Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2013 május 11-én tartjuk soltvadkerti paintballos évnyitó találkozónkat.
Oldal:  1 2 3 4 [5] 6
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
loldma
2013.04.08 - 23:48
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
the_bence írta ...

Ha tudok szerezni sofőrt, akkor én is megyek, + lehet még egy fő. Szalkszentmártonból.

Budapestről tudok arrafele kanyarogni, befértek Ha nem lenne sofőr
Vissza az elejére
Újbácsi
2013.04.08 - 20:54
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Latya írta ...

délnyugat-dunántúlról ki megy?

Te.

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Latya
2013.04.08 - 18:21
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
délnyugat-dunántúlról ki megy?

Vissza az elejére
the_bence
2013.04.08 - 18:15
Szalkszentmárton

Regisztrált tag #2180
Regisztrált: 2013.02.28 - 15:28
Üzenetek: 5
Ha tudok szerezni sofőrt, akkor én is megyek, + lehet még egy fő. Szalkszentmártonból.
Vissza az elejére
zoli122
2013.04.08 - 15:56
Szeged

Regisztrált tag #1968
Regisztrált: 2012.11.18 - 14:24
Üzenetek: 23
speak írta ...

zoli122 írta ...

17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)


Végre valaki a körzetből, még lehet hogy a végén én is megyek + egy S4 ha úgy alakul mehetnénk konvojban.


Hát én csak egy 2.3as 80assal megyek, de felőlem mehetünk konvojban, persze.

Audi 4 eva'
Vissza az elejére
Latya
2013.04.07 - 17:17
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
lipy írta ...

Latya írta ...

1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás
13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
15. anakin2.2
16. Kristóf
17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)
18. Latya (- Latyáné - kis Latyina)

Akkor te fizetsz.

Változott a terv, ugy néz ki egyedül megyek. Kis kitérő belefér, aki mondjuk Szombathely, vagy Kaposvár környékéről jönne.

[ Módosítva 2013.04.07 - 17:18 ]

Vissza az elejére
speak
2013.04.07 - 14:02
Szeged

Regisztrált tag #516
Regisztrált: 2010.11.22 - 21:49
Üzenetek: 59
zoli122 írta ...

17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)


Végre valaki a körzetből, még lehet hogy a végén én is megyek + egy S4 ha úgy alakul mehetnénk konvojban.



Vissza az elejére
lipy
2013.04.05 - 06:38
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Latya írta ...

1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás
13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
15. anakin2.2
16. Kristóf
17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)
18. Latya + Latyáné + kis Latyina

Akkor te fizetsz.
Vissza az elejére
Latya
2013.04.04 - 22:41
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
zoli122 írta ...

1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás
13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
15. anakin2.2
16. Kristóf
17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)

18. Latya + Latyáné + kis Latyina

juhé végre egy tali fizu után...


Vissza az elejére
Latya
2013.04.04 - 22:37
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Jackson írta ...

loldma írta ...

Amúgy a fiúk mit dobnak? Kovácsolt dugót, tdi porlasztócsúcsokat, Porka féknyergeket? Lesz motorkiemelőverseny, fedettpályás távolbanézés? Szervezői jelentkezés? Juhú mikor lesz mán itt május

Szerintem mindenki elmegy homokozni

Remélem hengerfejet...

Vissza az elejére
zoli122
2013.04.04 - 16:16
Szeged

Regisztrált tag #1968
Regisztrált: 2012.11.18 - 14:24
Üzenetek: 23
1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás
13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
15. anakin2.2
16. Kristóf
17. zoli22 (szegedről megyek, ha valaki akar csapódhat hozzám)

Audi 4 eva'
Vissza az elejére
lipy
2013.03.29 - 19:45
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
1. Lipy + 2 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás
13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
15. anakin2.2
16. Kristóf
Vissza az elejére
Kristof
2013.03.25 - 13:09
Budapest

Regisztrált tag #261
Regisztrált: 2010.08.02 - 13:02
Üzenetek: 358

1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás
13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek
15. anakin2.2
16. Kristóf


Audi Coupe quattro NG 2.3 10v
Vissza az elejére
lipy
2013.03.23 - 19:54
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Gondolom Budapestről lesz együtt menetel.
Találkozni a szokásos TESZKÓ parkolónál fogunk.
Vissza az elejére
anakin2.2
2013.03.23 - 18:49

Regisztrált tag #111
Regisztrált: 2010.07.03 - 17:01
Üzenetek: 89
1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás
13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyermek



[ Módosítva 2013.04.17 - 10:40 ]

100 1986 2.2 , 1982 2.2 gt coupe
80 1983 1.6td , 1983 2.2 gt coupe
80 1989 1.6td, 80 1981 1.9 gt coupe
a8 1996 4.2 v8 Q OOOO 4ever & patrol rulez!
Vissza az elejére
Csabbee
2013.03.20 - 18:29
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
szerintem én is csapódok hozzátok, meg gondolom a pesti brigád is. Nálam még kérdésesen lehet,hogy marad hely, még jelzem!

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
Újbácsi
2013.03.20 - 18:23
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás
13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )
14. TibcsiBmw +1 felnőtt +2 gyerek

Bronko, akkor majd bevárlak Újvárosnál, aztán jössz utánunk.

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Bronko
2013.03.20 - 16:20
Polgárdi

Regisztrált tag #393
Regisztrált: 2010.09.28 - 16:08
Üzenetek: 226

1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás
13. Bronko (Egyedül Székesfehérvár irányából )


[ Módosítva 2013.03.20 - 16:21 ]
Vissza az elejére
tibcsibmw
2013.03.19 - 20:26

Regisztrált tag #2124
Regisztrált: 2013.02.01 - 16:17
Üzenetek: 49
Én is... meg persze a drága feleségem, meg a 2 picur gyekekem...
Vissza az elejére
Tamás
2013.03.19 - 20:12
Győr

Regisztrált tag #924
Regisztrált: 2011.05.02 - 14:16
Üzenetek: 388
Balage írta ...


1. Lipy + 1 felnőtt +1 gyerek
2. Poison+Vikus
3. loli támad VWvel. +1 fő. Szívesen viszek bárkit, 3 főnyi szabad helyem van, Budapestről!
4. Lui + Anya + kisLui
5. Újbácsi és bcs.
6. Orley + 1 Fő
7. Lacko
8. Robi
9. Csabi+Viki
10.anakin 2.2 /nem tudom hányan megyünk/
11. Balage (max. a fiamat hozom, de lesz még hely a kocsiban, ha valaki jönne Bp.-ről, de épp' nincs autója, vagy benzinre pénze...)
12. Tamás



Opel Astra H 1.6 2004
Audi A4 1.9PD quattro
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 4 [5] 6  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System