| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 [4] 5 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | Po-Béla írta ... Menü: A megszokott jól bevált Húsleves, húsos vegyes-tál. 2600Ft/fő Gyerekeknek kedvezmények. Az étterem befogadó képessége 73 Fő A tavalyi kellemetlenségeket szeretnénk elkerülni azzal, hogy azoknak vesszük figyelembe a helyfoglalását akik 1.000 Ft-ot elutalnak a klub számlájára! Első Magyar Audiklub Egyesület OTP 11706016-20820116 Utalásnál írjátok a közleménybe Tát Évzáró Név és ? /Fő Megnéztem... tavaly 55-ember volt előre bejegyezve... és ezek-szerint meghaladta a társaság a 73-főt??? Ezzzzzz érdekes! Bár évről évre nagyobb a tumultus az évvégi talin! Arra gondoltam, hogy kéne szerezni kiforgatott olajoshordót... némi tűzifát meg édes-szelídgesztenyét... s aki bizonytalan volt és nem utalt, illetve bent nem maradt helye, az kint sütögethessen magvakat a kertek-alatt, vagy a parkolóban! Hmmmm? Meg-lenne a "feeling"-jeh! Mondjuk amennyien blázoltok... amúgy is lenne létjogosultsága egy kinti melegedőnek... Peti, mielőtt félre értenéd... ez nem kívánság volt, csak egy kósza gondolat! Két ölnyi tűzifát meg egy kis gesztit vagy nyers thkm-mmmagot be tudok én is dobni a kotri hátuljába indulás előtt... de hordóval és Táti ANTSZ-szel nem küzdenék! [ Módosítva 2012.11.16 - 11:22 ] R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | Ma reggel átutaltam az elöleget úgyhogy... 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi 8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek 9. Tommmm+1fő 10. Pite 11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!) 12. Kiskopasz+1fő 13. 14. Anakin2.2 +2 fő 15. Pipi 16. Kristof Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | Kristof írta ... Köszönöm a lehetöséget, élnék is vele akkor! ... Dzsere! Hogy mikorra érkeznél, (Széll-Kálmános-Moszkva- térről) azt majd dec. 6.-7.-8.-a körül pontosítsuk itt, vagy priviben... dobunk egymásnak egy teflon-számot! R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | Balage írta ... Számomra még ismeretlen kópés-kotris-srác! Ha Solymár mint közig-határon túli vidék már távoli neked... akkor a Moszkváról gyere ki Hűvösvölgybe... (II.kerület) legurulok érted a végállomásra, aztán kiviszlek Solymárra... amely cca~ 12-perc... ezalatt elhebegheted, hogy mi a ferde-francért támasztottad le a vasat... amikor indul a koresz-idény! Ez után majd oda ülsz át ahova akarsz... Én vélhetően ismét egyedül megyek... úgyhogy van 3-4 szabad hely! " Köszönöm a lehetöséget, élnék is vele akkor! Hüvösvölgyig ki is tudok buszozni. Ha nem kövezel meg a 12perc alatt akkor maradok az utitársad! Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | lipy írta ... Szerintem gyere az Auchan hoz és akkor ott majd kiderül. Számomra még ismeretlen kópés-kotris-srác! Ha Solymár mint közig-határon túli vidék már távoli neked... akkor a Moszkváról gyere ki Hűvösvölgybe... (II.kerület) legurulok érted a végállomásra, aztán kiviszlek Solymárra... amely cca~ 12-perc... ezalatt elhebegheted, hogy mi a ferde-francért támasztottad le a vasat... amikor indul a koresz-idény! Ez után majd oda ülsz át ahova akarsz... Én vélhetően ismét egyedül megyek... úgyhogy van 3-4 szabad hely! " R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Kristof írta ... lipy írta ... Honnan jössz? Budapest, Örs Vezér térnél lakok. Budapesten belül eltudok menni bárhova, hogy felvegyenek. Szerintem gyere az Auchan hoz és akkor ott majd kiderül. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | Szokásomhoz híven, bárkit felveszek Budán, aki lerakta a bringáját télire (bár ezen arcokkal való diskurzusom nem lesz egyszerű, mert számomra teljesen érthetetlen gesztus, hogy 4-karikát letámasztani pont télire????)! Vért nem fogok szállítani... de a forgalmi artériában szívesen válok, egy könnyen oldódó fürgébb zsírsav-, vörösvérsejt-, vagy olvashatatlan rendszámú oxigén illetve más GÁZ-mole-KULÁ-vá! Q4E [ Módosítva 2012.11.15 - 14:00 ] R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | lipy írta ... Honnan jössz? Budapest, Örs Vezér térnél lakok. Budapesten belül eltudok menni bárhova, hogy felvegyenek. Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Kristof írta ... Sziasztok én is nagyon szívesen mennék, viszont mint ahogy páran tudjátok az autóm tavaszig áll. Ha valakinél akad egy üres hely az autójában kérem szóljon nekem! Természetesen beszállok az üzemanyagba. Üdv Kristóf Honnan jössz? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | soldier írta ... Ki az a "Solider" ??? Ez az új beceneved ennyi ne reklamálj mindenért coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi 8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek 9. Tommmm+1fő 10. Pite 11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!) 12. Kiskopasz+1fő 13. 14. Anakin2.2 +2 fő 15. Pipi [ Módosítva 2012.11.14 - 18:20 ] 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| cc_rider |
| ||||
Pécs-Cserkút![]() Regisztrált tag #49 Regisztrált: 2010.07.02 - 09:33Üzenetek: 892 | Ha Damborékkal össze tudunk beszélni akkor velük feljövünk, egyébként nem valószínű a megjelenésünk. B4 Avant 1Z Automatikgetriebe | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| soldier |
| ||||
Ajka![]() Regisztrált tag #62 Regisztrált: 2010.07.02 - 14:03Üzenetek: 300 | Ki az a "Solider" ??? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi 8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek 9. Tommmm+1fő 10. Pite 11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!) 12. Kiskopasz+1fő | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | Sziasztok én is nagyon szívesen mennék, viszont mint ahogy páran tudjátok az autóm tavaszig áll. Ha valakinél akad egy üres hely az autójában kérem szóljon nekem! Természetesen beszállok az üzemanyagba. Üdv Kristóf Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi 8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek 9. Tommmm+1fő 10. Pite 11. Balage (ezt már remélem én sem hagyom ki!) R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi 8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek 9. Tommmm+1fő 10. Pite coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Lui írta ... 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki Köszi Lajosom hogy gondolsz ránk is coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi 8. Lipy+ 1 felnőtt +1 gyerek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Robi |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #30 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49Üzenetek: 240 | 1. PoBéla (5fő) 2. Újbácsi (1 fő tutti) 3. Lui +Andi +kis Lui 4. Egy szakács és Viki 5. solider Elvileg talán én is... 6. Tamás (1fő) 7. Robi [ Módosítva 2012.11.13 - 20:02 ] Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001 Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 [4] 5 | |
Powered by e107 Forum System



" 






