| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 [2] 3 4 5 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | poison írta ... Lui és Pite is ottlesz az Auchannál szal figyeljetek!!! ...és tartsatok távolságot! ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Lui és Pite is ottlesz az Auchannál szal figyeljetek!!! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | Sziasztok! Én Solymáron az auchannál bevárom az ott gyülekezőket, és onnan indulás együtt! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Balage írta ... Hali Gáááájjjjj! Nem utaltam én sem "helyfoglalót", de nyilván lesz más renitens is, aki nem utalt, de beülne melegedni, illetve harapni- szürcsölni valami meleget! Tomm-mal most SMS-eztem, ők a csehek felé kanyarognak éppen, mert a kis-embernek meccsei vannak, valami küzdő-kupán! Úgyhogy Ő idén nézte be a családi kötelező sport-progit és az év-végi tali időpontját, úgy mint én tavaly! Csak azért szólok... hogy nehogy prüszkölés legyen belőle... Na mind1... Mi vélhetően Kristóffal; ~ 9:40-10:10-között esünk be Solymárra! Légyszi... várjatok meg! Thx! Egyáltalán lesz valaki odafenn félúton? Hétvégi nagybevásárlás ideje lesz... úgyhogy javaslom, hogy a hátsó benzinkuttal szomszédos körforgi után a belső buszmegállóval szembeni oldalon gyülekezzetek, s ne ott, ahova a térkép a gyülekezőpontot prognosztizálta! (megjegyzem fenti helyen találkoztunk a korábbi években is!) Én solymárról indulok! Itt vagyok a shell kút után majdnem a domb tetején szembe a volt kiskocsmával most kiadó kis ház. (jobboldalon.) Lehet reggel kiteszem a kocsit az útra mutatóba. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | Bronko írta ... Hali! Valaki nem jön a Székesfehérvár- Pacipuszta-Viktorfalva- Zsámbék utvonal felől? Nekem abba az irányba ez a megszokott útvonal azért megyek erre!! Ne egyedül szégyenkezzek a nyakig retkes Audimmal! Ha Jászfalu vagy Piliscsaba felé jössz, és mi valóban 10:30-kor tiplizünk Solymárról, akkor a konvoj 10:45-kor már gurul lefelé a P.csabánál (egyenesen a 10-esen) , s ott tudsz pl. csatlakozni! Beállsz a sorba és nem szégyenkezel... többé! [ Módosítva 2012.12.07 - 17:03 ] R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Bronko |
| ||||
Polgárdi![]() Regisztrált tag #393 Regisztrált: 2010.09.28 - 16:08Üzenetek: 226 | Hali! Valaki nem jön a Székesfehérvár- Pacipuszta-Viktorfalva- Zsámbék utvonal felől? Nekem abba az irányba ez a megszokott útvonal azért megyek erre!! Ne egyedül szégyenkezzek a nyakig retkes Audimmal! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | Hali Gáááájjjjj! Nem utaltam én sem "helyfoglalót", de nyilván lesz más renitens is, aki nem utalt, de beülne melegedni, illetve harapni- szürcsölni valami meleget! Tomm-mal most SMS-eztem, ők a csehek felé kanyarognak éppen, mert a kis-embernek meccsei vannak, valami küzdő-kupán! Úgyhogy Ő idén nézte be a családi kötelező sport-progit és az év-végi tali időpontját, úgy mint én tavaly! Csak azért szólok... hogy nehogy prüszkölés legyen belőle... Na mind1... Mi vélhetően Kristóffal; ~ 9:40-10:10-között esünk be Solymárra! Légyszi... várjatok meg! Thx! Egyáltalán lesz valaki odafenn félúton? Hétvégi nagybevásárlás ideje lesz... úgyhogy javaslom, hogy a hátsó benzinkuttal szomszédos körforgi után a belső buszmegállóval szembeni oldalon gyülekezzetek, s ne ott, ahova a térkép a gyülekezőpontot prognosztizálta! (megjegyzem fenti helyen találkoztunk a korábbi években is!) R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Esetleg aki szeretne hozzánk csatlakozva jönni alulról, az a következő helyre jöjjön 8 - 1/4 9-re, mert 1/2 9-kor indulunk (Dunaújváros, külső parkcenter parkoló, a vasútállomásnál lévő dunaújvárosi bejáratnál kell keresni):![]() ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Kukac írta ... Nem a program ilyesztett el hanem meló van... csak vicceltem semmi gond megértjük coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Lui írta ... Akkor én már nem is megyek a coupeval!!!!!!!! Te neis gyere a coupeval mert téged csak az opellal engedünk be coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Akkor én már nem is megyek a coupeval!!!!!!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kukac |
| ||||
Gárdony![]() Regisztrált tag #699 Regisztrált: 2011.01.23 - 20:18Üzenetek: 40 | Nem a program ilyesztett el hanem meló van... www.TDiExtreme.com []|___\==0000==/___|[] Audi 80 1.9 PDTDI 86' www.TDiExtreme.com | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Semmi gond Robi gyere el a bmv-s haverod smartjaval azt kész De látom elijesztettük a kedves kollegát az unalmas programmal coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Robi |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #30 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49Üzenetek: 240 | Nem akarom lelőni a poént, azt meg főleg nem, hogy egyesek itt meggondolják magukat, de a 90-es olyan szinten van szétszedve, hogy örülök, ha tavaszra kész lesz. Ezért most ha minden jól megy, egy a dragtól talán legmesszebb álló autóval megyek, de nem akarom elkiabálni, mert a végén asszony off autójával sikerül csak Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001 Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kukac |
| ||||
Gárdony![]() Regisztrált tag #699 Regisztrált: 2011.01.23 - 20:18Üzenetek: 40 | 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi 8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek 9. Tommmm+1fő 10. Pite 11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!) 12. Kiskopasz+1fő 13. 14. Anakin2.2 +2 fő 15. Pipi 16. Kristof 17. Lackom 18.gamo 19.B4quattro 20. Mörszi+Szilvi 21. Zsé 2-3fő 22. Feri és Eszti Bocsesz de nem tudok menni..töröltem magam a listáról www.TDiExtreme.com []|___\==0000==/___|[] Audi 80 1.9 PDTDI 86' www.TDiExtreme.com | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Kukac írta ... Mi lesz a program? Álltalában úgy zajlik ez a évzáró találkozó érkezés után a vezetőség elmondja a mondókáját utánna ebéd majd beszélgetés kint az autóknál vagy bent a melegben ki hol érzi jobban magát, meg Robi szokott vinni emberkéket a drag versenygéppel pár kőrt Nagyábol igy zajlik. coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | Kukac írta ... Mi lesz a program? Némi mustra, kaja és dumálás, azokról a dolgokról... R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kukac |
| ||||
Gárdony![]() Regisztrált tag #699 Regisztrált: 2011.01.23 - 20:18Üzenetek: 40 | Mi lesz a program? www.TDiExtreme.com []|___\==0000==/___|[] Audi 80 1.9 PDTDI 86' www.TDiExtreme.com | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi 8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek 9. Tommmm+1fő 10. Pite 11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!) 12. Kiskopasz+1fő 13. 14. Anakin2.2 +2 fő 15. Pipi 16. Kristof 17. Lackom 18.gamo 19.Kukac+Kukacné+Öreg Kukac (Audi 80, Audi A6) 20. B4quattro 21. Mörszi+Szilvi 22. Zsé 2-3fő 23. Feri és Eszti | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zsmax |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #98 Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53Üzenetek: 308 | 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi 8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek 9. Tommmm+1fő 10. Pite 11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!) 12. Kiskopasz+1fő 13. 14. Anakin2.2 +2 fő 15. Pipi 16. Kristof 17. Lackom 18.gamo 19.Kukac+Kukacné+Öreg Kukac (Audi 80, Audi A6) 20. B4quattro 21. Mörszi+Szilvi 22. Zsé 2-3fő zs-max | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 [2] 3 4 5 | |
Powered by e107 Forum System











