Bejelentkezés vagy Reg!


USER:
PASS:

 
 
Fórumok
- Első Magyar AudiKlub - :: Fórumok :: AudiKlub Fórum :: Találkozók
 
<< Előző téma | Következő téma >>
2013 Nyári Találkozó
Oldal:  1 2 3 4 [5] 6
Moderátorok: Po-Béla, emiklos, poison, audiklub, lipy
Ez a téma zárolva
Szerző Üzenet
poison
2013.07.16 - 21:11
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
Skacok

A hétvégén lekell adni a foglalást szal aki szeretne jönni az iratkozzon fel hétvégéig mert az utólagos jelentkezőknek nem tudjuk garantálni a helyet!

Köszönjük

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
ChrisJ
2013.07.15 - 11:31

Regisztrált tag #1211
Regisztrált: 2011.10.23 - 08:28
Üzenetek: 1
Dunaújvárosból vagy a környékről jön valaki?
Vissza az elejére
Lui
2013.07.14 - 17:57
Gyál

Regisztrált tag #37
Regisztrált: 2010.06.30 - 10:00
Üzenetek: 387
Srácok csak ennyien leszünk????
Hol vannak a többiek????
Vissza az elejére
Zoli
2013.07.12 - 15:51
Regisztrált tag #54
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:04
Üzenetek: 94
Miskolc felől jön valaki a találkozóra?
Vissza az elejére
loldma
2013.07.08 - 20:33
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Csabbee írta ...

Viki+Csabi, csak szombat

Már megint ittál, és nem tudod leírni hogy mind a 4 nap?
Vissza az elejére
Csabbee
2013.07.08 - 15:50
Pusztaszabolcs

Regisztrált tag #211
Regisztrált: 2010.07.17 - 12:40
Üzenetek: 714
Robi írta ...

1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja
2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra.
3. Po-Béla 4 nap, 3 éj kaját kérünk 2 felnőtt 2 gyerek részére
4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve
(5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról)
6. loli, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval.
7. B4 Quattro szombatra 1 fő kaja
(8. Robi - szintén fél napra pancsiból )
9. Viki+Csabi, csak szombat, kaja 2 főre



A4 Avant Quattro 1.9 PDTDI
Vissza az elejére
Lacko79
2013.07.07 - 17:33

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53

Lolnak Lacko a barátnője?

Forditva! Loli a lány!
Vissza az elejére
Újbácsi
2013.07.05 - 20:50
Rácalmás

Regisztrált tag #12
Regisztrált: 2011.01.02 - 18:02
Üzenetek: 1971
Lolnak Lacko a barátnője?

...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Vissza az elejére
Robi
2013.07.03 - 20:54
Nagykőrös
Regisztrált tag #30
Regisztrált: 2010.06.30 - 08:49
Üzenetek: 240
1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja
2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra.
3. Po-Béla 4 nap, 3 éj kaját kérünk 2 felnőtt 2 gyerek részére
4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve
(5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról)
6. loli, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval.
7. B4 Quattro szombatra 1 fő kaja
(8. Robi - szintén fél napra pancsiból )

Audi S4 V6 3.0 + 2xGT30 + E85 - 2001
Audi V8 4.2 Exclusive 6-os kéziváltós - 1992
Vissza az elejére
b4quattro
2013.07.03 - 20:23

Regisztrált tag #137
Regisztrált: 2010.07.04 - 20:52
Üzenetek: 61
[quote]
1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja
2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra.
3. Po-Béla 4 nap, 3 éj kaját kérünk 2 felnőtt 2 gyerek részére
4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve
(5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról)
6. loli, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval.
7. B4 Quattro szombatra 1 fő kaja
Vissza az elejére
loldma
2013.07.03 - 07:05
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja
2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra.
3. Po-Béla 4 nap, 3 éj kaját kérünk 2 felnőtt 2 gyerek részére
4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve
(5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról)
5. loli, 4nap, 3éjszaka, kaja pia, Lackooval.
Vissza az elejére
Danner
2013.06.30 - 09:57
Wellingborough(UK)

Regisztrált tag #27
Regisztrált: 2010.06.29 - 10:43
Üzenetek: 930
1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja
2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra.
3. Po-Béla 4 nap, 3 éj kaját kérünk 2 felnőtt 2 gyerek részére
4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve
(5. Danner+Móni - mi csak beugrunk egy fél napra látogatóba a Balcsi túloldaláról)


[ Módosítva 2013.06.30 - 09:58 ]

1997 Audi A4 Avant 1.9tdi AFN -modified->A4 képek
2004 Seat Leon Cupra TDI->Seat képek
Vissza az elejére
Lacko79
2013.06.25 - 17:32

Regisztrált tag #203
Regisztrált: 2010.07.14 - 18:13
Üzenetek: 53

1, Poison+Ék+Lui Család 1Szoba! Szombatra 4 főre kaja
2. Lipy +1 felnőtt +1 gyerek. Szállás: péntek szombat Kaja: szombatra.
3. Po-Béla 4 nap, 3 éj kaját kérünk 2 felnőtt 2 gyerek részére
4. Lacko 4 nap 3éj, kaja, pia, Lolival közösködve
Vissza az elejére
loldma
2013.06.24 - 21:10
Budapest XIII / XI / VIII

Regisztrált tag #660
Regisztrált: 2011.01.10 - 14:56
Üzenetek: 929
Netet azért kérdeztem, mert lehet hogy lemennék már hétfőn, és lentről dolgoznék. De ezt még úgy is át kell beszélnem barátnőmmel. Amúgy Lackooval mi csütörtöktől lent leszünk (95%)
Vissza az elejére
lipy
2013.06.24 - 18:20
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
Balage írta ...

Pretorianus írta ...

A Szombati konvoj jó ötlet mi is akkor csapatnánk le. Jó lenne összeverődve gurulni!!!

Mikor akartok onnan fentről indulni? Jó lenne ~11:00 körül leérni! Ahhoz viszont Budáról vagy Budaörsről ~9:00-9 :15-küröl el kellene gurulni! Vagy még korábban gondoltátok... Hmmm?

Szombati balatoni dugóval számolj.
Vissza az elejére
Balage
2013.06.24 - 18:07
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
Pretorianus írta ...

A Szombati konvoj jó ötlet mi is akkor csapatnánk le. Jó lenne összeverődve gurulni!!!

Mikor akartok onnan fentről indulni? Jó lenne ~11:00 körül leérni! Ahhoz viszont Budáról vagy Budaörsről ~9:00-9 :15-küröl el kellene gurulni! Vagy még korábban gondoltátok... Hmmm?

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
lipy
2013.06.24 - 17:41
Bp. 13. ker

Regisztrált tag #905
Regisztrált: 2011.04.18 - 18:13
Üzenetek: 567
loldma írta ...

Nem lehet tudni esetleg, hogy internet lesz-e?

Mobilnet wazze
Vissza az elejére
Pretorianus
2013.06.24 - 13:38
Budapest

Regisztrált tag #1597
Regisztrált: 2012.04.29 - 09:52
Üzenetek: 56
Hali!!
A Szombati konvoj jó ötlet mi is akkor csapatnánk le.
Jó lenne összeverődve gurulni!!!
Vissza az elejére
poison
2013.06.24 - 11:59
Tát

Regisztrált tag #59
Regisztrált: 2010.07.02 - 11:46
Üzenetek: 1956
loldma írta ...

Nem lehet tudni esetleg, hogy internet lesz-e?

ha emlékeim nem csalnak akkor nem lessz
tv van de adás sem jön be rajta
de nem ez a lényeg ebben a pár napban

coupe quattro 2.8 v6
Vissza az elejére
Balage
2013.06.24 - 09:52
Budapest

Regisztrált tag #43
Regisztrált: 2010.06.30 - 13:54
Üzenetek: 718
loldma írta ...

Nem lehet tudni esetleg, hogy internet lesz-e?

Ez nagyon meleg kérdés... Miért kizáró ok lenne off-line "üzem-módban" csak az életet élvezned, néhány napig?

Jut eszembe! Szombaton 10.-én, valami 1-napos különítmény, konvoj legurul a nagy-faluból, vagy szólóban kell tolnom majd lefelé... hisz lehet hogy, rá fogok érni? Vagy esetleg péntek késő este... 23:00~küröl Dél-Budapestről... Hmmm?

[ Módosítva 2013.06.24 - 10:00 ]

R32_A3_8p_24V Quattro
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 4 [5] 6  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System