| - Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók |
|
<< Előző téma | Következő téma >> | ||
|
||||
| Oldal: 1 2 3 4 [5] 6 | |
|
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
|
Ez a téma zárolva |
| Szerző | Üzenet | ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | Skacok A hétvégén lekell adni a foglalást szal aki szeretne jönni az iratkozzon fel hétvégéig mert az utólagos jelentkezőknek nem tudjuk garantálni a helyet! Köszönjük coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| ChrisJ |
| ||||
![]() Regisztrált tag #1211 Regisztrált: 2011.10.23 - 08:28Üzenetek: 1 | Dunaújvárosból vagy a környékről jön valaki? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lui |
| ||||
Gyál![]() Regisztrált tag #37 Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00Üzenetek: 387 | Srácok csak ennyien leszünk???? Hol vannak a többiek???? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Zoli |
| ||||
![]() Regisztrált tag #54 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:04Üzenetek: 94 | Miskolc felől jön valaki a találkozóra? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Csabbee írta ... Viki+Csabi, csak szombat Már megint ittál, és nem tudod leírni hogy mind a 4 nap? | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Csabbee |
| ||||
Pusztaszabolcs![]() Regisztrált tag #211 Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40Üzenetek: 714 | Robi írta ... 1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja 2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra. 3. Po-Béla 4 nap, 3 éj kaját kérünk 2 felnőtt 2 gyerek részére 4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve (5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról) 6. loli, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval. 7. B4 Quattro szombatra 1 fő kaja (8. Robi - szintén fél napra pancsiból ) 9. Viki+Csabi, csak szombat, kaja 2 főre A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | Lolnak Lacko a barátnője? Forditva! Loli a lány! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Újbácsi |
| ||||
Rácalmás![]() Regisztrált tag #12 Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02Üzenetek: 1971 | Lolnak Lacko a barátnője? ...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást... | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Robi |
| ||||
Nagykőrös![]() Regisztrált tag #30 Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49Üzenetek: 240 | 1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja 2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra. 3. Po-Béla 4 nap, 3 éj kaját kérünk 2 felnőtt 2 gyerek részére 4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve (5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról) 6. loli, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval. 7. B4 Quattro szombatra 1 fő kaja (8. Robi - szintén fél napra pancsiból ) Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001 Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| b4quattro |
| ||||
![]() ![]() Regisztrált tag #137 Regisztrált: 2010.07.04 - 20:52Üzenetek: 61 | [quote] 1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja 2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra. 3. Po-Béla 4 nap, 3 éj kaját kérünk 2 felnőtt 2 gyerek részére 4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve (5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról) 6. loli, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval. 7. B4 Quattro szombatra 1 fő kaja | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | 1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja 2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra. 3. Po-Béla 4 nap, 3 éj kaját kérünk 2 felnőtt 2 gyerek részére 4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve (5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról) 5. loli, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Danner |
| ||||
Wellingborough(UK)![]() Regisztrált tag #27 Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43Üzenetek: 930 | 1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja 2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra. 3. Po-Béla 4 nap, 3 éj kaját kérünk 2 felnőtt 2 gyerek részére 4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve (5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról) [ Módosítva 2013.06.30 - 09:58 ] 1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek 2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Lacko79 |
| ||||
![]() Regisztrált tag #203 Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13Üzenetek: 53 | 1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja 2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra. 3. Po-Béla 4 nap, 3 éj kaját kérünk 2 felnőtt 2 gyerek részére 4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| loldma |
| ||||
Budapest XIII / XI / VIII![]() Regisztrált tag #660 Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56Üzenetek: 929 | Netet azért kérdeztem, mert lehet hogy lemennék már hétfőn, és lentről dolgoznék. De ezt még úgy is át kell beszélnem barátnőmmel. Amúgy Lackooval mi csütörtöktől lent leszünk (95%) | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | Balage írta ... Pretorianus írta ... A Szombati konvoj jó ötlet mi is akkor csapatnánk le. Jó lenne összeverődve gurulni!!! Mikor akartok onnan fentről indulni? Jó lenne ~11:00 körül leérni! Ahhoz viszont Budáról vagy Budaörsről ~9:00-9 :15-küröl el kellene gurulni! Vagy még korábban gondoltátok... Hmmm? Szombati balatoni dugóval számolj. | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | Pretorianus írta ... A Szombati konvoj jó ötlet mi is akkor csapatnánk le. Jó lenne összeverődve gurulni!!! Mikor akartok onnan fentről indulni? Jó lenne ~11:00 körül leérni! Ahhoz viszont Budáról vagy Budaörsről ~9:00-9 :15-küröl el kellene gurulni! Vagy még korábban gondoltátok... Hmmm? R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| lipy |
| ||||
Bp. 13. ker![]() ![]() Regisztrált tag #905 Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13Üzenetek: 567 | loldma írta ... Nem lehet tudni esetleg, hogy internet lesz-e? Mobilnet wazze | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Pretorianus |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #1597 Regisztrált: 2012.04.29 - 09:52Üzenetek: 56 | Hali!! A Szombati konvoj jó ötlet mi is akkor csapatnánk le. Jó lenne összeverődve gurulni!!! | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| poison |
| ||||
Tát![]() ![]() Regisztrált tag #59 Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46Üzenetek: 1956 | loldma írta ... Nem lehet tudni esetleg, hogy internet lesz-e? ha emlékeim nem csalnak akkor nem lessz tv van de adás sem jön be rajta de nem ez a lényeg ebben a pár napban coupe quattro 2.8 v6 | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Balage |
| ||||
Budapest![]() Regisztrált tag #43 Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54Üzenetek: 718 | loldma írta ... Nem lehet tudni esetleg, hogy internet lesz-e? Ez nagyon meleg kérdés... Miért kizáró ok lenne off-line "üzem-módban" csak az életet élvezned, néhány napig? Jut eszembe! Szombaton 10.-én, valami 1-napos különítmény, konvoj legurul a nagy-faluból, vagy szólóban kell tolnom majd lefelé... hisz lehet hogy, rá fogok érni? Vagy esetleg péntek késő este... 23:00~küröl Dél-Budapestről... Hmmm? [ Módosítva 2013.06.24 - 10:00 ] R32_A3_8p_24V Quattro | ||||
| Vissza az elejére |
| ||||
| Oldal: 1 2 3 4 [5] 6 | |
Powered by e107 Forum System










Miért kizáró ok lenne off-line "üzem-módban" csak az életet élvezned, néhány napig? 

