül a fogyasztásból. Gyülekez ő Solymári Auchan parkolóban 09.00 tól indulás Tátra 10.30 kor. LINK induljon a lista! [ Módosítva 2012.11.13 - 17:46 ] Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: [1] 2 3 4 5 | |
Powered by e107 Forum System















majd legközelebb... 


