| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: [1] 2 3 4 5 6 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Dimitrov írta ... Jobb attól! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Dimitrov |
| ||||
Győr![]() Regisztrált tag #2192 Regisztrált: 2013.03.03 - 21:08Üzenetek: 7 | Jobb attól! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Dimitrov írta ... Sziasztok! Örültem, ha kicsit is ott tudtam lenni! Nagyon jó volt a hangulat, és ismét meg tudtam pár hasznos infót tőletek! Van két igen jó videóm amin két klubtag is meg lett állítva... Hová tudom feltölteni? Vagy elküldeni? Újbácsi, majd szeretnék veled konzultálni! További kellemes napot! Lelettek trafizva ??? coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Dimitrov |
| ||||
Győr![]() Regisztrált tag #2192 Regisztrált: 2013.03.03 - 21:08Üzenetek: 7 | Sziasztok! Örültem, ha kicsit is ott tudtam lenni! Nagyon jó volt a hangulat, és ismét meg tudtam pár hasznos infót tőletek! Van két igen jó videóm amin két klubtag is meg lett állítva... Hová tudom feltölteni? Vagy elküldeni? Újbácsi, majd szeretnék veled konzultálni! További kellemes napot! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Danner írta ... poison írta ... A könyv nagyon jó köszi még 1x!!!!! Ha egy fekete boritoju Audis konyv a tema, akkor szivesen Igen jelentem kölcsönkaptam Köszönöm neked is éppségben van vigyázok rá! Évzáróra pedig szivesen látnán benneteket természetesen ha összejön coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Danner |
| ||||
Wellingborough(UK)![]() Regisztrált tag #27 Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43Üzenetek: 930 | Amugy mi is hazaertunk Angliaba gond nelkul. Jo volt latni nehany regi es uj arcot. Koszi a segitseget es a vendeglatast! Akinek inge, vegye csak nyugodtan magara. Ugy dontottunk, megprobalunk hazamenni az evzaro talira is. 1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek 2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Danner |
| ||||
Wellingborough(UK)![]() Regisztrált tag #27 Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43Üzenetek: 930 | poison írta ... A könyv nagyon jó köszi még 1x!!!!! Ha egy fekete boritoju Audis konyv a tema, akkor szivesen 1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek 2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Képek: LINK | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | pronyo írta ... Koszi mindent sracok, mi is hazaertunk eppsegben A kaja nagyon adta, az ido lehetett volna jobb is, de majd legkozelebb:) Mikor jössz el az alsó motor védőért? Vagy a haverod. (nevét nem tudom.) Solymárra kellene érte jönni. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| pronyo |
| ||||
Érd![]() Regisztrált tag #1994 Regisztrált: 2012.11.28 - 18:59Üzenetek: 78 | Koszi mindent sracok, mi is hazaertunk eppsegben A kaja nagyon adta, az ido lehetett volna jobb is, de majd legkozelebb:) 90 7A 2.3 20V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Jó volt a tali, még sok ilyet! Egyben hazaértünk, a dízel kommandót most se előzte meg senki (na jó, egy bíbor Q7-nek nagyon sietős volt) hazafelé, Zánka - pusztaszabolcs 2 óra volt Képeket várjuk! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Mi is hazaérkeztünk! Minden f.sza volt köszi mindenkinek! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | lipy írta ... Lackó és mi haza értünk szerencsésen. Még jó, hogy nem autópályáztunk. Végülis misem pályáztunk egy darabig mert nem tudtunk felmenni mert a lehajtónál állt a balesetek miadt a sor Amúgy jóvolt a hétvége köszi srácok hogy elj9ttetek jövőre folyt!!!! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Újbácsi írta ... Jó volt látni, akit sikerült. Külön köszönet a rend fenntartójának a vajszívűségéért! jóvolt téged is látni A könyv nagyon jó köszi még 1x!!!!! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Csabbee írta ... Jó volt a kis összeröffenés ismét, köszi mindenkinek. Bocsi, Poison, Lackó és a többiek, akiktől nem köszöntünk, már nem volt idő. Semmi gond érthető majd legközelebb pacsizunk coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Jó volt látni, akit sikerült. Külön köszönet a rend fenntartójának a vajszívűségéért! ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | kataqp írta ... Poisi, nem ér le a piros qp, de jó szórakozást kívánunk! Pedig vártunk titeket is coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Lackó és mi haza értünk szerencsésen. Még jó, hogy nem autópályáztunk. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| occi |
| ||||
Ráckeresztúr![]() Regisztrált tag #1537 Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07Üzenetek: 138 | Köszönjük a szervezést, nagyon jó volt a találkozó az idő ellenére is (vagy lehet pont azért ) ). | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Po-Béla |
| ||||
Budapest - Zugló![]() ![]() Regisztrált tag #4 Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12Üzenetek: 358 | 2013 nyári találkozó 2013 augusztus 8-9-10-11. Helyszín Zánka Az idei nyári találkozónkat a 3 éve meglátogatott zánkai üdülőben tartjuk. Aktuális fényképek: Az audiklub facebook oldalán. részletek: - 6 ház van 12 szobával szobánként 4 ágy (összesen 48 hely) - felnőtt 3300Ft + 400Ft /fő /éj 3700Ft - gyerekeknek 3000Ft/ éj szép kártyát elfogadnak! - az 1 éjszakásoknak + 600Ft vagy hoz magával ágyneműt. -Szobánként: konyha, hűtőgép, wc, fürdő, Szombaton tartjuk a vezetőségit és utána pedig a Poison veszi kezelésbe az ízlelőbimbóinkat. Kaja fizető tagoknak ingyenes, nem fizetőknek 1000Ft/fő terveink szerint grillezni fogunk. (2 szelet husi és a saláta köret esetleg kenyér) gyerekeknek fél adag 10 éves kor alatt 500Ft feliratkozásnál kérjük feltüntetni az alábbiakat!: nick név, melyik napra kérek szállást , kaját kérek szombatra és hány főre ,vagy nem kérek. szokott dolog tudjátok! tányért és evőeszközt hozzatok! a szállás foglalása az alábbiak szerint: feliratkozás a listára és szállásfoglalás 1 éjszakára/fő utalás kivételesen Poison számlájára! tehát (2 felnőtt és 1 gyerek esetében) 2X 3700 + 3000FT természetesen az elutalt összeg előleg tehát lelakható! utalásnál feltétlen a közlemény rovatba írjátok be a neveteket és hogy Zánka! CIB Hullár Péter 10700361-64500539-51100005 Strand: nagyon szép gyerekpancsolóval kialakított terület a belépő és az étel árakról szintén a facebook oldalon láthattok infót. Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak! és E.T a spanom ! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: [1] 2 3 4 5 6 | |
Powered by e107 Forum System








) ). 



