Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2013 Nyári Találkozó
Oldal:  1 2 3 [4] 5 6
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
kataqp
2013.08.04 - 21:54

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
Petyám, ez még alakul - azért ismersz ) - az étket jelzem, ha igénylünk! köszi

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
poison
2013.08.04 - 21:19
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
lipy írta ...

Kellene nekem egy pontos cím vogy koordináta, hogy hovav is megyünk.



Zánka Villasor u 41

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2013.08.04 - 20:44
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
kataqp írta ...

Balage írta ...

poison írta ...

Balage írta ...
Most már tuti, hogy én az ideit is kihagyom! Sajnálom, majd talán a következőre kigurulok! ;-)

Bali te sose fogsz kijutni a nyári talira De évzáróra meg nyitóra gyere legalább

Az elmúlt években a Dalmát tengerpartot választottuk ez-idő-tájt a kis családommal, idén viszont a barátom tesójánál (itt reggelt_dr.Gergő) maestro-t bíztam meg, hogy a szétütött és szétkergetett V6-ot gyógyítsa ki, az olajsárból, illetve a vezérlés-cserén kívül, a szervószivattyú és klímakompresszor cserén innen, és a teljes alsó-felső tömítés-és szimmering-cseréken túl, a kormányműig a motorteret is rakja rendbe! Xóval, most az Ő műhelyében van alaposan szétborítva a kis Avi!

Lehet, hogy Balage nem is Balage, hanem....MOTO? )
Sanszos, hogy a piros kupé megjelenik Zánkán )

Mertem remélni
Kajcsival számolhatunk veletek is Petyám????

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
lipy
2013.08.04 - 20:15
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Kellene nekem egy pontos cím vogy koordináta, hogy hovav is megyünk.

[ Módosítva 2013.08.04 - 20:16 ]
Vissza az elejére
Balage
2013.08.03 - 21:18
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
kataqp írta ...
Lehet, hogy Balage nem is Balage, hanem....MOTO? )

Ebben biztos lehetsz! Sajnálom hogy ismét nem találkozunk! Régi szép idők! Hány hónapig vezettem félre a nagyérdeműt, a 2-ős személyiségemmel? Nem is tudom ki jött rá végül... Talán Te voltál Kata, vagy saját magamat lepleztem le? Hmmmm... internet! Pojzi, Egyébként az elmúlt kettőtől eltekintve, 3-4-5-6-7.éve, mindegyik nyári talin ott voltam, még talán Csuka Zoli exelnök alatt váltak ezek a találkozók így többnaposokká! Bár az is igaz, hogy sosem maradtam más-napra... csillagot és földönkívülieket vizsgálni, ;-)


[ Módosítva 2013.08.03 - 21:19 ]

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
lipy
2013.08.03 - 18:25
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
1 szabad hely van nálam ha valaki nem tud vagy nem akar kocsival menni.
Pénteken délután 5 körül indulok, vasárnap délután jövök vissza.
Vissza az elejére
kataqp
2013.08.03 - 11:52

Regisztrált tag #32
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:55
Üzenetek: 104
Balage írta ...

poison írta ...

Balage írta ...
Most már tuti, hogy én az ideit is kihagyom! Sajnálom, majd talán a következőre kigurulok! ;-)

Bali te sose fogsz kijutni a nyári talira De évzáróra meg nyitóra gyere legalább

Az elmúlt években a Dalmát tengerpartot választottuk ez-idő-tájt a kis családommal, idén viszont a barátom tesójánál (itt reggelt_dr.Gergő) maestro-t bíztam meg, hogy a szétütött és szétkergetett V6-ot gyógyítsa ki, az olajsárból, illetve a vezérlés-cserén kívül, a szervószivattyú és klímakompresszor cserén innen, és a teljes alsó-felső tömítés-és szimmering-cseréken túl, a kormányműig a motorteret is rakja rendbe! Xóval, most az Ő műhelyében van alaposan szétborítva a kis Avi!

Lehet, hogy Balage nem is Balage, hanem....MOTO? )
Sanszos, hogy a piros kupé megjelenik Zánkán )

GT Coupé '81/85 - Hajrá Magyarok!
Vissza az elejére
Balage
2013.08.02 - 22:25
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
poison írta ...

Balage írta ...
Most már tuti, hogy én az ideit is kihagyom! Sajnálom, majd talán a következőre kigurulok! ;-)

Bali te sose fogsz kijutni a nyári talira De évzáróra meg nyitóra gyere legalább

Az elmúlt években a Dalmát tengerpartot választottuk ez-idő-tájt a kis családommal, idén viszont a barátom tesójánál (itt reggelt_dr.Gergő) maestro-t bíztam meg, hogy a szétütött és szétkergetett V6-ot gyógyítsa ki, az olajsárból, illetve a vezérlés-cserén kívül, a szervószivattyú és klímakompresszor cserén innen, és a teljes alsó-felső tömítés-és szimmering-cseréken túl, a kormányműig a motorteret is rakja rendbe! Xóval, most az Ő műhelyében van alaposan szétborítva a kis Avi!

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Latya
2013.08.02 - 20:10
Letenye

Regisztrált tag #353
Regisztrált: 2010.09.13 - 13:06
Üzenetek: 1407
Nagyon szeretem volna menni, de nem mondom biztosra, így szállást sem foglaltatok. De lehet hogy szombaton mi is benézünk.

u.i.: Danner te mikor köszönsz át? Jó lenne végre találkozni!

[ Módosítva 2013.08.02 - 20:11 ]

Vissza az elejére
poison
2013.08.02 - 19:36
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Balage írta ...

Most már tuti, hogy én az ideit is kihagyom! Sajnálom, majd talán a következőre kigurulok! ;-)



Bali te sose fogsz kijutni a nyári talira
De évzáróra meg nyitóra gyere legalább

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Balage
2013.08.02 - 17:38
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Most már tuti, hogy én az ideit is kihagyom! Sajnálom, majd talán a következőre kigurulok! ;-)


R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
loldma
2013.08.01 - 11:22
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja
2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra.
3. Pite+ Barinő Csütörtöktől szombatra 2 főre kaja
4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve
(5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról)
6. loli +1 fő, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval.
7. B4 Quattro szombatra 1 fő kaja
(8. Robi - szintén fél napra pancsiból )
9. Viki+Csabi, csak szombat, kaja 2 főre
10. Occi+2 db gyerek, csak szombat kaja 1+2fél főre (szállás nélkül)
Vissza az elejére
poison
2013.07.29 - 21:32
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
lipy írta ...

Lackónak van.


Oks Köszi

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
lipy
2013.07.29 - 21:08
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Lackónak van.
Vissza az elejére
poison
2013.07.29 - 20:25
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Srácok aki jön és van esetleg flekkentárcsálya vagy kisebb grill ami elfér a csomiba az hozza el legyen oly kedves
én ma vettem egy kisebbet de még 1 nem lenne rossz
Tányér evőeszköz aki enni szeretne az hozzon magával természetesen

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
occi
2013.07.25 - 18:36
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138

1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja
2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra.
3. Pite+ Barinő Csütörtöktől szombatra 2 főre kaja
4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve
(5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról)
6. loli, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval.
7. B4 Quattro szombatra 1 fő kaja
(8. Robi - szintén fél napra pancsiból )
9. Viki+Csabi, csak szombat, kaja 2 főre
10. Occi+2 db gyerek, csak szombat kaja 1+2fél főre (szállás nélkül)
Vissza az elejére
occi
2013.07.23 - 20:05
Ráckeresztúr

Regisztrált tag #1537
Regisztrált: 2012.03.29 - 18:07
Üzenetek: 138

1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja
2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra.
3. Pite+ Barinő Csütörtöktől szombatra 2 főre kaja
4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve
(5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról)
6. loli, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval.
7. B4 Quattro szombatra 1 fő kaja
(8. Robi - szintén fél napra pancsiból )
9. Viki+Csabi, csak szombat, kaja 2 főre
10. Occi+2 db gyerek, csak szombat, kaja 1+2fél főre
Vissza az elejére
poison
2013.07.22 - 20:04
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja
2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra.
3. Pite+ Barinő Csütörtöktől szombatra 2 főre kaja
4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve
(5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról)
6. loli, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval.
7. B4 Quattro szombatra 1 fő kaja
(8. Robi - szintén fél napra pancsiból )
9. Viki+Csabi, csak szombat, kaja 2 főre

[ Módosítva 2013.07.22 - 20:05 ]

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
poison
2013.07.22 - 19:20
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
lipy írta ...

A facebookon nincs létrehozva az esemény.


Fellett tüntetve a klubbos oldalon ottis és úgy lett kiirva hogy részletek itt olvashatóak és jelentkezni is itt lehet!

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
lipy
2013.07.21 - 06:11
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
A facebookon nincs létrehozva az esemény.
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 [4] 5 6  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System