Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2013 május 11-én tartjuk soltvadkerti paintballos évnyitó találkozónkat.
Oldal:  1 2 3 [4] 5 6
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Kristof
2013.05.06 - 20:54
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358
Loli igényt tartanék a taxira ha nem gond! Délután hívott a szerelő, hogy jövőhét hétfőre érkeznek meg leghamarabb az alkatrészek... :$

Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
deka
2013.05.06 - 19:06
deka

Regisztrált tag #2041
Regisztrált: 2012.12.24 - 12:32
Üzenetek: 5
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy Érd és környékéről megy valaki?
Üdv: Deka
Vissza az elejére
Újbácsi
2013.05.06 - 18:02
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
A dunaújvárosi, már-már szokott gyülekezési pont a következő:
(Dunaújvárosi külső Parkcenter, a vasútállomásos kereszteződésnél.)



Gyüli 8:00-kor, indulás tovább 8:15-kor.
Kérek mindenkit, hogy érjen ide pontosan, ha velünk akar vonulni, mert igyekszünk pontosan indulni.
A többiek majd beérnek...


[ Módosítva 2013.05.06 - 18:04 ]

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
lipy
2013.05.06 - 13:39
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
loldma írta ...

Én biztos hogy nem megyek pályán, de a tesco-taliban benne vagyok. Lehet hozom Kristófot.
lipy írta ...

Na akkor pörgessük fel az eseményeket!

Ismételve magamat:
Ki lesz ott a Tescó-nál Budapesten?

Én a sünpalota mellől indulok és megyek a
pesterzsébeti Tescohoz (ami az M5 kivezetőnél van
1204, Budapest, XX. kerület Mártírok útja 281.
GPS: 47°25'39,108" 19°8'46,752").
Innen szeretnék 7:30 kor indulni az 5-ös úton.

(Időjárás függvénye az autópálya.)




Oda felé lehet én sem.
Vissza az elejére
loldma
2013.05.06 - 11:50
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Én biztos hogy nem megyek pályán, de a tesco-taliban benne vagyok. Lehet hozom Kristófot.
lipy írta ...

Na akkor pörgessük fel az eseményeket!

Ismételve magamat:
Ki lesz ott a Tescó-nál Budapesten?

Én a sünpalota mellől indulok és megyek a
pesterzsébeti Tescohoz (ami az M5 kivezetőnél van
1204, Budapest, XX. kerület Mártírok útja 281.
GPS: 47°25'39,108" 19°8'46,752").
Innen szeretnék 7:30 kor indulni az 5-ös úton.

(Időjárás függvénye az autópálya.)

Vissza az elejére
lipy
2013.05.05 - 17:20
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Na akkor pörgessük fel az eseményeket!

Ismételve magamat:
Ki lesz ott a Tescó-nál Budapesten?

Én a sünpalota mellől indulok és megyek a
pesterzsébeti Tescohoz (ami az M5 kivezetőnél van
1204, Budapest, XX. kerület Mártírok útja 281.
GPS: 47°25'39,108" 19°8'46,752").
Innen szeretnék 7:30 kor indulni az 5-ös úton.

(Időjárás függvénye az autópálya.)
Vissza az elejére
Balage
2013.05.03 - 21:55
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718

1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Tamás
12. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
13. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
14. anakin2.2 /valaki nevében! /
15. Kristóf
16. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)
17. Latya + Latyáné + kis Latyina
18. Kiskopasz+Andi
19. Roken+ a család
20. Pite-TD (ha nem tartják kint)
21. Po-Bela és Bcs
22. Watoo és Andy
23. Újbá barátok 2fő

Jót ne haljak rólatok! Nálam végül ismét távolmaradással alakul a májusi történet! Sajnálom! Q4E



R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
poison
2013.05.03 - 17:19
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
lipy írta ...

loldma írta ...

lipy írta ...

...
Lesznek akik már pénteken mennek sátrazni.
...

Kik?
Mi Lackooval arról beszélgettünk, hogy szombaton a találkozó után még maradnánk sátrazni meg inni, és vasárnap éledés után mennénk haza.
(Koczkásokkal beszélt valaki? ) -> néztem facebook csoportjukat, Nobi nem jön, és nem volt akkora a lelkesedés feléjük



Én úgy értettem előbb mentek.
akkor senki,



leszünk páran akik korábban mennek!
Reggel 8-ra már Vadkerten leszünk
vagy ez már túl korai???


coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
lipy
2013.05.01 - 10:41
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
loldma írta ...

lipy írta ...

...
Lesznek akik már pénteken mennek sátrazni.
...

Kik?
Mi Lackooval arról beszélgettünk, hogy szombaton a találkozó után még maradnánk sátrazni meg inni, és vasárnap éledés után mennénk haza.
(Koczkásokkal beszélt valaki? ) -> néztem facebook csoportjukat, Nobi nem jön, és nem volt akkora a lelkesedés feléjük



Én úgy értettem előbb mentek.
akkor senki,
Vissza az elejére
loldma
2013.05.01 - 10:07
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
lipy írta ...

...
Lesznek akik már pénteken mennek sátrazni.
...

Kik?
Mi Lackooval arról beszélgettünk, hogy szombaton a találkozó után még maradnánk sátrazni meg inni, és vasárnap éledés után mennénk haza.
(Koczkásokkal beszélt valaki? ) -> néztem facebook csoportjukat, Nobi nem jön, és nem volt akkora a lelkesedés feléjük


[ Módosítva 2013.05.01 - 10:09 ]
Vissza az elejére
Latya
2013.04.29 - 02:32
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Újbácsi írta ...

Latya írta ...

délnyugat-dunántúlról ki megy?

Te.

kössz hogy megerősítettél, tehát egyedül megyek... De remélem sátor nélkül is oda lehet menni előbb. Én simán elalszok a kocsiban is.

Vissza az elejére
Újbácsi
2013.04.28 - 22:44
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás
13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
15. anakin2.2 /valaki nevében! /
16. Kristóf
17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)
18. Latya + Latyáné + kis Latyina
19. Kiskopasz+Andi
20. Roken+ a család
21. Pite-TD (ha nem tartják kint)
22. Po-Bela és Bcs
23. Watoo és Andy
24. Újbá barátok 2fő

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
watoo
2013.04.28 - 13:55
watoo

Regisztrált tag #144
Regisztrált: 2010.07.05 - 15:14
Üzenetek: 13
[quote]
Újbácsi írta ...

1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás
13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
15. anakin2.2 /valaki nevében! /
16. Kristóf
17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)
18. Latya + Latyáné + kis Latyina
19. Kiskopasz+Andi
20. Roken+ a család
21. Pite-TD (ha nem tartják kint)
22.Po.Bela és Bcs
23. Watoo és Andy



Pálinkás Márk as. Cukrosbácsi
Vissza az elejére
lipy
2013.04.28 - 13:36
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
"Idén a szokásos évnyitó találkozó május 12 (11)-én, szombaton lesz, a szokásos helyen, a szokásos paintballal, a szokásos jó hangulatban! Végső gyülekező Zs-gumis-hambis- italfelvevő hely előtti placcon, aznap 9:30-kor, hogy 10-kor tovább tudjunk menni a helyszínre."
Ez megállja a helyét idén is?

Én biztos az autópályán fogok menni és ZS-nél találkozok mindenkivel.
Lesznek akik már pénteken mennek sátrazni.
Vissza az elejére
anakin2.2
2013.04.25 - 20:07

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89
Po-Béla írta ...

Újbácsi írta ...

1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás
13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
15. anakin2.2 /valaki nevében! /
16. Kristóf
17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)
18. Latya + Latyáné + kis Latyina
19. Kiskopasz+Andi
20. Roken+ a család
21. Pite-TD (ha nem tartják kint)
22.Po.Bela és Bcs


srácok! mozgassátok meg a csajokat a sütiversennyel kapcsolatban !



100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
Po-Béla
2013.04.24 - 18:35
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
Újbácsi írta ...

1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás
13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
15. anakin2.2
16. Kristóf
17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)
18. Latya + Latyáné + kis Latyina
19. Kiskopasz+Andi
20. Roken+ a család
21. Pite-TD (ha nem tartják kint)
22.Po.Bela és Bcs


srácok! mozgassátok meg a csajokat a sütiversennyel kapcsolatban !

Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Újbácsi
2013.04.24 - 13:00
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás
13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
15. anakin2.2
16. Kristóf
17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)
18. Latya + Latyáné + kis Latyina
19. Kiskopasz+Andi
20. Roken+ a család
21. Pite-TD (ha nem tartják kint)

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Roken
2013.04.24 - 10:58
Makó

Regisztrált tag #370
Regisztrált: 2010.09.19 - 20:01
Üzenetek: 54
Kiskopasz írta ...

1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás
13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
15. anakin2.2
16. Kristóf
17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)
18. Latya + Latyáné + kis Latyina
19. Kiskopasz+Andi
20. Roken+ a család



[ Módosítva 2013.04.24 - 10:58 ]
Vissza az elejére
Roken
2013.04.24 - 10:56
Makó

Regisztrált tag #370
Regisztrált: 2010.09.19 - 20:01
Üzenetek: 54
zoli122 írta ...

speak írta ...

zoli122 írta ...

17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)


Végre valaki a körzetből, még lehet hogy a végén én is megyek + egy S4 ha úgy alakul mehetnénk konvojban.


Hát én csak egy 2.3as 80assal megyek, de felőlem mehetünk konvojban, persze.


Mondjuk nem Szegedről, de Makóról én megyek



[ Módosítva 2013.04.24 - 10:57 ]
Vissza az elejére
Kiskopasz
2013.04.18 - 07:27
Dunaújváros

Regisztrált tag #1440
Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34
Üzenetek: 142
1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás
13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
15. anakin2.2
16. Kristóf
17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)
18. Latya + Latyáné + kis Latyina
19. Kiskopasz+Andi
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 [4] 5 6  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System