Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2013 Nyári Találkozó
Oldal:  [1] 2 3 4 5 6
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
poison
2013.08.19 - 21:31
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Dimitrov írta ...

Jobb attól!



coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Dimitrov
2013.08.19 - 14:01
Győr

Regisztrált tag #2192
Regisztrált: 2013.03.03 - 21:08
Üzenetek: 7
Jobb attól!
Vissza az elejére
poison
2013.08.16 - 20:20
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Dimitrov írta ...

Sziasztok!

Örültem, ha kicsit is ott tudtam lenni! Nagyon jó volt a hangulat, és ismét meg tudtam pár hasznos infót tőletek!

Van két igen jó videóm amin két klubtag is meg lett állítva... Hová tudom feltölteni? Vagy elküldeni?

Újbácsi, majd szeretnék veled konzultálni!

További kellemes napot!



Lelettek trafizva ???

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Dimitrov
2013.08.16 - 07:51
Győr

Regisztrált tag #2192
Regisztrált: 2013.03.03 - 21:08
Üzenetek: 7
Sziasztok!

Örültem, ha kicsit is ott tudtam lenni! Nagyon jó volt a hangulat, és ismét meg tudtam pár hasznos infót tőletek!

Van két igen jó videóm amin két klubtag is meg lett állítva... Hová tudom feltölteni? Vagy elküldeni?

Újbácsi, majd szeretnék veled konzultálni!

További kellemes napot!
Vissza az elejére
poison
2013.08.14 - 20:56
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Danner írta ...

poison írta ...


A könyv nagyon jó köszi még 1x!!!!!

Ha egy fekete boritoju Audis konyv a tema, akkor szivesen


Igen jelentem kölcsönkaptam Köszönöm neked is éppségben van vigyázok rá!
Évzáróra pedig szivesen látnán benneteket természetesen ha összejön

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Danner
2013.08.14 - 17:09
Wellingborough(UK)

Regisztrált tag #27
Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43
Üzenetek: 930
Amugy mi is hazaertunk Angliaba gond nelkul. Jo volt latni nehany regi es uj arcot. Koszi a segitseget es a vendeglatast! Akinek inge, vegye csak nyugodtan magara. Ugy dontottunk, megprobalunk hazamenni az evzaro talira is.

1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek
2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek
Vissza az elejére
Danner
2013.08.14 - 17:05
Wellingborough(UK)

Regisztrált tag #27
Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43
Üzenetek: 930
poison írta ...


A könyv nagyon jó köszi még 1x!!!!!

Ha egy fekete boritoju Audis konyv a tema, akkor szivesen

1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek
2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek
Vissza az elejére
lipy
2013.08.13 - 19:15
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Képek:

LINK
Vissza az elejére
lipy
2013.08.12 - 21:05
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
pronyo írta ...

Koszi mindent sracok, mi is hazaertunk eppsegben
A kaja nagyon adta, az ido lehetett volna jobb is, de majd legkozelebb:)

Mikor jössz el az alsó motor védőért?
Vagy a haverod. (nevét nem tudom.)
Solymárra kellene érte jönni.
Vissza az elejére
pronyo
2013.08.12 - 06:07
Érd

Regisztrált tag #1994
Regisztrált: 2012.11.28 - 18:59
Üzenetek: 78
Koszi mindent sracok, mi is hazaertunk eppsegben
A kaja nagyon adta, az ido lehetett volna jobb is, de majd legkozelebb:)

90 7A 2.3 20V Quattro
Vissza az elejére
loldma
2013.08.11 - 21:20
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Jó volt a tali, még sok ilyet!
Egyben hazaértünk, a dízel kommandót most se előzte meg senki (na jó, egy bíbor Q7-nek nagyon sietős volt) hazafelé, Zánka - pusztaszabolcs 2 óra volt

Képeket várjuk!
Vissza az elejére
Lui
2013.08.11 - 19:07
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Mi is hazaérkeztünk!
Minden f.sza volt köszi mindenkinek!
Vissza az elejére
poison
2013.08.11 - 18:53
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
lipy írta ...

Lackó és mi haza értünk szerencsésen.
Még jó, hogy nem autópályáztunk.



Végülis misem pályáztunk egy darabig mert nem tudtunk felmenni mert a lehajtónál állt a balesetek miadt a sor
Amúgy jóvolt a hétvége köszi srácok hogy elj9ttetek jövőre folyt!!!!

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2013.08.11 - 18:50
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Újbácsi írta ...

Jó volt látni, akit sikerült.
Külön köszönet a rend fenntartójának a vajszívűségéért!



jóvolt téged is látni A könyv nagyon jó köszi még 1x!!!!!

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2013.08.11 - 18:49
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Csabbee írta ...

Jó volt a kis összeröffenés ismét, köszi mindenkinek. Bocsi, Poison, Lackó és a többiek, akiktől nem köszöntünk, már nem volt idő.



Semmi gond érthető majd legközelebb pacsizunk

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Újbácsi
2013.08.11 - 18:49
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Jó volt látni, akit sikerült.
Külön köszönet a rend fenntartójának a vajszívűségéért!


...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
poison
2013.08.11 - 18:49
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
kataqp írta ...

Poisi, nem ér le a piros qp, de jó szórakozást kívánunk!


Pedig vártunk titeket is

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
lipy
2013.08.11 - 16:12
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Lackó és mi haza értünk szerencsésen.
Még jó, hogy nem autópályáztunk.
Vissza az elejére
occi
2013.08.11 - 12:24
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138
Köszönjük a szervezést, nagyon jó volt a találkozó az idő ellenére is (vagy lehet pont azért ) ).
Vissza az elejére
Po-Béla
2013.06.23 - 19:52
Budapest - Zugló


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2010.04.23 - 20:12
Üzenetek: 358
2013 nyári találkozó
2013 augusztus 8-9-10-11.
Helyszín Zánka

Az idei nyári találkozónkat a 3 éve meglátogatott zánkai üdülőben tartjuk. Aktuális fényképek: Az audiklub facebook oldalán.
részletek:
- 6 ház van 12 szobával szobánként 4 ágy (összesen 48 hely)
- felnőtt 3300Ft + 400Ft /fő /éj 3700Ft
- gyerekeknek 3000Ft/ éj
szép kártyát elfogadnak!
- az 1 éjszakásoknak + 600Ft vagy hoz magával ágyneműt.
-Szobánként: konyha, hűtőgép, wc, fürdő,
Szombaton tartjuk a vezetőségit és utána pedig a Poison veszi kezelésbe az ízlelőbimbóinkat.
Kaja fizető tagoknak ingyenes, nem fizetőknek 1000Ft/fő terveink szerint grillezni fogunk. (2 szelet husi és a saláta köret esetleg kenyér)
gyerekeknek fél adag 10 éves kor alatt 500Ft

feliratkozásnál kérjük feltüntetni az alábbiakat!:
nick név, melyik napra kérek szállást , kaját kérek szombatra és hány főre ,vagy nem kérek.
szokott dolog tudjátok! tányért és evőeszközt hozzatok!

a szállás foglalása az alábbiak szerint: feliratkozás a listára és szállásfoglalás 1 éjszakára/fő utalás kivételesen Poison számlájára! tehát (2 felnőtt és 1 gyerek esetében) 2X 3700 + 3000FT
természetesen az elutalt összeg előleg tehát lelakható!
utalásnál feltétlen a közlemény rovatba írjátok be a neveteket és hogy Zánka!
CIB Hullár Péter 10700361-64500539-51100005

Strand: nagyon szép gyerekpancsolóval kialakított terület a belépő és az étel árakról szintén a facebook oldalon láthattok infót.


Az élet túl rövid ahhoz hogy szar bort igyak!

és E.T a spanom !
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2 3 4 5 6  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System