Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2012 december 08. Évzáró találkozó Tát
Oldal:  1 2 3 [4] 5
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Balage
2012.11.16 - 11:15
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Po-Béla írta ...

Menü: A megszokott jól bevált Húsleves, húsos vegyes-tál. 2600Ft/fő Gyerekeknek kedvezmények.
Az étterem befogadó képessége 73 Fő A tavalyi kellemetlenségeket szeretnénk elkerülni azzal, hogy azoknak vesszük figyelembe a helyfoglalását akik 1.000 Ft-ot elutalnak a klub számlájára! Első Magyar Audiklub Egyesület
OTP 11706016-20820116 Utalásnál írjátok a közleménybe Tát Évzáró Név és ? /Fő

Megnéztem... tavaly 55-ember volt előre bejegyezve... és ezek-szerint meghaladta a társaság a 73-főt??? Ezzzzzz érdekes!
Bár évről évre nagyobb a tumultus az évvégi talin! Arra gondoltam, hogy kéne szerezni kiforgatott olajoshordót... némi tűzifát meg édes-szelídgesztenyét... s aki bizonytalan volt és nem utalt, illetve bent nem maradt helye, az kint sütögethessen magvakat a kertek-alatt, vagy a parkolóban! Hmmmm? Meg-lenne a "feeling"-jeh! Mondjuk amennyien blázoltok... amúgy is lenne létjogosultsága egy kinti melegedőnek... Peti, mielőtt félre értenéd... ez nem kívánság volt, csak egy kósza gondolat! Két ölnyi tűzifát meg egy kis gesztit vagy nyers thkm-mmmagot be tudok én is dobni a kotri hátuljába indulás előtt... de hordóval és Táti ANTSZ-szel nem küzdenék!

[ Módosítva 2012.11.16 - 11:22 ]

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Kristof
2012.11.16 - 09:09
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
Ma reggel átutaltam az elöleget úgyhogy...

1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi
8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek
9. Tommmm+1fő
10. Pite
11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!)
12. Kiskopasz+1fő
13.
14. Anakin2.2 +2 fő
15. Pipi
16. Kristof

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
Balage
2012.11.15 - 17:55
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Kristof írta ...

Köszönöm a lehetöséget, élnék is vele akkor! ...

Dzsere! Hogy mikorra érkeznél, (Széll-Kálmános-Moszkva- térről) azt majd dec. 6.-7.-8.-a körül pontosítsuk itt, vagy priviben... dobunk egymásnak egy teflon-számot!

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Kristof
2012.11.15 - 16:47
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
Balage írta ...


Számomra még ismeretlen kópés-kotris-srác! Ha Solymár mint közig-határon túli vidék már távoli neked... akkor a Moszkváról gyere ki Hűvösvölgybe... (II.kerület) legurulok érted a végállomásra, aztán kiviszlek Solymárra... amely cca~ 12-perc... ezalatt elhebegheted, hogy mi a ferde-francért támasztottad le a vasat... amikor indul a koresz-idény! Ez után majd oda ülsz át ahova akarsz... Én vélhetően ismét egyedül megyek... úgyhogy van 3-4 szabad hely! "


Köszönöm a lehetöséget, élnék is vele akkor! Hüvösvölgyig ki is tudok buszozni. Ha nem kövezel meg a 12perc alatt akkor maradok az utitársad!

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
Balage
2012.11.15 - 15:25
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
lipy írta ...

Szerintem gyere az Auchan hoz és akkor ott majd kiderül.

Számomra még ismeretlen kópés-kotris-srác! Ha Solymár mint közig-határon túli vidék már távoli neked... akkor a Moszkváról gyere ki Hűvösvölgybe... (II.kerület) legurulok érted a végállomásra, aztán kiviszlek Solymárra... amely cca~ 12-perc... ezalatt elhebegheted, hogy mi a ferde-francért támasztottad le a vasat... amikor indul a koresz-idény! Ez után majd oda ülsz át ahova akarsz... Én vélhetően ismét egyedül megyek... úgyhogy van 3-4 szabad hely! "

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
lipy
2012.11.15 - 14:09
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Kristof írta ...

lipy írta ...


Honnan jössz?



Budapest, Örs Vezér térnél lakok. Budapesten belül eltudok menni bárhova, hogy felvegyenek.

Szerintem gyere az Auchan hoz és akkor ott majd kiderül.
Vissza az elejére
Balage
2012.11.15 - 13:33
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Szokásomhoz híven, bárkit felveszek Budán, aki lerakta a bringáját télire (bár ezen arcokkal való diskurzusom nem lesz egyszerű, mert számomra teljesen érthetetlen gesztus, hogy 4-karikát letámasztani pont télire????)! Vért nem fogok szállítani... de a forgalmi artériában szívesen válok, egy könnyen oldódó fürgébb zsírsav-, vörösvérsejt-, vagy olvashatatlan rendszámú oxigén illetve más GÁZ-mole-KULÁ-vá! Q4E

[ Módosítva 2012.11.15 - 14:00 ]

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Kristof
2012.11.15 - 12:48
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
lipy írta ...


Honnan jössz?



Budapest, Örs Vezér térnél lakok. Budapesten belül eltudok menni bárhova, hogy felvegyenek.

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
lipy
2012.11.14 - 22:57
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Kristof írta ...

Sziasztok én is nagyon szívesen mennék, viszont mint ahogy páran tudjátok az autóm tavaszig áll. Ha valakinél akad egy üres hely az autójában kérem szóljon nekem! Természetesen beszállok az üzemanyagba.

Üdv
Kristóf

Honnan jössz?
Vissza az elejére
poison
2012.11.14 - 20:00
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
soldier írta ...

Ki az a "Solider" ???


Ez az új beceneved ennyi ne reklamálj mindenért

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
anakin2.2
2012.11.14 - 18:18

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89
1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi
8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek
9. Tommmm+1fő
10. Pite
11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!)
12. Kiskopasz+1fő
13.
14. Anakin2.2 +2 fő
15. Pipi

[ Módosítva 2012.11.14 - 18:20 ]

100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
cc_rider
2012.11.14 - 14:47
Pécs-Cserkút

Regisztrált tag #49
Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33
Üzenetek: 892
Ha Damborékkal össze tudunk beszélni akkor velük feljövünk, egyébként nem valószínű a megjelenésünk.

B4 Avant 1Z Automatikgetriebe

Vissza az elejére
soldier
2012.11.14 - 11:32
Ajka

Regisztrált tag #62
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:03
Üzenetek: 300
Ki az a "Solider" ???
Vissza az elejére
Kiskopasz
2012.11.14 - 11:09
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi
8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek
9. Tommmm+1fő
10. Pite
11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!)
12. Kiskopasz+1fő
Vissza az elejére
Kristof
2012.11.14 - 09:35
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
Sziasztok én is nagyon szívesen mennék, viszont mint ahogy páran tudjátok az autóm tavaszig áll. Ha valakinél akad egy üres hely az autójában kérem szóljon nekem! Természetesen beszállok az üzemanyagba.

Üdv
Kristóf

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
Balage
2012.11.14 - 09:00
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718

1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi
8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek
9. Tommmm+1fő
10. Pite
11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!)


R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
poison
2012.11.13 - 21:22
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi
8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek
9. Tommmm+1fő
10. Pite

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2012.11.13 - 20:47
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Lui írta ...

1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki


Köszi Lajosom hogy gondolsz ránk is

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
lipy
2012.11.13 - 20:36
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567

1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi
8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek
Vissza az elejére
Robi
2012.11.13 - 19:46
Nagykőrös
Regisztrált tag #30
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49
Üzenetek: 240
1. PoBéla (5fő)
2. Újbácsi (1 fő tutti)
3. Lui +Andi +kis Lui
4. Egy szakács és Viki
5. solider Elvileg talán én is...
6. Tamás (1fő)
7. Robi

[ Módosítva 2012.11.13 - 20:02 ]

Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001
Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 [4] 5  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System