| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 [6] | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | 1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | Csabbee írta ... 1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | 10. anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Csabbee |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #211 Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40Üzenetek: 714 | 1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Robi |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #30 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49Üzenetek: 240 | 1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001 Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | [quote] 1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Jackson írta ... loldma írta ... Amúgy a fiúk mit dobnak? Kovácsolt dugót, tdi porlasztócsúcsokat, Porka féknyergeket? Lesz motorkiemelőverseny, fedettpályás távolbanézés? Szervezői jelentkezés? Juhú mikor lesz mán itt május Szerintem mindenki elmegy homokozni Oké de én legyek leghátul. Vagy csináljunk homokozó versenyt. Egy Ur-Quattro-t kell építeni. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Orley |
| ||||
Orley![]() Regisztrált tag #2174 Regisztrált: 2013.02.27 - 13:52Üzenetek: 163 | 1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő Audi 100 C3 1.8 Audi A4 B5 1.8 T Audi V8 4.2 quattro Audi A6 C4 2.5 TDI Audi 80 B2 1.6 TD Audi 80 B3 2.0 Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Jackson |
| ||||
Gyöngyös![]() Regisztrált tag #1012 Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29Üzenetek: 208 | loldma írta ... Amúgy a fiúk mit dobnak? Kovácsolt dugót, tdi porlasztócsúcsokat, Porka féknyergeket? Lesz motorkiemelőverseny, fedettpályás távolbanézés? Szervezői jelentkezés? Juhú mikor lesz mán itt május Szerintem mindenki elmegy homokozni Audi elpusztíthatatlan, és örök! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | 1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | 1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | 1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! Amúgy a fiúk mit dobnak? Kovácsolt dugót, tdi porlasztócsúcsokat, Porka féknyergeket? Lesz motorkiemelőverseny, fedettpályás távolbanézés? Szervezői jelentkezés? Juhú mikor lesz mán itt május | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Majd fiúk a lányok ellen paintball lesz. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | 1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | 1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 4 5 [6] | |
Powered by e107 Forum System










