| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 [3] 4 5 6 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Lui írta ... Na jól van na már kész is! Holnap irány a Balcsi! Lui, ti pályázni akartok? Én az országutat preferálnám! 8kor budaörs auchan! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Na jól van na már kész is! Holnap irány a Balcsi! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Lehet nem tudok menni! Kerékagycsapágyas lett a kocsim!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!
! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Csabbee |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #211 Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40Üzenetek: 714 | Hol találkozunk össze, ha mi csak szombaton megyünk? A szállásotokhoz menjünk és onnan le a vízhez? A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| PiteTD |
| ||||
![]() Regisztrált tag #148 Regisztrált: 2010.07.05 - 16:25Üzenetek: 14 | Ha megkapja a szabit amit lehet nem kap meg,akkor egyedül megyek.Loldma akkor benne vagyok a cserébe,reggel kiderül.Ne hari,h elhamarkodtam. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | PiteTD írta ... Hali-gali.Úgy fest én csak egyedül megyek,szal,ha én beférek vkihez,akkor az én lakrészem felszabadul.Osszunk szorozzunk aztán meglátjuk. Én barátnővel jövök, úh lehet egy csere lackoora | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| PiteTD |
| ||||
![]() Regisztrált tag #148 Regisztrált: 2010.07.05 - 16:25Üzenetek: 14 | Hali-gali.Úgy fest én csak egyedül megyek,szal,ha én beférek vkihez,akkor az én lakrészem felszabadul.Osszunk szorozzunk aztán meglátjuk. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| pronyo |
| ||||
Érd![]() Regisztrált tag #1994 Regisztrált: 2012.11.28 - 18:59Üzenetek: 78 | Halii Egyaltalan nincs mar hely pentektol? esetleg satrazas megoldható? Sajnos visszamondtak a szallasunkat erre a hetvegere es most eluszoban van a nyaralasunk igy amugy is beneztunk vilna a talalkozora, de igy szallas is kellene. Valami otlet szallas ugyileg? Minalunk lehet hogy lesz hely 2 fonek erdrol indulunk ha valaki szeretne csatlakozni irjon!:)Koszonom! [ Módosítva 2013.08.07 - 06:58 ] 90 7A 2.3 20V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | gmero írta ... Sziasztok, Ma kiderül, hogy mi is hogyan tudunk menni és jelentkezem. Gabor Gábor szombatra jönnétek??? Mert sajna már nincs szabad faház ha esetleg csütörtöktöl szeretnétek jönni coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tamás |
| ||||
Győr![]() Regisztrált tag #924 Regisztrált: 2011.05.02 - 14:16Üzenetek: 388 | Csabbee írta ... 1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja 2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra. 3. Pite+ Barinő Csütörtöktől szombatra 2 főre kaja 4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve (5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról) 6. loli +1 fő, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval. 7. B4 Quattro szombatra 1 fő kaja (8. Robi - szintén fél napra pancsiból ) 9. Viki+Csabi, csak szombat, kaja 4 főre 10. Occi+2 db gyerek+ a nővérem, csak szombat kaja 2+2fél főre (szállás nélkül) 11.Tamás csak szombat 1 kaja. Opel Astra H 1.6 2004 Audi A4 1.9PD quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Csabbee |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #211 Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40Üzenetek: 714 | 1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja 2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra. 3. Pite+ Barinő Csütörtöktől szombatra 2 főre kaja 4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve (5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról) 6. loli +1 fő, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval. 7. B4 Quattro szombatra 1 fő kaja (8. Robi - szintén fél napra pancsiból ) 9. Viki+Csabi, csak szombat, kaja 5 főre 10. Occi+2 db gyerek+ a nővérem, csak szombat kaja 2+2fél főre (szállás nélkül) [ Módosítva 2013.08.08 - 09:05 ] A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | occi írta ... Pontos címet írnátok, hogy hol is lesz a találkozó? poison írta ... lipy írta ... Kellene nekem egy pontos cím vogy koordináta, hogy hovav is megyünk. Zánka Villasor u 41 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| occi |
| ||||
Ráckeresztúr![]() Regisztrált tag #1537 Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07Üzenetek: 138 | Pontos címet írnátok, hogy hol is lesz a találkozó? 1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja 2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra. 3. Pite+ Barinő Csütörtöktől szombatra 2 főre kaja 4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve (5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról) 6. loli +1 fő, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval. 7. B4 Quattro szombatra 1 fő kaja (8. Robi - szintén fél napra pancsiból ) 9. Viki+Csabi, csak szombat, kaja 2 főre 10. Occi+2 db gyerek+ a nővérem, csak szombat kaja 2+2fél főre (szállás nélkül) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| gmero |
| ||||
![]() Regisztrált tag #33 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:56Üzenetek: 13 | Sziasztok, Ma kiderül, hogy mi is hogyan tudunk menni és jelentkezem. Gabor Gmero; Audi 90 Q; Audi RS4; Audi A4 3.0 TDI Q | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Tamás írta ... Sziasztok,még csatlakoznék a csapathoz a szombati napra,ha még nem késő! Üdv: T. természetesen lehet jelentkezni Csak annyi a kérésem hogy ha valaki az ucsó pillanatban dönti el hogy lejönne akkor pénteken délelött csörgessen meg vagy dobjon 1sms-t hogy XY jövök vagy jövünk ennyien kajával számoljunk velük is! 06302320258 ezen elérhettek tányér evőeszközt hozzatok skacok! coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Csütörtök reggel 8-as budaörsi indulással nálam még van 1-2 hely, ha valakit érdekel | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Tamás |
| ||||
Győr![]() Regisztrált tag #924 Regisztrált: 2011.05.02 - 14:16Üzenetek: 388 | Sziasztok,még csatlakoznék a csapathoz a szombati napra,ha még nem késő! Üdv: T. Opel Astra H 1.6 2004 Audi A4 1.9PD quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | matlukaudi írta ... Hali ! Mi sajnos még csak benézni sem tudunk. Azon a hétvégén kettéoszlik a család, asszony a gyerekekkel hazamegy pár napra én meg Füreden fogok "nyaralni". Kocsiba nem fogok beülni azon a hétvégén, az tök biztos Ágoston ejnye coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | kataqp írta ... Petyám, ez még alakul - azért ismersz ) - az étket jelzem, ha igénylünk! köszirendicsek pénteken lessz a bevásárló túra szal délig lehet még jelentkezni coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| matlukaudi |
| ||||
Siófok![]() Regisztrált tag #68 Regisztrált: 2010.07.02 - 16:16Üzenetek: 1395 | Hali ! Mi sajnos még csak benézni sem tudunk. Azon a hétvégén kettéoszlik a család, asszony a gyerekekkel hazamegy pár napra én meg Füreden fogok "nyaralni". Kocsiba nem fogok beülni azon a hétvégén, az tök biztos Ágoston Ágoston -- Audi 200 LPG -- Audi 80 Quattro LPG -- Audi 100 Avant LPG -- | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 [3] 4 5 6 | |
Powered by e107 Forum System





amugy is beneztunk vilna a talalkozora, de igy szallas is kellene. Valami otlet szallas ugyileg? Minalunk lehet hogy lesz hely 2 fonek erdrol indulunk ha valaki szeretne csatlakozni irjon!:)



) - az étket jelzem, ha igénylünk! köszi

