Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2013 Nyári Találkozó
Oldal:  1 [2] 3 4 5 6
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
Csabbee
2013.08.11 - 07:33
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
Jó volt a kis összeröffenés ismét, köszi mindenkinek. Bocsi, Poison, Lackó és a többiek, akiktől nem köszöntünk, már nem volt idő.

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
lipy
2013.08.11 - 07:33
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Lorka írta ...

lipy írta ...

Elromlott a hűtő a szobába!!! Nincs hideg söröm.
Remélem a kaja nem romlott meg.

Van itt egy nemhasznált hűtőm a folyosón. Kölcsön adom, nehogy hideg sör nélkül maradj nekem!
Remélem, nem csapta szét a hangulatot a vihar...

A baj az volt, hogy hajnalba mikor 5 kor felkeltem nem volt hideg sör és Lui-t sem tudtam megkínálni.
Vissza az elejére
Latya
2013.08.10 - 21:46
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Jó volt látni titeket fiuk lányok... újfent!

Vissza az elejére
Lorka
2013.08.10 - 18:58
Budapest

Regisztrált tag #1196
Regisztrált: 2011.10.15 - 02:47
Üzenetek: 1091
lipy írta ...

Elromlott a hűtő a szobába!!! Nincs hideg söröm.
Remélem a kaja nem romlott meg.

Van itt egy nemhasznált hűtőm a folyosón. Kölcsön adom, nehogy hideg sör nélkül maradj nekem!
Remélem, nem csapta szét a hangulatot a vihar...

1. Audi 80 GLS 1.6 1979.
2. Audi Coupé GT 5S 1981.
3. Audi Coupé 2.6E V6 1995.
Vissza az elejére
Robi
2013.08.10 - 11:52
Nagykőrös
Regisztrált tag #30
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49
Üzenetek: 240
Mindjárt megyek )

Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001
Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992
Vissza az elejére
kataqp
2013.08.10 - 11:52

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
Poisi, nem ér le a piros qp, de jó szórakozást kívánunk!

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
lipy
2013.08.10 - 04:07
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Elromlott a hűtő a szobába!!! Nincs hideg söröm.
Remélem a kaja nem romlott meg.
Vissza az elejére
Balage
2013.08.09 - 13:51
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
macy írta ...
Esetleg holnapi érkezőnek van ott még valami szállásféle?

Hali! Innen már elhúzott a brigád nyaralás-szervezője, ott lent vélhetően nem lesz on-line! Viszont hívd fel őt (Pojzi-t) 06302320258 teflonszámán, szerintem odalent is fel fogja venni, hiszen amúgy is várja a későn döntő tagok és fórumtársak bejelentkezését a szombati főzés okán! Biztos összehoznak valami szállást... nektek is!
S hogy szabad-e megjelenni? Ez a progi azért van, hogy megjelenj! az elmúlt 1x évben, sosem volt az Első Magyar Audi Klubnak zártkörű rendezvénye, tudomásom szerint! Akit érdekelt a márka, vagy csak a közösség, az itt mindig szívesen látott volt... emlékeim szerint!

[ Módosítva 2013.08.09 - 13:57 ]

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
macy
2013.08.09 - 13:46
Szombathely

Regisztrált tag #755
Regisztrált: 2011.02.13 - 21:41
Üzenetek: 6
meg egyáltalán szabad-é megjelenni?
Vissza az elejére
macy
2013.08.09 - 13:24
Szombathely

Regisztrált tag #755
Regisztrált: 2011.02.13 - 21:41
Üzenetek: 6
Esetleg holnapi érkezőnek van ott még valami szállásféle?
Vissza az elejére
poison
2013.08.08 - 03:35
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
occi írta ...

Köszi!
A taggyűlés mikorra van tervezve? )

Iaten igazából taggyűlés nincs tervezve mert az elnökünk munkából kifolyólag távol marad
Ebédet igyekszem délre prezentálni és utánna ha van kedve a társaságnak közösen levonulni a strandra vagy csak beszélgetne az már részletkérdés de kb ennyi lenne!

Na jóklegyetek mi indulunk most


loldma írta ...

occi írta ...

Pontos címet írnátok, hogy hol is lesz a találkozó?



[/quote1375651149]


Zánka Villasor u 41
[/quote1375796830]






coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
occi
2013.08.07 - 20:30
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138
Köszi!
A taggyűlés mikorra van tervezve? )

loldma írta ...

occi írta ...

Pontos címet írnátok, hogy hol is lesz a találkozó?


[/quote1375651149]


Zánka Villasor u 41
[/quote1375796830]


Vissza az elejére
gmero
2013.08.07 - 20:09

Regisztrált tag #33
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:56
Üzenetek: 13
Sziasztok,
Sajna nem tudunk menni.
Jó szórakozást.
Gabor

Gmero; Audi 90 Q; Audi RS4; Audi A4 3.0 TDI Q
Vissza az elejére
Lui
2013.08.07 - 19:17
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Kösz a segítséget srácok de az Opelba kellett volna egy hátsó de már utra kész!
Az autó lemosva utra kész kezdődhet az Opel tali!!! Vagy, ajaj rossz helyre irok.
Akarom mondani Audi tali.

Loli mi posival pályázunk és reggel 7 körül találkozunk Érd utáni első benzinkútnál!
Vissza az elejére
pronyo
2013.08.07 - 18:31
Érd

Regisztrált tag #1994
Regisztrált: 2012.11.28 - 18:59
Üzenetek: 78
loldma írta ...

pronyo írta ...

Szia!
3-an mennenk, baratno belkul, sajna nem jo Neki ez a hetvege.
30-916- 5007
Koszomom!

3 hely már nem lesz tudtommal. Nézzetek szét az interneten (google -> Zánka szállás), hogy a közelben van-e szállás, napközben úgyis közös pancsi meg programok lesznek, este tudunk együtt inni, az hogy négykézláb messzebbre kell eljutni, az a hangulaton szerintem nem változtat


D Köszi, már megoldódott. Poison kolléga intézkedésének köszönhetően kaptunk helyet ott
Köszönjünk!

90 7A 2.3 20V Quattro
Vissza az elejére
Csabbee
2013.08.07 - 17:40
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
lipy írta ...

Lui írta ...

Lehet nem tudok menni! Kerékagycsapágyas lett a kocsim!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!! !

van egy elsőm ha kell.


LINK
Ha jó bele, nekem is van.

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
lipy
2013.08.07 - 16:53
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Lui írta ...

Lehet nem tudok menni! Kerékagycsapágyas lett a kocsim!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!! !

van egy elsőm ha kell.
b3 1,6td van nekem

[ Módosítva 2013.08.07 - 18:11 ]
Vissza az elejére
loldma
2013.08.07 - 16:03
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
pronyo írta ...

Szia!
3-an mennenk, baratno belkul, sajna nem jo Neki ez a hetvege.
30-916- 5007
Koszomom!

3 hely már nem lesz tudtommal. Nézzetek szét az interneten (google -> Zánka szállás), hogy a közelben van-e szállás, napközben úgyis közös pancsi meg programok lesznek, este tudunk együtt inni, az hogy négykézláb messzebbre kell eljutni, az a hangulaton szerintem nem változtat
Vissza az elejére
pronyo
2013.08.07 - 15:04
Érd

Regisztrált tag #1994
Regisztrált: 2012.11.28 - 18:59
Üzenetek: 78
poison írta ...

pronyo írta ...

Halii

Egyaltalan nincs mar hely pentektol? esetleg satrazas megoldható? Sajnos visszamondtak a szallasunkat erre a hetvegere es most eluszoban van a nyaralasunk igy amugy is beneztunk vilna a talalkozora, de igy szallas is kellene. Valami otlet szallas ugyileg? Minalunk lehet hogy lesz hely 2 fonek erdrol indulunk ha valaki szeretne csatlakozni irjon!:)
Koszonom!


Szerintem lehet ott sátorozni
vagy esetleg csak úgy van hely ha Lackó és a Pite mellé bekéreckedtek bár ha barátnővel jönnél nembizti hogy az neki jó ( én gondolatom csak nem ismerem a hölgyet)
Az a hejzet hogy a többi faházat már kiadták és mivel itt nem nagyon volt jelentkező igy elégvolt a 2 házcsak a klubnak!
De add meg a számodat beszéljünk telón
enyim06302320258


Szia!
3-an mennenk, baratno belkul, sajna nem jo Neki ez a hetvege.
30-916- 5007
Koszomom!

90 7A 2.3 20V Quattro
Vissza az elejére
poison
2013.08.07 - 14:14
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
pronyo írta ...

Halii

Egyaltalan nincs mar hely pentektol? esetleg satrazas megoldható? Sajnos visszamondtak a szallasunkat erre a hetvegere es most eluszoban van a nyaralasunk igy amugy is beneztunk vilna a talalkozora, de igy szallas is kellene. Valami otlet szallas ugyileg? Minalunk lehet hogy lesz hely 2 fonek erdrol indulunk ha valaki szeretne csatlakozni irjon!:)
Koszonom!


Szerintem lehet ott sátorozni
vagy esetleg csak úgy van hely ha Lackó és a Pite mellé bekéreckedtek bár ha barátnővel jönnél nembizti hogy az neki jó ( én gondolatom csak nem ismerem a hölgyet)
Az a hejzet hogy a többi faházat már kiadták és mivel itt nem nagyon volt jelentkező igy elégvolt a 2 házcsak a klubnak!
De add meg a számodat beszéljünk telón
enyim06302320258

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Oldal:  1 [2] 3 4 5 6  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System