| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 [4] 5 6 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | Loli igényt tartanék a taxira ha nem gond! Délután hívott a szerelő, hogy jövőhét hétfőre érkeznek meg leghamarabb az alkatrészek... :$ Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| deka |
| ||||
deka![]() Regisztrált tag #2041 Regisztrált: 2012.12.24 - 12:32Üzenetek: 5 | Sziasztok! Érdeklődnék, hogy Érd és környékéről megy valaki? Üdv: Deka | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | A dunaújvárosi, már-már szokott gyülekezési pont a következő: (Dunaújvárosi külső Parkcenter, a vasútállomásos kereszteződésnél.) ![]() Gyüli 8:00-kor, indulás tovább 8:15-kor. Kérek mindenkit, hogy érjen ide pontosan, ha velünk akar vonulni, mert igyekszünk pontosan indulni. A többiek majd beérnek... [ Módosítva 2013.05.06 - 18:04 ] ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | loldma írta ... Én biztos hogy nem megyek pályán, de a tesco-taliban benne vagyok. Lehet hozom Kristófot. lipy írta ... Na akkor pörgessük fel az eseményeket! Ismételve magamat: Ki lesz ott a Tescó-nál Budapesten? Én a sünpalota mellől indulok és megyek a pesterzsébeti Tescohoz (ami az M5 kivezetőnél van 1204, Budapest, XX. kerület Mártírok útja 281. GPS: 47°25'39,108" 19°8'46,752"). Innen szeretnék 7:30 kor indulni az 5-ös úton. (Időjárás függvénye az autópálya.) Oda felé lehet én sem. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Én biztos hogy nem megyek pályán, de a tesco-taliban benne vagyok. Lehet hozom Kristófot. lipy írta ... Na akkor pörgessük fel az eseményeket! Ismételve magamat: Ki lesz ott a Tescó-nál Budapesten? Én a sünpalota mellől indulok és megyek a pesterzsébeti Tescohoz (ami az M5 kivezetőnél van 1204, Budapest, XX. kerület Mártírok útja 281. GPS: 47°25'39,108" 19°8'46,752"). Innen szeretnék 7:30 kor indulni az 5-ös úton. (Időjárás függvénye az autópálya.) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Na akkor pörgessük fel az eseményeket! Ismételve magamat: Ki lesz ott a Tescó-nál Budapesten? Én a sünpalota mellől indulok és megyek a pesterzsébeti Tescohoz (ami az M5 kivezetőnél van 1204, Budapest, XX. kerület Mártírok útja 281. GPS: 47°25'39,108" 19°8'46,752"). Innen szeretnék 7:30 kor indulni az 5-ös úton. (Időjárás függvénye az autópálya.) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | 1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Tamás 12. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) 13. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek 14. anakin2.2 /valaki nevében! / 15. Kristóf 16. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám) 17. Latya + Latyáné + kis Latyina 18. Kiskopasz+Andi 19. Roken+ a család 20. Pite-TD (ha nem tartják kint) 21. Po-Bela és Bcs 22. Watoo és Andy 23. Újbá barátok 2fő Jót ne haljak rólatok! Nálam végül ismét távolmaradással alakul a májusi történet! Sajnálom! Q4E R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | lipy írta ... loldma írta ... lipy írta ... ... Lesznek akik már pénteken mennek sátrazni. ... Kik? Mi Lackooval arról beszélgettünk, hogy szombaton a találkozó után még maradnánk sátrazni meg inni, és vasárnap éledés után mennénk haza. (Koczkásokkal beszélt valaki? ) -> néztem facebook csoportjukat, Nobi nem jön, és nem volt akkora a lelkesedés feléjük Én úgy értettem előbb mentek. akkor senki, leszünk páran akik korábban mennek! Reggel 8-ra már Vadkerten leszünk vagy ez már túl korai??? coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | loldma írta ... lipy írta ... ... Lesznek akik már pénteken mennek sátrazni. ... Kik? Mi Lackooval arról beszélgettünk, hogy szombaton a találkozó után még maradnánk sátrazni meg inni, és vasárnap éledés után mennénk haza. (Koczkásokkal beszélt valaki? ) -> néztem facebook csoportjukat, Nobi nem jön, és nem volt akkora a lelkesedés feléjük Én úgy értettem előbb mentek. akkor senki, | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | lipy írta ... ... Lesznek akik már pénteken mennek sátrazni. ... Kik? Mi Lackooval arról beszélgettünk, hogy szombaton a találkozó után még maradnánk sátrazni meg inni, és vasárnap éledés után mennénk haza. (Koczkásokkal beszélt valaki? ) -> néztem facebook csoportjukat, Nobi nem jön, és nem volt akkora a lelkesedés feléjük [ Módosítva 2013.05.01 - 10:09 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | Újbácsi írta ... Latya írta ... délnyugat-dunántúlról ki megy? Te. kössz hogy megerősítettél, tehát egyedül megyek... De remélem sátor nélkül is oda lehet menni előbb. Én simán elalszok a kocsiban is. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | 1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás 13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) 14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek 15. anakin2.2 /valaki nevében! / 16. Kristóf 17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám) 18. Latya + Latyáné + kis Latyina 19. Kiskopasz+Andi 20. Roken+ a család 21. Pite-TD (ha nem tartják kint) 22. Po-Bela és Bcs 23. Watoo és Andy 24. Újbá barátok 2fő ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| watoo |
| ||||
watoo![]() Regisztrált tag #144 Regisztrált: 2010.07.05 - 15:14Üzenetek: 13 | [quote] Újbácsi írta ... 1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás 13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) 14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek 15. anakin2.2 /valaki nevében! / 16. Kristóf 17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám) 18. Latya + Latyáné + kis Latyina 19. Kiskopasz+Andi 20. Roken+ a család 21. Pite-TD (ha nem tartják kint) 22.Po.Bela és Bcs 23. Watoo és Andy Pálinkás Márk as. Cukrosbácsi | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | "Idén a szokásos évnyitó találkozó május 12 (11)-én, szombaton lesz, a szokásos helyen, a szokásos paintballal, a szokásos jó hangulatban! Végső gyülekező Zs-gumis-hambis- italfelvevő hely előtti placcon, aznap 9:30-kor, hogy 10-kor tovább tudjunk menni a helyszínre." Ez megállja a helyét idén is? Én biztos az autópályán fogok menni és ZS-nél találkozok mindenkivel. Lesznek akik már pénteken mennek sátrazni. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | Po-Béla írta ... Újbácsi írta ... 1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás 13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) 14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek 15. anakin2.2 /valaki nevében! / 16. Kristóf 17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám) 18. Latya + Latyáné + kis Latyina 19. Kiskopasz+Andi 20. Roken+ a család 21. Pite-TD (ha nem tartják kint) 22.Po.Bela és Bcs srácok! mozgassátok meg a csajokat a sütiversennyel kapcsolatban ! 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | Újbácsi írta ... 1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás 13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) 14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek 15. anakin2.2 16. Kristóf 17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám) 18. Latya + Latyáné + kis Latyina 19. Kiskopasz+Andi 20. Roken+ a család 21. Pite-TD (ha nem tartják kint) 22.Po.Bela és Bcs srácok! mozgassátok meg a csajokat a sütiversennyel kapcsolatban ! Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | 1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás 13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) 14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek 15. anakin2.2 16. Kristóf 17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám) 18. Latya + Latyáné + kis Latyina 19. Kiskopasz+Andi 20. Roken+ a család 21. Pite-TD (ha nem tartják kint) ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Roken |
| ||||
Makó![]() Regisztrált tag #370 Regisztrált: 2010.09.19 - 20:01Üzenetek: 54 | Kiskopasz írta ... 1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás 13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) 14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek 15. anakin2.2 16. Kristóf 17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám) 18. Latya + Latyáné + kis Latyina 19. Kiskopasz+Andi 20. Roken+ a család [ Módosítva 2013.04.24 - 10:58 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Roken |
| ||||
Makó![]() Regisztrált tag #370 Regisztrált: 2010.09.19 - 20:01Üzenetek: 54 | zoli122 írta ... speak írta ... zoli122 írta ... 17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám) Végre valaki a körzetből, még lehet hogy a végén én is megyek + egy S4 ha úgy alakul mehetnénk konvojban. Hát én csak egy 2.3as 80assal megyek, de felőlem mehetünk konvojban, persze. Mondjuk nem Szegedről, de Makóról én megyek [ Módosítva 2013.04.24 - 10:57 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kiskopasz |
| ||||
Dunaújváros![]() Regisztrált tag #1440 Regisztrált: 2012.02.16 - 07:34Üzenetek: 142 | 1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás 13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) 14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek 15. anakin2.2 16. Kristóf 17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám) 18. Latya + Latyáné + kis Latyina 19. Kiskopasz+Andi | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 [4] 5 6 | |
Powered by e107 Forum System


Délután hívott a szerelő, hogy jövőhét hétfőre érkeznek meg leghamarabb az alkatrészek... :$ 




Nálam végül ismét távolmaradással alakul a májusi történet! Sajnálom! Q4E
De remélem sátor nélkül is oda lehet menni előbb. Én simán elalszok a kocsiban is. 







