Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2013 Nyári Találkozó
Oldal:  1 2 [3] 4 5 6
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
loldma
2013.08.07 - 13:28
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Lui írta ...

Na jól van na már kész is! Holnap irány a Balcsi!

Lui, ti pályázni akartok? Én az országutat preferálnám! 8kor budaörs auchan!
Vissza az elejére
Lui
2013.08.07 - 12:43
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Na jól van na már kész is! Holnap irány a Balcsi!
Vissza az elejére
Lui
2013.08.07 - 12:38
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Lehet nem tudok menni! Kerékagycsapágyas lett a kocsim!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!! !
Vissza az elejére
Csabbee
2013.08.07 - 11:33
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
Hol találkozunk össze, ha mi csak szombaton megyünk? A szállásotokhoz menjünk és onnan le a vízhez?

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
PiteTD
2013.08.07 - 09:54

Regisztrált tag #148
Regisztrált: 2010.07.05 - 16:25
Üzenetek: 14
Ha megkapja a szabit amit lehet nem kap meg,akkor egyedül megyek.Loldma akkor benne vagyok a cserébe,reggel kiderül.Ne hari,h elhamarkodtam.
Vissza az elejére
loldma
2013.08.07 - 08:18
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
PiteTD írta ...

Hali-gali.Úgy fest én csak egyedül megyek,szal,ha én beférek vkihez,akkor az én lakrészem felszabadul.Osszunk szorozzunk aztán meglátjuk.

Én barátnővel jövök, úh lehet egy csere lackoora
Vissza az elejére
PiteTD
2013.08.07 - 07:40

Regisztrált tag #148
Regisztrált: 2010.07.05 - 16:25
Üzenetek: 14
Hali-gali.Úgy fest én csak egyedül megyek,szal,ha én beférek vkihez,akkor az én lakrészem felszabadul.Osszunk szorozzunk aztán meglátjuk.
Vissza az elejére
pronyo
2013.08.07 - 06:47
Érd

Regisztrált tag #1994
Regisztrált: 2012.11.28 - 18:59
Üzenetek: 78
Halii

Egyaltalan nincs mar hely pentektol? esetleg satrazas megoldható? Sajnos visszamondtak a szallasunkat erre a hetvegere es most eluszoban van a nyaralasunk igy amugy is beneztunk vilna a talalkozora, de igy szallas is kellene. Valami otlet szallas ugyileg? Minalunk lehet hogy lesz hely 2 fonek erdrol indulunk ha valaki szeretne csatlakozni irjon!:)
Koszonom!

[ Módosítva 2013.08.07 - 06:58 ]

90 7A 2.3 20V Quattro
Vissza az elejére
poison
2013.08.06 - 21:08
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
gmero írta ...

Sziasztok, Ma kiderül, hogy mi is hogyan tudunk menni és jelentkezem.
Gabor


Gábor szombatra jönnétek??? Mert sajna már nincs szabad faház ha esetleg csütörtöktöl szeretnétek jönni

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Tamás
2013.08.06 - 16:41
Győr

Regisztrált tag #924
Regisztrált: 2011.05.02 - 14:16
Üzenetek: 388
Csabbee írta ...

1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja
2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra.
3. Pite+ Barinő Csütörtöktől szombatra 2 főre kaja
4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve
(5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról)
6. loli +1 fő, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval.
7. B4 Quattro szombatra 1 fő kaja
(8. Robi - szintén fél napra pancsiból )
9. Viki+Csabi, csak szombat, kaja 4 főre
10. Occi+2 db gyerek+ a nővérem, csak szombat kaja 2+2fél főre (szállás nélkül)
11.Tamás csak szombat 1 kaja.



Opel Astra H 1.6 2004
Audi A4 1.9PD quattro
Vissza az elejére
Csabbee
2013.08.06 - 15:51
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja
2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra.
3. Pite+ Barinő Csütörtöktől szombatra 2 főre kaja
4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve
(5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról)
6. loli +1 fő, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval.
7. B4 Quattro szombatra 1 fő kaja
(8. Robi - szintén fél napra pancsiból )
9. Viki+Csabi, csak szombat, kaja 5 főre
10. Occi+2 db gyerek+ a nővérem, csak szombat kaja 2+2fél főre (szállás nélkül)

[ Módosítva 2013.08.08 - 09:05 ]

A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
loldma
2013.08.06 - 13:47
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
occi írta ...

Pontos címet írnátok, hogy hol is lesz a találkozó?



poison írta ...

lipy írta ...

Kellene nekem egy pontos cím vogy koordináta, hogy hovav is megyünk.



Zánka Villasor u 41

Vissza az elejére
occi
2013.08.06 - 11:56
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138
Pontos címet írnátok, hogy hol is lesz a találkozó?

1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja
2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra.
3. Pite+ Barinő Csütörtöktől szombatra 2 főre kaja
4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve
(5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról)
6. loli +1 fő, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval.
7. B4 Quattro szombatra 1 fő kaja
(8. Robi - szintén fél napra pancsiból )
9. Viki+Csabi, csak szombat, kaja 2 főre
10. Occi+2 db gyerek+ a nővérem, csak szombat kaja 2+2fél főre (szállás nélkül)
Vissza az elejére
gmero
2013.08.06 - 10:20

Regisztrált tag #33
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:56
Üzenetek: 13
Sziasztok, Ma kiderül, hogy mi is hogyan tudunk menni és jelentkezem.
Gabor

Gmero; Audi 90 Q; Audi RS4; Audi A4 3.0 TDI Q
Vissza az elejére
poison
2013.08.05 - 21:51
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Tamás írta ...

Sziasztok,még csatlakoznék a csapathoz a szombati napra,ha még nem késő!
Üdv: T.

természetesen lehet jelentkezni

Csak annyi a kérésem hogy ha valaki az ucsó pillanatban dönti el hogy lejönne akkor pénteken délelött csörgessen meg vagy dobjon 1sms-t hogy XY jövök vagy jövünk ennyien kajával számoljunk velük is!
06302320258 ezen elérhettek
tányér evőeszközt hozzatok skacok!

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
loldma
2013.08.05 - 17:04
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Csütörtök reggel 8-as budaörsi indulással nálam még van 1-2 hely, ha valakit érdekel
Vissza az elejére
Tamás
2013.08.05 - 15:37
Győr

Regisztrált tag #924
Regisztrált: 2011.05.02 - 14:16
Üzenetek: 388
Sziasztok,még csatlakoznék a csapathoz a szombati napra,ha még nem késő!
Üdv: T.

Opel Astra H 1.6 2004
Audi A4 1.9PD quattro
Vissza az elejére
poison
2013.08.05 - 08:47
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
matlukaudi írta ...

Hali ! Mi sajnos még csak benézni sem tudunk. Azon a hétvégén kettéoszlik a család,
asszony a gyerekekkel hazamegy pár napra én meg Füreden fogok "nyaralni".
Kocsiba nem fogok beülni azon a hétvégén, az tök biztos

Ágoston


ejnye

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2013.08.05 - 08:46
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
kataqp írta ...

Petyám, ez még alakul - azért ismersz ) - az étket jelzem, ha igénylünk! köszi

rendicsek
pénteken lessz a bevásárló túra szal délig lehet még jelentkezni

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
matlukaudi
2013.08.05 - 05:39
Siófok

Regisztrált tag #68
Regisztrált: 2010.07.02 - 16:16
Üzenetek: 1395
Hali ! Mi sajnos még csak benézni sem tudunk. Azon a hétvégén kettéoszlik a család,
asszony a gyerekekkel hazamegy pár napra én meg Füreden fogok "nyaralni".
Kocsiba nem fogok beülni azon a hétvégén, az tök biztos

Ágoston

Ágoston -- Audi 200 LPG -- Audi 80 Quattro LPG -- Audi 100 Avant LPG --
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 [3] 4 5 6  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System