Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2012 december 08. Évzáró találkozó Tát
Oldal:  1 2 [3] 4 5
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Latya
2012.11.28 - 10:47
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
poison írta ...

b4quattro írta ...

1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi
8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek
9. Tommmm+1fő
10. Pite
11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!)
12. Kiskopasz+1fő
13.
14. Anakin2.2 +2 fő
15. Pipi
16. Kristof
17. Lackom
18.gamo
19.Kukac+Kukacné+Öreg Kukac (Audi 80, Audi A6)
20. B4quattro
21. Mörszi+Szilvi

Konrád te inkább ne ird fel magad csak gyere el szépen csendbe mert edig akármikor feliratkoztál sose sikerült eljönni



[ Módosítva 2012.11.28 - 10:49 ]

Vissza az elejére
poison
2012.11.26 - 20:37
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
[quote]
[quote]
1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi
8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek
9. Tommmm+1fő
10. Pite
11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!)
12. Kiskopasz+1fő
13.
14. Anakin2.2 +2 fő
15. Pipi
16. Kristof
17. Lackom
18.gamo
19.Kukac+Kukacné+Öreg Kukac (Audi 80, Audi A6)
20. B4quattro
21. Mörszi+Szilvi
[/ quote1353962210]

Konrád te inkább ne ird fel magad csak gyere el szépen csendbe mert edig akármikor feliratkoztál sose sikerült eljönni

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
b4quattro
2012.11.26 - 20:18

Regisztrált tag #137
Regisztrált: 2010.07.04 - 20:52
Üzenetek: 61
[quote]
1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi
8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek
9. Tommmm+1fő
10. Pite
11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!)
12. Kiskopasz+1fő
13.
14. Anakin2.2 +2 fő
15. Pipi
16. Kristof
17. Lackom
18.gamo
19.Kukac+Kukacné+Öreg Kukac (Audi 80, Audi A6)
20. B4quattro
Vissza az elejére
Kukac
2012.11.25 - 11:09
Gárdony

Regisztrált tag #699
Regisztrált: 2011.01.23 - 20:18
Üzenetek: 40
1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi
8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek
9. Tommmm+1fő
10. Pite
11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!)
12. Kiskopasz+1fő
13.
14. Anakin2.2 +2 fő
15. Pipi
16. Kristof
17. Lackom
18.gamo
19.Kukac+Kukacné+Öreg Kukac (Audi 80, Audi A6)

www.TDiExtreme.com

[]|___\==0000==/___|[]
Audi 80 1.9 PDTDI 86'

www.TDiExtreme.com
Vissza az elejére
poison
2012.11.21 - 17:33
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
soldier írta ...

poison írta ...

ha azt szeretnél enni megoldjuk a dolgot ebből necsinál gondot someszod is megvan mindig oldva


Nem utaltam "Helypénzt", mert nem tudom megígérni, hogy ott leszek... Ha tudok biztosat akkor beszélünk 1-2 nappal előtte...



Jólvan Tomika túlvan tárgyalva
Ha most nem találkozunk majd a következő lurdys kimozdulásnál igen!

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
soldier
2012.11.21 - 16:11
Ajka

Regisztrált tag #62
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:03
Üzenetek: 300
poison írta ...

ha azt szeretnél enni megoldjuk a dolgot ebből necsinál gondot someszod is megvan mindig oldva


Nem utaltam "Helypénzt", mert nem tudom megígérni, hogy ott leszek... Ha tudok biztosat akkor beszélünk 1-2 nappal előtte...
Vissza az elejére
poison
2012.11.20 - 21:05
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
soldier írta ...

poison írta ...


Olyan krumplistésztát csinált az asszony, hogy nacsak!!!!
Nálatok lehet rendelni az étteremben krumplistésztát?
Esetleg sztrapacskát???


ha azt szeretnél enni megoldjuk a dolgot ebből necsinál gondot someszod is megvan mindig oldva

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
soldier
2012.11.20 - 20:57
Ajka

Regisztrált tag #62
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:03
Üzenetek: 300
poison írta ...


Olyan krumplistésztát csinált az asszony, hogy nacsak!!!!
Nálatok lehet rendelni az étteremben krumplistésztát?
Esetleg sztrapacskát???
Vissza az elejére
poison
2012.11.20 - 20:24
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Pretorianus írta ...

En is megyek! Remelem nem Jon közbe semmi mas!!!!!!


Óld meg hogy nejöjjön közbe semmi

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Pretorianus
2012.11.20 - 17:54
Budapest

Regisztrált tag #1597
Regisztrált: 2012.04.29 - 09:52
Üzenetek: 56
En is megyek! Remelem nem Jon közbe semmi mas!!!!!!
Vissza az elejére
gamo
2012.11.17 - 12:06
Százhalombatta

Regisztrált tag #328
Regisztrált: 2010.09.01 - 16:13
Üzenetek: 110
1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi
8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek
9. Tommmm+1fő
10. Pite
11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!)
12. Kiskopasz+1fő
13.
14. Anakin2.2 +2 fő
15. Pipi
16. Kristof
17. Lackom
18.gamo

gamo szivar 100

Vissza az elejére
poison
2012.11.16 - 19:53
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Balage írta ...

poison írta ...

Az volt a gond hogy sokkal kevesebben jöttek el mint ahányan biztosan feliratkoztak és annyit nem mondtak előtte 1-2 nappal hogy bocs skacok nem jön össze ne számítsatok rám!

Ha már ez a megkövetés napja... akkor számomra is 11-hónap után állt össze a kép, hogy én is azon PARAJ-pürék közé tartoztam... akik bejelentkeztek... és mégsem mentek el! Nagyon sajnálom, bizonyára nyomós okom volt, de ez nyilván senkit sem érdekel! Hiába, nem véletlenül lettem megbízhatatlan... de idén majd igyekszem előre utalni, és törleszteni... vétkemet! Akkor így már bizonyos hogy azt megelőző évben voltam ott, amikor roskadásig volt tele az éttermetek klubos és fórumos arcokkal!???? Igen biztosan... hiába... a recesszió és a kari-para nagy úr!


Bali neviccelj megérti az ember ha fontosabb dolog jön közbe ez sose volt gond ez csak hobbi mindenkinek csak szoljunk időbe hogy bocs közbe jött valami ne számoljatok velem

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Lacko79
2012.11.16 - 18:58

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi
8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek
9. Tommmm+1fő
10. Pite
11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!)
12. Kiskopasz+1fő
13.
14. Anakin2.2 +2 fő
15. Pipi
16. Kristof
17. Lacko79
Vissza az elejére
Lacko79
2012.11.16 - 18:54

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53


1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi
8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek
9. Tommmm+1fő
10. Pite
11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!)
12. Kiskopasz+1fő
13.
14. Anakin2.2 +2 fő
15. Pipi
16. Kristof
17. Lacko79
Vissza az elejére
Balage
2012.11.16 - 17:00
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
poison írta ...

Az volt a gond hogy sokkal kevesebben jöttek el mint ahányan biztosan feliratkoztak és annyit nem mondtak előtte 1-2 nappal hogy bocs skacok nem jön össze ne számítsatok rám!

Ha már ez a megkövetés napja... akkor számomra is 11-hónap után állt össze a kép, hogy én is azon PARAJ-pürék közé tartoztam... akik bejelentkeztek... és mégsem mentek el! Nagyon sajnálom, bizonyára nyomós okom volt, de ez nyilván senkit sem érdekel! Hiába, nem véletlenül lettem megbízhatatlan... de idén majd igyekszem előre utalni, és törleszteni... vétkemet! Akkor így már bizonyos hogy azt megelőző évben voltam ott, amikor roskadásig volt tele az éttermetek klubos és fórumos arcokkal!???? Igen biztosan... hiába... a recesszió és a kari-para nagy úr!

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
poison
2012.11.16 - 16:22
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Balage írta ...

Po-Béla írta ...

Menü: A megszokott jól bevált Húsleves, húsos vegyes-tál. 2600Ft/fő Gyerekeknek kedvezmények.
Az étterem befogadó képessége 73 Fő A tavalyi kellemetlenségeket szeretnénk elkerülni azzal, hogy azoknak vesszük figyelembe a helyfoglalását akik 1.000 Ft-ot elutalnak a klub számlájára! Első Magyar Audiklub Egyesület
OTP 11706016-20820116 Utalásnál írjátok a közleménybe Tát Évzáró Név és ? /Fő

Megnéztem... tavaly 55-ember volt előre bejegyezve... és ezek-szerint meghaladta a társaság a 73-főt??? Ezzzzzz érdekes!
Bár évről évre nagyobb a tumultus az évvégi talin! Arra gondoltam, hogy kéne szerezni kiforgatott olajoshordót... némi tűzifát meg édes-szelídgesztenyét... s aki bizonytalan volt és nem utalt, illetve bent nem maradt helye, az kint sütögethessen magvakat a kertek-alatt, vagy a parkolóban! Hmmmm? Meg-lenne a "feeling"-jeh! Mondjuk amennyien blázoltok... amúgy is lenne létjogosultsága egy kinti melegedőnek... Peti, mielőtt félre értenéd... ez nem kívánság volt, csak egy kósza gondolat! Két ölnyi tűzifát meg egy kis gesztit vagy nyers thkm-mmmagot be tudok én is dobni a kotri hátuljába indulás előtt... de hordóval és Táti ANTSZ-szel nem küzdenék!



Bali nem volt tele az étterem tavaly. Az volt a gond hogy sokkal kevesebben jöttek el mindt ahányan biztosan feliratkoztak és anyit nem mondtak elötte 1-2 nappal hogy bocs skacok nem jön össze neszámitsatok rám!
És a lényeg hogy mivel nem szoltak jópáran hogy nemjövök vagy nem annyian jövünk aháőny emberkével feliratkoztam igy visszakelett mondani 3 8-10fős asztaltársaságot és ráadásul olyat akik egy évben többször is eljönnek és a másik mivel több emberrel számoltunk rengeteg nyersanyag elővolt készitve bevolt panirozva ami úgymond felesleges pénzkidobásvolt ami nem igazán megengedhető ezekben a vendéghiányos időkben.
Ezért is irta fel bééé az előleg dolgot, igaz ez se biztositék arra hogy valaki neszoljon hogy nem jön.

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Balage
2012.11.16 - 15:39
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Latya írta ...

Balage írta ...

Arra gondoltam, hogy kéne szerezni kiforgatott olajoshordót... némi tűzifát meg édes-szelídgesztenyét...

Az is egyfajta tali lenne, de akkor nekem is be kéne szereznem egy avantot, annak a csomiajtaja alá bebújhatnák ha tré lenne az idő...

Az nem jó... mert tűzveszélyes és murva büdi egy idő után...
Hetfield írta ...

Ha nem csal az emlékezetem tavaly nem volt tele az étterem.

Félek hogy gyenge az emlékezőkém... bár jobban tartok attól, hogy tavaly télen én sem voltam jelen! De előző években k-sokan voltunk...
Kristof írta ...

Hogy szokott zajlani a találkozó? Étterem előtt parkolnak az autók? Közös autómustra lesz vagy inkább az étteremben melegszik a társaság?

Alapvetően családok, csajok is jönnek ilyenkor... hisz nem kell otthon főzni és mosogatni! Ráadásul hideg is van... így kint csak a tüdőrongálók, illetve a lelkes mustrázók szoktak strázsálni... Van mindig 1-2 szerény, de annál kedvesebb egyesületi tag, akiknek a vasa kevésbé szerény erőforrásokkal hergelt... s a közelben van egy kellemes kétsávos, ahol ha nem is a gyógyszert, de a 200-300-400-500Lóerős ménest több személlyel is el lehet gurítani! Robi egy régebbi konfigjénél volt szerencsém jobb-egyben végigmosolyogni egy ilyen halál-koporsós elgurítást! Amúgy sok-sok dumcsi, haverkodás, ki-be-tekergés a melegből hidegbe... s persze némi mérgezett húscafat... dióhéjban 10-perces klub-értékelő szóváltás a vezetőség részéről! Aztán este, sötétben, sietősre vett nyélgáz... am a csövön KEFÍR! Este hálálkodás, hogy de jó volt ismételten a régi arcokkal találkozni... meg az újakkal is... (s milyen jó volt egyben hazaérni) és megy tovább minden ahogy kell! Tényleg EMLÉKEZTEK A DISZNÓVÁGÁSRA AZ ÜVEGTIGRISBEN? AZ milyen volt már? Egy disznó várt minket egy ketrecben, a hóban, valahol a pilis egy félreeső kanyarívén! Morbid volt az egész nap, és mégis szerintem murvajó!




R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Latya
2012.11.16 - 13:35
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Balage írta ...

Po-Béla írta ...

Menü: A megszokott jól bevált Húsleves, húsos vegyes-tál. 2600Ft/fő Gyerekeknek kedvezmények.
Az étterem befogadó képessége 73 Fő A tavalyi kellemetlenségeket szeretnénk elkerülni azzal, hogy azoknak vesszük figyelembe a helyfoglalását akik 1.000 Ft-ot elutalnak a klub számlájára! Első Magyar Audiklub Egyesület
OTP 11706016-20820116 Utalásnál írjátok a közleménybe Tát Évzáró Név és ? /Fő

Megnéztem... tavaly 55-ember volt előre bejegyezve... és ezek-szerint meghaladta a társaság a 73-főt??? Ezzzzzz érdekes!
Bár évről évre nagyobb a tumultus az évvégi talin! Arra gondoltam, hogy kéne szerezni kiforgatott olajoshordót... némi tűzifát meg édes-szelídgesztenyét... s aki bizonytalan volt és nem utalt, illetve bent nem maradt helye, az kint sütögethessen magvakat a kertek-alatt, vagy a parkolóban! Hmmmm? Meg-lenne a "feeling"-jeh! Mondjuk amennyien blázoltok... amúgy is lenne létjogosultsága egy kinti melegedőnek... Peti, mielőtt félre értenéd... ez nem kívánság volt, csak egy kósza gondolat! Két ölnyi tűzifát meg egy kis gesztit vagy nyers thkm-mmmagot be tudok én is dobni a kotri hátuljába indulás előtt... de hordóval és Táti ANTSZ-szel nem küzdenék!

Az is egyfajta tali lenne, de akkor nekem is be kéne szereznem egy avantot, annak a csomiajtaja alá bebújhatnák ha tré lenne az idő...

Vissza az elejére
Kristof
2012.11.16 - 13:34
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
Hogy szokott zajlani a találkozó? Étterem elött parkolnak az autók? Közös autómustra lesz vagy inkább az étteremben melegszik a társaság?

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
Hetfield
2012.11.16 - 11:26
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
Ha nem csal az emlékezetem tavaly nem volt tele az étterem.

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 [3] 4 5  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System