| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 [2] 3 4 5 6 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| Csabbee |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #211 Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40Üzenetek: 714 | Jó volt a kis összeröffenés ismét, köszi mindenkinek. Bocsi, Poison, Lackó és a többiek, akiktől nem köszöntünk, már nem volt idő. A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Lorka írta ... lipy írta ... Elromlott a hűtő a szobába!!! Nincs hideg söröm. Remélem a kaja nem romlott meg. Van itt egy nemhasznált hűtőm a folyosón. Kölcsön adom, nehogy hideg sör nélkül maradj nekem! Remélem, nem csapta szét a hangulatot a vihar... A baj az volt, hogy hajnalba mikor 5 kor felkeltem nem volt hideg sör és Lui-t sem tudtam megkínálni. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Latya |
| ||||
Letenye![]() Regisztrált tag #353 Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06Üzenetek: 1407 | Jó volt látni titeket fiuk lányok... újfent! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lorka |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #1196 Regisztrált: 2011.10.15 - 02:47Üzenetek: 1091 | lipy írta ... Elromlott a hűtő a szobába!!! Nincs hideg söröm. Remélem a kaja nem romlott meg. Van itt egy nemhasznált hűtőm a folyosón. Kölcsön adom, nehogy hideg sör nélkül maradj nekem! Remélem, nem csapta szét a hangulatot a vihar... 1. Audi 80 GLS 1.6 1979. 2. Audi Coupé GT 5S 1981. 3. Audi Coupé 2.6E V6 1995. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Robi |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #30 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49Üzenetek: 240 | Mindjárt megyek ) Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001 Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| kataqp |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #32 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55Üzenetek: 104 | Poisi, nem ér le a piros qp, de jó szórakozást kívánunk! GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Elromlott a hűtő a szobába!!! Nincs hideg söröm. Remélem a kaja nem romlott meg. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | macy írta ... Esetleg holnapi érkezőnek van ott még valami szállásféle? Hali! Innen már elhúzott a brigád nyaralás-szervezője, ott lent vélhetően nem lesz on-line! Viszont hívd fel őt (Pojzi-t) 06302320258 teflonszámán, szerintem odalent is fel fogja venni, hiszen amúgy is várja a későn döntő tagok és fórumtársak bejelentkezését a szombati főzés okán! Biztos összehoznak valami szállást... nektek is! S hogy szabad-e megjelenni? Ez a progi azért van, hogy megjelenj! az elmúlt 1x évben, sosem volt az Első Magyar Audi Klubnak zártkörű rendezvénye, tudomásom szerint! Akit érdekelt a márka, vagy csak a közösség, az itt mindig szívesen látott volt... emlékeim szerint! [ Módosítva 2013.08.09 - 13:57 ] R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| macy |
| ||||
Szombathely![]() Regisztrált tag #755 Regisztrált: 2011.02.13 - 21:41Üzenetek: 6 | meg egyáltalán szabad-é megjelenni? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| macy |
| ||||
Szombathely![]() Regisztrált tag #755 Regisztrált: 2011.02.13 - 21:41Üzenetek: 6 | Esetleg holnapi érkezőnek van ott még valami szállásféle? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | occi írta ... Köszi! A taggyűlés mikorra van tervezve? )Iaten igazából taggyűlés nincs tervezve mert az elnökünk munkából kifolyólag távol marad Ebédet igyekszem délre prezentálni és utánna ha van kedve a társaságnak közösen levonulni a strandra vagy csak beszélgetne az már részletkérdés de kb ennyi lenne! Na jóklegyetek mi indulunk most loldma írta ... occi írta ... Pontos címet írnátok, hogy hol is lesz a találkozó? [/quote1375651149] Zánka Villasor u 41 [/quote1375796830] coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| occi |
| ||||
Ráckeresztúr![]() Regisztrált tag #1537 Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07Üzenetek: 138 | Köszi! A taggyűlés mikorra van tervezve? )loldma írta ... occi írta ... Pontos címet írnátok, hogy hol is lesz a találkozó? [/quote1375651149] Zánka Villasor u 41 [/quote1375796830] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| gmero |
| ||||
![]() Regisztrált tag #33 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:56Üzenetek: 13 | Sziasztok, Sajna nem tudunk menni. Jó szórakozást. Gabor Gmero; Audi 90 Q; Audi RS4; Audi A4 3.0 TDI Q | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Kösz a segítséget srácok de az Opelba kellett volna egy hátsó de már utra kész! Az autó lemosva utra kész kezdődhet az Opel tali!!! Vagy, ajaj rossz helyre irok. Akarom mondani Audi tali. Loli mi posival pályázunk és reggel 7 körül találkozunk Érd utáni első benzinkútnál! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| pronyo |
| ||||
Érd![]() Regisztrált tag #1994 Regisztrált: 2012.11.28 - 18:59Üzenetek: 78 | loldma írta ... pronyo írta ... Szia! 3-an mennenk, baratno belkul, sajna nem jo Neki ez a hetvege. 30-916- 5007 Koszomom! 3 hely már nem lesz tudtommal. Nézzetek szét az interneten (google -> Zánka szállás), hogy a közelben van-e szállás, napközben úgyis közös pancsi meg programok lesznek, este tudunk együtt inni, az hogy négykézláb messzebbre kell eljutni, az a hangulaton szerintem nem változtat D Köszi, már megoldódott. Poison kolléga intézkedésének köszönhetően kaptunk helyet ott Köszönjünk! 90 7A 2.3 20V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Csabbee |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #211 Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40Üzenetek: 714 | lipy írta ... Lui írta ... Lehet nem tudok menni! Kerékagycsapágyas lett a kocsim!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!! ! van egy elsőm ha kell. LINK Ha jó bele, nekem is van. A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Lui írta ... Lehet nem tudok menni! Kerékagycsapágyas lett a kocsim!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!! ! van egy elsőm ha kell. b3 1,6td van nekem [ Módosítva 2013.08.07 - 18:11 ] | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | pronyo írta ... Szia! 3-an mennenk, baratno belkul, sajna nem jo Neki ez a hetvege. 30-916- 5007 Koszomom! 3 hely már nem lesz tudtommal. Nézzetek szét az interneten (google -> Zánka szállás), hogy a közelben van-e szállás, napközben úgyis közös pancsi meg programok lesznek, este tudunk együtt inni, az hogy négykézláb messzebbre kell eljutni, az a hangulaton szerintem nem változtat | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| pronyo |
| ||||
Érd![]() Regisztrált tag #1994 Regisztrált: 2012.11.28 - 18:59Üzenetek: 78 | poison írta ... pronyo írta ... Halii Egyaltalan nincs mar hely pentektol? esetleg satrazas megoldható? Sajnos visszamondtak a szallasunkat erre a hetvegere es most eluszoban van a nyaralasunk igy amugy is beneztunk vilna a talalkozora, de igy szallas is kellene. Valami otlet szallas ugyileg? Minalunk lehet hogy lesz hely 2 fonek erdrol indulunk ha valaki szeretne csatlakozni irjon!:)Koszonom! Szerintem lehet ott sátorozni vagy esetleg csak úgy van hely ha Lackó és a Pite mellé bekéreckedtek bár ha barátnővel jönnél nembizti hogy az neki jó ( én gondolatom csak nem ismerem a hölgyet) Az a hejzet hogy a többi faházat már kiadták és mivel itt nem nagyon volt jelentkező igy elégvolt a 2 házcsak a klubnak! De add meg a számodat beszéljünk telón enyim06302320258 Szia! 3-an mennenk, baratno belkul, sajna nem jo Neki ez a hetvege. 30-916- 5007 Koszomom! 90 7A 2.3 20V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | pronyo írta ... Halii Egyaltalan nincs mar hely pentektol? esetleg satrazas megoldható? Sajnos visszamondtak a szallasunkat erre a hetvegere es most eluszoban van a nyaralasunk igy amugy is beneztunk vilna a talalkozora, de igy szallas is kellene. Valami otlet szallas ugyileg? Minalunk lehet hogy lesz hely 2 fonek erdrol indulunk ha valaki szeretne csatlakozni irjon!:)Koszonom! Szerintem lehet ott sátorozni vagy esetleg csak úgy van hely ha Lackó és a Pite mellé bekéreckedtek bár ha barátnővel jönnél nembizti hogy az neki jó ( én gondolatom csak nem ismerem a hölgyet) Az a hejzet hogy a többi faházat már kiadták és mivel itt nem nagyon volt jelentkező igy elégvolt a 2 házcsak a klubnak! De add meg a számodat beszéljünk telón enyim06302320258 coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 [2] 3 4 5 6 | |
Powered by e107 Forum System





) 

az elmúlt 1x évben, sosem volt az Első Magyar Audi Klubnak zártkörű rendezvénye, tudomásom szerint! Akit érdekelt a márka, vagy csak a közösség, az itt mindig szívesen látott volt... emlékeim szerint! 



amugy is beneztunk vilna a talalkozora, de igy szallas is kellene. Valami otlet szallas ugyileg? Minalunk lehet hogy lesz hely 2 fonek erdrol indulunk ha valaki szeretne csatlakozni irjon!:)

