Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2013 május 11-én tartjuk soltvadkerti paintballos évnyitó találkozónkat.
Oldal:  1 2 3 4 5 [6]
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Balage
2013.03.14 - 09:02
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718

1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)


R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
anakin2.2
2013.03.13 - 13:05

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89
Csabbee írta ...

1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/




100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
anakin2.2
2013.03.13 - 13:04

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89
10. anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/

100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
Csabbee
2013.03.11 - 17:25
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki



A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
Robi
2013.03.11 - 16:50
Nagykőrös
Regisztrált tag #30
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49
Üzenetek: 240
1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi


Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001
Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992
Vissza az elejére
Lacko79
2013.03.10 - 10:33

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53
[quote]
1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
Vissza az elejére
lipy
2013.03.10 - 08:18
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Jackson írta ...

loldma írta ...

Amúgy a fiúk mit dobnak? Kovácsolt dugót, tdi porlasztócsúcsokat, Porka féknyergeket? Lesz motorkiemelőverseny, fedettpályás távolbanézés? Szervezői jelentkezés? Juhú mikor lesz mán itt május

Szerintem mindenki elmegy homokozni

Oké de én legyek leghátul.

Vagy csináljunk homokozó versenyt.
Egy Ur-Quattro-t kell építeni.
Vissza az elejére
Orley
2013.03.10 - 07:17
Orley

Regisztrált tag #2174
Regisztrált: 2013.02.27 - 13:52
Üzenetek: 163
1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő

Audi 100 C3 1.8
Audi A4 B5 1.8 T
Audi V8 4.2 quattro
Audi A6 C4 2.5 TDI
Audi 80 B2 1.6 TD
Audi 80 B3 2.0 Quattro
Vissza az elejére
Jackson
2013.03.09 - 22:30
Gyöngyös

Regisztrált tag #1012
Regisztrált: 2011.06.20 - 23:29
Üzenetek: 208
loldma írta ...

Amúgy a fiúk mit dobnak? Kovácsolt dugót, tdi porlasztócsúcsokat, Porka féknyergeket? Lesz motorkiemelőverseny, fedettpályás távolbanézés? Szervezői jelentkezés? Juhú mikor lesz mán itt május

Szerintem mindenki elmegy homokozni

Audi elpusztíthatatlan, és örök!
Vissza az elejére
Újbácsi
2013.03.09 - 21:54
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Lui
2013.03.09 - 19:26
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
Vissza az elejére
loldma
2013.03.09 - 16:27
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!

Amúgy a fiúk mit dobnak? Kovácsolt dugót, tdi porlasztócsúcsokat, Porka féknyergeket? Lesz motorkiemelőverseny, fedettpályás távolbanézés? Szervezői jelentkezés? Juhú mikor lesz mán itt május
Vissza az elejére
lipy
2013.03.09 - 15:48
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Majd fiúk a lányok ellen paintball lesz.
Vissza az elejére
poison
2013.03.09 - 14:22
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
lipy
2013.03.09 - 10:13
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 4 5 [6]  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System