Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2012 december 08. Évzáró találkozó Tát
Oldal:  1 [2] 3 4 5
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Újbácsi
2012.12.07 - 22:09
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
poison írta ...

Lui és Pite is ottlesz az Auchannál szal figyeljetek!!!

...és tartsatok távolságot!



...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
poison
2012.12.07 - 22:08
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Lui és Pite is ottlesz az Auchannál szal figyeljetek!!!

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Lacko79
2012.12.07 - 19:42

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
Sziasztok!
Én Solymáron az auchannál bevárom az ott gyülekezőket, és onnan indulás együtt!
Vissza az elejére
lipy
2012.12.07 - 17:29
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Balage írta ...

Hali Gáááájjjjj! Nem utaltam én sem "helyfoglalót", de nyilván lesz más renitens is, aki nem utalt, de beülne melegedni, illetve harapni- szürcsölni valami meleget! Tomm-mal most SMS-eztem, ők a csehek felé kanyarognak éppen, mert a kis-embernek meccsei vannak, valami küzdő-kupán! Úgyhogy Ő idén nézte be a családi kötelező sport-progit és az év-végi tali időpontját, úgy mint én tavaly! Csak azért szólok... hogy nehogy prüszkölés legyen belőle...
Na mind1... Mi vélhetően Kristóffal; ~ 9:40-10:10-között esünk be Solymárra! Légyszi... várjatok meg! Thx!
Egyáltalán lesz valaki odafenn félúton? Hétvégi nagybevásárlás ideje lesz... úgyhogy javaslom, hogy a hátsó benzinkuttal szomszédos körforgi után a belső buszmegállóval szembeni oldalon gyülekezzetek, s ne ott, ahova a térkép a gyülekezőpontot prognosztizálta! (megjegyzem fenti helyen találkoztunk a korábbi években is!)


Én solymárról indulok!

Itt vagyok a shell kút után majdnem a domb tetején szembe a volt kiskocsmával most kiadó kis ház. (jobboldalon.)
Lehet reggel kiteszem a kocsit az útra mutatóba.
Vissza az elejére
Balage
2012.12.07 - 17:02
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Bronko írta ...

Hali!
Valaki nem jön a Székesfehérvár- Pacipuszta-Viktorfalva- Zsámbék utvonal felől?
Nekem abba az irányba ez a megszokott útvonal azért megyek erre!!
Ne egyedül szégyenkezzek a nyakig retkes Audimmal!


Ha Jászfalu vagy Piliscsaba felé jössz, és mi valóban 10:30-kor tiplizünk Solymárról, akkor a konvoj 10:45-kor már gurul lefelé a P.csabánál (egyenesen a 10-esen) , s ott tudsz pl. csatlakozni! Beállsz a sorba és nem szégyenkezel... többé!

[ Módosítva 2012.12.07 - 17:03 ]

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Bronko
2012.12.07 - 16:12
Polgárdi

Regisztrált tag #393
Regisztrált: 2010.09.28 - 16:08
Üzenetek: 226
Hali!
Valaki nem jön a Székesfehérvár- Pacipuszta-Viktorfalva- Zsámbék utvonal felől?
Nekem abba az irányba ez a megszokott útvonal azért megyek erre!!
Ne egyedül szégyenkezzek a nyakig retkes Audimmal!
Vissza az elejére
Balage
2012.12.07 - 15:43
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Hali Gáááájjjjj! Nem utaltam én sem "helyfoglalót", de nyilván lesz más renitens is, aki nem utalt, de beülne melegedni, illetve harapni- szürcsölni valami meleget! Tomm-mal most SMS-eztem, ők a csehek felé kanyarognak éppen, mert a kis-embernek meccsei vannak, valami küzdő-kupán! Úgyhogy Ő idén nézte be a családi kötelező sport-progit és az év-végi tali időpontját, úgy mint én tavaly! Csak azért szólok... hogy nehogy prüszkölés legyen belőle...
Na mind1... Mi vélhetően Kristóffal; ~ 9:40-10:10-között esünk be Solymárra! Légyszi... várjatok meg! Thx!
Egyáltalán lesz valaki odafenn félúton? Hétvégi nagybevásárlás ideje lesz... úgyhogy javaslom, hogy a hátsó benzinkuttal szomszédos körforgi után a belső buszmegállóval szembeni oldalon gyülekezzetek, s ne ott, ahova a térkép a gyülekezőpontot prognosztizálta! (megjegyzem fenti helyen találkoztunk a korábbi években is!)

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Újbácsi
2012.12.05 - 22:21
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Esetleg aki szeretne hozzánk csatlakozva jönni alulról, az a következő helyre jöjjön 8 - 1/4 9-re, mert 1/2 9-kor indulunk (Dunaújváros, külső parkcenter parkoló, a vasútállomásnál lévő dunaújvárosi bejáratnál kell keresni):




...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
poison
2012.12.04 - 21:00
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Kukac írta ...

Nem a program ilyesztett el hanem meló van...


csak vicceltem semmi gond megértjük

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2012.12.04 - 20:59
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Lui írta ...

Akkor én már nem is megyek a coupeval!!!!!!!!


Te neis gyere a coupeval mert téged csak az opellal engedünk be


coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Lui
2012.12.04 - 20:40
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Akkor én már nem is megyek a coupeval!!!!!!!!
Vissza az elejére
Kukac
2012.12.04 - 19:51
Gárdony

Regisztrált tag #699
Regisztrált: 2011.01.23 - 20:18
Üzenetek: 40
Nem a program ilyesztett el hanem meló van...

www.TDiExtreme.com

[]|___\==0000==/___|[]
Audi 80 1.9 PDTDI 86'

www.TDiExtreme.com
Vissza az elejére
poison
2012.12.04 - 17:41
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Semmi gond Robi gyere el a bmv-s haverod smartjaval azt kész

De látom elijesztettük a kedves kollegát az unalmas programmal

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Robi
2012.12.04 - 16:56
Nagykőrös
Regisztrált tag #30
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49
Üzenetek: 240
Nem akarom lelőni a poént, azt meg főleg nem, hogy egyesek itt meggondolják magukat, de a 90-es olyan szinten van szétszedve, hogy örülök, ha tavaszra kész lesz. Ezért most ha minden jól megy, egy a dragtól talán legmesszebb álló autóval megyek, de nem akarom elkiabálni, mert a végén asszony off autójával sikerül csak

Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001
Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992
Vissza az elejére
Kukac
2012.12.04 - 16:30
Gárdony

Regisztrált tag #699
Regisztrált: 2011.01.23 - 20:18
Üzenetek: 40
1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi
8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek
9. Tommmm+1fő
10. Pite
11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!)
12. Kiskopasz+1fő
13.
14. Anakin2.2 +2 fő
15. Pipi
16. Kristof
17. Lackom
18.gamo
19.B4quattro
20. Mörszi+Szilvi
21. Zsé 2-3fő
22. Feri és Eszti

Bocsesz de nem tudok menni..töröltem magam a listáról

www.TDiExtreme.com

[]|___\==0000==/___|[]
Audi 80 1.9 PDTDI 86'

www.TDiExtreme.com
Vissza az elejére
poison
2012.12.04 - 11:30
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Kukac írta ...

Mi lesz a program?


Álltalában úgy zajlik ez a évzáró találkozó érkezés után a vezetőség elmondja a mondókáját utánna ebéd majd beszélgetés kint az autóknál vagy bent a melegben ki hol érzi jobban magát, meg Robi szokott vinni emberkéket a drag versenygéppel pár kőrt
Nagyábol igy zajlik.

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Balage
2012.12.04 - 11:29
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Kukac írta ...

Mi lesz a program?

Némi mustra, kaja és dumálás, azokról a dolgokról...

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Kukac
2012.12.04 - 09:00
Gárdony

Regisztrált tag #699
Regisztrált: 2011.01.23 - 20:18
Üzenetek: 40
Mi lesz a program?

www.TDiExtreme.com

[]|___\==0000==/___|[]
Audi 80 1.9 PDTDI 86'

www.TDiExtreme.com
Vissza az elejére
Lui
2012.12.02 - 19:58
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi
8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek
9. Tommmm+1fő
10. Pite
11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!)
12. Kiskopasz+1fő
13.
14. Anakin2.2 +2 fő
15. Pipi
16. Kristof
17. Lackom
18.gamo
19.Kukac+Kukacné+Öreg Kukac (Audi 80, Audi A6)
20. B4quattro
21. Mörszi+Szilvi
22. Zsé 2-3fő
23. Feri és Eszti
Vissza az elejére
zsmax
2012.11.28 - 19:01

Regisztrált tag #98
Regisztrált: 2010.07.03 - 11:53
Üzenetek: 308
1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi
8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek
9. Tommmm+1fő
10. Pite
11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!)
12. Kiskopasz+1fő
13.
14. Anakin2.2 +2 fő
15. Pipi
16. Kristof
17. Lackom
18.gamo
19.Kukac+Kukacné+Öreg Kukac (Audi 80, Audi A6)
20. B4quattro
21. Mörszi+Szilvi
22. Zsé 2-3fő

zs-max
Vissza az elejére
Oldal:  1 [2] 3 4 5  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System