Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2013 május 11-én tartjuk soltvadkerti paintballos évnyitó találkozónkat.
Oldal:  1 [2] 3 4 5 6
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Hetfield
2013.05.11 - 17:05
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
mi mis itthon vagyunk, remekül szórakoztunk! köszönjük az ebédet Poisi!

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
lipy
2013.05.11 - 16:23
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
6-ra sikerült haza érni.
Később beszámolok.
Vissza az elejére
zoli122
2013.05.11 - 08:02
Szeged

Regisztrált tag #1968
Regisztrált: 2012.11.18 - 14:24
Üzenetek: 23
Dragon01 írta ...

Ok akkor ott ütközünk!!


En mar itt vagyok , az agip kuton

[ Módosítva 2013.05.11 - 08:06 ]

Audi 4 eva'
Vissza az elejére
Dragon01
2013.05.11 - 07:06
Regisztrált tag #443
Regisztrált: 2010.10.24 - 08:52
Üzenetek: 10
Ok akkor ott ütközünk!!
Vissza az elejére
zoli122
2013.05.11 - 06:59
Szeged

Regisztrált tag #1968
Regisztrált: 2012.11.18 - 14:24
Üzenetek: 23
Dragon01 írta ...

Szeva!
10-00 dorozsmai uti 2.dik benzinkút!!


az a volt esso kút? ott leszek 10kor, grafit szürke gépállat lesz

Audi 4 eva'
Vissza az elejére
Dragon01
2013.05.11 - 06:55
Regisztrált tag #443
Regisztrált: 2010.10.24 - 08:52
Üzenetek: 10
Szeva!
10-00 dorozsmai uti 2.dik benzinkút!!
Vissza az elejére
zoli122
2013.05.11 - 06:27
Szeged

Regisztrált tag #1968
Regisztrált: 2012.11.18 - 14:24
Üzenetek: 23
speak írta ...


1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Occi+nej+2 kölök
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Tamás
12. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
13. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
14. anakin2.2 /valaki nevében! /
15. Kristóf
16. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)
17. Latya + Latyáné + kis Latyina
18. Kiskopasz+Andi
19. Roken+ a család
20. Pite-TD (ha nem tartják kint)
21. Po-Bela és Bcs
22. Watoo és Andy
23. Újbá barátok 2fő
24. albertt (Dunavarsányról)
25. Matthias + 1,5 fő
26. Speak, Robi fekete coupe GT





Szegedrol jossz? Mikor akarsz indulni?


Audi 4 eva'
Vissza az elejére
saba81
2013.05.11 - 04:28
saba81

Regisztrált tag #2078
Regisztrált: 2013.01.07 - 18:39
Üzenetek: 20
zsmax írta ...

Persze hogy jöhetsz. A klubtagság nem függ össze a találkozón való részvétellel. Szeretettel várunk.

zs


Akkor ott a helyem! A Dunaújvárosi gyülekezőpontra érkezem.
Vissza az elejére
Lui
2013.05.11 - 04:13
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Mindjárt indulunk!!!!
Vissza az elejére
Hetfield
2013.05.10 - 19:56
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Occi+nej+2 kölök
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Tamás
12. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
13. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
14. anakin2.2 /valaki nevében! /
15. Kristóf
16. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)
17. Latya + Latyáné + kis Latyina
18. Kiskopasz+Andi
19. Roken+ a család
20. Pite-TD (ha nem tartják kint)
21. Po-Bela és Bcs
22. Watoo és Andy
23. Újbá barátok 2fő
24. albertt (Dunavarsányról)
25. Matthias + 1,5 fő
26. Speak, Robi fekete coupe GT
27. Hetfieldék

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
Po-Béla
2013.05.10 - 19:41
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Hetfield írta ...

Po-Béla írta ...

Srácok!
emlékeztetőül! Tányért és evőeszközt hozzatok!
akinek van terepszínű ruhája azt se hagyja otthon!



Terepszínű tanga jöhet ?



kötelező

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
speak
2013.05.10 - 19:36
Szeged

Regisztrált tag #516
Regisztrált: 2010.11.22 - 21:49
Üzenetek: 59

1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Occi+nej+2 kölök
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Tamás
12. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
13. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
14. anakin2.2 /valaki nevében! /
15. Kristóf
16. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)
17. Latya + Latyáné + kis Latyina
18. Kiskopasz+Andi
19. Roken+ a család
20. Pite-TD (ha nem tartják kint)
21. Po-Bela és Bcs
22. Watoo és Andy
23. Újbá barátok 2fő
24. albertt (Dunavarsányról)
25. Matthias + 1,5 fő
26. Speak, Robi fekete coupe GT






Vissza az elejére
Hetfield
2013.05.10 - 18:58
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
Csabbee írta ...

Sorry, de a remek turbófelújító műhelynek köszönhetően nem tudunk menni. Jeladó hibára gyanakodtunk, de nem, a lapátok beleértek a geóba, mert jól sikerült nekik összerakni..Sajnálom, pedig a süti már kész.

ű
beugorjak a sütiért reggel ? részvétem

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
occi
2013.05.10 - 18:48
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138
Akkor kihasználnám a felszabadult 9. számú "lyukat", mis is megyünk családdal meg quattroval, ha nem lesz rossz idő:

1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Occi+nej+2 kölök
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Tamás
12. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
13. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
14. anakin2.2 /valaki nevében! /
15. Kristóf
16. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)
17. Latya + Latyáné + kis Latyina
18. Kiskopasz+Andi
19. Roken+ a család
20. Pite-TD (ha nem tartják kint)
21. Po-Bela és Bcs
22. Watoo és Andy
23. Újbá barátok 2fő
24. albertt (Dunavarsányról)
25. Matthias + 1,5 fő

Vissza az elejére
Latya
2013.05.10 - 18:22
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Hetfield írta ...

Latya írta ...

Újbácsi írta ...

A dunaújvárosi, már-már szokott gyülekezési pont a következő:
(Dunaújvárosi külső Parkcenter, a vasútállomásos kereszteződésnél.)



Gyüli 8:00-kor, indulás tovább 8:15-kor.
Kérek mindenkit, hogy érjen ide pontosan, ha velünk akar vonulni, mert igyekszünk pontosan indulni.
A többiek majd beérnek...


Tolom ahogy tudom, de éjszakázok, szóval necces lessz... Remélem nem gond hogy hozzátok verődik egy zombi. rotty

Amúgy paintbalra jelentkezem, ha lesz.

minek jösz fel eddig?

ja, sorry, azt nem láttam hogy ez dunaúj...

Vissza az elejére
Hetfield
2013.05.10 - 18:13
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #63
Regisztrált: 2010.07.02 - 14:13
Üzenetek: 1261
Po-Béla írta ...

Srácok!
emlékeztetőül! Tányért és evőeszközt hozzatok!
akinek van terepszínű ruhája azt se hagyja otthon!



Terepszínű tanga jöhet ?

'93 80 B4
OOOO

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Vissza az elejére
Po-Béla
2013.05.10 - 17:53
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Srácok!
emlékeztetőül! Tányért és evőeszközt hozzatok!
akinek van terepszínű ruhája azt se hagyja otthon!



[ Módosítva 2013.05.10 - 17:54 ]

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Orley
2013.05.10 - 16:51
Orley

Regisztrált tag #2174
Regisztrált: 2013.02.27 - 13:52
Üzenetek: 163
loldma írta ...

Nos akkor lesz pesti gyülekezés? Mi Lackooval 7kor indulunka dunapláza környékéről, megállunk az m5 bevezetőnél a tesconál, háromnegyed 8-ig, 8-ig bevárunk mindenkit aki onnan jönne! Lipy is ott lesz! Előreláthatólag nem pályán megyünk.

Valaki még érdeklődne esetleg sátrazásban? Este beiszunk és ottalszunk, vagy senkit nem érint?

loli


Nekem még ma este derül ki hogy tudok-e menni. Ha igen, akkor 8ig odaérek a tescohoz. Viszont én lehet hogy inkább pályáznék, csak a fogyasztás miatt is...


Audi 100 C3 1.8
Audi A4 B5 1.8 T
Audi V8 4.2 quattro
Audi A6 C4 2.5 TDI
Audi 80 B2 1.6 TD
Audi 80 B3 2.0 Quattro
Vissza az elejére
Csabbee
2013.05.10 - 15:02
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9.

10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Tamás
12. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
13. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
14. anakin2.2 /valaki nevében! /
15. Kristóf
16. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)
17. Latya + Latyáné + kis Latyina
18. Kiskopasz+Andi
19. Roken+ a család
20. Pite-TD (ha nem tartják kint)
21. Po-Bela és Bcs
22. Watoo és Andy
23. Újbá barátok 2fő
24. albertt (Dunavarsányról)
25. Matthias + 1,5 fő

Sorry, de a remek turbófelújító műhelynek köszönhetően nem tudunk menni. Jeladó hibára gyanakodtunk, de nem, a lapátok beleértek a geóba, mert jól sikerült nekik összerakni..Sajnálom, pedig a süti már kész.

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
loldma
2013.05.10 - 14:16
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Nos akkor lesz pesti gyülekezés? Mi Lackooval 7kor indulunka dunapláza környékéről, megállunk az m5 bevezetőnél a tesconál, háromnegyed 8-ig, 8-ig bevárunk mindenkit aki onnan jönne! Lipy is ott lesz! Előreláthatólag nem pályán megyünk.

Valaki még érdeklődne esetleg sátrazásban? Este beiszunk és ottalszunk, vagy senkit nem érint?

loli
Vissza az elejére
Oldal:  1 [2] 3 4 5 6  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System