| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 [3] 4 5 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | poison írta ... b4quattro írta ... 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi 8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek 9. Tommmm+1fő 10. Pite 11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!) 12. Kiskopasz+1fő 13. 14. Anakin2.2 +2 fő 15. Pipi 16. Kristof 17. Lackom 18.gamo 19.Kukac+Kukacné+Öreg Kukac (Audi 80, Audi A6)20. B4quattro 21. Mörszi+Szilvi Konrád te inkább ne ird fel magad csak gyere el szépen csendbe mert edig akármikor feliratkoztál sose sikerült eljönni [ Módosítva 2012.11.28 - 10:49 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | [quote] [quote] 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi 8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek 9. Tommmm+1fő 10. Pite 11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!) 12. Kiskopasz+1fő 13. 14. Anakin2.2 +2 fő 15. Pipi 16. Kristof 17. Lackom 18.gamo 19.Kukac+Kukacné+Öreg Kukac (Audi 80, Audi A6)20. B4quattro 21. Mörszi+Szilvi [/ quote1353962210] Konrád te inkább ne ird fel magad csak gyere el szépen csendbe mert edig akármikor feliratkoztál sose sikerült eljönni coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| b4quattro |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #137 Regisztrált: 2010.07.04 - 20:52Üzenetek: 61 | [quote] 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi 8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek 9. Tommmm+1fő 10. Pite 11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!) 12. Kiskopasz+1fő 13. 14. Anakin2.2 +2 fő 15. Pipi 16. Kristof 17. Lackom 18.gamo 19.Kukac+Kukacné+Öreg Kukac (Audi 80, Audi A6)20. B4quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kukac |
| ||||
Gárdony![]() Regisztrált tag #699 Regisztrált: 2011.01.23 - 20:18Üzenetek: 40 | 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi 8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek 9. Tommmm+1fő 10. Pite 11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!) 12. Kiskopasz+1fő 13. 14. Anakin2.2 +2 fő 15. Pipi 16. Kristof 17. Lackom 18.gamo 19.Kukac+Kukacné+Öreg Kukac (Audi 80, Audi A6) www.TDiExtreme.com []|___\==0000==/___|[] Audi 80 1.9 PDTDI 86' www.TDiExtreme.com | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | soldier írta ... poison írta ... ha azt szeretnél enni megoldjuk a dolgot ebből necsinál gondot someszod is megvan mindig oldva Nem utaltam "Helypénzt", mert nem tudom megígérni, hogy ott leszek... Ha tudok biztosat akkor beszélünk 1-2 nappal előtte... Jólvan Tomika túlvan tárgyalva Ha most nem találkozunk majd a következő lurdys kimozdulásnál igen! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| soldier |
| ||||
Ajka![]() Regisztrált tag #62 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:03Üzenetek: 300 | poison írta ... ha azt szeretnél enni megoldjuk a dolgot ebből necsinál gondot someszod is megvan mindig oldva Nem utaltam "Helypénzt", mert nem tudom megígérni, hogy ott leszek... Ha tudok biztosat akkor beszélünk 1-2 nappal előtte... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | soldier írta ... poison írta ... Olyan krumplistésztát csinált az asszony, hogy nacsak!!!! Nálatok lehet rendelni az étteremben krumplistésztát? Esetleg sztrapacskát??? ha azt szeretnél enni megoldjuk a dolgot ebből necsinál gondot someszod is megvan mindig oldva coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| soldier |
| ||||
Ajka![]() Regisztrált tag #62 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:03Üzenetek: 300 | poison írta ... Olyan krumplistésztát csinált az asszony, hogy nacsak!!!! Nálatok lehet rendelni az étteremben krumplistésztát? Esetleg sztrapacskát??? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Pretorianus írta ... En is megyek! Remelem nem Jon közbe semmi mas!!!!!! Óld meg hogy nejöjjön közbe semmi coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Pretorianus |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #1597 Regisztrált: 2012.04.29 - 09:52Üzenetek: 56 | En is megyek! Remelem nem Jon közbe semmi mas!!!!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| gamo |
| ||||
Százhalombatta![]() Regisztrált tag #328 Regisztrált: 2010.09.01 - 16:13Üzenetek: 110 | 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi 8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek 9. Tommmm+1fő 10. Pite 11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!) 12. Kiskopasz+1fő 13. 14. Anakin2.2 +2 fő 15. Pipi 16. Kristof 17. Lackom 18.gamo gamo szivar 100 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Balage írta ... poison írta ... Az volt a gond hogy sokkal kevesebben jöttek el mint ahányan biztosan feliratkoztak és annyit nem mondtak előtte 1-2 nappal hogy bocs skacok nem jön össze ne számítsatok rám! Ha már ez a megkövetés napja... akkor számomra is 11-hónap után állt össze a kép, hogy én is azon PARAJ-pürék közé tartoztam... akik bejelentkeztek... és mégsem mentek el! Nagyon sajnálom, bizonyára nyomós okom volt, de ez nyilván senkit sem érdekel! Hiába, nem véletlenül lettem megbízhatatlan... de idén majd igyekszem előre utalni, és törleszteni... vétkemet! Akkor így már bizonyos hogy azt megelőző évben voltam ott, amikor roskadásig volt tele az éttermetek klubos és fórumos arcokkal!???? Igen biztosan... hiába... a recesszió és a kari-para nagy úr! Bali neviccelj megérti az ember ha fontosabb dolog jön közbe ez sose volt gond ez csak hobbi mindenkinek csak szoljunk időbe hogy bocs közbe jött valami ne számoljatok velem coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi 8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek 9. Tommmm+1fő 10. Pite 11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!) 12. Kiskopasz+1fő 13. 14. Anakin2.2 +2 fő 15. Pipi 16. Kristof 17. Lacko79 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi 8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek 9. Tommmm+1fő 10. Pite 11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!) 12. Kiskopasz+1fő 13. 14. Anakin2.2 +2 fő 15. Pipi 16. Kristof 17. Lacko79 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | poison írta ... Az volt a gond hogy sokkal kevesebben jöttek el mint ahányan biztosan feliratkoztak és annyit nem mondtak előtte 1-2 nappal hogy bocs skacok nem jön össze ne számítsatok rám! Ha már ez a megkövetés napja... akkor számomra is 11-hónap után állt össze a kép, hogy én is azon PARAJ-pürék közé tartoztam... akik bejelentkeztek... és mégsem mentek el! Nagyon sajnálom, bizonyára nyomós okom volt, de ez nyilván senkit sem érdekel! Hiába, nem véletlenül lettem megbízhatatlan... de idén majd igyekszem előre utalni, és törleszteni... vétkemet! Akkor így már bizonyos hogy azt megelőző évben voltam ott, amikor roskadásig volt tele az éttermetek klubos és fórumos arcokkal!???? Igen biztosan... hiába... a recesszió és a kari-para nagy úr! R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Balage írta ... Po-Béla írta ... Menü: A megszokott jól bevált Húsleves, húsos vegyes-tál. 2600Ft/fő Gyerekeknek kedvezmények. Az étterem befogadó képessége 73 Fő A tavalyi kellemetlenségeket szeretnénk elkerülni azzal, hogy azoknak vesszük figyelembe a helyfoglalását akik 1.000 Ft-ot elutalnak a klub számlájára! Első Magyar Audiklub Egyesület OTP 11706016-20820116 Utalásnál írjátok a közleménybe Tát Évzáró Név és ? /Fő Megnéztem... tavaly 55-ember volt előre bejegyezve... és ezek-szerint meghaladta a társaság a 73-főt??? Ezzzzzz érdekes! Bár évről évre nagyobb a tumultus az évvégi talin! Arra gondoltam, hogy kéne szerezni kiforgatott olajoshordót... némi tűzifát meg édes-szelídgesztenyét... s aki bizonytalan volt és nem utalt, illetve bent nem maradt helye, az kint sütögethessen magvakat a kertek-alatt, vagy a parkolóban! Hmmmm? Meg-lenne a "feeling"-jeh! Mondjuk amennyien blázoltok... amúgy is lenne létjogosultsága egy kinti melegedőnek... Peti, mielőtt félre értenéd... ez nem kívánság volt, csak egy kósza gondolat! Két ölnyi tűzifát meg egy kis gesztit vagy nyers thkm-mmmagot be tudok én is dobni a kotri hátuljába indulás előtt... de hordóval és Táti ANTSZ-szel nem küzdenék! Bali nem volt tele az étterem tavaly. Az volt a gond hogy sokkal kevesebben jöttek el mindt ahányan biztosan feliratkoztak és anyit nem mondtak elötte 1-2 nappal hogy bocs skacok nem jön össze neszámitsatok rám! És a lényeg hogy mivel nem szoltak jópáran hogy nemjövök vagy nem annyian jövünk aháőny emberkével feliratkoztam igy visszakelett mondani 3 8-10fős asztaltársaságot és ráadásul olyat akik egy évben többször is eljönnek és a másik mivel több emberrel számoltunk rengeteg nyersanyag elővolt készitve bevolt panirozva ami úgymond felesleges pénzkidobásvolt ami nem igazán megengedhető ezekben a vendéghiányos időkben.Ezért is irta fel bééé az előleg dolgot, igaz ez se biztositék arra hogy valaki neszoljon hogy nem jön. coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | Latya írta ... Balage írta ... Arra gondoltam, hogy kéne szerezni kiforgatott olajoshordót... némi tűzifát meg édes-szelídgesztenyét... Az is egyfajta tali lenne, de akkor nekem is be kéne szereznem egy avantot, annak a csomiajtaja alá bebújhatnák ha tré lenne az idő... Az nem jó... mert tűzveszélyes és murva büdi egy idő után... Hetfield írta ... Ha nem csal az emlékezetem tavaly nem volt tele az étterem. Félek hogy gyenge az emlékezőkém... bár jobban tartok attól, hogy tavaly télen én sem voltam jelen! De előző években k-sokan voltunk... Kristof írta ... Hogy szokott zajlani a találkozó? Étterem előtt parkolnak az autók? Közös autómustra lesz vagy inkább az étteremben melegszik a társaság? Alapvetően családok, csajok is jönnek ilyenkor... hisz nem kell otthon főzni és mosogatni! Ráadásul hideg is van... így kint csak a tüdőrongálók, illetve a lelkes mustrázók szoktak strázsálni... Van mindig 1-2 szerény, de annál kedvesebb egyesületi tag, akiknek a vasa kevésbé szerény erőforrásokkal hergelt... s a közelben van egy kellemes kétsávos, ahol ha nem is a gyógyszert, de a 200-300-400-500Lóerős ménest több személlyel is el lehet gurítani! Robi egy régebbi konfigjénél volt szerencsém jobb-egyben végigmosolyogni egy ilyen halál-koporsós elgurítást! Amúgy sok-sok dumcsi, haverkodás, ki-be-tekergés a melegből hidegbe... s persze némi mérgezett húscafat... dióhéjban 10-perces klub-értékelő szóváltás a vezetőség részéről! Aztán este, sötétben, sietősre vett nyélgáz... am a csövön KEFÍR! Este hálálkodás, hogy de jó volt ismételten a régi arcokkal találkozni... meg az újakkal is... (s milyen jó volt egyben hazaérni) és megy tovább minden ahogy kell! Tényleg EMLÉKEZTEK A DISZNÓVÁGÁSRA AZ ÜVEGTIGRISBEN? AZ milyen volt már? Egy disznó várt minket egy ketrecben, a hóban, valahol a pilis egy félreeső kanyarívén! Morbid volt az egész nap, és mégis szerintem murvajó! R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | Balage írta ... Po-Béla írta ... Menü: A megszokott jól bevált Húsleves, húsos vegyes-tál. 2600Ft/fő Gyerekeknek kedvezmények. Az étterem befogadó képessége 73 Fő A tavalyi kellemetlenségeket szeretnénk elkerülni azzal, hogy azoknak vesszük figyelembe a helyfoglalását akik 1.000 Ft-ot elutalnak a klub számlájára! Első Magyar Audiklub Egyesület OTP 11706016-20820116 Utalásnál írjátok a közleménybe Tát Évzáró Név és ? /Fő Megnéztem... tavaly 55-ember volt előre bejegyezve... és ezek-szerint meghaladta a társaság a 73-főt??? Ezzzzzz érdekes! Bár évről évre nagyobb a tumultus az évvégi talin! Arra gondoltam, hogy kéne szerezni kiforgatott olajoshordót... némi tűzifát meg édes-szelídgesztenyét... s aki bizonytalan volt és nem utalt, illetve bent nem maradt helye, az kint sütögethessen magvakat a kertek-alatt, vagy a parkolóban! Hmmmm? Meg-lenne a "feeling"-jeh! Mondjuk amennyien blázoltok... amúgy is lenne létjogosultsága egy kinti melegedőnek... Peti, mielőtt félre értenéd... ez nem kívánság volt, csak egy kósza gondolat! Két ölnyi tűzifát meg egy kis gesztit vagy nyers thkm-mmmagot be tudok én is dobni a kotri hátuljába indulás előtt... de hordóval és Táti ANTSZ-szel nem küzdenék! Az is egyfajta tali lenne, de akkor nekem is be kéne szereznem egy avantot, annak a csomiajtaja alá bebújhatnák ha tré lenne az idő... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | Hogy szokott zajlani a találkozó? Étterem elött parkolnak az autók? Közös autómustra lesz vagy inkább az étteremben melegszik a társaság? Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Hetfield |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #63 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13Üzenetek: 1261 | Ha nem csal az emlékezetem tavaly nem volt tele az étterem. '93 80 B4 OOOO A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 [3] 4 5 | |
Powered by e107 Forum System


(Audi 80, Audi A6)











