| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 4 [5] 6 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | the_bence írta ... Ha tudok szerezni sofőrt, akkor én is megyek, + lehet még egy fő. Szalkszentmártonból. Budapestről tudok arrafele kanyarogni, befértek Ha nem lenne sofőr | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Latya írta ... délnyugat-dunántúlról ki megy? Te. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | délnyugat-dunántúlról ki megy? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| the_bence |
| ||||
Szalkszentmárton![]() Regisztrált tag #2180 Regisztrált: 2013.02.28 - 15:28Üzenetek: 5 | Ha tudok szerezni sofőrt, akkor én is megyek, + lehet még egy fő. Szalkszentmártonból. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoli122 |
| ||||
Szeged![]() Regisztrált tag #1968 Regisztrált: 2012.11.18 - 14:24Üzenetek: 23 | speak írta ... zoli122 írta ... 17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám) Végre valaki a körzetből, még lehet hogy a végén én is megyek + egy S4 ha úgy alakul mehetnénk konvojban. Hát én csak egy 2.3as 80assal megyek, de felőlem mehetünk konvojban, persze. Audi 4 eva' | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | lipy írta ... Latya írta ... 1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás 13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) 14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek 15. anakin2.2 16. Kristóf 17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám) 18. Latya (- Latyáné - kis Latyina) Akkor te fizetsz. Változott a terv, ugy néz ki egyedül megyek. Kis kitérő belefér, aki mondjuk Szombathely, vagy Kaposvár környékéről jönne. [ Módosítva 2013.04.07 - 17:18 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| speak |
| ||||
Szeged![]() Regisztrált tag #516 Regisztrált: 2010.11.22 - 21:49Üzenetek: 59 | zoli122 írta ... 17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám) Végre valaki a körzetből, még lehet hogy a végén én is megyek + egy S4 ha úgy alakul mehetnénk konvojban. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Latya írta ... 1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás 13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) 14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek 15. anakin2.2 16. Kristóf 17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám) 18. Latya + Latyáné + kis Latyina Akkor te fizetsz. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | zoli122 írta ... 1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás 13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) 14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek 15. anakin2.2 16. Kristóf 17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám) 18. Latya + Latyáné + kis Latyina juhé végre egy tali fizu után... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | Jackson írta ... loldma írta ... Amúgy a fiúk mit dobnak? Kovácsolt dugót, tdi porlasztócsúcsokat, Porka féknyergeket? Lesz motorkiemelőverseny, fedettpályás távolbanézés? Szervezői jelentkezés? Juhú mikor lesz mán itt május Szerintem mindenki elmegy homokozni Remélem hengerfejet... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| zoli122 |
| ||||
Szeged![]() Regisztrált tag #1968 Regisztrált: 2012.11.18 - 14:24Üzenetek: 23 | 1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás 13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) 14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek 15. anakin2.2 16. Kristóf 17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám) Audi 4 eva' | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | 1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás 13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) 14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek 15. anakin2.2 16. Kristóf | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Kristof |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #261 Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02Üzenetek: 358 | 1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás 13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) 14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek 15. anakin2.2 16. Kristóf Audi Coupe quattro NG 2.3 10v | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Gondolom Budapestről lesz együtt menetel. Találkozni a szokásos TESZKÓ parkolónál fogunk. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| anakin2.2 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #111 Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01Üzenetek: 89 | 1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás 13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) 14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyermek [ Módosítva 2013.04.17 - 10:40 ] 100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe 80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe 80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Csabbee |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #211 Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40Üzenetek: 714 | szerintem én is csapódok hozzátok, meg gondolom a pesti brigád is. Nálam még kérdésesen lehet,hogy marad hely, még jelzem! A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | 1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás 13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) 14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek Bronko, akkor majd bevárlak Újvárosnál, aztán jössz utánunk. ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Bronko |
| ||||
Polgárdi![]() Regisztrált tag #393 Regisztrált: 2010.09.28 - 16:08Üzenetek: 226 | 1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás 13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából ) [ Módosítva 2013.03.20 - 16:21 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| tibcsibmw |
| ||||
![]() Regisztrált tag #2124 Regisztrált: 2013.02.01 - 16:17Üzenetek: 49 | Én is... meg persze a drága feleségem, meg a 2 picur gyekekem... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tamás |
| ||||
Győr![]() Regisztrált tag #924 Regisztrált: 2011.05.02 - 14:16Üzenetek: 388 | Balage írta ... 1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek 2. Poison+Vikus 3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről! 4. Lui + Anya + kisLui 5. Újbácsi és bcs. 6. Orley + 1 Fő 7. Lacko 8. Robi 9. Csabi+Viki 10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/ 11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...) 12. Tamás Opel Astra H 1.6 2004 Audi A4 1.9PD quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 4 [5] 6 | |
Powered by e107 Forum System


Ha nem lenne sofőr 










